Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 11:47 pm

AdmirA je napisao/la:
pet jul 12, 2019 11:07 pm
Pa bojkotujte sve, radite šta hoćete, ali za sebe. Šta ostale boli briga šta ćete raditi i kada poderati članske, i šta ti ja znam sve. Vrlo ste dosadni i konstantni u tome.
A i ti bi zbog Amara rekao da je mlijeko crno. Kako branite ulazak Selimovića i kao ne znate da kvalitet nije dobar. I opet **** kvalitet, ali vidite li šta i kako rade Selimović i ostali. Kako je navodno otišao iz kluba, a sad ulazi u mnogo većem obimu i puno boljem za njega. Ne kačite se za one koji deru članske i slične stvari, nego na ljude koji konsteuktivno kritikuju. Ja dolazim sutra u Hrasnicu da gledam svog Želju, ali ne znači da podržavam sve što se dešava oko našeg Kluba.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1194
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 11:50 pm

Ma, daj, pustite to vise, molim vas. Losem k.... i dlake smetaju, tako je i sa navijacima...Eto,
sada cu poceti bojkotovati Zelju nakon 50 godina navijackog staza, jer nose ove, a ne nose
one dresove . Jasta cu ! Bas mi je bilo bitno ko je pravio one baby blue dresove sa tamno-
plavim prugama u kojima smo osvojili prvu titulu....Hajde da malo zanemarimo nevazne stvari
i da pocnemo navijati za naseg Zelju...Cini mi se da je visak informacija jedan od najvecih pro-
blema danasnjih navijaca, a i drustva u cjelini....
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 11:50 pm

Zaka je napisao/la:
pet jul 12, 2019 11:47 pm
AdmirA je napisao/la:
pet jul 12, 2019 11:07 pm
Pa bojkotujte sve, radite šta hoćete, ali za sebe. Šta ostale boli briga šta ćete raditi i kada poderati članske, i šta ti ja znam sve. Vrlo ste dosadni i konstantni u tome.
A i ti bi zbog Amara rekao da je mlijeko crno. Kako branite ulazak Selimovića i kao ne znate da kvalitet nije dobar. I opet **** kvalitet, ali vidite li šta i kako rade Selimović i ostali. Kako je navodno otišao iz kluba, a sad ulazi u mnogo većem obimu i puno boljem za njega. Ne kačite se za one koji deru članske i slične stvari, nego na ljude koji konsteuktivno kritikuju. Ja dolazim sutra u Hrasnicu da gledam svog Želju, ali ne znači da podržavam sve što se dešava oko našeg Kluba.
Ovo niko ne podrzava, jedino mozda na onom tamo forumi jedan lik sa par razliciti nickova.

Ovaj momak Admir je regularan 100% i on nije jedan od tih sto bi rekli da je mlijeko crno samo da podrze Amara.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 525
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 13, 2019 12:05 am

Kakav info?
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 13, 2019 12:11 am

Glas Razuma je napisao/la:
sub jul 13, 2019 12:05 am
Kakav info?
Vezano za ugovor sa Umbro.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 525
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 13, 2019 12:12 am

Obrisan mi je post. Imam jer je na orgu objavljeno. 300 000 KM cemo morati platiti Umbru odstetu.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Avatar
igla
Postovi: 3634
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 13, 2019 12:13 am

Racional87 je napisao/la:
pet jul 12, 2019 11:40 pm
Sve kontam ljudi ce se negdje zaustaviti sa ovim srozavanjem, kad ugledah ove dresove pijacarske. Pa ovi ga ne vade iz nas, a mi sve govorimo PODRZIMO IH. :karanje:

Cudna sorta, bolje ni ne zasluzujemo.
Dobro neko rece, ovo je talacka kriza kakva jos nije vidjena.
Sve vrijeme otkako sam vidio dres tražim izraz da ga najbolje opišem, to je taj.
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 525
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 13, 2019 12:17 am

Zaista je strasno kakvog su zla nanijeli oni tamo na ss.ba Zeljeznicaru posljednjih godina, pogotovo nick irfo.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 13, 2019 12:18 am

Ujko je napisao/la:
pet jul 12, 2019 11:50 pm
Ma, daj, pustite to vise, molim vas. Losem k.... i dlake smetaju, tako je i sa navijacima...Eto,
sada cu poceti bojkotovati Zelju nakon 50 godina navijackog staza, jer nose ove, a ne nose
one dresove . Jasta cu ! Bas mi je bilo bitno ko je pravio one baby blue dresove sa tamno-
plavim prugama u kojima smo osvojili prvu titulu....Hajde da malo zanemarimo nevazne stvari
i da pocnemo navijati za naseg Zelju...Cini mi se da je visak informacija jedan od najvecih pro-
blema danasnjih navijaca, a i drustva u cjelini....
:klanjase2:
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 13, 2019 12:18 am

Dres na slici izgleda fuserski e zamisli tek uzivo, cirkus kolorado.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 13, 2019 12:20 am

Dizajn je odličan. Uvijek me obraduje kad imamo unikatne dresove, a ne neke kataloške. Pohvale, posebno jer imamo pruge koje su nešto modernije i tako nastavljamo tradiciju da s vremena na vrijeme imamo takve dresove. Naravno da uvijek može bolje, ali meni je ovo sasvim zadovoljavajuće.

Kvalitet ćemo tek vidjeti, nadam se da će bar biti pristojan. Imam dres košarkaške repke i kvalitet jeste lošiji. Ako već bude kvalitet takav, onda dres ni slučajno ne bi smio biti skuplji od 50 maraka.

300.000 maraka odštete? Ne vjerujem, posebno jer znam koliko je laži napisano prethodnih mjeseci. Ali, ako ćemo mi od Selimovića dobiti lupam milion, onda se isplati dati te pare. Zato dajte kompletne informacije, a ne polovične.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 13, 2019 12:21 am

Mene samo zanima kako znate kvalitet dresova?
Da li je neko od vas strucan da to ocijeni?
Bila je i Diadora pa su mnogi govorili da je taj dres obicna kesa.. Ali niste nesto previse kritikovali.
Samo ste uloge zamjenili.
Popustite ovaj forum vise, nadjite se na ulici, kafani na trecem forumu,samo nas pustite da pisemo o fudbalu o Zelji.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 13, 2019 12:24 am

Kakav ce samo pritisak biti na igracima protiv Borca.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 13, 2019 12:27 am

Oj kakve se gluposti pišu, jedini izgovor vam je sada Amar, onima prije doslaska Amara bio Senad..
Prvi ja bilo mi je žao zbog bivše uprave, ali svi znamo ko je Amar Osim i tog čovjeka ne možeš da ne voliš, ipak je on učinio da budemo najtrojfejniji klub u BiH.

Dresovi iskreno preloši su, kad pogledamo dresove kakve smo imali, ovi su veoma loši.. Baš su za Gabele, Travnika itd.. Moglo je ovo puno bolje
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 13, 2019 12:28 am

Hahajjahaahhaaha, pa sta se na ovom forumu mora citati e cuj dizajn odlican pa sta ste vise zapeli i branite Amara pa niko njega ne napada nije on pravio dresove mozda se samo malo ogradio, nemojte nam vrijedjati inteligenciju, cuj dizajn odlican ne mogu da vjerujem dokle idu ova branjenja i glorifikovanja pa cak brane dresove jer misle da neko zbog Amara govori da nevalja dres, znaci pocele su fobije da nas pucaju.
 
Avatar
vobznazna2
Postovi: 290
Pridružen/a: čet nov 16, 2017 2:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 13, 2019 12:36 am

Dresovi: tuga pregolema !
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 13, 2019 12:37 am

SIMA_SIMAU je napisao/la:
pet jul 12, 2019 11:50 pm
Zaka je napisao/la:
pet jul 12, 2019 11:47 pm
AdmirA je napisao/la:
pet jul 12, 2019 11:07 pm
Pa bojkotujte sve, radite šta hoćete, ali za sebe. Šta ostale boli briga šta ćete raditi i kada poderati članske, i šta ti ja znam sve. Vrlo ste dosadni i konstantni u tome.
A i ti bi zbog Amara rekao da je mlijeko crno. Kako branite ulazak Selimovića i kao ne znate da kvalitet nije dobar. I opet **** kvalitet, ali vidite li šta i kako rade Selimović i ostali. Kako je navodno otišao iz kluba, a sad ulazi u mnogo većem obimu i puno boljem za njega. Ne kačite se za one koji deru članske i slične stvari, nego na ljude koji konsteuktivno kritikuju. Ja dolazim sutra u Hrasnicu da gledam svog Želju, ali ne znači da podržavam sve što se dešava oko našeg Kluba.
Ovo niko ne podrzava, jedino mozda na onom tamo forumi jedan lik sa par razliciti nickova.

Ovaj momak Admir je regularan 100% i on nije jedan od tih sto bi rekli da je mlijeko crno samo da podrze Amara.
Admir je normala lik, nikada nije bio za bilo kakve podjele.
 
Avatar
sejo
Postovi: 511
Pridružen/a: uto jun 27, 2017 9:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 13, 2019 12:38 am

Dresovi su ocajni, gore nismo imali.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 13, 2019 12:42 am

Izvinjavam se na off-u.
Sutra igramo generalku, tacnije ova dva dana dvije utakmice. Hrasnica nije na kraj svijeta, a i bice dosta raje sigurno.
Svi u Hrasnicu!
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5126
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 13, 2019 12:44 am

Nije fazon u dresu. Bar meni. Fazon jer što je dobio priliku da preko Željinog imena gradi svoje lik koji je tu bio 6 mjeseci i ništa dobro nije donio pa je kao podnio ostavku ali da bi uzeo "bolji dio kolača". Klub za uhljebljavanje "svojih" po svim pozicijama i nivoima...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], OldBlue i 42 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija