Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 11:18 am

"Za koreo jučer trebalo je 600 KM, da mi je uprava sve platila bilo bi me ko navijača sramota i dizati."

Za nas i dalje avangarda. :rofl1: :klanjase2:
1987
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 11:29 am

Neke stvari mi se ne svidjaju na ovom forumu. Pisem javno, sto bi jedan covjek rekao "mozete protumaciti kako god hocete".
Neko me poznaje, neko ne, ovi sto me poznaju znaju koliko pricam o Zelji i koliko meni licno to sve znaci.

Trpio sam razno razne uvrede, gdje se prijatelj foruma javi i kaze meni javno da ne idem na utakmice, za mene najveca moguca uvreda. Taj post se nikad nije obrisao, a tek da se mozda banuje na 24h..
Taj imunitet na banove koji pojedinci imaju, a pocelo je od onog pisanja uglednog forumasa, i moderatora (ne znam jel vise na funkciji) kako je Amar namjestao. Umjesto da mu se zabrani pisanje kao Hrasnom, jer je dao povoda nasim neprijateljima, ukaljao cast kluba,banovan je jedan period SAMO.
Pustili ste da prodje skoro godina, pa da mozda i prekinete vrijedjanje legende ovog kluba. Jer za neke kamatar nije uvreda.

Brisanje postova, mislim da ste i Curvin post izbrisali, jer je prozvao Bosanca. Stvorili ste strane na ovom forumu, Brku ste banovali jer je pisao istinu, a ostavili ste lazi o odnosu Graovac-Amar. Svjedok sam nepravde.
Mene banovali na sedam dana jer sam Kokoski rekao da mora drkat cesce. To nije nikakva uvreda, nego neki oblik anti stres terapije, jer je pisao gluposti. Iskreno, nisam se mislio vracati na forum,a i vratio sam se samo ovo da napisem. Onda taj isti napade Ponosnog kako on ne gleda utakmice, a taj covjek prati pionire kluba. Ali nekome se ocito ne smije nista.
Ona dvojca se dogovaraju kako ce Amaru "jebat" mater i samo se postovi pobrisu..

Da ne kritikujem dalje, ovo je samo moje misljenje.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
sastrane
Postovi: 824
Pridružen/a: sri jun 28, 2017 7:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 11:34 am

Kako vrijeme prolazi i kako vise citam forum sve mi je draze sto je Misimovic napustio klub a Amar dosao. Nemam nista protiv Misketa, ljudina je 1/1, manijak. Toliki se kult licnosti napravio da mislim da je i njemu muka od toga..

AMAR AMAR OSIM OSIM!
Povedi nas manijace u nove pobjede!
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 11:35 am

Dajte ljudi sta vam je, izgledamo ko skup zena u PMS-u. Ne mozemo sebi ovakvi pomoci a kamo li Zelji.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 11:37 am

Treba Todorovića zaganjat :D
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 11:38 am

Sinoc navijanje od crvenog kartona do kraja meca ludilo. Citav stadion je bukvalno bio na nogama.

Nama je tekma protiv MDK veoma vazna s obzirom da smo sinoc osvojili samo bod. Tri boda su pod moranjem.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 11:39 am

Frustracija vlada jer su pojedini previse ocekivali, uglavnom oni sto su govorili **** pripreme i tako to.
Jasno je ko dan da se ova ekipa ne moze boriti za titulu, mi Borcu jebenom koji je promijenio citav roster ne znam jesmol ijednom po golu posteno opucali a svak ce ih ziv nakantati zivi bili pa vidjeli.
Amarove izjave su jos odvratnije kao nije nas dan, prestani praviti narod budalama sta ti je vec dovedi iskopaj nekog igraca da se ne brukas sa onim retardom Zecom.
Ja sam poravnio i uopste mi nije tesko pao kiks od sinoc jer sam ga negdje pritajno i ocekivao a nadao se nekom cudu.
I da jos da kazem, sudije nastavljaju da nas kolju ne znog crvenog nego dosta pogresnih sitnih odluka u Borcevu korist, rekao bi tendeciozno.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 11:41 am

SIMA_SIMAU je napisao/la:
ned jul 21, 2019 11:38 am
Sinoc navijanje od crvenog kartona do kraja meca ludilo. Citav stadion je bukvalno bio na nogama.

Nama je tekma protiv MDK veoma vazna s obzirom da smo sinoc osvojili samo bod. Tri boda su pod moranjem.
Prije crvenog se digo cijeli stadion..
Poslije crvenog skontali svi da ćemo ga prije fasovat nego dat.
Ili sam ja previše popio na kraju krajeva postoji i ta opcija.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 11:42 am

Mislim da nam je sad pod moranjem i napadac....Krpic totalno beskoristan, nastavio gdje je i stao prosle godine...on stvarno trci i bori se, al osim toga nista drugo od njega nismo vidjeli vec duze vrijeme...i uci u sezonu sa zaimom kao rezervom jako je neozbiljno..
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 11:47 am

Ramovic na 10ki i Zec u napadu i izgledacemo ozbiljnije kao sa Vojom i Ramom. Ali opet desno krilo pod hitno nam treba.
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 11:49 am

Minjore je napisao/la:
ned jul 21, 2019 11:47 am
Ramovic na 10ki i Zec u napadu i izgledacemo ozbiljnije kao sa Vojom i Ramom. Ali opet desno krilo pod hitno nam treba.
Meni se čini da je Ramović svoje završio, poslije sinoćnje izjave Amara..
1987
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 11:50 am

Charlie Sheen je napisao/la:
ned jul 21, 2019 11:39 am
Frustracija vlada jer su pojedini previse ocekivali, uglavnom oni sto su govorili **** pripreme i tako to.
Jasno je ko dan da se ova ekipa ne moze boriti za titulu, mi Borcu jebenom koji je promijenio citav roster ne znam jesmol ijednom po golu posteno opucali a svak ce ih ziv nakantati zivi bili pa vidjeli.
Amarove izjave su jos odvratnije kao nije nas dan, prestani praviti narod budalama sta ti je vec dovedi iskopaj nekog igraca da se ne brukas sa onim retardom Zecom.
Ja sam poravnio i uopste mi nije tesko pao kiks od sinoc jer sam ga negdje pritajno i ocekivao a nadao se nekom cudu.
I da jos da kazem, sudije nastavljaju da nas kolju ne znog crvenog nego dosta pogresnih sitnih odluka u Borcevu korist, rekao bi tendeciozno.
Meni se glupo ponavljati jer sam ovo i očekivao i pominjao.
Ali jok, il si stručnjak il si neki neprijatelj jer ne govoriš da je ovo dobro.

Zato su ovi i prsli. Ne zna se gdje udara ko. Krivi svi drugi, samo se realno stanje ne želi pogledati onako kako jeste.

- Ekipa tanka, neizbalansirana.
- Nema veznjaka
- Nema igrača s golovima u nogama. Mi jedino čajnoslu možemo dati gol.
- Nema drugog napadača.
- Samo igramo po strani a godinama nam to ništane donosi. To nam sva filozofija igre. Pa mogao bih i ja voditi tako ekipu, dosta jeftinije. Šta rade na pripremama, uigraval se šta. Slabo meščini.

Sve ovo je pričano dosta ranije i dođe pravi meč i obistini se sve. Ali nećemo da gledamo a oći imamo.

Evo plakao bih kad skontam da smo zijanili bodove na Grbavici. Da je na strani pa i nekako, ali opet kod kuće nismo dobili. Ne možese tako titula uzet.
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 11:59 am

Jako je dobro sto se vracaju ramovic i zec,ali sta cemo sa sredinom? Dado i Hajdar su uzasni prema naprijed, falice Bojo puno na sredini terena.
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 12:06 pm

Izgubili smo identitet sa prijašnjim dresovima koji nisu na pruge, molim Vas da ove dresove na pruge više nikada ne izgubimo. Domaca oprema pruge, gostujuca bijeli dresovi, a treca na volju dizajnerima. Dres je prelijep.

Zadovoljan sam pristupom i djelimično igrom do završnice. Da se ne lažemo sa pojedinim igračima koji nisu kvalitet za Željezničar teško da se može to popraviti. Opet ovi koje imamo, a kvalitetni su oni su više na tribinama nego li na terenu. Alispahić i Erić izuzetno korektni, Bojo perfektan ako izuzmemo dva jako glupa prekršaja, naročito onaj prvi.
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 12:10 pm

Otjerali prošle jer borba za titulu i osvojen kup nije dostojan Željinog imena. Ok, ljudi koji su isto mislili da to nije dovoljno dobro govorili da ih ne tjeramo, već probamo unaprijediti taj dio, jer ostalo rade perfektno. Ne, otjeraj sve, j... njih, nek Amar dovede svoje ljude.

Dovede Amar svoje ljude, a sa njima i gg.ba, mahalaški pristup, Stanića, Dadu i brojni "prijatelji" kluba postaše opet prijatelji. U pola godine, ti koje on dovede nas osakatiše za evropu, ogromne pare, što on u izjavi omalovaži krajnje i ismija ljude kojima se to ne sviđa. Donese on sa svojim ljudima i besparicu i "ne znam gdje udaram" situaciju.

Ali nije donio ono zbog čega ga prizivaše, igramo ko ona stvar, ali valjda je sad ok biti samo borben, ko još piše bodove.

Trenutno, imaš ekipu koja je nekonkurentna za titulu, u fantastičnoj atmosferi ne stvori 3 šanse donedavnom drugoligašu, i sad kad kažeš da to ne valja - problem.

I sad daj ujedinjenje, a pod ujedinjenjem se valjda smatra da ne kažem šta mislim, nego da govorim da je sve super.
Ako nisi ujedinjen, onda si Misketovac. Prije Senada je bilo "pitar". A ja prvi Misimovića ne bih vratio.

Ja vam svima dopuštam da u mom slučaju budete još kreativniji, suština je opet da ja ću uvijek pričati što mislim, bio Amar tu ili peti neko, jer znam priznati grešku, ne ubjeđujem ljude da je mlijeko crno. Bit je da sebe ne lažeš, što je mnogima praksa očito.
 
Hare79
Postovi: 1237
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 12:19 pm

Sto se tiče igre od sinoć za mene je ono napredak u odnosu na prošlu sezonu, nije veliki al jeste napredak. Vezni red mi je djelovao puno bolje, i bojo i alispahić i sadikovic su djelovali solidno. Stevanovic me pozitivno iznenadio, nije bio ukopan pozadi nego je vrlo često probijao po krilu. E sad, u prvom poluvremenu jedna povratna ili centarsut da su bili malo bolji dao bi se i taj gol i onda bi se druga pjesma pjevala. Sto kaze Amar, onoliko ubacaja sa strane a nijednom da se igrac pogodi, treba to popraviti, onda će i Krpić počet zabijat, ovako ne može ni on ništa kad je svaki centarsut bio iza ledja ili daleko na drugu stativu. Koliko god kritikovali Bogija, po meni je solidan bio, dobro se nosio s onim vukajlijom da ovaj nije mogao nista napraviti, nije se vidio. Svi isticu i kritikuju kad proda loptu bezz, a sto dobije bezbroj duela, to niko ne primjecuje. Zec je definitivno za klupe, dosta situacija je usro, definitivno nam treba bolji, pribraniji i prodorniji igrac na tom mjestu. Pavic od deset centarsuteva, jedan bude dobar, ostalo bezz, ne kontam kako je to moguće. Da je stariji zec mogao barem pola sata igrati, sigurno bi dobili jer ni iz cega zna napraviti priliku. Mujezinovic brz i prodoran al sve imam osjecaj da mu se mora naći mjesto gdje će biti najopasniji, ovako dosta zuji a malo meda daje. Elem, fale tu jos dva natprosječna igrača da bi bili u rangu sa zrinjskim i torpedom. Za početak nije loše nimalo...
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 12:19 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
ned jul 21, 2019 11:29 am
Neke stvari mi se ne svidjaju na ovom forumu. Pisem javno, sto bi jedan covjek rekao "mozete protumaciti kako god hocete".
Neko me poznaje, neko ne, ovi sto me poznaju znaju koliko pricam o Zelji i koliko meni licno to sve znaci.

Trpio sam razno razne uvrede, gdje se prijatelj foruma javi i kaze meni javno da ne idem na utakmice, za mene najveca moguca uvreda. Taj post se nikad nije obrisao, a tek da se mozda banuje na 24h..
Taj imunitet na banove koji pojedinci imaju, a pocelo je od onog pisanja uglednog forumasa, i moderatora (ne znam jel vise na funkciji) kako je Amar namjestao. Umjesto da mu se zabrani pisanje kao Hrasnom, jer je dao povoda nasim neprijateljima, ukaljao cast kluba,banovan je jedan period SAMO.
Pustili ste da prodje skoro godina, pa da mozda i prekinete vrijedjanje legende ovog kluba. Jer za neke kamatar nije uvreda.

Brisanje postova, mislim da ste i Curvin post izbrisali, jer je prozvao Bosanca. Stvorili ste strane na ovom forumu, Brku ste banovali jer je pisao istinu, a ostavili ste lazi o odnosu Graovac-Amar. Svjedok sam nepravde.
Mene banovali na sedam dana jer sam Kokoski rekao da mora drkat cesce. To nije nikakva uvreda, nego neki oblik anti stres terapije, jer je pisao gluposti. Iskreno, nisam se mislio vracati na forum,a i vratio sam se samo ovo da napisem. Onda taj isti napade Ponosnog kako on ne gleda utakmice, a taj covjek prati pionire kluba. Ali nekome se ocito ne smije nista.
Ona dvojca se dogovaraju kako ce Amaru "jebat" mater i samo se postovi pobrisu..

Da ne kritikujem dalje, ovo je samo moje misljenje.
Pa sto si se vratio na forum imas onaj drugi i brzo na njega tamo takve kao ti sirokih ruku docekaju, i da ne bi bilo zabune, djecak ti kad vrijedjas i kad kazes nekome da pise gluposti i da treba drkati to je uredu...e moj djecak moras prvo da naucis da postujes pa da budes postovan, i ja sam banovan pa nikad nisam prozvao administraciju jer ja razumijem svoju gresku ali ti djecak si jos uvijek mlad i djecacki ego ti neda da se prizemljis a to ti nece valjati u zivotu ..
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1241
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 12:22 pm

Digresija mala:
Sinoc sam pratio na ledu i nisam upratio reklamu Gonga(firma koja je do sad radila majice za fanshop) nit je spiker na poluvremenu naveo kao sponzore.
Kako je otpao dogovor sa no1 da li neko zna ko ce uzeti vodjenje i izradu stvari za fan shop ?
 
Avatar
Paprika
Postovi: 505
Pridružen/a: pon jun 17, 2019 1:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 12:29 pm

Jel moguce da nas je bilo samo 5350 ?
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 12:30 pm

Kad sam fino se sjetio svih loših, red je pohvaliti i jedinog na nivou sinoć. Da je još jedan takav bio uzeli bi glat.
Bravo Mladene, sve više podsjeća na onog pravog yebenog..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Online

Trenutno korisnika/ca: Blueee1921 i 173 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija