Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 13, 2019 8:37 pm

https://sport1.oslobodjenje.ba/premijer ... ara/160396

https://sport1.oslobodjenje.ba/premijer ... ara/160393

https://sport1.oslobodjenje.ba/premijer ... ara/160389

https://sport1.oslobodjenje.ba/premijer ... iku/160384

Staniću, molim te skloni se sam sa terena. Molim te. Pogledajte gore te videopriloge, pa skoro sve njegove greške...

I ovako uđeš u sezonu sa ovakvom odbranom.... Jesmo li imali odigrane akcije u GENERALCI pred sezonu? ... Neću dalje ništa.
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 13, 2019 8:38 pm

Hare79 je napisao/la:
sub jul 13, 2019 8:34 pm
AdmirA je napisao/la:
sub jul 13, 2019 8:23 pm
RA je bio, bar po majicama sa slika sa faktora.

Ko je dole nek se pazi oko stadiona i na Ilidži.
Izvini, šta je RA?
Red Army
1987
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 13, 2019 8:39 pm

Dok god bude gurao svoje havere, dva kera, dva invalida, dva smrada, Jadranka i Srđana od mene podršku neće imati.
AMARE STIDI SE!

Staniću umri! Bogičeviću umri!
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1267
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 13, 2019 8:39 pm

Pokusavam vidjeti nesto pozitivno u ovom drugom poluvremenu, ali jedino sto je pozitivno je to sto je kraj. Igra bez ikakvog smisla, kretanje igraca ravna nivou seoske igre... nikoga ne bih izdvoio jer je ovo patnja gledati, AO ih je izabrao, pripremio i uigrao, pa sada nek igraju kako znaju ali ovo je licilo pravi seoski nogomet....
Država Željo
 
Avatar
EdiTM
Postovi: 130
Pridružen/a: sub jul 07, 2018 5:17 pm
Lokacija: C sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 13, 2019 8:39 pm

Borac 2:0 Mladost, pusimo ga odma prvu..
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 13, 2019 8:40 pm

Mislim da nije red army bio nego momci iz lukavice..
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 13, 2019 8:42 pm

Amar Osim: Nije sve crno, da je prava utakmica ne bismo ovo dozvolili

"Nisam nezadovoljan nekim stvarima, posebno kada je u pitanju neki ritam, igrali smo sa istim igračima jer su do kraja pokušali uradiit. Mi gdje smo bili slabi, oni su bili bolji odnas. Nismo dobili od njih greške, oni su imali svoje šanse iz kojih smo morali biti kažnjeno. Morali smo primiti gol kada napravite glupost, ali nisam toliko nezadovoljan. Neki igrači su igrali prvi put, golman je bio dobar, što govori ko je imao više šansi. Da je prava utakmica, ne bi to tako izgledalo. Ne bismo im dozvolili da je prava utakmica. Ako je vrijeme crno, nije sve ostalo. Mora se nekad i izgubiti", rekao je Osim, te je dodao:

"Tanka odbrana? Čitav tim je odbrana. Poklonili smu im šanse individualnim greškama. Bolje da se desilo danas, nego za sedam dana. Nisu izgledali neuhodano, iako su rijetko kad igrali zajedno. Teren je bio klizav, kopačke su bile neadekvatne, klizali su se. Neke stvari treba izdvojiti koje su dobre, ima i umora, pretreniranosti i to ćemo pokušati da do kraja prvenstva izbaciti".

"Imali smo smušenih situacija u napadu. Mi smo iz dobrih situacija pravili manje dobro. To je možda i do kvaliteta igrača. Ok, kad budemo igrali pravu utakmicu, ovaj sastav vjerovatno neće igrati. Igrat će spretniji i mirniji igrači. Nisu griješili, kao mi. Oni su zasluženo pobijedili"


Nemojte srat, evo babuka vam je objasnio.
 
Hare79
Postovi: 1235
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 13, 2019 8:43 pm

shzna je napisao/la:
sub jul 13, 2019 8:38 pm
Hare79 je napisao/la:
sub jul 13, 2019 8:34 pm
AdmirA je napisao/la:
sub jul 13, 2019 8:23 pm
RA je bio, bar po majicama sa slika sa faktora.

Ko je dole nek se pazi oko stadiona i na Ilidži.
Izvini, šta je RA?
Red Army
Đe su oni krenuli i na koga? I njima bila generalna proba za gradski derbi sa Zrinjskim? Pokazna vježba, šta li...
 
Hare79
Postovi: 1235
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 13, 2019 8:46 pm

Amave, đe štoper, đe ljevi bek, đe futbol???!!!
 
fanaticZeljin
Postovi: 3087
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 13, 2019 8:50 pm

Navijača Veleza je bilo dosta na tribinama, medju njima i Meho Kodro, nije bilo ni najmanjih problema. Ne kontam ko su ovi sto su došli. Cini mi se da su poceli pjevati himnu BiH
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
vobznazna2
Postovi: 290
Pridružen/a: čet nov 16, 2017 2:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 13, 2019 8:51 pm

Hare79 je napisao/la:
shzna je napisao/la:
sub jul 13, 2019 8:38 pm
Hare79 je napisao/la:
sub jul 13, 2019 8:34 pm
Izvini, šta je RA?
Red Army
Đe su oni krenuli i na koga? I njima bila generalna proba za gradski derbi sa Zrinjskim? Pokazna vježba, šta li...
Imao sam dojavu,da se RA sprema belaje pravit. i da ih oko 100 planira ici... nisam ih ozbiljno shvacao jer su mi presmjesni kao skupina i kao osobe klasicni picici...

Poslano sa mog SM-A605FN koristeći Tapatalk

 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 13, 2019 8:52 pm

El_Nino je napisao/la:
sub jul 13, 2019 8:42 pm
Amar Osim: Nije sve crno, da je prava utakmica ne bismo ovo dozvolili

"Nisam nezadovoljan nekim stvarima, posebno kada je u pitanju neki ritam, igrali smo sa istim igračima jer su do kraja pokušali uradiit. Mi gdje smo bili slabi, oni su bili bolji odnas. Nismo dobili od njih greške, oni su imali svoje šanse iz kojih smo morali biti kažnjeno. Morali smo primiti gol kada napravite glupost, ali nisam toliko nezadovoljan. Neki igrači su igrali prvi put, golman je bio dobar, što govori ko je imao više šansi. Da je prava utakmica, ne bi to tako izgledalo. Ne bismo im dozvolili da je prava utakmica. Ako je vrijeme crno, nije sve ostalo. Mora se nekad i izgubiti", rekao je Osim, te je dodao:

"Tanka odbrana? Čitav tim je odbrana. Poklonili smu im šanse individualnim greškama. Bolje da se desilo danas, nego za sedam dana. Nisu izgledali neuhodano, iako su rijetko kad igrali zajedno. Teren je bio klizav, kopačke su bile neadekvatne, klizali su se. Neke stvari treba izdvojiti koje su dobre, ima i umora, pretreniranosti i to ćemo pokušati da do kraja prvenstva izbaciti".

"Imali smo smušenih situacija u napadu. Mi smo iz dobrih situacija pravili manje dobro. To je možda i do kvaliteta igrača. Ok, kad budemo igrali pravu utakmicu, ovaj sastav vjerovatno neće igrati. Igrat će spretniji i mirniji igrači. Nisu griješili, kao mi. Oni su zasluženo pobijedili"


Nemojte srat, evo babuka vam je objasnio.
Jebe brat ne vadi :D
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1846
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 13, 2019 8:54 pm

Samo nama generalna proba sluzi da u njoj ne izvedemo najjaci sastav i ne pokusavamo se dodatno uigrati. :D

Medjutim,nema potrebe za tim,nasi igraci,zajedno sa trenerom,godinama igraju zajedno.Znaju se u dusu.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
fanaticZeljin
Postovi: 3087
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 13, 2019 8:55 pm

NEZALAGANJE je napisao/la:
sub jul 13, 2019 8:54 pm
Samo nama generalna proba sluzi da u njoj ne izvedemo najjaci sastav i ne pokusavamo se dodatno uigrati. :D

Medjutim,nema potrebe za tim,nasi igraci,zajedno sa trenerom,godinama igraju zajedno.Znaju se u dusu.
Hahaha ljudina od trenera . Kiša koje pa nije ni dao rezervama da se zagrijavanju.
Srcu draga, boja PLAVA !
 
sodom1
Postovi: 170
Pridružen/a: čet jun 27, 2019 3:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 13, 2019 8:56 pm

Znaci po kisi se ne igra ,
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1139
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 13, 2019 9:00 pm

Bas pretjeruje sa ovakvim izjavama i pravdanjem svake svoje odluke. Mislim da on prvo sebe slaze kako je to bilo dobro pa onda ide dalje.
Pa moja djeca se smiju ovome :)
Kao da su svi ovce, ovo ne lici na ekipu, pogotovo ne uigranu i koja zna sta hoce.
Eto brzo ce Borac pa cemo vidjeti na cemu smo i sta ce izjaviti, cime pravdati svoje odluke.

A sto se Dado spremio :) ima li ko da napravi vidio onog "brzog" iznosenja lopte u prvom a tek sakrivanje iza igraca samo da ne dobije loptu, nema jaceg.
El_Nino je napisao/la:
sub jul 13, 2019 8:42 pm
Amar Osim: Nije sve crno, da je prava utakmica ne bismo ovo dozvolili

"Nisam nezadovoljan nekim stvarima, posebno kada je u pitanju neki ritam, igrali smo sa istim igračima jer su do kraja pokušali uradiit. Mi gdje smo bili slabi, oni su bili bolji odnas. Nismo dobili od njih greške, oni su imali svoje šanse iz kojih smo morali biti kažnjeno. Morali smo primiti gol kada napravite glupost, ali nisam toliko nezadovoljan. Neki igrači su igrali prvi put, golman je bio dobar, što govori ko je imao više šansi. Da je prava utakmica, ne bi to tako izgledalo. Ne bismo im dozvolili da je prava utakmica. Ako je vrijeme crno, nije sve ostalo. Mora se nekad i izgubiti", rekao je Osim, te je dodao:

"Tanka odbrana? Čitav tim je odbrana. Poklonili smu im šanse individualnim greškama. Bolje da se desilo danas, nego za sedam dana. Nisu izgledali neuhodano, iako su rijetko kad igrali zajedno. Teren je bio klizav, kopačke su bile neadekvatne, klizali su se. Neke stvari treba izdvojiti koje su dobre, ima i umora, pretreniranosti i to ćemo pokušati da do kraja prvenstva izbaciti".

"Imali smo smušenih situacija u napadu. Mi smo iz dobrih situacija pravili manje dobro. To je možda i do kvaliteta igrača. Ok, kad budemo igrali pravu utakmicu, ovaj sastav vjerovatno neće igrati. Igrat će spretniji i mirniji igrači. Nisu griješili, kao mi. Oni su zasluženo pobijedili"


Nemojte srat, evo babuka vam je objasnio.
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 13, 2019 9:02 pm

Greška je bilo igrati na ovakvom terenu , valjda se moglo provjeriti . Bolje da smo dole igrali ili na grbavici. Što prije ovo rastjeramo biće nam bolje.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 13, 2019 9:02 pm

NEZALAGANJE je napisao/la:
sub jul 13, 2019 8:54 pm
Samo nama generalna proba sluzi da u njoj ne izvedemo najjaci sastav i ne pokusavamo se dodatno uigrati. :D

Medjutim,nema potrebe za tim,nasi igraci,zajedno sa trenerom,godinama igraju zajedno.Znaju se u dusu.
Mi smo nepoznanica i Borcu, a vala i nama samima. Pojma nemam šta da očekujem. Ovo je sigurno kombinovana ekipa, ali ne mogu da vjerujem da tu neku prvu ekipu nismo nikako uigravali.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 13, 2019 9:02 pm

Ja imam osjecaj da se Amar namjerno zajebaje,da vadi raji zivce do pocetka sezone. Tako mi djeluje. Ocaj danas u svakom smislu. Ok nije ovo prvi 11,ali je prelose. I onda on ovo izjavi...Zajebaje se svega mi
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 13, 2019 9:02 pm

Moj Željo...
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 93 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija