Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 10:02 am

exbabilon je napisao/la:
sri jul 10, 2019 9:55 am
Pricalo se s Cocom i nije daleko, znat ce se u narednim danima. Mozda ne bude nista ko s Graovcem i Halilovicem, al nije izmisljotina.
Uh kad bi dosao :baklja:
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 10:10 am

Da je nafatat kakvog dobrog a da hoće za 2 milje igrat, najbolje bi bilo.
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 10:24 am

Duraković iz juniora u Bratstvu.
 
Avatar
mula
Postovi: 929
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 10:25 am

PratimsamoPlave je napisao/la:
sri jul 10, 2019 10:02 am
exbabilon je napisao/la:
sri jul 10, 2019 9:55 am
Pricalo se s Cocom i nije daleko, znat ce se u narednim danima. Mozda ne bude nista ko s Graovcem i Halilovicem, al nije izmisljotina.
Uh kad bi dosao :baklja:
uuuu sad kad počnemo Cocu uzdizati na nivo Canavara.
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 10:34 am

mula je napisao/la:
sri jul 10, 2019 10:25 am
PratimsamoPlave je napisao/la:
sri jul 10, 2019 10:02 am
exbabilon je napisao/la:
sri jul 10, 2019 9:55 am
Pricalo se s Cocom i nije daleko, znat ce se u narednim danima. Mozda ne bude nista ko s Graovcem i Halilovicem, al nije izmisljotina.
Uh kad bi dosao :baklja:
uuuu sad kad počnemo Cocu uzdizati na nivo Canavara.
nama je i Zilic Cannavaro jer mi stopera nemamo nikako
Željezničar ante portas !
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6655
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 10:35 am

Ja sam skontao da na dodje Van Dijk nasli bi se pojedinci da kazu kakav on.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 10:38 am

'ta ce Coca, igro u Grckoj, Turskoj, Belgiji, Izraelu, 10 nastupa za reprezentaciju.. moramo mi bolje, u poziciji smo za bolje bas...
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 10:48 am

Za Graovca, Bogija, Sipovica, Kemu, Adzema, Bokacinija, Kerlu, Vasilica, Jakovljevica, Kataneca, Barbarica.. je Kanavaro...
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 10:58 am

Daj Bože da on dođe i pokaže šta zna, svi će mu aplaudirati. Ako ne može raskinuti ugovor, trebalo bi izganjati posudbu, a to bi moglo ići preko Zubana. Sigurno da je trenirao s Turcima, tako da kad god dođe s obzirom da je klasa, može odmah igrati.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 11:01 am

Ma Coca je dobro pojačanje ako dođe, samo nisam siguran koliko realno.

A razumijem i raju koja je skeptična oko povratnika, jer imali smo loša iskustva a i očekivao se Graovac pa sad niko drugi ne valja ako nije Graovac.
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 11:03 am

:palacgore:
nikson je napisao/la:
sri jul 10, 2019 6:47 am
Otisao je covjek koji Zelju nije dijelio po Misimovicima i Amarima, covjek koji mi je kad sam ga upoznao, uspio bez rijeci objasniti zasto je Zeljo filozofija, ideja, zivotna vodilja...a vi moroni raspravljajte se mjesecima, derite clanske i godisnje, ubijajte jedni druge u pojam....lazite, kuhajte itd itd....laku noc stari, po prvi put zaspi mirno!!!
sve one prave istinske rijeci,uglavnom ovdije prodju nezapazeno. A glupost je kao rijaliti sou,vole ljudi to... tvoje rijeci koje su i jako dirljive i sa druge pogadjaju sustinu zivljenja uz klub Zeljeznicar,slabo ko i razumije,ali svi se razumiju u stopera,pruge,clanske.....ovakvim ljudima te stvari nisu bile bitne. Ni pruga na dresu,ni clanska... . To ti je isto kad bi roditelja pitao koje dijete vise voli. Nema smisla.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4472
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 11:10 am

barbarez je napisao/la:
sri jul 10, 2019 11:03 am
:palacgore:
nikson je napisao/la:
sri jul 10, 2019 6:47 am
Otisao je covjek koji Zelju nije dijelio po Misimovicima i Amarima, covjek koji mi je kad sam ga upoznao, uspio bez rijeci objasniti zasto je Zeljo filozofija, ideja, zivotna vodilja...a vi moroni raspravljajte se mjesecima, derite clanske i godisnje, ubijajte jedni druge u pojam....lazite, kuhajte itd itd....laku noc stari, po prvi put zaspi mirno!!!
sve one prave istinske rijeci,uglavnom ovdije prodju nezapazeno. A glupost je kao rijaliti sou,vole ljudi to... tvoje rijeci koje su i jako dirljive i sa druge pogadjaju sustinu zivljenja uz klub Zeljeznicar,slabo ko i razumije,ali svi se razumiju u stopera,pruge,clanske.....ovakvim ljudima te stvari nisu bile bitne. Ni pruga na dresu,ni clanska... . To ti je isto kad bi roditelja pitao koje dijete vise voli. Nema smisla.
Plus 1

Rahmet dusi nasem bratu.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 11:12 am

SIMA_SIMAU je napisao/la:
sri jul 10, 2019 10:35 am
Ja sam skontao da na dodje Van Dijk nasli bi se pojedinci da kazu kakav on.
Ne bi do toga ni stigli, nebi ga Amar doveo jer je misljenja da ne vrijedi te pare.
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 11:18 am

Posto ovdje ima dosta insajdera pa evo zamolio bi neko da mi objasni, sta je plan sa Kjosevskim i zasto je on i dalje dio kluba? Jel moguce da se nije ama bas nigdje mogao tusnuti za bilo kakve pare? Ono sto je sigurno je da Eric MORA biti jedinica jer je sigurniji golman tri puta. Onaj ko zna fudbal, zna da je golman vrlo bitan u defanzivi i kad imas skakljivog golmana da to utice i na stopere i sve.
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 11:22 am

SIMA_SIMAU je napisao/la:
sri jul 10, 2019 10:35 am
Ja sam skontao da na dodje Van Dijk nasli bi se pojedinci da kazu kakav on.
100%, takvi smo.
Nije to oko Coce čisto, ima ponudu sa vana, i blize je njoj. No da treba biti optimistican, treba.
 
Hare79
Postovi: 1229
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 11:29 am

AdmirA je napisao/la:
sri jul 10, 2019 11:22 am
SIMA_SIMAU je napisao/la:
sri jul 10, 2019 10:35 am
Ja sam skontao da na dodje Van Dijk nasli bi se pojedinci da kazu kakav on.
100%, takvi smo.
Nije to oko Coce čisto, ima ponudu sa vana, i blize je njoj. No da treba biti optimistican, treba.
Bogami, ako nas i on ispali, mrka kapa...
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 11:46 am

Ljudi moji danas ima možda 2% ljudi koji negdje idu zbog nekog osjećaja pripadnosti, zbog nekih emocija itd. Skoro nemoguće je više naći igrača koji će kod nas igrati iz neke ljubavi, sve se svodi na to ko će im ponuditi više love. Rijetki su oni koji će odbiti veću lovu koju im neko ponudi, ja sam u posljednjih 15-ak dana to uradio dva puta.

Imao sam dvije ponude da promijenim firmu, jedna je bila od firme koja je konkurencija mojoj trenutnoj firmi, nudili mi bukvalno da bianco upišem platu ali sam ih odbio odmah. Druga ponuda je bila od firme koja je sasvim nova branša u odnosu na moju trenutnu firmu, dobio ponudu napismeno koja je bukvalno bila duplo bolja finansijski, pokazao je svom direktoru, razmislio dan-dva, nazvao ljude, zahvalio se na ponudi i odbio je, jer mi je u trenutnoj firmi odlično, s osmijehom ujutro idem na posao, radna atmosfera u firmi fenomenalna. I nakon svega mislim da sam ispravno odlučio, ali shvatam u potpunosti i ljude koji idu za parama i prihvataju finansijski bolje ponude.
 
Hare79
Postovi: 1229
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 12:14 pm

blueboy je napisao/la:
sri jul 10, 2019 11:46 am
Ljudi moji danas ima možda 2% ljudi koji negdje idu zbog nekog osjećaja pripadnosti, zbog nekih emocija itd. Skoro nemoguće je više naći igrača koji će kod nas igrati iz neke ljubavi, sve se svodi na to ko će im ponuditi više love. Rijetki su oni koji će odbiti veću lovu koju im neko ponudi, ja sam u posljednjih 15-ak dana to uradio dva puta.

Imao sam dvije ponude da promijenim firmu, jedna je bila od firme koja je konkurencija mojoj trenutnoj firmi, nudili mi bukvalno da bianco upišem platu ali sam ih odbio odmah. Druga ponuda je bila od firme koja je sasvim nova branša u odnosu na moju trenutnu firmu, dobio ponudu napismeno koja je bukvalno bila duplo bolja finansijski, pokazao je svom direktoru, razmislio dan-dva, nazvao ljude, zahvalio se na ponudi i odbio je, jer mi je u trenutnoj firmi odlično, s osmijehom ujutro idem na posao, radna atmosfera u firmi fenomenalna. I nakon svega mislim da sam ispravno odlučio, ali shvatam u potpunosti i ljude koji idu za parama i prihvataju finansijski bolje ponude.
Nije u šoldima sve...
Nekad je više manje, a manje više.
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 12:22 pm

Samo nas zeza ovaj dio koji nemamo a imaš ti :
jer mi je u trenutnoj firmi odlično, s osmijehom ujutro idem na posao, radna atmosfera u firmi fenomenalna.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 2992
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 10, 2019 12:27 pm

I tako na mala vrata Selimovic preuze Fan shop. Majku vam vasu za samo 6 mjeseci ste uspjeli sjebati sve sto su ljudi godinama gradili.

Treba one klupe za igrace betonirati da ih ovi mamlazi ne bi odnijeli sebi kucama.

NO1 najlon kese sa zaljepljenim grbom uskoro u prodaji, a neki dan objavljujete demant da se ugovor sa UMBROM nece raskidati.

Prodavali smo preko 1000 dresova godisnje, sada budite zadovovljni ako prodate i 100 i to mozda nekom iz dijaspore i kakvim strancima.
Alea iacta est!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 53 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija