Moderator/ica: storm_raider

 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 19, 2019 8:38 pm

Golman ?
Sinisa -Kemo -Bogi - Pavic
Dado - Bojo
Zec a- alispahic- veseli
Krpic
Ramovic ima laksu upalu tetive al mislim da opet ne bi igrao prije Mese. Ocekujem da makar posjed lopte bude mali veci nego prije jer imamo 3 klasicna vezna koja nismo imali od jeseni. Borac ima strasan vezni red i mnogo su opasni poslije prekida.
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3952
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 19, 2019 8:41 pm

slika

NAJAVA: Željo dočekuje Borac

http://1921.ba/najava-zeljo-docekuje-borac-6246
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 19, 2019 8:45 pm

ponosannavas je napisao/la:
pet jul 19, 2019 6:18 pm
Mislio sam pisati dugi post vezeno za igrački kadar ali skratit ću. Prvo bih zamolio sve da puste igrače na miru, pogotovo mlade. Poslije tekme sa Veležom sad na turniru već suse mogli pročitati komentari da fudbal nije za Aldina, menadžer dogovorio i sl. Svi naši mladi igrači igrali su egal sa Lokomotivom, Ateltikom i imaju budućnost. Kako će se snaći u seniorima zavisi i od nas i od njih. Ako se uhvate zezanja ništa. Međutim ja ću se osvrnuti na naš dio. Aldin je pravio greške koje ja nikada nisam vidio kad je igrao u juniorima. Čak i na čiste situacije. Pustite Amara nek ih dozira i gura i dajmo im podršku. Žera je kod ADžema igrao dobro. Nemoguće da ne može opet. Samo treba vremena i psihe. Isto i Osmanović. Raduje me što potpisujemo mlade. To je budućnost i moramo se njima okrenuti. Ovi potpisi na pet godina su najveća pozitiva ovogo prelaznog. Bojo i Erić također. Alispahić će pomoći iskustvom. Nisam ni ja zadovoljan skroz. Fake nam dva dobra igrača po meni da budemo ozbiljni. Stoper prije svih i jedno krilo koje će privući gledaoce na stadion. Još traje prelazni. Uhvatitćemo nekoga. Ovi igrači možda manje znaju a možda su psihički ubijeni. Sve ćemo vidjeti ali nemojte da njih pljujemo. Amar je odgovoran. Igračim asamo psovke ako hodaju i ne trude se. TO mi možemo ispoštovati nadam se.

Još jedna stvar me nervira. Svi spominju ako ne bude rezultata ide uprava? Pričao sam to i kad se ''Misketova uprava'' tjerala da ne možemo mi sebi dozvoliti da tjeramo sve. I sad isto govorim. Ne mogu svi biti krivi. No1 je preuzeo odgovornost kao i Misirača i njih par iz NO. Znači imamo skoro pola nove uprave u odnosu na onu koja je ''otjerala'' staru. Tu su ostali Badžak, Ustamujić i Džubur koje niko nije ni onda kudio. @storm je pisao nadogradnja ranije i podržavao sam ga. Isto i sada mislim. Mnogi Željovci koji su bili uz onu upravu trebaju i ovu nadograditi ili bar biti dio nove skupštine. O skupštini drugi put.
Ne možemo mijenjati mišljenja ako želimo Želji dobro. Princip mora biti isti. Amar je druga priča. On je trener i njegovu smjenu možemo tražiti ako be buse rezultata, ali uprava ne treba ići cijela nikad. Pojedinci koji se umore ili koji su odgovorni za nešto što procijeni skupština treba da idu a da dolaze bolji. Jedan po jedan, a ne svi.


Svi mi Željovci moramo biti uključeni u rad kluba. Ne smije niko otići a da ne ostane bar član. To treba da je cilj svih nas kroz razna naša udruženja koja će pomoći skupštini i upravi.

Hajmo podržati klub pa onda legalno mijenjati ko nam nije po volji. I Nihada treba da zadržimo na neki način ako je u interesu Želje. Nije on nikakv pitar nego čovjek voli sport i probao se i gore ugruati vjerovatno iz nekog interesa. Ali ako mi svi gledamo interes Želje i Nihad i svi će biti od koristi Želji a neće moći praviti štetu.

Pozdrav i vidimo se sutra
Sa većinom stvari se slažem, osim sa boldiranim, i to djelomično. Uprava se trebala nadograditi i to bi bilo super, no, to jednostavno nije bilo moguće. Nisu navijači krivi za te stvari, nego Amar koji je otvoreno u svom intervjuu za Klix kazao, da je oko sebe okupio neformalnu grupu ljudi, a SVi iz stare uprave treba da se sklone, jer smo mi fudbol klab, a ne GP. U toj nakani su ga podražali i određeni Skupštinari u vidu hrpe betona itd.

kako misliš, da se nadogradi nešto, ako je Amar bio izričit. Moja neformalna grupa treba da uđe u Klu, a svi ostali se trebaju skloniti.

Zaista je određen broj navijača to i tražio i ta im se želja ispunila. Došli su i obećali titulu i nastavak gradnje stadiona. Trebamo li i dalje biti isključivi poput Amara i njegovih sljedbenika, koji su na direktan način podijelili navijače.

Manje licemjerja i istine bi donijelo više koristi Želji, a manje pojedincima i neformalnim grupama, da ne kažem pučistima, koji su sebi skrojili takve ugovore, da se mi trenutno nalazimo u talačkoj krizi.

Kako otjerati Amara, kao što kažeš, ako ima uguvor koji bi nas još više zavalio? Ponovo oformiti neku neformalnu grupu i ući u Klub, je također kontraproduktivno, a sve zbog Amarove plate i eventualno novog sudskog procesa, u slučaju otkaza. Taj sigurno neće halaliti tri i pol godine ugovora.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
HajrA
Postovi: 359
Pridružen/a: sub dec 24, 2016 7:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 19, 2019 8:50 pm

Jucer bio u fan shopu, dres na pruge fantazija.
Mislim da od rata na ovamo nikad nismo imali kvalitetniji pa i ljepsi dres. Ono se mora kupiti!!!
TM87
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 19, 2019 8:59 pm

Nadam se da od sutra gledamo starog Amara, ponašanjem i znanjem..
On kad grize kako zna, mi smo na konju..

Naprijed Željo ljubavi moja!!
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
sejo
Postovi: 511
Pridružen/a: uto jun 27, 2017 9:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 19, 2019 9:00 pm

https://youtu.be/OVWcRrO9oKs
Svaka cast za podcast, ovo treba maksimalno podrzat, nadam se da ce biti jos ovoga.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 19, 2019 9:05 pm

Joj direktora, dvije ne moze sastavit.
 
Avatar
Tare1921
Postovi: 469
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 1:40 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 19, 2019 9:16 pm

Dolaze lesinari busevima jer auta vise nemaju od proslog gostovanja. 😂
 
Drmex1987
Postovi: 65
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 7:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 19, 2019 9:21 pm

amelaga je napisao/la:
pet jul 19, 2019 8:36 pm
Jedno iskreno pitanje? Ali iskreno. Dali mislite da Zeljo ima sanse za titulu sa ovom ekipom (igracima)?
Naravno da ima!
Ako je moglo onakvo Sarajevo koje je 2017/18 bilo tako loše da iduće sezone osvoji duplu krunu, što ne bi mogli i mi realno.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 19, 2019 9:27 pm

Nemoj da Veca brani pa makar
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Drmex1987
Postovi: 65
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 7:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 19, 2019 9:31 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
pet jul 19, 2019 9:27 pm
Nemoj da Veca brani pa makar
Neće, reko je Šerbo da će svi biti spremni osim Ermina i ono što se Sinan žalio na neku povredu, al bi trebo sutra biti u prvih 11
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 19, 2019 9:42 pm

HajrA je napisao/la:
pet jul 19, 2019 8:50 pm
Jucer bio u fan shopu, dres na pruge fantazija.
Mislim da od rata na ovamo nikad nismo imali kvalitetniji pa i ljepsi dres. Ono se mora kupiti!!!
Moze li se nekako poslati ovaj redizajnirani grb u klub da razmotre opciju promjene grba.. Ovo je cisti sex.. :pljesak: :pljesak:

slika
 
Meha87
Postovi: 605
Pridružen/a: čet jun 29, 2017 10:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 19, 2019 9:46 pm

 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 19, 2019 9:50 pm

Kako stojimo sa stoperima, ja mislim da bi bilo kakav stoper da sad dodje (pa makar bio taraba), nama bilo osvjezenje.. Cijelo ljeto, cijeli period ne dovesti nikoga na takvu poziciju. Enigma.

Podrzao bi potpuno dolazak Milanovica.. 13 utakmica 3 gola u laznom Zeljeznicaru iz RSa. A ima i fantastican CV.
 
AdmirA
Postovi: 2232
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 19, 2019 10:01 pm

sejo je napisao/la:
pet jul 19, 2019 9:00 pm
https://youtu.be/OVWcRrO9oKs
Svaka cast za podcast, ovo treba maksimalno podrzat, nadam se da ce biti jos ovoga.
Momke treba podržati
:klanjase:
 
Avatar
Locomotiva
Postovi: 294
Pridružen/a: sub jul 08, 2017 12:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 19, 2019 10:02 pm

Jucer kupio dres moram reci da je bas bas kvalitetan. Mislim da je cak i kvalitetniji od proslog dresa (imao trecu garnituru).

SVI NA GRBAVICU 20.07.2019 :baklja: :baklja:
STOP IZGOVORIMA RAZNIM! STOP STOLICAMA PRAZNIM!
NAVIJAČI NA GRBAVICU - SVAKU ŽELJINU UTAKMICU !
 
sodom1
Postovi: 170
Pridružen/a: čet jun 27, 2019 3:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 19, 2019 10:05 pm

amelaga je napisao/la:
pet jul 19, 2019 8:36 pm
Jedno iskreno pitanje? Ali iskreno. Dali mislite da Zeljo ima sanse za titulu sa ovom ekipom (igracima)?
Naravno da ima , nek se jos par stvari poslozi(ovdje mislim na druge ekipe dok nekom omrkne drugom svane ) i to je to. Ja bih bio zadovoljan i sa Kupom
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 19, 2019 10:17 pm

Trece graniture nece biti ?
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
qwertz1921
Postovi: 52
Pridružen/a: pet jun 14, 2019 12:29 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 19, 2019 10:22 pm

dres je znaci strasan bravo umbro fantazija. Abd bit ce uskoro u mojoj kolekciji. A sta reci za naseh vrlog strucnjaka sve ce nam se abd samo kazati. Ko te j....o j.....t će te opet, boomerang sistem, karma is the bitch
football, fußball, كرة القدم, futboll, futbola, футбол, fotbal, futbalo, ფეხბურთი,
voetbal, כדורגל, fudbal, nogomet, loptanje, hloptanje

17.12.2018 Dan početka kraja, dan kada su nesposobnjakovići ušli u klub a vrag odnio šalu !!!!!!!
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1194
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 19, 2019 10:35 pm

:palacgore: :palacgore:
Hare79 je napisao/la:
čet jul 18, 2019 3:40 pm
ako nema sponzora nek odštampaju onaj logo koji se nalazi na poleđini dresa
:palacgore:
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], Majkel i 33 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija