Moderator/ica: storm_raider

 
ANamelessGhoul
Postovi: 1714
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 6:30 pm

Glas Razuma je napisao/la:
pet jul 12, 2019 6:17 pm
Najbitnije je najveceg kamatara u historiji Zeljeznicara otjerati iz kluba, nakon toga ce domino efektom, odnosno lancanom reakcijom, otpadati raznorazni Zeljeznicarovi dusebriznici, sto posmatraju taj klub kao svoj licni bankomat, ukljucujuci jednog Bulenda Biscevica!
Kad ce Coca jarane hahah
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 6:34 pm

abuzenze je napisao/la:
pet jul 12, 2019 5:56 pm
Do koliko sati se subotom moze kupiti godisnja?
Ne znamo mi to, ali znamo samo sr.ti po mrežama.

Ali evo :
Svi navijači koji se žele učlaniti ili obnoviti članarinu, odnosno kupiti sezonsku ulaznicu moći će to uraditi u Shopu svakog radnog dana u terminu od 9:30 do 17:30 sati, te subotom od 09:30 do 14:30 sati. U istim terminima svoje nove kartice mogu preuzeti i vlasnici desetogodišnjih ulaznica za istočnu tribinu.

#SamoŽeljo #Zajedno
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 6:37 pm

Od iduceg vikenda cemo znati vise na cemu smo. Utakmica sa Borcem ce dosta toga pokrenuti, ili lavinu pozitive ili negative. Trece neceg biti. Za sve nas koji zelimo dobro Zelji nadam se da ce to biti ovo prvo.
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1714
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 6:38 pm

Subota 20:30
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 522
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 7:41 pm

Zbog vas par koji tako razmisljate, i koji ste imali drskosti da pisete i skandirate protiv bivseg saziva UO nam i jeste ovako. Na vasim je rukama ovo sto se desava. Sram neka vas je.

Plate administraciji kasne evo treci mjesec, igraci na ruke dobijaju nesto. Cocalic je na kraju odlucio da nece doci, ispricali su mu sve, a pogotovo situaciju sa placanjem.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
1987
Postovi: 84
Pridružen/a: ned jun 26, 2016 11:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 7:57 pm

Glas Razuma je napisao/la: Zbog vas par koji tako razmisljate, i koji ste imali drskosti da pisete i skandirate protiv bivseg saziva UO nam i jeste ovako. Na vasim je rukama ovo sto se desava. Sram neka vas je.

Plate administraciji kasne evo treci mjesec, igraci na ruke dobijaju nesto. Cocalic je na kraju odlucio da nece doci, ispricali su mu sve, a pogotovo situaciju sa placanjem.
Kakve ti lazi pises,prvo za plate drugo za cocalica kojeg si vec potpisao.
 
Avatar
vobznazna2
Postovi: 290
Pridružen/a: čet nov 16, 2017 2:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 8:02 pm

Ja supljih prca ha ha ha ... Cocalic doc" ! Pa poslje satro propalo... treba sve u banovice poslat, na tromjesecni odmor. Ko god se sprda s nasim zivcima. Vama sega podjebavat raju i laznu nadu davat. Poslje raja u depru pada i stvara se jos negativnija atmosfer. I onako smo svi pokisli jos lazni insajderi nas hebaju...

Poslano sa mog SM-A605FN koristeći Tapatalk

 
Avatar
vobznazna2
Postovi: 290
Pridružen/a: čet nov 16, 2017 2:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 8:08 pm

Eno ga teazi penkalo da sarne...

Poslano sa mog SM-A605FN koristeći Tapatalk

 
ANamelessGhoul
Postovi: 1714
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 8:11 pm

Kako bih volio da se zakljuca kompletan forum pa da niko nista ne sere, da prostite na rjecniku
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 8:17 pm

Glas Razuma mislim da je suvišno da ti odgovaramo ikako. Ali eto,samo će se sve pokazati. A tebe nek bude stid i sram, a usput, vjerujem i da nisi ŽELJOVAC.
Ne treba ključati forum, nego ovakve skloniti. Ovaj forum je uvijek bio baš glas razuma, ono što tini pojedini niste, i to nećete pokvariti.
 
abuzenze
Postovi: 269
Pridružen/a: uto jul 31, 2018 8:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 8:19 pm

AdmirA je napisao/la:
pet jul 12, 2019 6:34 pm
abuzenze je napisao/la:
pet jul 12, 2019 5:56 pm
Do koliko sati se subotom moze kupiti godisnja?
Ne znamo mi to, ali znamo samo sr.ti po mrežama.

Ali evo :
Svi navijači koji se žele učlaniti ili obnoviti članarinu, odnosno kupiti sezonsku ulaznicu moći će to uraditi u Shopu svakog radnog dana u terminu od 9:30 do 17:30 sati, te subotom od 09:30 do 14:30 sati. U istim terminima svoje nove kartice mogu preuzeti i vlasnici desetogodišnjih ulaznica za istočnu tribinu.

#SamoŽeljo #Zajedno
Upravu si, ne moze vise covjek procitati nista pametno. Hvala ti. :palacgore:
 
sodom1
Postovi: 170
Pridružen/a: čet jun 27, 2019 3:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 8:23 pm

Glas Razuma je napisao/la:
pet jul 12, 2019 6:17 pm
Najbitnije je najveceg kamatara u historiji Zeljeznicara otjerati iz kluba, nakon toga ce domino efektom, odnosno lancanom reakcijom, otpadati raznorazni Zeljeznicarovi dusebriznici, sto posmatraju taj klub kao svoj licni bankomat, ukljucujuci jednog Bulenda Biscevica!
Koja je uloga Biscevica u klubu , vidim na izvjestaju setka se , telefonira
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 522
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 8:39 pm

1987 je napisao/la:
pet jul 12, 2019 7:57 pm
Glas Razuma je napisao/la: Zbog vas par koji tako razmisljate, i koji ste imali drskosti da pisete i skandirate protiv bivseg saziva UO nam i jeste ovako. Na vasim je rukama ovo sto se desava. Sram neka vas je.

Plate administraciji kasne evo treci mjesec, igraci na ruke dobijaju nesto. Cocalic je na kraju odlucio da nece doci, ispricali su mu sve, a pogotovo situaciju sa placanjem.
Kakve ti lazi pises,prvo za plate drugo za cocalica kojeg si vec potpisao.
Zalosno je da nakon toliko trijeznjenja ovom jadnom narodu nikada nece doci iz guzice u glavu. Ni nakon 57 godina zivota mi nije jasno kako je to moguce. Ti i takvi ste nazalost dokaz da je draza slatka laz, nego gorka istina.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 8:43 pm

kvalitet je napisao/la:
pet jul 12, 2019 4:29 pm
Oprema je nebitna. Ako ćemo mi bolje finansijski proći s No1, nikakav problem. Ako prelazimo iz drugih razloga, eh onda je problem.
Po tvojoj logici komotno možemo da se obučemo u pitarske boje, ako je oprema nebitna, nebitna je i boja. Ništa nije bitno, ni licenca, ni oprema, ma j tri tačke to.

E čuj logike.

Pa bolan imaš li imalo karaktera? Trebaš da nosiš opremu od onog koji te u 6 mjeseci unazadio, slagao, ponizio... Bolje da se samozapalimo kad nemamo nikakvog dostojanstva, odnosno vas par.

Četn.ici sutra da nas zauzmu ovih par ideopoklonika bi reklo ajd ba nema veze. Ni najgora sekta vam nije ravna. J tri tačke sve... Samo nek ovi jašu. Samo je bitan Amar, ništa više. Koji bolesnici.
Zadnja izmjena: Qooler, dana/u pet jul 12, 2019 8:47 pm, ukupno mijenjano 3 puta.
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 522
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 8:44 pm

sodom1 je napisao/la:
pet jul 12, 2019 8:23 pm
Glas Razuma je napisao/la:
pet jul 12, 2019 6:17 pm
Najbitnije je najveceg kamatara u historiji Zeljeznicara otjerati iz kluba, nakon toga ce domino efektom, odnosno lancanom reakcijom, otpadati raznorazni Zeljeznicarovi dusebriznici, sto posmatraju taj klub kao svoj licni bankomat, ukljucujuci jednog Bulenda Biscevica!
Koja je uloga Biscevica u klubu , vidim na izvjestaju setka se , telefonira
Gospodin Bulend Biscevic je poklonio oko 380m2 Opcini Novo Sarajevo, sve ne bi li ga usicario mjesto direktora novoizgradjene dvorane pored Grbavice.

Trenutna uloga mu je "da preporuci nekog igraca ako nadje".

Ovu epizodu sa Selimovicem ne isplati se ni komentirati. Pitar nam vodi fan shop, mi nijemo posmatramo. Pitar, onaj isti kojeg je Amar Osim doveo u Zeljeznicar.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 522
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 8:47 pm

AdmirA je napisao/la:
pet jul 12, 2019 8:17 pm
Glas Razuma mislim da je suvišno da ti odgovaramo ikako. Ali eto,samo će se sve pokazati. A tebe nek bude stid i sram, a usput, vjerujem i da nisi ŽELJOVAC.
Ne treba ključati forum, nego ovakve skloniti. Ovaj forum je uvijek bio baš glas razuma, ono što tini pojedini niste, i to nećete pokvariti.
Glas razuma nije ono sto tebi i takvima sa ularima okolo ociju odgovara, vec istina, gorka i stura, ogoljena i ruzna, ali istina, pa ma kakva god da je, ona je istina. To da li sam Zeljovac, slobodno mozes provjeriti, sigurno ti i ini necete ocjenjivati ko je Zeljovac i ko nije.

Vas glas razuma je da sutimo dok nas kamatare. Zalim slucaj, to nije Zeljeznicareva filozocija.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 8:53 pm

Definitivno mi je sad jasno. Ovi ideopoklonici Amara, ako ne prestanu bit njegovi advokati i navijači, doći će do sukoba i na tribinama. Dakle ovo ne može bez krvi stat. To će potrajat, al boga mi ako neko misli da oni što mirno dodju da gledaju tekmu, kad prokuhaju, najbolje da pitaju kako onaj zaštitar prodje na istoku. Ako nekome Amar ne prestane bit ispred Želje, slijedi sukob medju navijačima. Tek tad ima da nas portali peru.
A zašto?
Jer neki pokušavaju opravdati baš svaku glupost ma koliko je velika. Licenca je nebitna, oprema je nebitna, stadion je hrpa betona i nebitan, sve je nebitno, jedino je Amar bitan. Garantujem to neće na dobro.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4093
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 8:53 pm

Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1945
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 8:57 pm

fcz je napisao/la:
pet jul 12, 2019 8:53 pm
Navodno...

https://ibb.co/V9sc6V3
https://ibb.co/HB8YXy0
https://ibb.co/5G181cd

Nije navodno, to su ti dresovi.
U sredini je tekst grbavice
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
sodom1
Postovi: 170
Pridružen/a: čet jun 27, 2019 3:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 9:02 pm

Znaci demanti su bili lazni :)

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Google [Bot], Hole1982, Miso Ensar i 160 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija