Moderator/ica: storm_raider

 
Drmex1987
Postovi: 65
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 7:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 9:03 pm

fcz je napisao/la:
pet jul 12, 2019 8:53 pm
Navodno...

https://ibb.co/V9sc6V3
https://ibb.co/HB8YXy0
https://ibb.co/5G181cd

Prejako izgleda! :zeljeznicar1:
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 9:03 pm

Dobar dizajn.
 
Drmex1987
Postovi: 65
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 7:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 9:04 pm

Kospicar je napisao/la:
pet jul 12, 2019 8:57 pm
fcz je napisao/la:
pet jul 12, 2019 8:53 pm
Navodno...

https://ibb.co/V9sc6V3
https://ibb.co/HB8YXy0
https://ibb.co/5G181cd

Nije navodno, to su ti dresovi.
U sredini je tekst grbavice


Prejaki su dresovi realno!! :zeljeznicar1:
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 9:07 pm

Kakav je kvalitet ovih dresova to je glavno pitanje, jebes dizajn ako je neka sintetika, treba se znojiti u tome.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 9:11 pm

Kospicar je napisao/la:
pet jul 12, 2019 8:57 pm
fcz je napisao/la:
pet jul 12, 2019 8:53 pm
Navodno...

https://ibb.co/V9sc6V3
https://ibb.co/HB8YXy0
https://ibb.co/5G181cd

Nije navodno, to su ti dresovi.
U sredini je tekst grbavice
Stavit će oni tekst Grbavice na No1.
Na šta je to sve spremno.
Protiv opreme nemam ništa. Imam protiv vlasnika. Da imamo malo dostojanstva ne bi smio poslije 31.03.2019 prići Grbavici na 100 m, a mi dopustili da dresove njegove nosimo.
E čuj tekst svete pjesme na tkaninu onog ko nas je u 6 mjeseci sjebo.
Željo moj,...

"Pregovaramo sa više trenera, a jedan od njh je i Amar Osim" - ma hajde...
"Zatekli smo blokirane račune" - yes blokirao ih onaj ko vas je doveo
"Niti jedna KM nije uplaćena za teren" - ma ja sve ti iz svog dzepa izvadio
"Željo će igrati Europu" - sjebasmo se igrajući

" Licenca nije upitna" - kako da ne

Čovjek je slaga sve što je zinuo, sjebao sve što je stigao, a Željo nosi njegovu opremu!!!!

Bolje da se samozapalimo!

Željo moj, izvini molim te, šta dopustamo da ti rade.
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 9:14 pm

Kospicar je napisao/la:
pet jul 12, 2019 8:57 pm
fcz je napisao/la:
pet jul 12, 2019 8:53 pm
Navodno...

https://ibb.co/V9sc6V3
https://ibb.co/HB8YXy0
https://ibb.co/5G181cd

Nije navodno, to su ti dresovi.
U sredini je tekst grbavice
Zanimljiv dizajn stvarno. Samo meni ovaj prvi,je lijep,ali ove 3 pruge,mi nekako ne idu sa nama. Vise mi je za Travnika. Generalno ova 3 varijanta bi mi bila odlicna u plavoj verziji.
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 9:15 pm

Cekaj No1 i generalni sponzor? Pa jel to moguce uopste hahaha
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 9:17 pm

Ljudi moji, jel ovde nekom jasno da nije bitan dizajn, kvalitet, cijena... bitno je da nosimo dresove onog ko nas je unazadio. Ne vidim ni jedan razlog zasto sutra ne bi nosili dresove nekog prozivodjača koji na sebi ima logo kokarde. Nema veze što su zapali stadion, pobili sve što su mogli, dizajn je dobar.
 
iguita
Postovi: 9
Pridružen/a: pon maj 27, 2019 9:11 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 9:30 pm

[quote=Qooler post_id=425699 time=1562957600 user_id=1817]
Definitivno mi je sad jasno. Ovi ideopoklonici Amara, ako ne prestanu bit njegovi advokati i navijači, doći će do sukoba i na tribinama. Dakle ovo ne može bez krvi stat. To će potrajat, al boga mi ako neko misli da oni što mirno dodju da gledaju tekmu, kad prokuhaju, najbolje da pitaju kako onaj zaštitar prodje na istoku. Ako nekome Amar ne prestane bit ispred Želje, slijedi sukob medju navijačima. Tek tad ima da nas portali peru.
A zašto?
Jer neki pokušavaju opravdati baš svaku glupost ma koliko je velika. Licenca je nebitna, oprema je nebitna, stadion je hrpa betona i nebitan, sve je nebitno, jedino je Amar bitan. Garantujem to neće na dobro.
[/quote]

Halo ba o kakvoj ti krvi pricas na tribinama i sukobima.Jesi li ti dobre glave.Zar postoje ljudi koji zbog svojih licnih interesa i frustracija ili idolopoklonstva prema Amaru ili Senadu.ili bilo kome prizivaju krv i sukobe na tribinama i najavljuju ih .Da nije papak malo previse krvi proliveno na stadionu i oko njega da bi sacuvali opstojnost i stadion i klub.Ti ces prolivati krv i prijetiti nekome balavac.Administracija? ????
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1706
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 9:31 pm

Dresovi perverzija izgledaju Bgm
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 9:34 pm

Qooler je napisao/la:
pet jul 12, 2019 8:53 pm
Definitivno mi je sad jasno. Ovi ideopoklonici Amara, ako ne prestanu bit njegovi advokati i navijači, doći će do sukoba i na tribinama. Dakle ovo ne može bez krvi stat. To će potrajat, al boga mi ako neko misli da oni što mirno dodju da gledaju tekmu, kad prokuhaju, najbolje da pitaju kako onaj zaštitar prodje na istoku. Ako nekome Amar ne prestane bit ispred Želje, slijedi sukob medju navijačima. Tek tad ima da nas portali peru.
A zašto?
Jer neki pokušavaju opravdati baš svaku glupost ma koliko je velika. Licenca je nebitna, oprema je nebitna, stadion je hrpa betona i nebitan, sve je nebitno, jedino je Amar bitan. Garantujem to neće na dobro.
Drug probudi se.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 9:34 pm

sodom1 je napisao/la:
pet jul 12, 2019 9:02 pm
Znaci demanti su bili lazni :)
"Nije imao vlasnik No1 pojma o tome. Bio u inostranstvu."

Imamo raznih političara, direktora,... al da više može slagat ovo još vidio nisam, a svi znamo sa kakvim imamo posla u državi. Ovaj ih je sve nadmašio.
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 9:38 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
pet jul 12, 2019 9:34 pm
Qooler je napisao/la:
pet jul 12, 2019 8:53 pm
Definitivno mi je sad jasno. Ovi ideopoklonici Amara, ako ne prestanu bit njegovi advokati i navijači, doći će do sukoba i na tribinama. Dakle ovo ne može bez krvi stat. To će potrajat, al boga mi ako neko misli da oni što mirno dodju da gledaju tekmu, kad prokuhaju, najbolje da pitaju kako onaj zaštitar prodje na istoku. Ako nekome Amar ne prestane bit ispred Želje, slijedi sukob medju navijačima. Tek tad ima da nas portali peru.
A zašto?
Jer neki pokušavaju opravdati baš svaku glupost ma koliko je velika. Licenca je nebitna, oprema je nebitna, stadion je hrpa betona i nebitan, sve je nebitno, jedino je Amar bitan. Garantujem to neće na dobro.
Drug probudi se.
Prijatelju, jesi ti bio na sjeveru zimus kad je jug bio zatvoren zbog snijega ili kazne...ne sjecam se. Ja ti garantujem da je sekunda falila, kad su stolice počete da se čupaju da je neko progovorio, gotovo je. To ti je bilo sedmicu dvije prije puča.
Ovakva podjela da se pravda nemoguće izaziva revolt i to nije šala.
A šta misliš gdje će završiti stvar kada na tribinama pola počne ovako, a pola onako skandirat?
Eto ako ja sanjam, de mi ti objasni kako misliš da to može završiti?
Zadnja izmjena: Qooler, dana/u pet jul 12, 2019 9:45 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1706
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 9:39 pm

Ovaj treci se mora kupit jednostavno
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 9:45 pm

treća garnitura nije loša, problem je što se nikad neće nositi.
prva dva prosječni.
neću kupiti nijedan!
 
iguita
Postovi: 9
Pridružen/a: pon maj 27, 2019 9:11 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 9:48 pm

[quote=Qooler post_id=425716 time=1562960291 user_id=1817]
[quote=PratimsamoPlave post_id=425714 time=1562960048 user_id=1280]
[quote=Qooler post_id=425699 time=1562957600 user_id=1817]
Definitivno mi je sad jasno. Ovi ideopoklonici Amara, ako ne prestanu bit njegovi advokati i navijači, doći će do sukoba i na tribinama. Dakle ovo ne može bez krvi stat. To će potrajat, al boga mi ako neko misli da oni što mirno dodju da gledaju tekmu, kad prokuhaju, najbolje da pitaju kako onaj zaštitar prodje na istoku. Ako nekome Amar ne prestane bit ispred Želje, slijedi sukob medju navijačima. Tek tad ima da nas portali peru.
A zašto?
Jer neki pokušavaju opravdati baš svaku glupost ma koliko je velika. Licenca je nebitna, oprema je nebitna, stadion je hrpa betona i nebitan, sve je nebitno, jedino je Amar bitan. Garantujem to neće na dobro.
[/quote]

Drug probudi se.
[/quote]

Prijatelju, jesi ti bio na sjeveru zimus kad je jug bio zatvoren zbog snijega ili kazne...ne sjecam se. Ja ti garantujem da je sekunda falila, kad su stolice počete da se čupaju da je neko progovorio, gotovo je. To ti je bilo sedmicu dvije prije puča.
Ovakva podjela da se pravda nemoguće izaziva revolt i to nije šala.
[/quote]
Hoce li administracija smiriti ovog morona ili pravdate ove nebuloze tastura huligana.Evo sad ce Borac na Grbavici pa bujrum na sjever ili istok pa probaj cupati stolice i pozivaj na sukobe i krv.Bujrom mangupe na baterije .Ti ces balavac nekom sugerisati nasilje i krv.Pokri se usima.**** te i Amar i Senad.
 
sodom1
Postovi: 170
Pridružen/a: čet jun 27, 2019 3:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 9:51 pm

Qooler je napisao/la:
pet jul 12, 2019 9:34 pm
sodom1 je napisao/la:
pet jul 12, 2019 9:02 pm
Znaci demanti su bili lazni :)
"Nije imao vlasnik No1 pojma o tome. Bio u inostranstvu."

Imamo raznih političara, direktora,... al da više može slagat ovo još vidio nisam, a svi znamo sa kakvim imamo posla u državi. Ovaj ih je sve nadmašio.
Vlasnik no1je svakako lazov (svasta je naobecavao u onih pola godine na funkciji) , ali mi je cudno sto su i iz kluba izgleda lagali jer i oni su demantovali ,.
Ali cekamo potvrdu na oficijelnoj stranici
 
Avatar
salle86
Postovi: 5089
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 9:54 pm

Qooler je napisao/la:
pet jul 12, 2019 9:17 pm
Ljudi moji, jel ovde nekom jasno da nije bitan dizajn, kvalitet, cijena... bitno je da nosimo dresove onog ko nas je unazadio. Ne vidim ni jedan razlog zasto sutra ne bi nosili dresove nekog prozivodjača koji na sebi ima logo kokarde. Nema veze što su zapali stadion, pobili sve što su mogli, dizajn je dobar.
Složio bih se drug sa tobom. Eto da nisi sam :)
Nebitan je kvalitet kad je od nekoga ko je šupak. Taman da ti dadne i pride 10 miliona. Neke stvari nisu za prodaju. Bar ne bi trebale biti...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 9:55 pm

Glas Razuma je napisao/la:
pet jul 12, 2019 8:47 pm
AdmirA je napisao/la:
pet jul 12, 2019 8:17 pm
Glas Razuma mislim da je suvišno da ti odgovaramo ikako. Ali eto,samo će se sve pokazati. A tebe nek bude stid i sram, a usput, vjerujem i da nisi ŽELJOVAC.
Ne treba ključati forum, nego ovakve skloniti. Ovaj forum je uvijek bio baš glas razuma, ono što tini pojedini niste, i to nećete pokvariti.
Glas razuma nije ono sto tebi i takvima sa ularima okolo ociju odgovara, vec istina, gorka i stura, ogoljena i ruzna, ali istina, pa ma kakva god da je, ona je istina. To da li sam Zeljovac, slobodno mozes provjeriti, sigurno ti i ini necete ocjenjivati ko je Zeljovac i ko nije.

Vas glas razuma je da sutimo dok nas kamatare. Zalim slucaj, to nije Zeljeznicareva filozocija.
Ne poznajem termine vi i mi, tako da, u startu se odajes, imas zle namjere, a to su širenje neistine i lazi, sa ne znam kojim ciljem, znat ce se.
Kakvih se ovdje likova pojavilo odjednom, to je za nepovjerovati....
Zadnja izmjena: AdmirA, dana/u pet jul 12, 2019 10:03 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
sodom1
Postovi: 170
Pridružen/a: čet jun 27, 2019 3:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 9:59 pm

Eno klix je isto objavio nove dresove :)
Zadnja izmjena: sodom1, dana/u pet jul 12, 2019 9:59 pm, ukupno mijenjano 1 put.

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 60 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija