Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 12:27 am

El_Nino je napisao/la:
ned jul 21, 2019 12:22 am
Zeljo je napisao/la:
sub jul 20, 2019 11:49 pm
El_Nino je napisao/la:
sub jul 20, 2019 11:40 pm


Tražili ste, gledajte!

Ti se pati ti si tražio ovo i Aminovo.
Sad ti nekom držiš predavanja i uhvatio se dva igrača. Gdje su babukini drugovi, pojačanja babukina, ne znam kome bi dao veću ocjenu, Mehi, Mustafi, Dadi il Amaru.

Prso si izgleda pravo.
Ko je bolan trazio? Sta pises gluposti?
Jel to prije bilo bolje, jel to prosle sezone bilo bolje?
De bolan poklopi se ziv bio
Poklopila me ekipa, nije mi ni do čega. Gubimo bodove i dalje na Grbavici, igramo isto, sezone otpisana nije ni počela. Ovo mi je zadnji šamar.

Samo ne znam šta se mora desiti da se i vi poklopite, imate li obraza poslije svega.
Vrijeđanje forumaša da bi se opravdao babuka, pa onda kad ne bude ništa od vaših opravdanja, vi i dalje tu glasni i gordi kao da ste pokupili svu pamet svijeta i kao da ste upravu.
Da imate obraza vi se ne bi javljali i poklopili biste se nakon svega ovoga.

Ma bježi eto uživajte, do pljuvača je.
:rofl: :rofl: Ma ti stvarno nisi normalan. De mi reci molim te, cime sam te uvrijedio? Ko pravda babuku, hajde nadji bar jedan moj takav post. I u kakvu me to grupu ubacujes, nisam ja ni amarovac ni misketovac, za razliku od tebe ja imam svoje misljenje.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
qwertz1921
Postovi: 52
Pridružen/a: pet jun 14, 2019 12:29 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 12:30 am

moj Amare zivot je boomerang sve se vrati samo sto je ovdje problem i mi ga pusimo zajedno sa tobom a najmanje smo krivi. Oslobodite mi moj- naš Željezničar iz kandzi grabljivaca
football, fußball, كرة القدم, futboll, futbola, футбол, fotbal, futbalo, ფეხბურთი,
voetbal, כדורגל, fudbal, nogomet, loptanje, hloptanje

17.12.2018 Dan početka kraja, dan kada su nesposobnjakovići ušli u klub a vrag odnio šalu !!!!!!!
 
Avatar
Plavanacija
Postovi: 226
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 8:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 12:31 am

Oprase na ruke Misketovce i Amarovci. Ohladite malo sa prepucavanjem.
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 12:32 am

Eh jbt zivot i sve.. sto bi onaj frako reko, sta reci koju poruku poslati... :(
 
Avatar
igla
Postovi: 3618
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 12:33 am

Misketovci ne postoje. Ili ih ima 2-3 koji prizivaju konkretno tog čovjeka.

Ja cijenim što je uradio, ali nisam za njegov povratak.

Ovdje imaš ljude koji prave Boga od čovjeka i ljude kojima to smeta. Kraj.
 
Avatar
Plavanacija
Postovi: 226
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 8:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 12:38 am

Jedno pitanje? Sponzori utakmice koliko uplacuju novca, zna li neko otprilike?
Racunam da je Zeljeznicar zaradio od prodaje karata i sponzora za utakmicu 50-60 milja. Sto nije nimalo lose.
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 12:38 am

Plavanacija je napisao/la:
ned jul 21, 2019 12:38 am
Jedno pitanje? Sponzori utakmice koliko uplacuju novca, zna li neko otprilike?
Racunam da je Zeljeznicar zaradio od prodaje karata i sponzora za utakmicu 50-60 milja. Sto nije nimalo lose.
Ali je izgubio dva boda sto je vrlo lose :D
 
SanMan
Postovi: 1211
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 12:40 am

Amar sam sebe sj.bo,
Dado nije fudbaler niti će ikada biti. Da ga otac gura u politiku ko u fudbal dosad bi najmanje bio kantonalni ministar, a u Zvjezdama Granda bi doguro do finala. Dečko ponekad uradi neki dobar potez kad se igra lopte ali nije niti će ikad biti profesionalni fudbaler.
U drugom poluvremenu gledam Alispahića diše ko riba na suhom, možda zna igrati, možda će popraviti kondiciju ali trenutno je daleko od fudbalera.
Ovi ostali manje više ko i prije, jedino Veseli večeras (ali samo u drugom poluvremenu) pokazo i znanje i želju.
Žao mi Boje, pregorio od želje da se pokaže. Da nije dobio drugi žuti sigurno bi bio izglasan za najboljeg igrača.
Zaboravih Erića - koja razlika i sigurnost u odnosu na Vecu.

PS Ovu djevojku/ženu pod hitno prestanite komentarisati. To govori samo o vama da niste navijači Želje i da nikad niste bili na utakmici a na treningu pogotovo.
moderacijo briši ovo
 
Avatar
Plavanacija
Postovi: 226
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 8:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 12:43 am

sajo10 je napisao/la:
ned jul 21, 2019 12:38 am
Plavanacija je napisao/la:
ned jul 21, 2019 12:38 am
Jedno pitanje? Sponzori utakmice koliko uplacuju novca, zna li neko otprilike?
Racunam da je Zeljeznicar zaradio od prodaje karata i sponzora za utakmicu 50-60 milja. Sto nije nimalo lose.
Ali je izgubio dva boda sto je vrlo lose :D
Nazalost da. Ali smo stvarali prilike, imali suteva, kornera, posjed lopte, kondiciono do kraja solidni bili, ja vidim pomak u igri. Ali ne treba naglo davati misljenje, sacekajmo 5-6 kola, pa cemo vidjeti gdje smo.
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 12:44 am

Plavanacija je napisao/la:
ned jul 21, 2019 12:43 am
sajo10 je napisao/la:
ned jul 21, 2019 12:38 am
Plavanacija je napisao/la:
ned jul 21, 2019 12:38 am
Jedno pitanje? Sponzori utakmice koliko uplacuju novca, zna li neko otprilike?
Racunam da je Zeljeznicar zaradio od prodaje karata i sponzora za utakmicu 50-60 milja. Sto nije nimalo lose.
Ali je izgubio dva boda sto je vrlo lose :D
Nazalost da. Ali smo stvarali prilike, imali suteva, kornera, posjed lopte, kondiciono do kraja solidni bili, ja vidim pomak u igri. Ali ne treba naglo davati misljenje, sacekajmo 5-6 kola, pa cemo vidjeti gdje smo.
Svi znaju da smo usli sa skoro istim igrackim kadrom i opet im cudno ako smo kiksali. A uopste nije tako lose izgledalo.
 
Avatar
qwertz1921
Postovi: 52
Pridružen/a: pet jun 14, 2019 12:29 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 12:45 am

Plavanacija je napisao/la:
ned jul 21, 2019 12:43 am
sajo10 je napisao/la:
ned jul 21, 2019 12:38 am
Plavanacija je napisao/la:
ned jul 21, 2019 12:38 am
Jedno pitanje? Sponzori utakmice koliko uplacuju novca, zna li neko otprilike?
Racunam da je Zeljeznicar zaradio od prodaje karata i sponzora za utakmicu 50-60 milja. Sto nije nimalo lose.
Ali je izgubio dva boda sto je vrlo lose :D
Nazalost da. Ali smo stvarali prilike, imali suteva, kornera, posjed lopte, kondiciono do kraja solidni bili, ja vidim pomak u igri. Ali ne treba naglo davati misljenje, sacekajmo 5-6 kola, pa cemo vidjeti gdje smo.
e onda super to je odlično možda smo i pobijedili treba to provjeriti. Fantastično nema dalje u tilulu ne sumjnamo
football, fußball, كرة القدم, futboll, futbola, футбол, fotbal, futbalo, ფეხბურთი,
voetbal, כדורגל, fudbal, nogomet, loptanje, hloptanje

17.12.2018 Dan početka kraja, dan kada su nesposobnjakovići ušli u klub a vrag odnio šalu !!!!!!!
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 12:45 am

Komentarisati igru Bogija i Keme je baš glupo. Štaviše, ono što je Borac i zaprijetio Bogi ili Siniša su im pogrešnim pasovima to omogućili. Ljudi nisu htjeli ni smjeli da napadnu, sreća po nas.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 12:46 am

Zeljo je napisao/la:
ned jul 21, 2019 12:27 am
El_Nino je napisao/la:
ned jul 21, 2019 12:22 am
Zeljo je napisao/la:
sub jul 20, 2019 11:49 pm


Ko je bolan trazio? Sta pises gluposti?
Jel to prije bilo bolje, jel to prosle sezone bilo bolje?
De bolan poklopi se ziv bio
Poklopila me ekipa, nije mi ni do čega. Gubimo bodove i dalje na Grbavici, igramo isto, sezone otpisana nije ni počela. Ovo mi je zadnji šamar.

Samo ne znam šta se mora desiti da se i vi poklopite, imate li obraza poslije svega.
Vrijeđanje forumaša da bi se opravdao babuka, pa onda kad ne bude ništa od vaših opravdanja, vi i dalje tu glasni i gordi kao da ste pokupili svu pamet svijeta i kao da ste upravu.
Da imate obraza vi se ne bi javljali i poklopili biste se nakon svega ovoga.

Ma bježi eto uživajte, do pljuvača je.
:rofl: :rofl: Ma ti stvarno nisi normalan. De mi reci molim te, cime sam te uvrijedio? Ko pravda babuku, hajde nadji bar jedan moj takav post. I u kakvu me to grupu ubacujes, nisam ja ni amarovac ni misketovac, za razliku od tebe ja imam svoje misljenje.
Dobro izvini, do mene onda. Nemam mišljenje, čekam mejl od ovog što mi naređuje šta da pišem.

Imam mišljenje, stojim iza njega otkako sam na forumu pišem šta ne valja, šta moramo, ali jok pljuvač jer nisam zadovoljan ovim.

Neka tako bude. Valjda bude bolje kad ušutkate pljuvače i kad im se poserete. Jer sve je ovo loše zbog foruma.
Klasična naša, svi su krivi samo se pravi krivac ne traži na pravom mjestu.
 
Avatar
Plavanacija
Postovi: 226
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 8:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 12:48 am

RokElsner44 je napisao/la:
ned jul 21, 2019 12:44 am
Plavanacija je napisao/la:
ned jul 21, 2019 12:43 am
sajo10 je napisao/la:
ned jul 21, 2019 12:38 am

Ali je izgubio dva boda sto je vrlo lose :D
Nazalost da. Ali smo stvarali prilike, imali suteva, kornera, posjed lopte, kondiciono do kraja solidni bili, ja vidim pomak u igri. Ali ne treba naglo davati misljenje, sacekajmo 5-6 kola, pa cemo vidjeti gdje smo.
Svi znaju da smo usli sa skoro istim igrackim kadrom i opet im cudno ako smo kiksali. A uopste nije tako lose izgledalo.
[/quote

Uporedi proslu sezonu, kad zadnjih pola sata nisu mogli disati, ovo je vec neki napredak. Da ne pricam za 90.min jedan sut na gol.
Mislim da rezultat dolazi samo teskim radom, vise treninga, bolja igra, samim tim i rezultat.
 
sodom1
Postovi: 170
Pridružen/a: čet jun 27, 2019 3:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 12:49 am

Sudija je uvjek kriv , haj
 
Avatar
Plavanacija
Postovi: 226
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 8:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 12:56 am

qwertz1921 je napisao/la:
ned jul 21, 2019 12:45 am
Plavanacija je napisao/la:
ned jul 21, 2019 12:43 am
sajo10 je napisao/la:
ned jul 21, 2019 12:38 am

Ali je izgubio dva boda sto je vrlo lose :D
Nazalost da. Ali smo stvarali prilike, imali suteva, kornera, posjed lopte, kondiciono do kraja solidni bili, ja vidim pomak u igri. Ali ne treba naglo davati misljenje, sacekajmo 5-6 kola, pa cemo vidjeti gdje smo.
e onda super to je odlično možda smo i pobijedili treba to provjeriti. Fantastično nema dalje u tilulu ne sumjnamo
Stari ako se nadas tituli, onda si bas optimista. Nas problem je ili crno ili bijelo, sredine nigdje, nijanse sive ni na mapi. Sanse da ova ekipa osvoji titulu su ravne NLO iznad Sarajeva... 😂😂😂😂

Ja bi bio zadovoljan Evropom i da jos mladjih igraca ubacimo u prvi tim. Da se gradi kostur ekipe za dvije sezone kad bude stogodisnjica kluba.

Da krivo mi je sto nismo pobjedili, ali iskreno vec sam navikao ns nerijesene i poraze na Grbavici, da se ne ppnavljamo.
 
Avatar
qwertz1921
Postovi: 52
Pridružen/a: pet jun 14, 2019 12:29 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 1:01 am

Plavanacija je napisao/la:
ned jul 21, 2019 12:56 am
qwertz1921 je napisao/la:
ned jul 21, 2019 12:45 am
Plavanacija je napisao/la:
ned jul 21, 2019 12:43 am


Nazalost da. Ali smo stvarali prilike, imali suteva, kornera, posjed lopte, kondiciono do kraja solidni bili, ja vidim pomak u igri. Ali ne treba naglo davati misljenje, sacekajmo 5-6 kola, pa cemo vidjeti gdje smo.
e onda super to je odlično možda smo i pobijedili treba to provjeriti. Fantastično nema dalje u tilulu ne sumjnamo
Stari ako se nadas tituli, onda si bas optimista. Nas problem je ili crno ili bijelo, sredine nigdje, nijanse sive ni na mapi. Sanse da ova ekipa osvoji titulu su ravne NLO iznad Sarajeva... 😂😂😂😂

Ja bi bio zadovoljan Evropom i da jos mladjih igraca ubacimo u prvi tim. Da se gradi kostur ekipe za dvije sezone kad bude stogodisnjica kluba.

Da krivo mi je sto nismo pobjedili, ali iskreno vec sam navikao ns nerijesene i poraze na Grbavici, da se ne ppnavljamo.
pa onda zasto otjerase proslu upravu kada necemo ganjati titulu. Oni prije koji god su zaboli me neka stvar ali su zadali zadacu osvojili 1 kup i dva puta bili drugi i do kraja se borili za titulu a ovi su dosli sa parolom ''mi smo Željezničar'' nisamo zadovoljni sportskim segmentom jer smo mi football club clab a nismo gradjevinska firma. Pa sta
tako kratak vremenski period bi sada odjednom pravimo kostur ekipe kao da smo sve do za sada igrali drugu ligu pa eto ovi dosli da nas vade dajte ljudi UHAVIZAJTE SE VISE ili se dogovorite da bar znamo koji im je stav
football, fußball, كرة القدم, futboll, futbola, футбол, fotbal, futbalo, ფეხბურთი,
voetbal, כדורגל, fudbal, nogomet, loptanje, hloptanje

17.12.2018 Dan početka kraja, dan kada su nesposobnjakovići ušli u klub a vrag odnio šalu !!!!!!!
 
Avatar
fcz
Postovi: 4091
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 1:03 am

Niti je idealno niti je tako lose kako se predstavlja.

Skripi tamo gdje smo svi znali da ce skripati - Bogicevic (kako bih volio da pogledam kompilaciju njegovih skokova veceras, pa nijedan nije dobio), Dado (nema muda), Asim (nedostatak inteligencije).

S druge strane Bojo je veliki dobitak, Alispahic je meni bio pravo dobar mnogo osvojenih lopti, dobrih pasova i trke. Eric ulijeva sigurnost. Sinisa jako dobar kao i Kemo. Krpic iz nicega stvorio dvije sanse, ne moze mu se prigovoriti nista za onaj udarac glavom pored gola. Igra je opcenito brza i tecnija nego prosle sezone, cini mi se da ima materijala za napredak ali nam i dalje k'o hljeb trebaju stoper i lijevi bek.

Posjeta vrlo dobra, atmosfera vrhunska!

Sabriji Topalovic jebe.m kompletnu porodicu do sedmog koljena. Sa savezom klub treba zaratiti svim sredstvima, zalbe i saopstenja ne piju vode, zmiji treba zgaziti glavu.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3949
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 1:04 am

Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6655
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 21, 2019 1:06 am

Ako ste svi znali da smo losi zasto ste onda ocekivali pobjedu danas. Trebali ste fino pravac kladionica natrpati na x2 (dina kvota) i onda na godisnji.

Vidim odjednom se i Krpic pljuje, ok nije dao gola ne pamtim ali kolikl on pretrci tokom tekme, pa se vraca nazad. Danas najlosiji je bio Sadikovic, on je ***** obicni. Picka od covjeka koji nema muda. Na sredini izgubi loptu i ne prati svoh covjeka.

Gdje su oni sto su prizivali Subica, danas fol pocetna treba biti i tu mu je kraj.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 189 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija