Moderator/ica: storm_raider

 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 15, 2019 9:14 pm

AdmirA je napisao/la:
pon jul 15, 2019 8:43 pm
amar92 je napisao/la:
pon jul 15, 2019 8:20 pm
Sta insajderi sad nece objaviti ovo danas oko dresova ili ? Bitno je najaviti da su Graovac i Cocalic vec zavrseni, a Dialiba krenuo vec...


Sent from my iPhone using Tapatalk
A tebi je bitno da se pljuje sve i to tako konstanto i neosnovano, sa još par nickova. I dalje stojimo, bar ja, iza svake riječi i najave, nisu se obistinile neke, neke jesu, jer tako je to u sportu. Stopera i beka tražimo, i jako je teško naći kvalitetno a pristupačno, generalnog sponzora se traži i razgovara se sa nekim kompanijama, tender za krov je pri kraju I uskoro bi se trebalo više znati, oko opreme se zateže jer se desila jedna nesuglasica ili nesporazum na relaciji klub-proizvođač, također akcije za sezonske i članke će biti, evo i danas se super stvar uradila sa ovim Robinhom i Turanom, a to niti jedan klub u BiH i šire ne može u stvarnosti izvesti, i tome smo dali malo pažnje, neki su čak i ismijavali, ne znam majke mi postali smo sami sebi protivnici i opozicija sami sebe namjerno povaljujemo da bi kasnije rekli "e jesam vam reko". Hvatate se za stvari za koje se obično navijač ne treba hvatati nigdje pa niti kod nas , i to dosta vas, zlonamjerno, samo da se eto kao nešto napiše i to na dnevnoj bazi kontinuirano.
Ja svoju ljubav pokazujem na način da se uključim u sve akcije kluba, u sve akcije navijača, kupujem sve sezonske, članske produžujem, animiram sve oko sebe da isto rade, čak i slabo pokretne komšije posjetim i idem za njih i sa njima po člansku i sezonsku.
Malo se dozovite pa prestanite glumiti pitare (mada i njih ima ovdje pod par nickova) i prestanite glumiti Pr-ove ovih zaraćenih "strana" Želje, počnite raditi u interesu kluba, vakat je vjerujte mi, dosadni ste.

I da ne zaboravim,

SVI NA GRBAVICU!

20.07.2019. U 20:30H

ŽELJO NAS TREBA!
Ss-ovska priča. Molim te tamo je piši. Zaobiđi nas ovdje i prestani soliti pamet ljudima. Nije niko glup.

Od tvojih priča da je dogovoren ovaj, onaj. Od silnih opravdanja i ti imaš pravo nekom govoriti da je zlonamjeran jer ne opravdava sve kao ti. Dosta je uljepšavanja i skrivanja istine, pravljenje ružićaste stvatnosti.
De mi nabroj pozitivne stvari koje su se desile. Kakva promocija sezonskih, a prvenstvo za koji dan.
Kako sad nema kvalitetnih igrača pa zar nije rečeno da će na ljeto biti šleper igrača dobrih. I nismo mi Bundesliga pa da nema dobrih igrača.

Cirkus smo od kluba postali. Jedan dan No1, pa onda halabuka, pa ne mogu to ostvariti pa de hajde ipak ćemo Umbro, idi Pekiću po dresove, pa čovjeku u pola puta każu da ne uzima.
Očito imaš informacije a plasiraš malo uljepšane, namjerno.

Kralju, 5 dana pred ligu, mi jedva objavili da ima sezonskih, nismo dresove predstavili jer se ne zna ko će biti tj.jebali bi se al da nam ne uđe, ekipa krnjava ko babini zubi, neizbalansirana.
Klub nam je postao haos. Teški haos.
 
Avatar
amar92
Postovi: 1602
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 15, 2019 9:20 pm

AdmirA je napisao/la:
amar92 je napisao/la:
pon jul 15, 2019 8:20 pm
Sta insajderi sad nece objaviti ovo danas oko dresova ili ? Bitno je najaviti da su Graovac i Cocalic vec zavrseni, a Dialiba krenuo vec...


Sent from my iPhone using Tapatalk
A tebi je bitno da se pljuje sve i to tako konstanto i neosnovano, sa još par nickova. I dalje stojimo, bar ja, iza svake riječi i najave, nisu se obistinile neke, neke jesu, jer tako je to u sportu. Stopera i beka tražimo, i jako je teško naći kvalitetno a pristupačno, generalnog sponzora se traži i razgovara se sa nekim kompanijama, tender za krov je pri kraju I uskoro bi se trebalo više znati, oko opreme se zateže jer se desila jedna nesuglasica ili nesporazum na relaciji klub-proizvođač, također akcije za sezonske i članke će biti, evo i danas se super stvar uradila sa ovim Robinhom i Turanom, a to niti jedan klub u BiH i šire ne može u stvarnosti izvesti, i tome smo dali malo pažnje, neki su čak i ismijavali, ne znam majke mi postali smo sami sebi protivnici i opozicija sami sebe namjerno povaljujemo da bi kasnije rekli "e jesam vam reko". Hvatate se za stvari za koje se obično navijač ne treba hvatati nigdje pa niti kod nas , i to dosta vas, zlonamjerno, samo da se eto kao nešto napiše i to na dnevnoj bazi kontinuirano.
Ja svoju ljubav pokazujem na način da se uključim u sve akcije kluba, u sve akcije navijača, kupujem sve sezonske, članske produžujem, animiram sve oko sebe da isto rade, čak i slabo pokretne komšije posjetim i idem za njih i sa njima po člansku i sezonsku.
Malo se dozovite pa prestanite glumiti pitare (mada i njih ima ovdje pod par nickova) i prestanite glumiti Pr-ove ovih zaraćenih "strana" Želje, počnite raditi u interesu kluba, vakat je vjerujte mi, dosadni ste.

I da ne zaboravim,

SVI NA GRBAVICU!

20.07.2019. U 20:30H

ŽELJO NAS TREBA!
Sta je neosnovano? Nisam tebe ni prozvao, ali ako spadas u te insajdere onda znas sta se desilo i to je sramota za klub. Sto se tice ostalih bombi, velika je razlika izmedju trazi se stoper i dogovoren. Ako su se vec nudile pare koje se spominju za Graovca, Cocalica i Halilovica onda valjda znaci da su te pare tu i za druge igrace, i nema smisla ta teorija onda da je tesko naci igrace. Igraca ima uvijek, pa cak i zimi kada neki najavljuju opasno ljeto a na kraju ni ljeti nista. Kako kone nadju Serbecica, kako Borac dovede Subica itd. To sto neko ne zeli pojacanje je druga stvar, i meni je to ok jer taj neko se na kraju i pita i odgovara. Samo ne volim ove alibije, cuj nema igraca. Sve sto su trazili svojim dolaskom su dobili, red je da ispostuju ono sto su obecali inace noga.

Klub nam tone iz dana u dan i to svako vidi i zna. Nikakva podrska navijaca to nazalost ne moze promijeniti. Tako da trebamo biti svi uz Zelju kao i uvijek, ali ne treba i tu traziti alibi za eventualni neuspjeh. Navijaci nemaju veze s tim.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 15, 2019 9:24 pm

Amar Buldić

Sezona 2016/17 - 10 utakmica za kadete
sezona 2017/18 - 33 nastupa za kadete i juniore, 7 golova
sezona 2018/19 - 17 utakmica za seniore 1 gol, 14 utakmica
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 15, 2019 9:25 pm

Da smo bili i mi malo kreativniji mogao je kod nas taj Serbecic na posudbu, zato ne moze biti alibi nema se para.
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
mohikanac
Postovi: 23
Pridružen/a: sri jun 19, 2019 8:52 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 15, 2019 9:31 pm

Šleperi igrača su bili prije i neće više jer nisu ništa dobro donijeli. Sada se za sport pita najtrofejniji trener lige koji će ove sezone da obogati Plavi Salon.

Bit će Željo opet šampion!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 15, 2019 9:37 pm

Do jučer niko nije čuo za taj No1, a sada znaju svi i BiH. Nihad trlja ruke. I negativna reklama je reklama. Bilo koji dres da budemo nosili, Nihad je već profitirao. Ko zna, zna.

Sa'će Nihad uletiti sa miliončetom. :D
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 15, 2019 9:39 pm

mohikanac je napisao/la:
pon jul 15, 2019 9:31 pm
Šleperi igrača su bili prije i neće više jer nisu ništa dobro donijeli. Sada se za sport pita najtrofejniji trener lige koji će ove sezone da obogati Plavi Salon.

Bit će Željo opet šampion!
Sad trk u wc i drkicu baci na babukinu sliku.
 
mohikanac
Postovi: 23
Pridružen/a: sri jun 19, 2019 8:52 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 15, 2019 9:47 pm

rodrigo87 je napisao/la:
pon jul 15, 2019 9:39 pm
mohikanac je napisao/la:
pon jul 15, 2019 9:31 pm
Šleperi igrača su bili prije i neće više jer nisu ništa dobro donijeli. Sada se za sport pita najtrofejniji trener lige koji će ove sezone da obogati Plavi Salon.

Bit će Željo opet šampion!
Sad trk u wc i drkicu baci na babukinu sliku.
Mogu otac da ti budem.

Omalovažavaš navijača Želje koji vjeruje u Amara Osima, sina Ivice Osime i našeg najtrofejnijeg trenera. Ulični riječnik i pokušaj uvrede. Sram te bilo!
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 15, 2019 9:51 pm

Možda kad Amar kaže da nam ne treba štoper, ovi branioci svega ponavljaju to par sati i onda izgube realnu sliku i vjeruju da nam ne treba štoper. A to objašnjenje da nema igrača je baš vrijeđanje inteligencije...
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
svraka
Postovi: 4472
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 15, 2019 9:58 pm

Kospa je napisao/la:
pon jul 15, 2019 9:25 pm
Da smo bili i mi malo kreativniji mogao je kod nas taj Serbecic na posudbu, zato ne moze biti alibi nema se para.
Pare za posudbu. Jesi li siguran da pitari placaju njega? Ili je na platnoj listi svog kluba?
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 15, 2019 10:02 pm

mohikanac je napisao/la:
pon jul 15, 2019 8:37 pm
sajo10 je napisao/la:
pon jul 15, 2019 8:13 pm
Kaze neko sve tiho, nema euforije.. pa kako ce druze moj biti euforije stoper se nije doveo od prosle sezone, dres neznas koji ci klub nosit cetiri dan prije pocetka, itd itd.. kakav razlog za euforiju..

Nafurat cemo se u petak i subotu i dosta.. 4-5k mozda i idemo dalje. Valjda izvucu pobjedu.

Hoces ti doci na utakmicu?
Nazalost nisam u situaciju posto zivim 2,3k hiljade kilometera od Grbavice..
 
Avatar
amar92
Postovi: 1602
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 15, 2019 10:04 pm

mohikanac je napisao/la:Šleperi igrača su bili prije i neće više jer nisu ništa dobro donijeli. Sada se za sport pita najtrofejniji trener lige koji će ove sezone da obogati Plavi Salon.

Bit će Željo opet šampion!
Posteno! Samo ako ne bude titula nek taj isti najtrofejniji trener pokupi prnje i sto dalje od kluba.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 15, 2019 10:06 pm

Ivica i Amar nikada ne mogu u istu rečenicu, kao što u istu ne mogu Mirza i Dario Delibašić. Vodite malo računa o tome. Amar jeste naš najtrofejniji trener, ali je isto tako kamatario i kamatari Klub.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
mohikanac
Postovi: 23
Pridružen/a: sri jun 19, 2019 8:52 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 15, 2019 10:12 pm

sajo10 je napisao/la:
pon jul 15, 2019 10:02 pm
mohikanac je napisao/la:
pon jul 15, 2019 8:37 pm
sajo10 je napisao/la:
pon jul 15, 2019 8:13 pm
Kaze neko sve tiho, nema euforije.. pa kako ce druze moj biti euforije stoper se nije doveo od prosle sezone, dres neznas koji ci klub nosit cetiri dan prije pocetka, itd itd.. kakav razlog za euforiju..

Nafurat cemo se u petak i subotu i dosta.. 4-5k mozda i idemo dalje. Valjda izvucu pobjedu.

Hoces ti doci na utakmicu?
Nazalost nisam u situaciju posto zivim 2,3k hiljade kilometera od Grbavice..
Ne brini za atmosferu, garantujem šampionska. Pa nek crknu od muke dušmani, savez, pitari i ostali. ABd da nam dođeš bar na jednu utakmicu.
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 15, 2019 10:13 pm

slika

:baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :baklja: :baklja:
1987
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 15, 2019 10:15 pm

mamba21 je napisao/la:
pon jul 15, 2019 9:58 pm
Kospa je napisao/la:
pon jul 15, 2019 9:25 pm
Da smo bili i mi malo kreativniji mogao je kod nas taj Serbecic na posudbu, zato ne moze biti alibi nema se para.
Pare za posudbu. Jesi li siguran da pitari placaju njega? Ili je na platnoj listi svog kluba?
A kontam covjek nije gore igrao nikako, mislim da smo i mi mogli izganjati aranzman kakav god su pitari sklopili... detalje ne znam
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 15, 2019 10:20 pm

mohikanac je napisao/la:Šleperi igrača su bili prije i neće više jer nisu ništa dobro donijeli. Sada se za sport pita najtrofejniji trener lige koji će ove sezone da obogati Plavi Salon.

Bit će Željo opet šampion!
Haj prebroj koliko je igraca sad doslo. Jel sleper ili malo manje?
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
mohikanac
Postovi: 23
Pridružen/a: sri jun 19, 2019 8:52 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 15, 2019 10:20 pm

amar92 je napisao/la:
pon jul 15, 2019 10:04 pm
mohikanac je napisao/la:Šleperi igrača su bili prije i neće više jer nisu ništa dobro donijeli. Sada se za sport pita najtrofejniji trener lige koji će ove sezone da obogati Plavi Salon.

Bit će Željo opet šampion!
Posteno! Samo ako ne bude titula nek taj isti najtrofejniji trener pokupi prnje i sto dalje od kluba.


Sent from my iPhone using Tapatalk
To se neće desiti, sve da opet evropu ne izborimo. Za sto godina kluba na klupi će da bude naš najtrofejniji trener i nema foruma koji će to promijeniti. Ne Kostić, ne Petrović, ne Krčmarević, nego Amar Osim, sin Ivice osima, trener sa DESET TROFEJA osvojenih sa Željom. Vjeruj mi na riječ.

Željo Šampion!

SRAM VAS BILO KAKO MJESECIMA PLJUJETE PO ŽELJI, AMARU, NAVIJAČIMA, RUŠITE ATMOSFERU, LAŽETE, PETLJATE, ZAKUHAVATE, PSUJETE, VRIJEĐATE, RUŠITE KLUB, RADUJETE SE I PRIZIVATE NEUSPJEH. SRAM VAS BILO! "navijači".
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 15, 2019 10:21 pm

Dokoljenko jesil to ti
Željezničar ante portas !
 
Avatar
igla
Postovi: 3618
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 15, 2019 10:22 pm

Sve je super, ovako se radi u svim svjetskim klubovima.
Babuka preslikao. Možda markere dobiju pred tekmu da se razlikuju od Borca. Kontaktirali Bembašu već.
Tajming svega je takav da mogu od nas prepisati drugi. Dosta smo se mi prilagođavali, nek se oni nama prilagođavaju.


I da. Jehova out ako ne bude titula.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 48 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija