Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 2:06 pm

Mnogo ce nama zavisiti od Ermina koliko on bude mogao, ubjedjen sam da je juce usao zadnijh pola sata da bi dobili.
 
sastrane
Postovi: 824
Pridružen/a: sri jun 28, 2017 7:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 2:55 pm

Sa losim Pavicem bez Sipovics sa matorim Bogijem. Dadom kalibrom za federacije bez Ramovica sa nespremnim Alispahicem. Po meni extra odigrano uzevsi u obzir ovo sto sam napisao.

Evo zamisli sad umjesto Dade Hajdar nabrijan, Ramovic i Zec u rosteru. Palo bi i Sarajevo i Zrnjski 100%.
 
sastrane
Postovi: 824
Pridružen/a: sri jun 28, 2017 7:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 2:58 pm

Ne znam za vas ali ja sam optimista. Zalaganje na nivou i mogu reci da imamo tim.. tu su jedan za drugog... e to je AMAR OSIM.
Ja sam za Amara 100%..
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 3:08 pm

sastrane je napisao/la:
ned jul 21, 2019 2:55 pm
Sa losim Pavicem bez Sipovics sa matorim Bogijem. Dadom kalibrom za federacije bez Ramovica sa nespremnim Alispahicem. Po meni extra odigrano uzevsi u obzir ovo sto sam napisao.

Evo zamisli sad umjesto Dade Hajdar nabrijan, Ramovic i Zec u rosteru. Palo bi i Sarajevo i Zrnjski 100%.
Sve ovo što si naveo, od kvaliteta do nespremnosti i matorosti nije ničiji problem nego naš. O tome se trebalo razmišljati u ovom prelaznom roku, a ne poslije prvog kola, jer koga boli ***** jel Alispahić spreman, izgubio si 2 boda na Grbavici protiv Borca.

Da su svi zdravi i nabrijani, dobili bi Zrinjski i Sarajevo 1 od 4 puta.(optimista)
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1147
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 3:12 pm

Po meni i dalje tanka igra, nemamo nikave ideje, kreativnosti i zadnjih pasova. Samo na stranu lopta i pokusaji centarsuteva i to losih. Krpic ne moze sam nista.
Jos je sreca bila sto Borac nema brzih igraca pa da pucaju kontre, jer smo ostavljali puno praznog prostora kada bekovi izadu. Stoperi su nam prespori, to cemo najbolje vidjeti protiv Zrinjskog.

Ja i dalje nisam vidio neke uigrane akcije da se probala par puta, vezni red je dosta trcao ali bez ucinka prema naprijed sto je lose.
A strucnjakove izjave vec pola godine kako nam ne igra igrac sa najboljim CV nam nece pomoci.
Jedino kada taj igrac bude igrao utakmice po 90 min. Željo ce imati korisiti, ako to docekamo.
Ovako mozemo dovesti jos kojeg igraca sa jakim CV pa da se kurc... a moze biti povrijeden, imati +35godina i da udu po 6 min. u utakmici.
Na hajr.
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 3:15 pm

Al kako neki lako prelaze preko izgubljena 2 boda, ko ono nije lose bilo, borili su se... Braco moja, ovaj Borac je tek usao u ligu, talasika jedna velika, s ovom nasom odbranom nam ne bi opet go dali jos 200 minuta. I mi na otvaranju sezone, pred eto skoro 6000 navijaca, jedan go ne mozemo dati. Kikseva ce biti, i konkurenti ce kiksati, ali Borac kuci se MORA uzeti, ako ista planiramo ove sezone. U BL vec vidim nekih 1:0 za njih, Vranjes iz penala.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3190
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 3:19 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
ned jul 21, 2019 11:29 am
Neke stvari mi se ne svidjaju na ovom forumu. Pisem javno, sto bi jedan covjek rekao "mozete protumaciti kako god hocete".
Neko me poznaje, neko ne, ovi sto me poznaju znaju koliko pricam o Zelji i koliko meni licno to sve znaci.

Trpio sam razno razne uvrede, gdje se prijatelj foruma javi i kaze meni javno da ne idem na utakmice, za mene najveca moguca uvreda. Taj post se nikad nije obrisao, a tek da se mozda banuje na 24h..
Taj imunitet na banove koji pojedinci imaju, a pocelo je od onog pisanja uglednog forumasa, i moderatora (ne znam jel vise na funkciji) kako je Amar namjestao. Umjesto da mu se zabrani pisanje kao Hrasnom, jer je dao povoda nasim neprijateljima, ukaljao cast kluba,banovan je jedan period SAMO.
Pustili ste da prodje skoro godina, pa da mozda i prekinete vrijedjanje legende ovog kluba. Jer za neke kamatar nije uvreda.

Brisanje postova, mislim da ste i Curvin post izbrisali, jer je prozvao Bosanca. Stvorili ste strane na ovom forumu, Brku ste banovali jer je pisao istinu, a ostavili ste lazi o odnosu Graovac-Amar. Svjedok sam nepravde.
Mene banovali na sedam dana jer sam Kokoski rekao da mora drkat cesce. To nije nikakva uvreda, nego neki oblik anti stres terapije, jer je pisao gluposti. Iskreno, nisam se mislio vracati na forum,a i vratio sam se samo ovo da napisem. Onda taj isti napade Ponosnog kako on ne gleda utakmice, a taj covjek prati pionire kluba. Ali nekome se ocito ne smije nista.
Ona dvojca se dogovaraju kako ce Amaru "jebat" mater i samo se postovi pobrisu..

Da ne kritikujem dalje, ovo je samo moje misljenje.
Po kojem ti osnovu prozivas pojedince po forumu, konkretni ovdje mene. Pa ja sam zbog istine nedavno dobio ban 7 dana jer se idolima ne smije reci istina o Amaru i Upravi. Sve u cilju da imaju mir i da se ne pise maliciozno.

Molim te kao forumasa ne prozivaj me bez neke posebne potrebe.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 3:23 pm

Po rijecima sefa nije bio nas dan, vidjecemo u Kaknju :)
 
Meha87
Postovi: 611
Pridružen/a: čet jun 29, 2017 10:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 3:41 pm

Samo nek je pocelo zazeli se covjek
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 3:42 pm

sahmat je napisao/la:
ned jul 21, 2019 2:06 pm
Laku noć stari..
Veliki minus Manijacima što se nije odala počast kako treba, kad se baklje za gluposti pale, moglo se organizirati da se baklje zapale i parola digne..
Bila je i parola i skandiranje.
1987
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 3:49 pm

Znate svi koliko sam protiv Amarovog i Amarovih kada je u pitanju upravljanje klubom, ali molim vas da stanemo sad sa talasanjem, dvije skupstine su prosle, nismo se okupili, nije se djelovalo kao organizovana opozicija, tako da je ta tema zavrsena stvar do naredne skupstine.
Molim vas, umjesto plakanja po forumima i stvaranja negativne atmosfere, preusmjerite energiju na druge stvari, za pocetak ko ima vremena Kakanj je za vikend blizu, ko nema auto ima voz i centru koji voze vazdan za par maraka, hrana jeftina tamo, ko nema vremena za vikend neka kupi clansku, godisnju, dres, koliko ko moze potrositi naravno.
Sada nam preostaje samo da vucemo svi u istom smjeru, kad dodje vakat za promjene onda cemo o upravljackim strukturama.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 3:51 pm

sahmat je napisao/la:
ned jul 21, 2019 2:06 pm
Laku noć stari..
Veliki minus Manijacima što se nije odala počast kako treba, kad se baklje za gluposti pale, moglo se organizirati da se baklje zapale i parola digne..

slika
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 3:56 pm

Kažu skoro ko Asim Zec.

slika
slika
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 4:13 pm

Ali da Sadikovic igra kod nas u pocetnoj nije mi jasno nikako.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 4:16 pm

LARSSON je napisao/la:
ned jul 21, 2019 3:56 pm
Kažu skoro ko Asim Zec.

slika
slika
Pa dobro. Tu su oni negdje
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 4:17 pm

Kako god, ne znam što sam i počeo pisati jer su forumaši koji pišu realno veliki problem pa dobiju lijepe epitete što pas s maslom ne bi pojeo.
Radi čega? Radi Amara.

Samo ću vas pitati da li ste svjesni da ćemo i na kraju ove sezone gledati kako neko slavi titulu. Kako nas stižu i pitari i Zrinjski. Kako smo izgubili sezonu a nije ni počela. Odgovorni nisu krivi, krivi su forumaši što to kažu.
Budite malo Željo, budite za dobrobit Želje a ne Amara. Jer ovo nije Željo i ovo je sve osim dobro za Želju, a vi i dalje odobravajte i opravdavajte.
Pozdrav!
 
Meha87
Postovi: 611
Pridružen/a: čet jun 29, 2017 10:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 4:21 pm

LARSSON je napisao/la:
ned jul 21, 2019 3:56 pm
Kažu skoro ko Asim Zec.

slika
slika
Zec bolje slavi gol zacepi usi
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 4:40 pm

sajo10 je napisao/la:
ned jul 21, 2019 1:52 pm
Zasto nema vise podataka poslije domaci utakmice o broju navijaca i prihodu?
Nastavljat cemo radit transparentno
Vjerovatno će postaviti. Možda malo kasne, a zadnjih par sezona se uvijek detaljno predstavio broj prodatih ulaznica - prihod i broj osoba koje su prisustvovale utakmici (prodate ulaznice+godišnje+desetogodišnje). Ne tražimo puno. Samo transparentan rad, pa makar i u ovom segmentu.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 5:51 pm

avlami97 je napisao/la:
ned jul 21, 2019 4:40 pm
sajo10 je napisao/la:
ned jul 21, 2019 1:52 pm
Zasto nema vise podataka poslije domaci utakmice o broju navijaca i prihodu?
Nastavljat cemo radit transparentno
Vjerovatno će postaviti. Možda malo kasne, a zadnjih par sezona se uvijek detaljno predstavio broj prodatih ulaznica - prihod i broj osoba koje su prisustvovale utakmici (prodate ulaznice+godišnje+desetogodišnje). Ne tražimo puno. Samo transparentan rad, pa makar i u ovom segmentu.
Ali stvarno, nisam to postavio zbog nekog podjebavanja il slicno, vec sto me interesuje.. Na ovakvim stvarima prepoznajes skim imas posla.. Veliki minus! Nastavit cemo infrastrukturu, transparentno, a sve suprotno. Hvalim te Boze sto onaj hadalj ne uvali No1 ove godine, mada mozda bude i iduce kako su krenuli.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 6:22 pm

Mi trebamo dovesti lijevog beka iz Radnika, ovaj momak Radovic tek mu 21 godina. Pa jebi ga ako treba i dati im para i jednog igraca.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], Google [Bot], Zaki87 i 266 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija