Moderator/ica: storm_raider

 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 4:36 pm

LARSSON je napisao/la:
sri jul 10, 2019 4:30 pm
AdmirA je napisao/la:
sri jul 10, 2019 3:29 pm
A ko je izbacio info za opremu, a da se ovoliko prepirete?
Posto si ti na izvoru informacija reci nam da li je ovo tacno ?
Nemam nikakvu info.
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1979
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 4:36 pm

a kakva smo sredina postali nije ni cudo sto nemamo sanse za napredak.

ako je vec no1 nadam se da ce praviti kvalitetne dresove za najveci tim koji nosi njihovu marku. i dobra stvar je ako dres bude jeftiniji od umbro dresa.

al kad sam procitao da neko pise da nam Coca ne bi godio ahahahahahahah samo nek je hraknut


jedan po jedan srest cemo se svi. rahmet ti dusi manijace.
MIRZA RASCIC
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 4:40 pm

Abid u Slobodi
Željezničar ante portas !
 
sodom1
Postovi: 170
Pridružen/a: čet jun 27, 2019 3:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 4:48 pm

Znaci mrka kapa. Haj valjda ce bar rezultati na trenu biti bolji
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 4:49 pm

Jos samo filijala pitara da postanemo. Ex preCednik nam se uvalio na sve funkcije.
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 4:52 pm

Pocevsi od decembra, ovi hadalji nisu nijednu pozitivnu stvar uradili, nijednu!
Dakle, prosla uprava: KONSTANTAN rad na infrastrukturi, borbe za titule, kupove, kvalitetan sadrzaj fan shopa, najkvalitetniji uslovi za rad u drzavi, Evropa na Grbavici.
Sadasnja uprava: gubitak licence za evropska takmicenja, ekipa nikad slabija(sef strucnog staba drka ***** i izmislja pozicije igracima koji ne mogu igrati ni na svojim primarnim pozicijama, a ne na drugim), najveca bruka poslije rata na Grbavici(takodjer sef struke cestita protivniku kao da smo izgubili od Dinama a ne najvecih dusmana, prekid saradnje sa super kvalitetnim proizvodjacem opreme, sklapanje sa firmom ciji je vlasnik jedan od vecih grobara kluba iza rata i pri tome je pitar, mazanje ociju da sve vise sponzora dolazi, a ustvari su to mizerne pare, "prodavanje fan shopa", unistavanje svega onog sto su prosli radili samo da bi se kazalo da je to bilo nepotrebno.
Gospodo, da se vi pitate mi bismo evropu jos igrali na kosevu mrtvom, a dresove bismo nosili one iz maribora.
A ovi lobotomci sto ga puse za informacije, i ko kuje pokusavaju opravdati Amara i upravu, vi niste navijaci Zeljeznicara, nego Amara. Pronaci cete se ;)
Meni ne treba Senad u upravi, ne mora se nikad vratiti, ali zelim da odu ovi koje je Amar doveo jer ce nas dovesti na najnize grane!
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1707
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 4:53 pm

Jes postat cemo filijala vijetnamskih kurvi. Kupit ce nas namov zet i na Grbavici ce sadit rizu
 
Avatar
Locomotiva
Postovi: 294
Pridružen/a: sub jul 08, 2017 12:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 4:55 pm

mula je napisao/la:
sri jul 10, 2019 4:18 pm
zeljeznicka21 je napisao/la:
sri jul 10, 2019 4:05 pm
mamba21 je napisao/la:
sri jul 10, 2019 4:04 pm

Za ovaj prvi dio, zna li se kolika je nasa zarada godisnja, a koliko ce on dati?
to je i najbitnije pitanje, na koje niko ne zna odgovor, ali eto bitno da se jebe mater unaprijed
Sve one koji pišu da treba bojkovati klub iz bilo kakvih razloga , treba suspendovati sa foruma doživotno. Takvi stavovi sam loše klubu donose, a nikakvog opravdanja nema. Svaki razlog koji navodite je suvišan.
Pa bojkot fanshopa svakako. I da kupis nesto u fanshopu pare ide Selimovicu a ne klubu. A znamo svi ko je on i zasto je tu.
STOP IZGOVORIMA RAZNIM! STOP STOLICAMA PRAZNIM!
NAVIJAČI NA GRBAVICU - SVAKU ŽELJINU UTAKMICU !
 
Avatar
salle86
Postovi: 5092
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 4:55 pm

El_Nino je napisao/la:
sri jul 10, 2019 3:18 pm
Jašta obostrana korist, samo što nama pare trebaju odmah, jer se nije unijelo 50 milja za pola godine. Ne treba nam zarada godinama.
Valjda kontaju lakše će poslije biti, past će nešto s neba.
I da, kad je hitna prodaja, cijena je manja, ne sumnjam u to.

Živimo od danas do sutra. Nikakvog plana, sistema, razmišljanja o budućnosti.
Daj kredit da pokrijemo tekuće troškove. Daj pare sad od svega što se može prodati. Sutra ćemo nešto drugo prodat ili će s neba spast.
Zanimljivo je da smo ispušili Europu i pare od iste te da nam je davanje šopa Selimoviću, koji je jedan od glavnih krivaca za to nedobijanje licence, jedini spas.
Sunce ti kalaisano kako mudro odrađeno
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 4:58 pm

rodrigo87 je napisao/la:
sri jul 10, 2019 4:52 pm
Pocevsi od decembra, ovi hadalji nisu nijednu pozitivnu stvar uradili, nijednu!
Dakle, prosla uprava: KONSTANTAN rad na infrastrukturi, borbe za titule, kupove, kvalitetan sadrzaj fan shopa, najkvalitetniji uslovi za rad u drzavi, Evropa na Grbavici.
Sadasnja uprava: gubitak licence za evropska takmicenja, ekipa nikad slabija(sef strucnog staba drka ***** i izmislja pozicije igracima koji ne mogu igrati ni na svojim primarnim pozicijama, a ne na drugim), najveca bruka poslije rata na Grbavici(takodjer sef struke cestita protivniku kao da smo izgubili od Dinama a ne najvecih dusmana, prekid saradnje sa super kvalitetnim proizvodjacem opreme, sklapanje sa firmom ciji je vlasnik jedan od vecih grobara kluba iza rata i pri tome je pitar, mazanje ociju da sve vise sponzora dolazi, a ustvari su to mizerne pare, "prodavanje fan shopa", unistavanje svega onog sto su prosli radili samo da bi se kazalo da je to bilo nepotrebno.
Gospodo, da se vi pitate mi bismo evropu jos igrali na kosevu mrtvom, a dresove bismo nosili one iz maribora.
A ovi lobotomci sto ga puse za informacije, i ko kuje pokusavaju opravdati Amara i upravu, vi niste navijaci Zeljeznicara, nego Amara. Pronaci cete se ;)
Meni ne treba Senad u upravi, ne mora se nikad vratiti, ali zelim da odu ovi koje je Amar doveo jer ce nas dovesti na najnize grane!
Ma ko jebe Senada ako će doći neko bolji.
Svi bi momentalno zaboravili na njega. Ko ga jebe samo daj nekog drugog koji je bolji.

Trenutno nema boljeg, nit je bilo, nit ga sad ima. I normalno je da raja nije zadovoljna ovim, jer raja bira bolje od losijeg. Ali jok, tad si ti navijač nekog lika, nisi Želje jer ne aminuješ što ti Želju jebu.

Svaka čast na postu.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4472
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 5:00 pm

Glas Razuma je napisao/la:
sri jul 10, 2019 3:23 pm
Dio ugovora sa Umro-om:

Ugovor sa Umbrom.
Prvi tim dobiija gratis opremu svake sezone u iznosu xx xxx pod uslovima:

Prva godina ugovora:
Fan shop narucuje broj dresova (manji od 2000) i iznos ostale opreme ( trenerke, majice i ostalo) u iznosu koji je manji od 5.000 KM. Omladinski naručuje min 300 paketa opreme

Druga godina Ugovora
Fan shop narucuje broj dresova (manji od 2000) i iznos ostale opreme ( trenerke, majice i ostalo) u iznosu koji je manji od 10.000 KM. Omladinski naručuje min 100 paketa opreme

Treća godina Ugovora
Fan shop narucuje broj dresova (manji od 2000) i iznos ostale opreme ( trenerke, majice i ostalo) u iznosu koji je manji od 10.000 KM. Omladinski naručuje min 100 paketa opreme

Fan shop prodaje opremu ( svake godine se prodalo min. 2000 dresova ) sa maržom koja je donosila veliku zaradu klubu.

Ono što je važno napomenuti, roditelju su plaćali opremu po cijenama koju je klub dobio, tj. na opremi omladinskog pogona nije bilo marže.

KAMATARU ODLAZI!

VAKAT JE AMARE!! I TEBI DZUBURE!
Koja je cijena opreme koju su djeca morali kupiti?
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Daris1921
Postovi: 84
Pridružen/a: sri jun 26, 2019 1:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 5:06 pm

Sloboda dovodi igrace a mi nista..
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 5:08 pm

El_Nino je napisao/la:
sri jul 10, 2019 4:58 pm
rodrigo87 je napisao/la:
sri jul 10, 2019 4:52 pm
Pocevsi od decembra, ovi hadalji nisu nijednu pozitivnu stvar uradili, nijednu!
Dakle, prosla uprava: KONSTANTAN rad na infrastrukturi, borbe za titule, kupove, kvalitetan sadrzaj fan shopa, najkvalitetniji uslovi za rad u drzavi, Evropa na Grbavici.
Sadasnja uprava: gubitak licence za evropska takmicenja, ekipa nikad slabija(sef strucnog staba drka ***** i izmislja pozicije igracima koji ne mogu igrati ni na svojim primarnim pozicijama, a ne na drugim), najveca bruka poslije rata na Grbavici(takodjer sef struke cestita protivniku kao da smo izgubili od Dinama a ne najvecih dusmana, prekid saradnje sa super kvalitetnim proizvodjacem opreme, sklapanje sa firmom ciji je vlasnik jedan od vecih grobara kluba iza rata i pri tome je pitar, mazanje ociju da sve vise sponzora dolazi, a ustvari su to mizerne pare, "prodavanje fan shopa", unistavanje svega onog sto su prosli radili samo da bi se kazalo da je to bilo nepotrebno.
Gospodo, da se vi pitate mi bismo evropu jos igrali na kosevu mrtvom, a dresove bismo nosili one iz maribora.
A ovi lobotomci sto ga puse za informacije, i ko kuje pokusavaju opravdati Amara i upravu, vi niste navijaci Zeljeznicara, nego Amara. Pronaci cete se ;)
Meni ne treba Senad u upravi, ne mora se nikad vratiti, ali zelim da odu ovi koje je Amar doveo jer ce nas dovesti na najnize grane!
Ma ko jebe Senada ako će doći neko bolji.
Svi bi momentalno zaboravili na njega. Ko ga jebe samo daj nekog drugog koji je bolji.

Trenutno nema boljeg, nit je bilo, nit ga sad ima. I normalno je da raja nije zadovoljna ovim, jer raja bira bolje od losijeg. Ali jok, tad si ti navijač nekog lika, nisi Želje jer ne aminuješ što ti Želju jebu.

Svaka čast na postu.
Pa o tome danas pricam.. Nemogu da vjerujem da nepostoji ljudi koji su takodjer veliki Zeljovci a da im je ovo svejedno gledati.. Neznam, lahko je govoriti kad se tebe ne tice i lahko pricati o drugima, ali na nacin kakav je Misimovic usao da pomogne Zelje sigurno ima jos dosta takvih ne samo u Sarajvu vec i u BIH pa i sire.. Nadati se da ce doci novi ljudi uskoro, jer ovo sto trenutno imamo je lopovska hobotnica, a srce me boli sto je Amar dio nje. Ili barem ne smeta ovo sto se desava okolo kluba...
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1137
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 5:21 pm

mamba21 je napisao/la:
sri jul 10, 2019 3:53 pm
Treba bojkotovati fan shop ako nihad preuzme. Mali procenat bi isao od prodaje nama. Kakva nam je prodaja bila na godisnjem nivou volio bi da neko objavi ovdje ako zna.
U izvještaju firma Fk Zeljeznicar doo od aprila do decembra je imala promet cca 160 hiljada i dobit oko 12 000KM, nista specijalno. Ali s obzirom na desavanja posljednjih mjeseci i prazan shop ovo mose puno bolje.
S obzirom da je osn.kapital minimalni lako se vlasnicka struktura promjeni, samo oz kluba potpisu par papira i zavrseno.
Sada ne znamo kakav je i je li stvarno sa Nihadom postignut dogovorpa treba sacekati zvanicne info, naravno ako ih bude.
Ne svida mi se ova opcija ako je istina, ima ljudi koji bi to za klub bolje radili ovako klubu ostaje neki % i to od pitanje je kojeg prometa.
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Paprika
Postovi: 505
Pridružen/a: pon jun 17, 2019 1:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 5:34 pm

Daris1921 je napisao/la:
sri jul 10, 2019 5:06 pm
Sloboda dovodi igrace a mi nista..
70% tih igraca ce raskinuti ugovor na zimu i preko suda cekati isplatu duga.
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 5:50 pm

Eldar na posudbi u TOSKu.
 
Avatar
gavran
Postovi: 7545
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 6:06 pm

Daris1921 je napisao/la:
sri jul 10, 2019 5:06 pm
Sloboda dovodi igrace a mi nista..
Nama sami dolaze
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2719
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 6:10 pm

JEDNO OGROMNO FUJ ZA OVE STO FOL SE PRAVE GLUPI I KAO NE VIDE NISTA POGRESNO U OVOME! VI NISTE ZELJEZNICAR I TO JE REALNOST !

Mogu i ja to reci i mozemo svi to ovdje reci jer dosta ba hasanja govana, koji ***** vise, dabogda marke ne vidio FanShop za tri godine ako je to tako kako je. Ko nađe ili pokusava naći ma i minimum pozitive i dobre strane ovdje, nije i ne može biti ZELJEZNICAR, pa kako se kome sviđa i dopada.

Odron odrona, smiju nam se ljudi. Dok neki igraju uredno sa velikim klubovima, hajmo biti realni pa koliko god nas bolilo, napreduju tri puta brže, mi smo krenuli u dubiozu i to iz dubioze u dubiozu. Jedemo sami svoja govna, gusimo se u njima. Za sve se jebeno nađe opravdanje, a za prošlu upravu komplet da je ovo napravljeno pozivali bi na odstrijel, pocevsi od STANICA PUSIKURCA, LIVNA, OPREME, KARINE IGRACI I OSTALO.

KAD SE KAZE DA JE ŽELJO LOŠE, SAMO CU RECI DA JE 10 PUTA GORA REALNOST NEGO OVO ŠTO NAM SE PLASIRA, FUJ.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
dres_na_pruge
Postovi: 50
Pridružen/a: sub mar 05, 2016 2:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 6:37 pm

Ne mogu da vjerujem da ijedan navijač kojem na zidu visi Zahvalnica za učestvovanje u finansiranju projekta "Za europsku Grbavicu" tj čije ime stoji na Zidu grbavice, može da gleda ovo i da kaže da je OK, ovi što nemaju njih mogu da razumijem.

Ona uprava se morala životom braniti, a ovako bez ispaljenog metka je predadošmo šačici, Moj klub je pod (privremenom) okupacijom seoskih varaga, i ja u tome neću da učestvujem, u ilegali sam kao partizani do 45 te.
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1707
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 6:52 pm

Pa i unitedovi navijaci nisu zadovoljni glazerima pa opet krcato sve. Just sayin

Online

Trenutno korisnika/ca: Jacksparrow, PlavaDobrinja1921, Sky1, velav, zeljooo13 i 102 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija