Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 8:56 am

Nova sezona, stari problemi, kozmeticke promjene. Ovaj Borac je bas truba i to ce sezona pokazati. Bez prilike smo bili u prvom poluvremenu, u drugom kao nesto pokusavamo, ali ne bude dovoljno. Opet Bogi prodaje lopte, Sadikovic bez ucinka, Pavic sa 57 neuspjesnih centarsuteva, itd. Raja se bas nafurala pred kraj, al onda crveni i tu smo se ohladili. Sudije opet po svom, najbolji igraci na papiru su nam po tribinama, Amar smiruje.. ko da smo.odigrali 34.kolo prosle sezone, bez pauze, samo nastavak istih trendova.

Puno je utakmica trebala reci, nije da to nije za nijansu bolje, ali 20 bodova je nama prvak pobjego prosle sezone, na ovaj nacin sad to moze biti izmedju 12 i 15 bodova i to je to.
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 8:59 am

Minjore je napisao/la:
ned jul 21, 2019 2:02 am
Pa drugovi Gavran vam je mudonja sto se na marakani slikao sa Zeljinim salom. Laku noc i vidimo se u DOBOJU kod Kaknja
Vidimo se, i javim se za onu pivu sto dugujem👍🏻 ili dvije,tri😎
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 9:28 am

Ali kako neko moze tjerati Ramovica, a za Ermina presutiti.
Em sto je drugi skuplji bar duplo, u stanju nije ni pripreme odraditi od kad je u klubu, ne treneria, debel, pijanica, i opet tjeraj Ramovica..
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
Racional87
Postovi: 411
Pridružen/a: pet jan 04, 2019 8:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 9:31 am

Ljudi, neka neko dobronamjeran objasni Kamatarevicu da Bog ne prasta.

Sa onom igrom i bezidejnošću i Evropa ce nam biti kao titula. Da ne govorim sta nas ceka protiv zrinjskog i pitara.
Amar Osim danas je od Željezničara zatražio isplatu 128.000 KM na ime zateznih kamata, a klub tvrdi kako nekadašnjem strategu Plavih ne duguje ništa.

Amare Džukelo napolje !
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 9:33 am

SirAlexFerguson je napisao/la:
ned jul 21, 2019 8:52 am
teteac8684 je napisao/la:
ned jul 21, 2019 8:37 am
Plava Porodica je napisao/la:
ned jul 21, 2019 6:01 am
Ma foliro je Rama kartone i tek kad je došao, haver mu pjevo u fejsu..
Ima istine u tom što Amar govori.
Nek' se nastavi zajebavat i neće više minute dobiti taman da je Asensio.
Yebale ga "povredice"..
Nema istine, ne laprdaj, malo se bolje informisi pa onda lijepi etikete...
Ma neka se etiketira, treeba otjerati i ocrniti i ovo malo karaktera u ekipi sto je ostalo, navikli smo biti najpametniji i tjerati...
Nit' su neistine, nit' laprdam, nit' etiketiram, nit' tjeram.
Još malo pa će ispucati kredite. Pa nek' onda sanja o bundesu..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
svraka
Postovi: 4472
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 9:34 am

Procitati post od @minjore i nastaviti sa normalnom forumskom komunikacijom.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 9:34 am

Ako je istina ovo za karte, onaj koji je donio odluku koliko ce se karti stampati, nek stetu naplati iz svog dzepa.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 9:37 am

mamba21 je napisao/la:
ned jul 21, 2019 9:34 am
@racional vam je onaj sto je rekao da ce cjepati clansku svoju i godisnju. Ne treba ga replicirati i nemojte obracati paznju na njega.

Procitati post od @minjore i nastaviti sa normalnom forumskom komunikacijom.
To je tek sad kao doslo iz guzice u glavu.
Dosta raje je danima pisalo od skoro godinu dana pisalo kako se treba staviti cenzura na te stvari.
Sreca pa se Minjore vratio, njegova rijec moze doprijeti do administracije, za nas ostale kad smo slicno pisali pravdano je sa "slobodom govora" jer je Amar u sustini naplatio neku kamatu.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
kokoška
Postovi: 725
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 9:39 am

Pa jel ganjamo titulu ove sezone ili se sef upoznaje sa radom kluba i igracima, pa cemo onda narednih sezona napasti titulu, nije mi jasno ako ima neko od upucenijih da mi pojasni unaprijed hvala.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 9:40 am

PratimsamoPlave je napisao/la:
ned jul 21, 2019 9:28 am
Ali kako neko moze tjerati Ramovica, a za Ermina presutiti.
Em sto je drugi skuplji bar duplo, u stanju nije ni pripreme odraditi od kad je u klubu, ne treneria, debel, pijanica, i opet tjeraj Ramovica..
Nije nama Zec ono što je Ermin.. Bar po simpatijama prema igraču.
Ermin je svoje naradio, zaradio, odigrao. U vrhunskim uslovima.
Ovaj gazi godine, potencijalom za puno više, a maksimalan domet mu Željo..
Pa eto što više hoćemo da se trzne i da konačno u jednom kontinuitetu odigra cijelu sezonu onako kako može.
Jel' to puno tražimo?
A sa tom jednom sezonom svojim umijećem će bar neku Belgiju, Tursku izganjati..
Kad mogu Anđušići, može i on puno više.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Kasapin
Postovi: 14
Pridružen/a: ned feb 26, 2017 3:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 9:42 am

Ljudi pričaju o nekoj bezidejnosti i lošoj igri, pa sjetite se igara u slavkinom, mulalićevom i adžemovom mandatu sve se igralo samo se fudbal nije igrao, izađem sa stadiona opran na ruke hoću da pucam sebi u glavu, dva pasa se nisu mogla sastaviti i smislene akcije odraditi, patnja živa. Ovo sinoć meni nije bilo loše, imalo se tu šta vidjeti, dosta kombinatorike lagano smo dolazili do šesnaesterca ali fali nam dobro desno krilo i dobar i ofanzivan bek. Asim nije za mladosti kamo li za Želje i jedva čekam da mu vidim leđa. Biće ovo dobro aBd.
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1225
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 9:45 am

Samo mi nije jasno kako mozete biti neobjektivni tako. Ovo sinoc je bilo ocajno, izuzev posjete.
Pa dvije smislene akcije nismo napravili, jug necu da komentarisem zbog pravila ali bi se i oni trebali zapitati malo.
Asim Zec, SS, Kemo i svevisnji Bogi nisu za kantona. Pavica kod kakvog psihologa il' hodze. Jedino sto bih onako bas izdvojio je Veseli koji je juce bio odlican. Trudio se ginuo i vrlo opasan bio. Dado isto nije bio los. Ne razumijem zaista sto tog momka toliko pljujete. Lik je odigrao korektno, ispunio svoje zadatke imao jedan fin prodor. Treca stvar Bojo je vrlo glupo dobio crveni ali nije bio los. Sto neko napisa on i Dado fino djeluju zajedno. Krpic totalno van igre, sto je apsurdno koliko taj momak trci i trudi se al' sta ces kad mi ne mozemo probiti nikog sem Famosa.

Amarove izmjene i ovo sprdanje s Hajdarom kad trebas zaganjati pobjedu mi nisu nikako jasne. Nemojte sad pisati da smo imali igraca manje i trebao nam je osigurac. Onom koji prvi put gleda fudbal bilo bi jasno da onaj Borac nikad gola dao ne bi, igrali mi jos 250 minuta s igracem manje.

Na hajr i na dobro da izadje
 
Avatar
svraka
Postovi: 4472
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 9:46 am

PratimsamoPlave je napisao/la:
ned jul 21, 2019 9:37 am
mamba21 je napisao/la:
ned jul 21, 2019 9:34 am
@racional vam je onaj sto je rekao da ce cjepati clansku svoju i godisnju. Ne treba ga replicirati i nemojte obracati paznju na njega.

Procitati post od @minjore i nastaviti sa normalnom forumskom komunikacijom.
To je tek sad kao doslo iz guzice u glavu.
Dosta raje je danima pisalo od skoro godinu dana pisalo kako se treba staviti cenzura na te stvari.
Sreca pa se Minjore vratio, njegova rijec moze doprijeti do administracije, za nas ostale kad smo slicno pisali pravdano je sa "slobodom govora" jer je Amar u sustini naplatio neku kamatu.
Ma i ja sam pisao. Pogotovo sto se to najvise odnosilo na ove nove nickove koji su eto u istom vremenu usli sa istom pricom. Nemoj da vise pricamo o takvim.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
vopla
Postovi: 412
Pridružen/a: ned avg 12, 2018 6:47 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 9:47 am

braco moja 99 % sam utakmica na Grbavici, svaki put prevalim Romaniju i gazim 2 sata kilometrazu da bih gledao svoga Zelju..
i uvijek dolazim sa velikom euforijom a vec dugo vremena izlazim "pokiso" sa stadiona ..
I sinoc sa stadiona idem prema autu i onako sutim razmisljam i kontam pa boze dragi hoces nas pogledati malo, hocu li moci doci na svoju Grbavicu da jednom izadjem sa srcem ko Trebevic od ponosa..
jel nas neko prokleo majka mu stara ..
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 9:58 am

Hajmo sad pljuvati po Ramovicu, nema veze sto je jedan od boljih igraca u ligi, a hvalit cemo Mujezinovica koji ne zna loptu da doda i koji se okreće oko svoje ose..
Hajmo pljuvati Ermina više je zaslužio sutra će ući protiv Tuzle, Zvijezde i zabiti gol i reci ce da je pojacanje i hvalit ga na sva usta, sve dok Ermin bude birao tekme hoće li igrati protiv Tuzle ili Borca ili Sarajeva to je dno od igraca! A pljujte po Ramovicu, a hvalite debile poput Mujezinovica..
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2719
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 9:58 am

Mene najvise boli što smo slijepi pored ociju, zašto? Zato sto ce isti ovaj borac na lavoru i u mostaru dobiti tricu u prvom i mrs kuci...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 9:58 am

Kasapin je napisao/la:
ned jul 21, 2019 9:42 am
Ljudi pričaju o nekoj bezidejnosti i lošoj igri, pa sjetite se igara u slavkinom, mulalićevom i adžemovom mandatu sve se igralo samo se fudbal nije igrao, izađem sa stadiona opran na ruke hoću da pucam sebi u glavu, dva pasa se nisu mogla sastaviti i smislene akcije odraditi, patnja živa. Ovo sinoć meni nije bilo loše, imalo se tu šta vidjeti, dosta kombinatorike lagano smo dolazili do šesnaesterca ali fali nam dobro desno krilo i dobar i ofanzivan bek. Asim nije za mladosti kamo li za Želje i jedva čekam da mu vidim leđa. Biće ovo dobro aBd.
Nisi dolazio lagano do 16....zato sto.si nesto ekstra jak.Dolazio si zato sto je onaj borac od sinoc jedan rastimovani orkestar koji se oslanjao na pojedinacne kvalitete pojedinca prije svega veanjesa.Onaj boracod sinoc nema.5 treninga odradjenih u onom sastavu .....
Takvog borca nismo dobili.Sem Krpicevog suta glavom u 10.minuti i suta Boje nismo napravili niti jednu izglednu priliku.
Istina vidi se mali pomak u pristupu ali to je to i nista vise.
Bojo jako dobro odradio utakmicu.Dobar igrac.Eric isto tako dobar golman i po meni jedan od boljih koje smo imali u zadnje vrijeme.Dosta dobro prati igru i reaguje na vrijeme.
Stveanovic standardno borben i jedan od zapazenijih na utakmici.
Ostali po mom misljenju me.zasluzuju prolaznu ocjenu.
Ozbiljnije ekipe ce nam.praviti ozbiljne probleme ako se sta ne.promjeni.
Sinoc su nam falila trojica i imali smo problem,cim nismo dobili utakmicu,jer realno.onakvog Borca smo trebali.dobiti.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1225
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 10:03 am

DANAN je napisao/la:
ned jul 21, 2019 9:58 am
Kasapin je napisao/la:
ned jul 21, 2019 9:42 am
Ljudi pričaju o nekoj bezidejnosti i lošoj igri, pa sjetite se igara u slavkinom, mulalićevom i adžemovom mandatu sve se igralo samo se fudbal nije igrao, izađem sa stadiona opran na ruke hoću da pucam sebi u glavu, dva pasa se nisu mogla sastaviti i smislene akcije odraditi, patnja živa. Ovo sinoć meni nije bilo loše, imalo se tu šta vidjeti, dosta kombinatorike lagano smo dolazili do šesnaesterca ali fali nam dobro desno krilo i dobar i ofanzivan bek. Asim nije za mladosti kamo li za Želje i jedva čekam da mu vidim leđa. Biće ovo dobro aBd.
Nisi dolazio lagano do 16....zato sto.si nesto ekstra jak.Dolazio si zato sto je onaj borac od sinoc jedan rastimovani orkestar koji se oslanjao na pojedinacne kvalitete pojedinca prije svega veanjesa.Onaj boracod sinoc nema.5 treninga odradjenih u onom sastavu .....
Takvog borca nismo dobili.Sem Krpicevog suta glavom u 10.minuti i suta Boje nismo napravili niti jednu izglednu priliku.
Istina vidi se mali pomak u pristupu ali to je to i nista vise.
Bojo jako dobro odradio utakmicu.Dobar igrac.Eric isto tako dobar golman i po meni jedan od boljih koje smo imali u zadnje vrijeme.Dosta dobro prati igru i reaguje na vrijeme.
Stveanovic standardno borben i jedan od zapazenijih na utakmici.
Ostali po mom misljenju me.zasluzuju prolaznu ocjenu.
Ozbiljnije ekipe ce nam.praviti ozbiljne probleme ako se sta ne.promjeni.
Sinoc su nam falila trojica i imali smo problem,cim nismo dobili utakmicu,jer realno.onakvog Borca smo trebali.dobiti.
Da se i s tobom slozim jednom
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 10:04 am

Plava Porodica je napisao/la:
ned jul 21, 2019 9:40 am
PratimsamoPlave je napisao/la:
ned jul 21, 2019 9:28 am
Ali kako neko moze tjerati Ramovica, a za Ermina presutiti.
Em sto je drugi skuplji bar duplo, u stanju nije ni pripreme odraditi od kad je u klubu, ne treneria, debel, pijanica, i opet tjeraj Ramovica..
Nije nama Zec ono što je Ermin.. Bar po simpatijama prema igraču.
Ermin je svoje naradio, zaradio, odigrao. U vrhunskim uslovima.
Ovaj gazi godine, potencijalom za puno više, a maksimalan domet mu Željo..
Pa eto što više hoćemo da se trzne i da konačno u jednom kontinuitetu odigra cijelu sezonu onako kako može.
Jel' to puno tražimo?
A sa tom jednom sezonom svojim umijećem će bar neku Belgiju, Tursku izganjati..
Kad mogu Anđušići, može i on puno više.
A ja gledam samo ucinak za Zelju. Ono sto je Ermin uradio za pare koje prima je PREMALO. Rama je jedne sezone bio najbolji, tek se vratio proslu polusezonu. Moze Rama, ali nije fer da njega otjeraml a ovog parazita ostavimo jos da mu podrsku dajemo.
I jos na to da dodamo da od Ramovica mozemo imati neke koristi (znas i sam od kad se prica da ce ga Amar sklonuti da igra Mujezinovic i Dado na 10ci).
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 10:05 am

Sve dok "navijaci" budu stavljali svoj interes ispred kluba i budu pljuvali jer nemaju korist od trenutne uprave ili bivse nikad necemo na zelenu granu..

Da igramo ko Barça reci ce se "ma eto slab protivnik bio"
Ovo je sinoć dobro izgledalo, razocaranje stoji jer je prva tekma, a nije pobjedom otvorena sezona. Posjeta iznad svih ocekivanja, mislim da je bilo 6 - 8 hiljada!
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 189 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija