Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 14, 2019 10:28 am

Charlie Sheen je napisao/la:
ned jul 14, 2019 10:17 am
Ove Amarove izjave poslije tekme bas vrijedjaju inteligenciju.
Od kako je dosao uvijek, ali uvijek, takve izjave daje. Jednostavno dojam da ga boli qurac.. :(
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 14, 2019 10:34 am

mamba21 je napisao/la:
ned jul 14, 2019 9:49 am
avlami97 je napisao/la:
ned jul 14, 2019 8:46 am
SIMA_SIMAU je napisao/la:
sub jul 13, 2019 10:17 pm
Odavno nije neki raskid bio da se sta zaradi.
Ne sjekiraj se. Sad će raskid sa dobavljačem opreme. Namlatit ćemo se para od Umbra.
Ne brini avlami, ni prvi ni zadnji raskid.
Niko se ne treba brinuti, reče babuka. On će se boriti i rukama i nogama. J 3 tačke licencu, j 3 tačke sve. Šampanjac ekipa drži sve pod kontrolom. Selimović ulaže milion u Klub.

Milina, a da se ja brinem. Ma, hajte molim vas.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 14, 2019 10:37 am

plavi kanarinac je napisao/la:
ned jul 14, 2019 10:19 am
mamba21 je napisao/la:
ned jul 14, 2019 9:49 am
avlami97 je napisao/la:
ned jul 14, 2019 8:46 am

Ne sjekiraj se. Sad će raskid sa dobavljačem opreme. Namlatit ćemo se para od Umbra.
Ne brini avlami, ni prvi ni zadnji raskid.
E bas ono nema sta.. u svom jadu kakav smo mi postali gdje svi vidimo svojim očima kakve smo kurcine i svi to naglasavamo, nadje neko prozivati situacije i bivsu upravu ... bolan nek vas ne sram i stid, oni su za ovo bili svemirski brod iako niko njih ovdje ne poziva, ne zove, nego se kritikuje sadasnje ali zaslijepljeni likovi odmah kontaju amar is under attack... al hajde, nije pocetak sezone daleko a ni polusezona... dva roka su tu, eto mu i treci, titula mora doci.
Eto opet ti pogresno mislis, jesu bili su svemirski brod, presposobni ljudi od ovih trneutnih, ali kakve veze sada ima to sa direktno proslom upravom. Bilo je i ranijih uprava koje su radili iste stvari. To sto nam je smetalo je raskidanje ugovora. Toga ce uvijek biti i nazalost uvijek ces morati stetu isplatiti. Razlika kada raskines ugovor sa igracem ili sponzorom? Uvijek ce KLUB morati isplatiti pare. Zato sam i napisao, ni prvi ni posljednji put.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 14, 2019 10:39 am

Svi smo mi svijesni koliko je nasa odbrana losa,ako pri tome dodamo i krila,pa cak malo i vezu,plus prosle godine Kjosevski. Shvatis koliko si ti karika u lancu losih imao.
Evo sredio si 2 karike u vidu Boje i Erica,ali bogami fali tu jos dosta toga.
Sa jedne strane,a to sam jucer naglasio imam osjecaj da se namjerno zajebavaju od trenera do igraca pa prave ovakvu atmosferu,a sa druge strane znamo svi mi koliko smo na nekim pozicijama u hendikepu.
Stanica ne zelim komentarisati,Pavic je uzasan. Hajde sto nazad je tanak,ali on bukvalno svaku nasu akciju naprijed zavrsi debilnim centarutem koji uvijek fuli nase napadace i u 90 posto slucajeva ide iza ledja nasih napadaca koje stoperi lako otklone. Takav centarsut u svijetu fudbala je poklonjena lopta protivniku. Osim u iznimnim situacijama.
Bogija mnogi ne vole zbog svih gresaka u kojima je bio sudionik. On je u godinama i sporiji je,ali kad imas onako losa krila,onako lose bekove,i kad imas Kemu kao drugog stopera,vjerujte da bi Van Dijk bio presmijesan igrac.
Na ovakvu odbranu,Bojo sam u vezi u paru sa Alispahicem nije nikako dobro.
Sa druge strane ,ono sinoc nije klasicna generalka,jer ce danas garant igrati skroz druga ekipa,tako da je on to podijelio opet kao dvije tekme. Ono jest nama cudno da 7 dana pred pocetak lige,ne izvede prvu ekipu. Ali Amar je to,nesto se duboko nadam da ovo namjerno radi,pa da onda neko ludilo nastupi u prvenstvu,kao da namjerno pravi pogodno tlo da svi misle da smo katastrofa.
Mozda ja previse mastam,ali daj Boze.
Amar je ego manijak,ne trpi poraze,ne ide mi ovo sa njim nikako. Citati ovdije price kako je on los trener,ili zaostao u 2012,je presmijesno,zato opet kazem,nadam se da u medjuvremenu od ego manijaka nije postao mazohista. Ova odbrana,i krila je cisti mazohizam.
 
Mamba1921
Postovi: 65
Pridružen/a: pon nov 12, 2018 7:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 14, 2019 10:43 am

Eric
Sinisa- Sipovic-Kemo-Pavic
Bojo-Mujezinovic
Sinan-Ermin-Veseli
Krpic

Po meni, nasa najbolja postava
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 14, 2019 10:43 am

I dobili smo mnogo sa Bojom, pored odlicne igre ima i odlicne centarsute iz prekida.

Mozda stopera i krilo dovedemo u pola polusezone, kao voju, krizmana, markovica 😁 prepotrebni su nam.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 14, 2019 10:52 am

Gledaj nekakvih mambi na temi. :D
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2717
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 14, 2019 10:58 am

barbarez je napisao/la:
ned jul 14, 2019 10:39 am
Svi smo mi svijesni koliko je nasa odbrana losa,ako pri tome dodamo i krila,pa cak malo i vezu,plus prosle godine Kjosevski. Shvatis koliko si ti karika u lancu losih imao.
Evo sredio si 2 karike u vidu Boje i Erica,ali bogami fali tu jos dosta toga.
Sa jedne strane,a to sam jucer naglasio imam osjecaj da se namjerno zajebavaju od trenera do igraca pa prave ovakvu atmosferu,a sa druge strane znamo svi mi koliko smo na nekim pozicijama u hendikepu.
Stanica ne zelim komentarisati,Pavic je uzasan. Hajde sto nazad je tanak,ali on bukvalno svaku nasu akciju naprijed zavrsi debilnim centarutem koji uvijek fuli nase napadace i u 90 posto slucajeva ide iza ledja nasih napadaca koje stoperi lako otklone. Takav centarsut u svijetu fudbala je poklonjena lopta protivniku. Osim u iznimnim situacijama.
Bogija mnogi ne vole zbog svih gresaka u kojima je bio sudionik. On je u godinama i sporiji je,ali kad imas onako losa krila,onako lose bekove,i kad imas Kemu kao drugog stopera,vjerujte da bi Van Dijk bio presmijesan igrac.
Na ovakvu odbranu,Bojo sam u vezi u paru sa Alispahicem nije nikako dobro.
Sa druge strane ,ono sinoc nije klasicna generalka,jer ce danas garant igrati skroz druga ekipa,tako da je on to podijelio opet kao dvije tekme. Ono jest nama cudno da 7 dana pred pocetak lige,ne izvede prvu ekipu. Ali Amar je to,nesto se duboko nadam da ovo namjerno radi,pa da onda neko ludilo nastupi u prvenstvu,kao da namjerno pravi pogodno tlo da svi misle da smo katastrofa.
Mozda ja previse mastam,ali daj Boze.
Amar je ego manijak,ne trpi poraze,ne ide mi ovo sa njim nikako. Citati ovdije price kako je on los trener,ili zaostao u 2012,je presmijesno,zato opet kazem,nadam se da u medjuvremenu od ego manijaka nije postao mazohista. Ova odbrana,i krila je cisti mazohizam.
Da mi je tvoja maštovitost i u jednu ruku samouvjerenost...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 14, 2019 11:00 am

barbarez je napisao/la:
ned jul 14, 2019 10:39 am
Svi smo mi svijesni koliko je nasa odbrana losa,ako pri tome dodamo i krila,pa cak malo i vezu,plus prosle godine Kjosevski. Shvatis koliko si ti karika u lancu losih imao.
Evo sredio si 2 karike u vidu Boje i Erica,ali bogami fali tu jos dosta toga.
Sa jedne strane,a to sam jucer naglasio imam osjecaj da se namjerno zajebavaju od trenera do igraca pa prave ovakvu atmosferu,a sa druge strane znamo svi mi koliko smo na nekim pozicijama u hendikepu.
Stanica ne zelim komentarisati,Pavic je uzasan. Hajde sto nazad je tanak,ali on bukvalno svaku nasu akciju naprijed zavrsi debilnim centarutem koji uvijek fuli nase napadace i u 90 posto slucajeva ide iza ledja nasih napadaca koje stoperi lako otklone. Takav centarsut u svijetu fudbala je poklonjena lopta protivniku. Osim u iznimnim situacijama.
Bogija mnogi ne vole zbog svih gresaka u kojima je bio sudionik. On je u godinama i sporiji je,ali kad imas onako losa krila,onako lose bekove,i kad imas Kemu kao drugog stopera,vjerujte da bi Van Dijk bio presmijesan igrac.
Na ovakvu odbranu,Bojo sam u vezi u paru sa Alispahicem nije nikako dobro.
Sa druge strane ,ono sinoc nije klasicna generalka,jer ce danas garant igrati skroz druga ekipa,tako da je on to podijelio opet kao dvije tekme. Ono jest nama cudno da 7 dana pred pocetak lige,ne izvede prvu ekipu. Ali Amar je to,nesto se duboko nadam da ovo namjerno radi,pa da onda neko ludilo nastupi u prvenstvu,kao da namjerno pravi pogodno tlo da svi misle da smo katastrofa.
Mozda ja previse mastam,ali daj Boze.
Amar je ego manijak,ne trpi poraze,ne ide mi ovo sa njim nikako. Citati ovdije price kako je on los trener,ili zaostao u 2012,je presmijesno,zato opet kazem,nadam se da u medjuvremenu od ego manijaka nije postao mazohista. Ova odbrana,i krila je cisti mazohizam.
+1
Složio bih se sa svim napisanim osim ovo za Bogija.Sory ali ovo zvuci kao neki alibi za njegove lose igre.Da je sve kako treba on bi jedino mogao biti cetvrti,a Moke treci stoper u klubu.
Dodao bih i slijedeće: potajno se nadam da se uz neku ludu sreću može ponoviti 2012/13 ali se isto tako potajno pribojavao da nam se ne ponove sve ove godine nakon te.
Na hair
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2717
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 14, 2019 11:01 am

U koliko je to sa famosom i gdje?
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 14, 2019 11:07 am

U pola 4 cini mi se...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 14, 2019 11:12 am

Razlika u dresovima:

slika

Moj Zeljo...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 14, 2019 11:14 am

storm_raider je napisao/la:
ned jul 14, 2019 10:52 am
Gledaj nekakvih mambi na temi. :D
Jedna je prava😁
Forza 1921!

Oda majstore!
 
fanaticZeljin
Postovi: 3077
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 14, 2019 11:15 am

storm_raider je napisao/la:
ned jul 14, 2019 11:12 am
Razlika u dresovima:

slika

Moj Zeljo...
Bio je i bivsi presjednik. Sad da li da gleda no 1 dresove Veleza ili nas, ne znam :D
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
Valter
Postovi: 1288
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 14, 2019 11:18 am

SIMA_SIMAU je napisao/la:
sub jul 13, 2019 10:26 pm
1. Eric
2. Stanic
3. Pavic
4. Kemo (Sipovic ima kartone)
5. Bogicevic
6. Bojo
7. Alispahic
8. Ramovic
9. Krpic
10. E. Zec
11. A. Zec
Ko će ovdje trčati osim Boje, ako te Amar posluša ne gine mu trica protiv Borca.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 14, 2019 11:23 am

Kako je krenulo mi ćemo Ermina gledati samo na Grbavici, kad je lijepo vrijeme i to zadnjih 25 minuta.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
fanaticZeljin
Postovi: 3077
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 14, 2019 11:24 am

Zaka je napisao/la:
ned jul 14, 2019 11:23 am
Kako je krenulo mi ćemo Ermina gledati samo na Grbavici, kad je lijepo vrijeme i to zadnjih 25 minuta.
I to je optisticna prognoza.
Srcu draga, boja PLAVA !
 
fanaticZeljin
Postovi: 3077
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 14, 2019 11:27 am

Koliko se Velez juce nafurao naspram nas pokazuje i stvar prije početka utakmice. Spiker zove da se ekipe skupe da se otvori turnir oni nista nastavili zagrijavanje. Himna se pustitila oni razbacani po terenu samo stoje. Organizacija turnira 0 bodova , nisu bili u stanju dovesti dvojicu djecaka da dohvacaju loptu iza golova. Drugo poluvrijeme malte ne po mraku odigrano.
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Mamba1921
Postovi: 65
Pridružen/a: pon nov 12, 2018 7:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 14, 2019 11:33 am

mamba21 je napisao/la:
ned jul 14, 2019 11:14 am
storm_raider je napisao/la:
ned jul 14, 2019 10:52 am
Gledaj nekakvih mambi na temi. :D
Jedna je prava😁
😂😂😂
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 14, 2019 12:00 pm

Mamba1921 je napisao/la:
ned jul 14, 2019 11:33 am
mamba21 je napisao/la:
ned jul 14, 2019 11:14 am
storm_raider je napisao/la:
ned jul 14, 2019 10:52 am
Gledaj nekakvih mambi na temi. :D
Jedna je prava😁
😂😂😂
Crna je otrovnija od zelene,a posto su ovo obje plave,bezopasne su :D

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 215 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija