Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 2:29 pm

Zaka je napisao/la:
pet jul 12, 2019 2:18 pm
Sipović ekstra pojačanje, ne može pored Keme i Bogija u prvih 11.
Pa dobro, ko je ocekivao nesto od njega realno? Nije uspio nigdje u Evropi i otisao u Afriku da igra sa amatercima. Nakon toga u Saudisku. Al eto, sta je tu je..
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1706
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 2:37 pm

Dobro ne bih bas rekao da je marokanska liga amaterska, ipak ipas Raju i Wydad. Jes da nije na nivou evropskih, ali Boze moj
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6650
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 2:45 pm

Ma haj jedina pozitiva jeste sto Veca nece braniti (barem ja se nadam).
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
droba
Postovi: 179
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 2:46 pm

Evo iz usta jednog od najboljih igrača, bićemo bolji za 30 % samo nam je tanka lijeva strana, tj lijevi stoper i lijevo krilo ali i to bi se trebalo riješiti.Ako laže on lažem i ja. Dosta više kukanja ovaj doveo ovog ovaj doveo onog mi smo u zadnje 3 godine doveli preko 100 igrača i ništa nismo napravili a kitari prošle godine doveli 3 igrača i dupla. Lagano ako ne bude rezultata onda kukajte ako imate repa i ako ste sposobni fino se ponudite i u upravu uđite pa dovodite igrače parama koje ste vi obezbjedili a ne ovdje tuđim ku.... gloginje mlatite.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5089
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 2:49 pm

A navijači ne "obezbjeđuju" pare kroz karte, članske, godišnje i sl ?
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 2:51 pm

Jao šta nam čojk reće :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :rofl1: :rofl1: :zid: :zid:
 
Avatar
droba
Postovi: 179
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 2:54 pm

salle86 je napisao/la:
pet jul 12, 2019 2:49 pm
A navijači ne "obezbjeđuju" pare kroz karte, članske, godišnje i sl ?
Da ovi internet i forum navijači čast izuzecima kupuju karte i sl i pomažu klub koliko seru i ispoljavaju frustracije koje (vjerovatno ne smiju kući) pa mi bi bili kao Borusija Dortmund. Pa kod nas je forum najposjeceniji kad je domaća utakmica jer svi traže stream . Pametnom dosta.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 2:55 pm

droba je napisao/la: Evo iz usta jednog od najboljih igrača, bićemo bolji za 30 % samo nam je tanka lijeva strana, tj lijevi stoper i lijevo krilo ali i to bi se trebalo riješiti.Ako laže on lažem i ja. Dosta više kukanja ovaj doveo ovog ovaj doveo onog mi smo u zadnje 3 godine doveli preko 100 igrača i ništa nismo napravili a kitari prošle godine doveli 3 igrača i dupla. Lagano ako ne bude rezultata onda kukajte ako imate repa i ako ste sposobni fino se ponudite i u upravu uđite pa dovodite igrače parama koje ste vi obezbjedili a ne ovdje tuđim ku.... gloginje mlatite.
Najlakse je to na rijecima tako bice ovo, ono, hajde malo na djela da pređemo, a ako ne bude rezultata zna se ko je glavni i odgovorni u klubu. Nemoj da se tada pocne izmisljati topla voda da je on samo trener koji zna a losi nam igraci, nije do njega. Da se ne ponavljamo po milioniti put, da nije digao ego i sve otjerao radi svojih para i jarana, sada bi imao sve igrace koji mu trebaju. Kad smo vec kod njegovih ljudi - da podsjetimo da su nas ukratili minimalno milion KM jer su imbecili koji nisu na vrijeme uplatili novac, nisu jebeni papirić predali na vrijeme.
Zadnja izmjena: Elegant, dana/u pet jul 12, 2019 2:55 pm, ukupno mijenjano 1 put.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1706
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 2:55 pm

droba je napisao/la:
pet jul 12, 2019 2:54 pm
salle86 je napisao/la:
pet jul 12, 2019 2:49 pm
A navijači ne "obezbjeđuju" pare kroz karte, članske, godišnje i sl ?
Da ovi internet i forum navijači čast izuzecima kupuju karte i sl i pomažu klub koliko seru i ispoljavaju frustracije koje (vjerovatno ne smiju kući) pa mi bi bili kao Borusija Dortmund. Pa kod nas je forum najposjeceniji kad je domaća utakmica jer svi traže stream . Pametnom dosta.
To je to.
 
Avatar
droba
Postovi: 179
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 3:00 pm

Elegant je napisao/la:
pet jul 12, 2019 2:55 pm
droba je napisao/la: Evo iz usta jednog od najboljih igrača, bićemo bolji za 30 % samo nam je tanka lijeva strana, tj lijevi stoper i lijevo krilo ali i to bi se trebalo riješiti.Ako laže on lažem i ja. Dosta više kukanja ovaj doveo ovog ovaj doveo onog mi smo u zadnje 3 godine doveli preko 100 igrača i ništa nismo napravili a kitari prošle godine doveli 3 igrača i dupla. Lagano ako ne bude rezultata onda kukajte ako imate repa i ako ste sposobni fino se ponudite i u upravu uđite pa dovodite igrače parama koje ste vi obezbjedili a ne ovdje tuđim ku.... gloginje mlatite.
Najlakse je to na rijecima tako bice ovo, ono, hajde malo na djela da pređemo, a ako ne bude rezultata zna se ko je glavni i odgovorni u klubu. Nemoj da se tada pocne izmisljati topla voda da je on samo trener koji zna a losi nam igraci, nije do njega. Da se ne ponavljamo po milioniti put, da nije digao ego i sve otjerao radi svojih para i jarana, sada bi imao sve igrace koji mu trebaju. Kad smo vec kod njegovih ljudi - da podsjetimo da su nas ukratili minimalno milion KM jer su imbecili koji nisu na vrijeme uplatili novac, nisu jebeni papirić predali na vrijeme.
S tim se u potpunosti slažem . Nesposobnost pojedinih ljudi nas je puno koštala. Ali pojedinci svjesno šire negativnu energiju a prvenstvo nije ni počelo i svršavaju na konkurente, a mi najgori. Je... takve navijače.

Veliki pozdrav
 
Avatar
salle86
Postovi: 5089
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 3:04 pm

droba je napisao/la:
pet jul 12, 2019 2:54 pm
salle86 je napisao/la:
pet jul 12, 2019 2:49 pm
A navijači ne "obezbjeđuju" pare kroz karte, članske, godišnje i sl ?
Da ovi internet i forum navijači čast izuzecima kupuju karte i sl i pomažu klub koliko seru i ispoljavaju frustracije koje (vjerovatno ne smiju kući) pa mi bi bili kao Borusija Dortmund. Pa kod nas je forum najposjeceniji kad je domaća utakmica jer svi traže stream . Pametnom dosta.
U ovoj državi, ligi kakvi god da su (smo) daleko ispred svih. Po svim parametrima.
Kad ostali mogu da po 100-200 prodatih karti preživljavati ne vidim kako to mi da 10 puta više da se ne pitamo ništa, već eto naše je samo da klimamo glavnom i govorimo dobro je nek ne puca.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1706
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 3:05 pm

Nego imal tog Cocalica :rofl:
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 3:11 pm

ANamelessGhoul je napisao/la:
pet jul 12, 2019 2:55 pm
droba je napisao/la:
pet jul 12, 2019 2:54 pm
salle86 je napisao/la:
pet jul 12, 2019 2:49 pm
A navijači ne "obezbjeđuju" pare kroz karte, članske, godišnje i sl ?
Da ovi internet i forum navijači čast izuzecima kupuju karte i sl i pomažu klub koliko seru i ispoljavaju frustracije koje (vjerovatno ne smiju kući) pa mi bi bili kao Borusija Dortmund. Pa kod nas je forum najposjeceniji kad je domaća utakmica jer svi traže stream . Pametnom dosta.
To je to.
Ogromna laž.
 
Avatar
droba
Postovi: 179
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 3:14 pm

salle86 je napisao/la:
pet jul 12, 2019 3:04 pm
droba je napisao/la:
pet jul 12, 2019 2:54 pm
salle86 je napisao/la:
pet jul 12, 2019 2:49 pm
A navijači ne "obezbjeđuju" pare kroz karte, članske, godišnje i sl ?
Da ovi internet i forum navijači čast izuzecima kupuju karte i sl i pomažu klub koliko seru i ispoljavaju frustracije koje (vjerovatno ne smiju kući) pa mi bi bili kao Borusija Dortmund. Pa kod nas je forum najposjeceniji kad je domaća utakmica jer svi traže stream . Pametnom dosta.
U ovoj državi, ligi kakvi god da su (smo) daleko ispred svih. Po svim parametrima.
Kad ostali mogu da po 100-200 prodatih karti preživljavati ne vidim kako to mi da 10 puta više da se ne pitamo ništa, već eto naše je samo da klimamo glavnom i govorimo dobro je nek ne puca.


Niko nikome nebrani da iskaze svoje mišljenje, eto prije tri godine se moglo ući u skupštinu ,bas me interesuje koliko se ovih ovdje pametnjakovića i pljuvaca prijavilo, da svojim radom slobodnim vremenom i trudom pomognu Želji. Najlakše je sjediti kući u hladovini i pametovati. Ja sam fakat neutralan i nisam pobornik ni prošlih ni sadašnji ja hocu da Željo opet bude institucija i da se protivnici mole i razmišljaju kako ce sa što manje golovo preživjeti Grbavicu.A ne da samo ćitam što je u zadnje vrijeme bila svakodnevnica o nekim kvazi igračima koje smo doveli i nakon 3 mjeseca ili ih suspendovali ili raskinuli s njima s tim da je Željeznićar zaradio na tim raskidima.
Hoću jakog močnog i nadasve europskog Želju.
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 3:15 pm

blueboy je napisao/la:
pet jul 12, 2019 2:22 pm
Zaka je napisao/la:
pet jul 12, 2019 2:18 pm
Sipović ekstra pojačanje, ne može pored Keme i Bogija u prvih 11.
Sipović ima kartone i ne može igrati prvo kolo.
Znam druže, ali ne igra se samo prvo kolo, pa da samo ovu dvojicu uigravaš zajedno.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 3:16 pm

Zaka je napisao/la:
pet jul 12, 2019 3:15 pm
blueboy je napisao/la:
pet jul 12, 2019 2:22 pm
Zaka je napisao/la:
pet jul 12, 2019 2:18 pm
Sipović ekstra pojačanje, ne može pored Keme i Bogija u prvih 11.
Sipović ima kartone i ne može igrati prvo kolo.
Znam druže, ali ne igra se samo prvo kolo, pa da samo ovu dvojicu uigravaš zajedno.
A kako znaš da će ova dvojica igrati stalno, a neće Sipović?Ja mislim da će Sipović igrati najviše, a ova dvojica se rotirati.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5952
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 3:20 pm

droba je napisao/la:
pet jul 12, 2019 2:46 pm
Evo iz usta jednog od najboljih igrača, bićemo bolji za 30 % samo nam je tanka lijeva strana, tj lijevi stoper i lijevo krilo ali i to bi se trebalo riješiti.Ako laže on lažem i ja. Dosta više kukanja ovaj doveo ovog ovaj doveo onog mi smo u zadnje 3 godine doveli preko 100 igrača i ništa nismo napravili a kitari prošle godine doveli 3 igrača i dupla. Lagano ako ne bude rezultata onda kukajte ako imate repa i ako ste sposobni fino se ponudite i u upravu uđite pa dovodite igrače parama koje ste vi obezbjedili a ne ovdje tuđim ku.... gloginje mlatite.
Znaci nece biti -20 nego -14....
Hajd i to je nesto kada to kaze najbolji igrac.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 3:24 pm

Puca se priča kao i zimus, samo neka opravdanja.
Sad smo kao jači jer se znamo.

Kemo postao Maldini, Asim Mane i tako dalje.

Ja ne želim da prihvatim to da ćemo igrat u rangu Goška, Slobode ( ako se preslika slika kao zimus jer smo i igrali tako ). Možda Sloboda najbliža.
Kao čuvaj gol, naprijed ga slabo kad zabiješ. Nikakve ljepote u igri, dupli pas i slično.

Jeda Boga da ne bude tako, ali ako su ostali isti igrači a doveden Bojo, Alispahić i dva malca iz druge lige, onda je najizglednije da ćemo igrati isto kao prošlu polusezonu. Malo boks, malo penisbal ali slabo fotbal.
 
kb80
Postovi: 301
Pridružen/a: pet maj 13, 2016 2:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 3:32 pm

DANAN je napisao/la:
pet jul 12, 2019 3:20 pm
droba je napisao/la:
pet jul 12, 2019 2:46 pm
Evo iz usta jednog od najboljih igrača, bićemo bolji za 30 % samo nam je tanka lijeva strana, tj lijevi stoper i lijevo krilo ali i to bi se trebalo riješiti.Ako laže on lažem i ja. Dosta više kukanja ovaj doveo ovog ovaj doveo onog mi smo u zadnje 3 godine doveli preko 100 igrača i ništa nismo napravili a kitari prošle godine doveli 3 igrača i dupla. Lagano ako ne bude rezultata onda kukajte ako imate repa i ako ste sposobni fino se ponudite i u upravu uđite pa dovodite igrače parama koje ste vi obezbjedili a ne ovdje tuđim ku.... gloginje mlatite.
Znaci nece biti -20 nego -14....
Hajd i to je nesto kada to kaze najbolji igrac.
Ma to kralju samo negativu širi, a covjek lijepo napisao sta je bilo i kako je bilo.
 
kb80
Postovi: 301
Pridružen/a: pet maj 13, 2016 2:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 12, 2019 3:34 pm

El_Nino je napisao/la:
pet jul 12, 2019 3:24 pm
Puca se priča kao i zimus, samo neka opravdanja.
Sad smo kao jači jer se znamo.

Kemo postao Maldini, Asim Mane i tako dalje.

Ja ne želim da prihvatim to da ćemo igrat u rangu Goška, Slobode ( ako se preslika slika kao zimus jer smo i igrali tako ). Možda Sloboda najbliža.
Kao čuvaj gol, naprijed ga slabo kad zabiješ. Nikakve ljepote u igri, dupli pas i slično.

Jeda Boga da ne bude tako, ali ako su ostali isti igrači a doveden Bojo, Alispahić i dva malca iz druge lige, onda je najizglednije da ćemo igrati isto kao prošlu polusezonu. Malo boks, malo penisbal ali slabo fotbal.
Odakle ti znas kako cemo igrati ?
Ko je igrao lijepo za oko u PL prošle godine, onako po tvom izboru ?

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], South i 136 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija