Moderator/ica: storm_raider

 
kb80
Postovi: 301
Pridružen/a: pet maj 13, 2016 2:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 3:36 pm

droba je napisao/la:
pet jul 12, 2019 3:14 pm
salle86 je napisao/la:
pet jul 12, 2019 3:04 pm
droba je napisao/la:
pet jul 12, 2019 2:54 pm


Da ovi internet i forum navijači čast izuzecima kupuju karte i sl i pomažu klub koliko seru i ispoljavaju frustracije koje (vjerovatno ne smiju kući) pa mi bi bili kao Borusija Dortmund. Pa kod nas je forum najposjeceniji kad je domaća utakmica jer svi traže stream . Pametnom dosta.
U ovoj državi, ligi kakvi god da su (smo) daleko ispred svih. Po svim parametrima.
Kad ostali mogu da po 100-200 prodatih karti preživljavati ne vidim kako to mi da 10 puta više da se ne pitamo ništa, već eto naše je samo da klimamo glavnom i govorimo dobro je nek ne puca.


Niko nikome nebrani da iskaze svoje mišljenje, eto prije tri godine se moglo ući u skupštinu ,bas me interesuje koliko se ovih ovdje pametnjakovića i pljuvaca prijavilo, da svojim radom slobodnim vremenom i trudom pomognu Želji. Najlakše je sjediti kući u hladovini i pametovati. Ja sam fakat neutralan i nisam pobornik ni prošlih ni sadašnji ja hocu da Željo opet bude institucija i da se protivnici mole i razmišljaju kako ce sa što manje golovo preživjeti Grbavicu.A ne da samo ćitam što je u zadnje vrijeme bila svakodnevnica o nekim kvazi igračima koje smo doveli i nakon 3 mjeseca ili ih suspendovali ili raskinuli s njima s tim da je Željeznićar zaradio na tim raskidima.
Hoću jakog močnog i nadasve europskog Želju.
Mozes ti pisati koliko hoces, ali opet ce ti isti da pljuju, a da nije ni pocelo nista. Sta ces sve znaju i sve imaju u malom prstu...
 
vopla
Postovi: 412
Pridružen/a: ned avg 12, 2018 6:47 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 3:48 pm

juniori treniraju u novoj umbro opremi
Sent from my SLA-L22 using Tapatalk


 
ANamelessGhoul
Postovi: 1724
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 3:52 pm

vopla je napisao/la:
pet jul 12, 2019 3:48 pm
juniori treniraju u novoj umbro opremi
Sent from my SLA-L22 using Tapatalk
Jel fakat Umbro ostaje ?
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 3:57 pm

Mnogi su postali navijači "mi se samo nadamo" a kad se dese posljedice svih problema u klubu koje ovi gomilaju i pogleda konačno istini u oči, onda ide šok i nevjerica kao kako se desilo, te slijedi završni čin tjeranja svih u klubu. A gdje ce tu biti Zeljo,u qurcu gospodo... bit ce kasno gospodo(ne zavaravajte se laznim nadama).

Sto bi rekao naš kamatarski idol "a doci ce na naplatu nagomilani problemi, u to budite sigurni,doci ce"
Zadnja izmjena: MiroslavKruzik, dana/u pet jul 12, 2019 3:59 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5126
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 3:58 pm

Ne treba biti puno ni pametan da bi znao da oni igrači koji do jučer nisu znali ni aut kako treba izvesti, eto sutra će da se pretvore u igračine. Hoće hoće. Tim koje je bio za-urac "pojačan" istrošenim Alispahićem i još mladićima koji mogu donijeti nešto ali nikad se ne zna i jedino što se zna je da će i oni imati"crnih serija".
Isto ono da se navijači ManUtd-a nadaju tituli i govore kako je sve moguće, a pitanje je hoće li i u top 4 opet... Isti klinac
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 4:01 pm

salle86 je napisao/la:
pet jul 12, 2019 3:58 pm
Ne treba biti puno ni pametan da bi znao da oni igrači koji do jučer nisu znali ni aut kako treba izvesti, eto sutra će da se pretvore u igračine. Hoće hoće. Tim koje je bio za-urac "pojačan" istrošenim Alispahićem i još mladićima koji mogu donijeti nešto ali nikad se ne zna i jedino što se zna je da će i oni imati"crnih serija".
Isto ono da se navijači ManUtd-a nadaju tituli i govore kako je sve moguće, a pitanje je hoće li i u top 4 opet... Isti klinac
To se samo budale i idolopoklonici nadaju tj uvjeravaju. Normalan covjek ne moze vjerovati nikome u Upravi jer su slagali stotine puta, niti moze bilo kojem igracu ukazati nadu i povjerenje da ce pruzati bolje partije jer su dokazane neznalice sa bezbroj puta pruzenih sansi.

Ne znam cemu se mnogi nadaju, nije negativa ali smanjimo ocekivanja jer nemamo potencijal niti mogucnosti za nesto previse..dosta je laganja i laznog sjaja. Sutite i navijajmo kako ko moze od tableta.
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 4:02 pm

kb80 je napisao/la:
pet jul 12, 2019 3:34 pm
El_Nino je napisao/la:
pet jul 12, 2019 3:24 pm
Puca se priča kao i zimus, samo neka opravdanja.
Sad smo kao jači jer se znamo.

Kemo postao Maldini, Asim Mane i tako dalje.

Ja ne želim da prihvatim to da ćemo igrat u rangu Goška, Slobode ( ako se preslika slika kao zimus jer smo i igrali tako ). Možda Sloboda najbliža.
Kao čuvaj gol, naprijed ga slabo kad zabiješ. Nikakve ljepote u igri, dupli pas i slično.

Jeda Boga da ne bude tako, ali ako su ostali isti igrači a doveden Bojo, Alispahić i dva malca iz druge lige, onda je najizglednije da ćemo igrati isto kao prošlu polusezonu. Malo boks, malo penisbal ali slabo fotbal.
Odakle ti znas kako cemo igrati ?
Ko je igrao lijepo za oko u PL prošle godine, onako po tvom izboru ?
Znam šta sam gledao prošle sezone, ne vidim razlog zašto bi sad drugačije bilo.

Svi ovi ispred nas su igrali ljepše, brže, tečnije.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 4:03 pm

ANamelessGhoul je napisao/la:
pet jul 12, 2019 3:52 pm
vopla je napisao/la:
pet jul 12, 2019 3:48 pm
juniori treniraju u novoj umbro opremi
Sent from my SLA-L22 using Tapatalk
Jel fakat Umbro ostaje ?
Receno je vec prije na forumu da ce sve ostale selekcije ostati i narednu sezonu u umbro jer su roditelji platili opremu a da prvi tim ide u pitarsku filijalu no1.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 4:28 pm

Bosanac1993 je napisao/la:
pet jul 12, 2019 4:03 pm
ANamelessGhoul je napisao/la:
pet jul 12, 2019 3:52 pm
vopla je napisao/la:
pet jul 12, 2019 3:48 pm
juniori treniraju u novoj umbro opremi
Sent from my SLA-L22 using Tapatalk
Jel fakat Umbro ostaje ?
Receno je vec prije na forumu da ce sve ostale selekcije ostati i narednu sezonu u umbro jer su roditelji platili opremu a da prvi tim ide u pitarsku filijalu no1.
Uvijek su omladinci ostajali pola godine duze u staroj opremi, a nekad i godinu boga mi. To mozete vidjeti na slikama nekim kada ih pozovu sa prvim timom, par juniora. Izgleda stvarno ruzno i neprofesionalno. Svi moraju isti biti od pjetlica do seniora, da se i na tome poradi konacno.

Edit: ne znam i sto se nagalsava ovo roditelji platili. Pa ko ce drugi platiti za svoje dijete?
Zadnja izmjena: svraka, dana/u pet jul 12, 2019 4:29 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 4:29 pm

Oprema je nebitna. Ako ćemo mi bolje finansijski proći s No1, nikakav problem. Ako prelazimo iz drugih razloga, eh onda je problem.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 4:43 pm

Onda droba nemoj kritikovati igrače kada loše odigraju nego zasuči rukave i javi se Amaru da te ubaci da igraš.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 5:01 pm

kb80 je napisao/la:
pet jul 12, 2019 3:32 pm
DANAN je napisao/la:
pet jul 12, 2019 3:20 pm
droba je napisao/la:
pet jul 12, 2019 2:46 pm
Evo iz usta jednog od najboljih igrača, bićemo bolji za 30 % samo nam je tanka lijeva strana, tj lijevi stoper i lijevo krilo ali i to bi se trebalo riješiti.Ako laže on lažem i ja. Dosta više kukanja ovaj doveo ovog ovaj doveo onog mi smo u zadnje 3 godine doveli preko 100 igrača i ništa nismo napravili a kitari prošle godine doveli 3 igrača i dupla. Lagano ako ne bude rezultata onda kukajte ako imate repa i ako ste sposobni fino se ponudite i u upravu uđite pa dovodite igrače parama koje ste vi obezbjedili a ne ovdje tuđim ku.... gloginje mlatite.
Znaci nece biti -20 nego -14....
Hajd i to je nesto kada to kaze najbolji igrac.
Ma to kralju samo negativu širi, a covjek lijepo napisao sta je bilo i kako je bilo.
Jah eto ......
Ti mi reci sta cu raditi....trebam skakati od srece....
Covjek fino rekao da cemo biti 30% jaci,znaci proslu sezonu zaostajali 20 bodova za prvakom ove cemo godine 14 sta je tu problem .
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 5:06 pm

kvalitet je napisao/la:
pet jul 12, 2019 4:29 pm
Oprema je nebitna. Ako ćemo mi bolje finansijski proći s No1, nikakav problem. Ako prelazimo iz drugih razloga, eh onda je problem.
Problem je! Kakva god da ne finansijska korist, lna se ponistava nikakvom kvalitetom dresova, plus je vlasnik te firme pasce koje nas je za 6 mjeseci nevjerovatno unazadilo!
 
Avatar
droba
Postovi: 179
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 5:38 pm

LARSSON je napisao/la:
pet jul 12, 2019 4:43 pm
Onda droba nemoj kritikovati igrače kada loše odigraju nego zasuči rukave i javi se Amaru da te ubaci da igraš.
Hhahah to obavezno a tebe predloziti za glavnog skauta a ostatak Strucnjaka koji pametuju i pljuju da preuzmu sve organe vlastiu u Zeljeznicaru :pljesak: :pljesak: :DD: :titula:
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 5:42 pm

droba je napisao/la:
pet jul 12, 2019 5:38 pm
LARSSON je napisao/la:
pet jul 12, 2019 4:43 pm
Onda droba nemoj kritikovati igrače kada loše odigraju nego zasuči rukave i javi se Amaru da te ubaci da igraš.
Hhahah to obavezno a tebe predloziti za glavnog skauta a ostatak Strucnjaka koji pametuju i pljuju da preuzmu sve organe vlastiu u Zeljeznicaru :pljesak: :pljesak: :DD: :titula:
Tu se slažem, vjerujem da bi smo obavili bolji posao nego trenutni i predhodni.
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 5:52 pm

Samo titula dolazi u obzir, pustiti sad Amara da radi, imao je dovoljno vremena i da spremi igrace a i da dovede pojacanja...nema vise izgovora.
 
iguita
Postovi: 9
Pridružen/a: pon maj 27, 2019 9:11 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 5:52 pm

[quote=LARSSON]
[quote=droba post_id=425670 time=1562945912 user_id=301]
[quote=LARSSON post_id=425667 time=1562942605 user_id=653]
Onda droba nemoj kritikovati igrače kada loše odigraju nego zasuči rukave i javi se Amaru da te ubaci da igraš.
[/quote]

Hhahah to obavezno a tebe predloziti za glavnog skauta a ostatak Strucnjaka koji pametuju i pljuju da preuzmu sve organe vlastiu u Zeljeznicaru :pljesak: :pljesak: :DD: :titula:
[/quote]

Tu se slažem, vjerujem da bi smo obavili bolji posao nego trenutni i predhodni.
[/quote]
Uhhh kakva samouvjerenost .Dje si dosad bio da nam poslozis tim i ostalo sto prethodni i trenutni ne umiju.
 
abuzenze
Postovi: 270
Pridružen/a: uto jul 31, 2018 8:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 5:56 pm

Do koliko sati se subotom moze kupiti godisnja?
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 525
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 6:17 pm

Najbitnije je najveceg kamatara u historiji Zeljeznicara otjerati iz kluba, nakon toga ce domino efektom, odnosno lancanom reakcijom, otpadati raznorazni Zeljeznicarovi dusebriznici, sto posmatraju taj klub kao svoj licni bankomat, ukljucujuci jednog Bulenda Biscevica!
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 6:25 pm

Glas Razuma je napisao/la:
pet jul 12, 2019 6:17 pm
Najbitnije je najveceg kamatara u historiji Zeljeznicara otjerati iz kluba, nakon toga ce domino efektom, odnosno lancanom reakcijom, otpadati raznorazni Zeljeznicarovi dusebriznici, sto posmatraju taj klub kao svoj licni bankomat, ukljucujuci jednog Bulenda Biscevica!
Nigdje ga nije bilo, cime nema sistema i da se moze ugraditi i okoristiti tu je i on..klasicni budzetsku uhljeb koji nista Zelji nije donio a jezikom je svasta napricao.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 45 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija