Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 13, 2019 10:48 am

Elegant je napisao/la:
sub jul 13, 2019 12:24 am
Kakav ce samo pritisak biti na igracima protiv Borca.
Zbog cega?
Forza 1921!

Oda majstore!
 
abuzenze
Postovi: 270
Pridružen/a: uto jul 31, 2018 8:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 13, 2019 10:53 am

Mogli smo malo i o fudbalu na temi?
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 13, 2019 11:06 am

Večerašnju utakmicu protiv Veleža prenosi Citytv.
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 13, 2019 11:20 am

 
iguita
Postovi: 9
Pridružen/a: pon maj 27, 2019 9:11 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 13, 2019 11:33 am

[quote=SanMan post_id=425811 time=1562972250 user_id=473]
bmk za dresove, problem je No1 (tj vlasnik muljator) što nas vodi Aluminij scenariju. Najviše se slažem sa @ujkom, a ovog @iguita pod hitno ignor - čoek u životu izgleda nije bio na utakmici a pogotovo ne na Grbavici (možda koju odgledo na tv, ono kad je problem na tribinama oni okrenu kameru pa jadan ne zna šta se dešava)
[/quote]
Puno pozdrava tebi od mene.Mozda bas i nisi u pravu.Kako god ignorisi a ja cu pisati uvijek protiv prizivanja nasilja i krvi i satro mangupa na baterijem
A ko zna mozda bas na utakmici protiv Borca skontas koga ignorises.
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 13, 2019 11:40 am

kokoška je napisao/la:
sub jul 13, 2019 12:28 am
Hahajjahaahhaaha, pa sta se na ovom forumu mora citati e cuj dizajn odlican pa sta ste vise zapeli i branite Amara pa niko njega ne napada nije on pravio dresove mozda se samo malo ogradio, nemojte nam vrijedjati inteligenciju, cuj dizajn odlican ne mogu da vjerujem dokle idu ova branjenja i glorifikovanja pa cak brane dresove jer misle da neko zbog Amara govori da nevalja dres, znaci pocele su fobije da nas pucaju.
Ne znaci ako se nekom svidja dizajn da brani Amara
Za ovakve postove bi ja banove trajne dijelio. Znaci ne smije se nikom svodjeti dizajn jer je Selimovic vlasnik firme. Majke mi moje nanervira me dwset postova dnevno slicnih ali ovaj me bas izbio iz cipela.
 
iguita
Postovi: 9
Pridružen/a: pon maj 27, 2019 9:11 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 13, 2019 11:43 am

I te pridjeve jadan iduci put izostavi iz svog supljiranja balavac.To ostavi za mamu i tatu.Rekao sam ti ko zna mozda se i vidimo na tekmi .Ko zna.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 13, 2019 11:46 am

slika

Na današnji dan prije tačno 27. godina, 13.07.1992. godine na Šehidskom mezarju Kovači ukopan je naš DŽEVAD BEGIĆ ĐILDA, naš legendarni vođa, heroj grada Sarajeva i Republike Bosne i Hercegovine.

Jedan po jedan srest cemo se svi u Plavom boljem svijetu!
 
samo_da_repliciram
Postovi: 218
Pridružen/a: pon maj 20, 2019 9:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 13, 2019 11:57 am

Dresovi su realno prelijepi, bas me interesuje kakav je kvalitet materijala
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1723
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 13, 2019 12:04 pm

Ovdje izneses svoje licno misljenje o vizuelnom izgledu dresa ljudi te popljuju. Ne shvataju da je to stvar necijeg licnog ukusa.
Valjda kisa ne sjebe danas, valja s carsije do hrasnice doci hahah
 
vopla
Postovi: 412
Pridružen/a: ned avg 12, 2018 6:47 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 13, 2019 12:11 pm

https://youtu.be/7SFkypq2NeU

Braco moja pogledaj te ovaj dio klipa od 6:30 do 6:45 i rijeci naseg Dzildee..

mislim da su nam danas ove rijeci potrebnije nego ikad ..




Sent from my SLA-L22 using Tapatalk

 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 13, 2019 12:18 pm

Sugestija za ljude iz kluba, no.1 firme, fan shopa itd..

Dres za prodaju mora biti sa usivenim grbom i bez ovog ruznog loga saveza i lige na rukavima, time je 20-30% ljepsi i ja cu ga ovisno o tim detaljima i kupiti, ako bude obicni print logo i ova sranja narandzasta na rukavima ja ga ne kupujem a vjerujem da jos dosta raje obraca paznju na te stvari.
 
Avatar
BrUDA
Postovi: 557
Pridružen/a: uto okt 30, 2018 8:13 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 13, 2019 12:34 pm

phpBB [video]
Srce ima svoje razloge koje razum ne poznaje!
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 13, 2019 12:35 pm

@bocca napisi nesto i uljepsaj dan osevapit ces se
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4112
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 13, 2019 12:42 pm

cikazubo je napisao/la:
sub jul 13, 2019 12:18 pm
Sugestija za ljude iz kluba, no.1 firme, fan shopa itd..

Dres za prodaju mora biti sa usivenim grbom i bez ovog ruznog loga saveza i lige na rukavima, time je 20-30% ljepsi i ja cu ga ovisno o tim detaljima i kupiti, ako bude obicni print logo i ova sranja narandzasta na rukavima ja ga ne kupujem a vjerujem da jos dosta raje obraca paznju na te stvari.
Koliko sam skontao nece biti tkani/siveni grb vec printan sublimacijski (kao Patrickovi sampionski 2013.) sto po meni izgleda jednako neprofesionalno kao obicni print samo je eto izdrzljivo.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 13, 2019 12:53 pm

Dresovi u rangu Goška, Slobode.
Fino rekoh igrat ćemo ko oni, a evo i izgledati ćemo kao oni.

Danas fina provjera, da vidimo đe smo u odnosu na Velež :ganja:
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 13, 2019 12:59 pm

Dizajn dresa nije los, sta vise on je dobar. Nemojte zayebavati. Naravno da se nemoze porediti sa Umbrom jer to je porednje BMWa sa Ladom. Ali sjetite se dizajna kod Patrica, Jome pa i Diadore ako hocete, strahota kako su ruzni vecina bili, tako da nije u dizajnu problem. Problem je cija je firma i na kakav hinjski nacin je sebe ubacio da sponzorise najveceg sportskog brenda u BiH. To boli.. Ali ko te pita.

P.S. Eto ja pratim Barcu i sta sad. Jbg moram da gledam ono govno od kocki citavu sezonu. Dresovi su najmanji problem... U ostalom nosili su i ovi s kobilje glave Haada ne tako davno.
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 13, 2019 1:07 pm

Gdje je taj teren moze li mi neko objasniti nisam nikad bio
 
boccaccio
Postovi: 1262
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 13, 2019 1:12 pm

bogi je napisao/la:
sub jul 13, 2019 12:35 pm
@bocca napisi nesto i uljepsaj dan osevapit ces se
Uskoro pocinje prvenstvo ,pa cemo malo vise, nadam se, pricati o fudbalu i tu cu se onda ukljuciti u ove forumske rasprave. Nazalost, nisam pobornik ovih ratova koji se desavaju, ne nalazim se u tome, pratim, citam, Zeljo kao Zeljo je na margini ,kao sustina, kao filozofija, kao zivi organizam koji bi trebao sve da nas okuplja, a nisam siguran da u pravom znacenju danas prepoznajem Zeljinu okolinu. Previse sam senzibilan na to. Tuzno mi je sve ovo i nemam snage da se strascu koju nosim u sebi upustam u forumske razgovore ovog tipa u razdoblju kakvo nas prati vec neko vrijeme.

Bice nam sasvim sigurno sve ljepse i bolje kada se jednog dana vratimo onoj Zeljinoj esenciji . Kada shvatimo da je grb kluba svetinja koju smo uvijek voljeli i u dobru i u zlu, kada ponesemo filozofiju kluba u onu nasu poznatu energiju i kada ljubavlju zagrlimo jedni druge u plavoj boji, sretni sto je to zaista tako, privuceni onoj poznatoj velicini filozofije koja nas je uvijek krasila. Jer Zeljo je kao takav prepoznat od mase. Masa je Zelju stvorila, a legende su ga oblikovale. Bar prica o Zelji ima na stotine, onih lijepih prica zbog kojih zaigra srce i zbog kojih svako onaj koji to voli , u dusi i zna da to nosi sa sobom. Da prenosi mladima. Pa da se naprave genercije okruzene tim plavim genom, ljepotom koja nosi u zivotu ono sto je najljepse i sto je prepoznatljivo.
Bice nam ljepse kad se zagrlimo i zapjevamo Zeljinu pjesmu, proslavimo gol, prebrodimo neki poraz zajedno u pjesmi i nadi da ce sutra biti pobjeda. Bice nam najljepse kada se pomirimo u plavoj boji. U njoj je najljepse. To je vec dokazano hiljadu puta.
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 13, 2019 1:14 pm

sajo10 je napisao/la:
sub jul 13, 2019 12:59 pm
Dizajn dresa nije los, sta vise on je dobar. Nemojte zayebavati. Naravno da se nemoze porediti sa Umbrom jer to je porednje BMWa sa Ladom. Ali sjetite se dizajna kod Patrica, Jome pa i Diadore ako hocete, strahota kako su ruzni vecina bili, tako da nije u dizajnu problem. Problem je cija je firma i na kakav hinjski nacin je sebe ubacio da sponzorise najveceg sportskog brenda u BiH. To boli.. Ali ko te pita.

P.S. Eto ja pratim Barcu i sta sad. Jbg moram da gledam ono govno od kocki citavu sezonu. Dresovi su najmanji problem... U ostalom nosili su i ovi s kobilje glave Haada ne tako davno.
A mi ih podjebavali :D

To je stvar ličnog ukusa, ti dresovi s kockicama se eno prodaju više nego i jedni drugi. Znači da se drugim sviđaju :D

Zaboravih napisat. Danas ćemo vidjet je li nam vezni red šta jači i hoće li moći šta Hasanoviću. Do sad nas je nadigravao.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], PlavaDobrinja1921 i 125 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija