Moderator/ica: storm_raider

 
ANamelessGhoul
Postovi: 1723
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 09, 2019 2:50 pm

Bgm znam da sam dosadan s ovim, ali fkt ne mogu da vjerujem da necemo stopera dovest
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 09, 2019 2:52 pm

ajde nek naprave lijepe i kvalitetne dresove pa ko god bio proizvodjac.
1 ili eventualno 2 mjesto na polusezoni, pa onda pojacanja na zimu da se titula napadne punom paron.
uz to jos ova uprava nek zavrsi krov, nadje gs, uredi istok i fasadu sjevera.

moglo bi ovo biti fino, jos ako se ovo sve ostvari pod ovakvom atmosferom raja bi im trebala pruziti malo vise podrske.
MIRZA RASCIC
 
kb80
Postovi: 301
Pridružen/a: pet maj 13, 2016 2:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 09, 2019 2:52 pm

mali plavisa je napisao/la:
uto jul 09, 2019 2:24 pm
Zaka je napisao/la:
uto jul 09, 2019 2:21 pm
mali plavisa je napisao/la:
uto jul 09, 2019 2:20 pm


Samo po forumima smiju negativu prosipati u tome je stos
Ti regulišeš mimo foruma ko širi negativu?
Ja vidim da se po forumima negativa siri,a ja ne regulisem nista sem svog tlaka
Ma ovo je postalo nenormalno. Kao kada bih ja u firmi u kojoj radim skakao svima po glavi sa svojim izjavama kako ne valja nista, kako ce se sve raspasti, itd, ali hocu najbolju platu.
Ponavljam, nema nista od nicega dok smo ovako podijeljeni.
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 09, 2019 2:57 pm

ISB87 je napisao/la:
uto jul 09, 2019 2:52 pm
ajde nek naprave lijepe i kvalitetne dresove pa ko god bio proizvodjac.
1 ili eventualno 2 mjesto na polusezoni, pa onda pojacanja na zimu da se titula napadne punom paron.
uz to jos ova uprava nek zavrsi krov, nadje gs, uredi istok i fasadu sjevera.

moglo bi ovo biti fino, jos ako se ovo sve ostvari pod ovakvom atmosferom raja bi im trebala pruziti malo vise podrske.
Jel ovo istina da smo prekinuli s Umbrom?
Ko li će onda biti baš me interesuje, prošli dresovi su bili jedni od najboljih, a fino su se i prodavali.

Usput da poželim našim omladincima sreću na posudbama i neka se malo opamete. Pogotovo Dženo.
Znači Žera bi mogao ostati i tad bi kao imali dva desna krila, on i Zec.
Ne znam šta je za Dacu najpametnije, ali ja bi ga ostavio kao drugog napadača jer ima on konstituciju, snagu, brzinu, a za 10 mi fali bolji pas a on ga nema. Svakako nemamo drugog napadača. Može poslužiti kada ganjamo ne daj Bože rezultat.
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1723
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 09, 2019 3:03 pm

El_Nino je napisao/la:
uto jul 09, 2019 2:57 pm
ISB87 je napisao/la:
uto jul 09, 2019 2:52 pm
ajde nek naprave lijepe i kvalitetne dresove pa ko god bio proizvodjac.
1 ili eventualno 2 mjesto na polusezoni, pa onda pojacanja na zimu da se titula napadne punom paron.
uz to jos ova uprava nek zavrsi krov, nadje gs, uredi istok i fasadu sjevera.

moglo bi ovo biti fino, jos ako se ovo sve ostvari pod ovakvom atmosferom raja bi im trebala pruziti malo vise podrske.
Jel ovo istina da smo prekinuli s Umbrom?
Ko li će onda biti baš me interesuje, prošli dresovi su bili jedni od najboljih, a fino su se i prodavali.

Usput da poželim našim omladincima sreću na posudbama i neka se malo opamete. Pogotovo Dženo.
Znači Žera bi mogao ostati i tad bi kao imali dva desna krila, on i Zec.
Ne znam šta je za Dacu najpametnije, ali ja bi ga ostavio kao drugog napadača jer ima on konstituciju, snagu, brzinu, a za 10 mi fali bolji pas a on ga nema. Svakako nemamo drugog napadača. Može poslužiti kada ganjamo ne daj Bože rezultat.
Dzeno disagrees :karanje:
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 09, 2019 3:40 pm

Southboy je napisao/la:
uto jul 09, 2019 12:30 pm
zeljeznicka21,mamba,admir i ostala bagra su novi nickovi koji su registrovani od ove uprave..to je ocito,ko god misli drugacije nema mozga..i volio bih da ih stavite na listu gnjavatora da se moze ovdje diskutovati kao sto smo i prije njih jer oni su ubaceni botovi

Zato braco nemojte biti neznalice,da vam prodaju muda pod bubrege..Mi znamo sta su obecali,sta su radili na rusenju prosle uprave i ako sezone ne bude TITULA svi mozete se pakovati...Srali ste sa strane kako treba,minirali na sve nacine i kod navijaca i novinara,podjelili ste navijace,a evo sada i skoro unistili klub...

amare ne bude li titula glava ti leti sa ramena budi siguran, da si mi rodjeni babo a ne obicni kamatar..i za tobom tvoja nesposobna uprava..Nas ne mozete kupiti nit otjerati od najvece ljubavi na svijetu.

UZELI STE KLUB, PRAVILI SE PAMETNI
NE BUDE LI TITULE ,NA GLAVU CETE LETITI !!!! :zeljeznicar1: :baklja:


A ovim gutacima sjemene tecnosti porucujem dole na koljena sad ce amar doci... :karanje: :placeodsmijeha:
Evo ako neko nije vidio, da dobro pogleda i procita. Opet kazem, ovako je prijeceno na forumu pojedinim clanovima dok se tjerala prosla uprava, a evo nastavilo se sa samo promjenjenim ulogama. Jel to nacin ? Nije.
Ovo je samo dokaz ad postoje ljudi kojima su Misimovic i Amar puno bitniji od Zelje.
Stormu, Asharaku i ekipi da se zahvalim, odlicnih postova je bilo, puno se moglo nauciti o Zelji, prosle godine sam pocascen i godisnjom, a sve zahvaljujuci pojedinim bolesnicima za Zeljom. Nadam se da nikad necete izgubiti volju koju imate i da cete uvijek zivjeti Zeljeznicar. Nema smisla vise ovo citati
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 09, 2019 3:57 pm

nide je napisao/la:
uto jul 09, 2019 1:08 pm
blueboy je napisao/la:
uto jul 09, 2019 10:55 am
mirzoni1921 je napisao/la:
uto jul 09, 2019 10:43 am
Morate im reci jasno i glasno. Hahahahahahahah

Sent from my SM-J530F using Tapatalk
Naravno da treba. Dosta je bilo više spuštanja ambicija i ciljeva. Nije moj problem što su ostali bez licence za Evropu, što nema para, što se ne popunjavaju uplatnice na vrijeme, što nas zaobilaze igrači u širokom luku itd. To su problemi koje trebaju riješiti ljudi koji su trenutno u klubu, ali bez korigovanja ciljeva koji su JASNI.
Tačno i ja se slažem sa tim samo u slučaju da smo mi Bayern i da je Željo u Njemačkoj pa dođe nova struktura i dovede sponzore i imaš 50 000 na tribinama neovisno rezultatu bez paljenja baklji i iskazivanja mržnje prema drugom i drugačijem. Umjesto da skontamo da živimo u Bosni i da je ekonomija takva kakva je. Da se glasa iz interesa samo za sobstveni profit a boli me briga za druge. Da oni koji vladaju su totalno nezainteresirani za bilo šta u društvu jer su opsjednuti sobom. Da igraš na oranicama. Da su ljudi u savezu sve samo ne ono sto bi trebali biti. Ovdje se mi navijači trebamo da mijenjamo. Da gledamo kako na stadionu da nas bude min. 10 000 hiljada po domaćoj tekmi. Pa da možemo da kažemo evo mi smo putem ulaznica doprinjeli 1,5 Mil. Maraka bez ijednog incidenta. Bez ijedne baklje. Bez ijedne kazne. Očistili smo tribinu iza sebe kada smo krenuli sa tekme. Mi smo tako mali klub iako najtrofejni toliko smo mali da nismo ustanku kupiti igrača za nekih 300 000 eura, a kamoli šta drugo. Postavljamo upravama neke uslove i trba moraju raditi ali recimo u Bayernu Uli HÖnes odsjedi zatvorsku kaznu i vrati se na svoju funkciju i svi ga cijene. Amra traži neke svoje pare i problem je. Senad je uradio ovo lopov je treba ga šutnuti što dalje. Neide to tako. Nemamo mi toliko vrijednih ljudi koji mogu povući i da možeš mjenjati ljude u klubu svake godine. Moramo početi cijeniti svakog pojedinca koji je nešto doprinjeo klubu i mislim da je i Misimović uradio mnogo stvari koje su bile za svaku pohvalu i da je imao muda i znao je pokrenuti projekte. Plakali smo molili da se istočna tribina napravi. Da igramo svoje tekme na našoj Grbavica. Da nemoramo na lavor. Dođe tribina dođe trava eto sad će ako Bogda i krov ali ona prazna većinom. Pa jeli Amra ili Senad kriv sto je prazna. Pa ti dolaziš radi Želje nadam se a ne radi Amara, Senata, Šiljka Itd. Ovo što smo dobili od infrastrukture je nešto što neće možda ni jedan klub moći ugraditi još ni za deset godina mi jesmo jer mi smo Željo. I Senad je Željo i Amar je Željo i mi navijači smo Željo i Šiljak je Željo. Kada vidim Grbavica kako izgleda olako bi od radosti i ponosa. Na sportskim rezultatima moramo raditi. Nadam se da ova uprava ima jedan dugoročan plan rada i da će ga ostvariti. Što se mene tiče ja bi ovu grupu samo popunjavao i jačao ljudima iz struke i neka rade narednih 10 god. pa da opet doživimo Videoton. Volim Te Željo. I volim sve Manijake koji su tu zbog Želje a poštujem one koji su tu radi sebe. Dakle koji navijaju za Amara ili Senada. I njih mogu razumjeti nekako.
Sve ok drug, ali gdje sam ja ijednom rječju spomenuo Senada i bivšu strukturu? Ne osvrćem se više na njih jer ih nema, ovi koji su trenutno tu trebaju raditi i ispunjavati ono što obećavaju i svi će biti zadovoljni. U BiH uslovima mi trebamo biti Bayern, a ne da nas svaki igrač koji nešto vrijedi zaobiđe i ode npr. u Sarajevo ili Zrinjski.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 09, 2019 4:08 pm

MrkiMedo je napisao/la:
uto jul 09, 2019 3:40 pm
Southboy je napisao/la:
uto jul 09, 2019 12:30 pm
zeljeznicka21,mamba,admir i ostala bagra su novi nickovi koji su registrovani od ove uprave..to je ocito,ko god misli drugacije nema mozga..i volio bih da ih stavite na listu gnjavatora da se moze ovdje diskutovati kao sto smo i prije njih jer oni su ubaceni botovi

Zato braco nemojte biti neznalice,da vam prodaju muda pod bubrege..Mi znamo sta su obecali,sta su radili na rusenju prosle uprave i ako sezone ne bude TITULA svi mozete se pakovati...Srali ste sa strane kako treba,minirali na sve nacine i kod navijaca i novinara,podjelili ste navijace,a evo sada i skoro unistili klub...

amare ne bude li titula glava ti leti sa ramena budi siguran, da si mi rodjeni babo a ne obicni kamatar..i za tobom tvoja nesposobna uprava..Nas ne mozete kupiti nit otjerati od najvece ljubavi na svijetu.

UZELI STE KLUB, PRAVILI SE PAMETNI
NE BUDE LI TITULE ,NA GLAVU CETE LETITI !!!! :zeljeznicar1: :baklja:


A ovim gutacima sjemene tecnosti porucujem dole na koljena sad ce amar doci... :karanje: :placeodsmijeha:
Evo ako neko nije vidio, da dobro pogleda i procita. Opet kazem, ovako je prijeceno na forumu pojedinim clanovima dok se tjerala prosla uprava, a evo nastavilo se sa samo promjenjenim ulogama. Jel to nacin ? Nije.
Ovo je samo dokaz ad postoje ljudi kojima su Misimovic i Amar puno bitniji od Zelje.
Stormu, Asharaku i ekipi da se zahvalim, odlicnih postova je bilo, puno se moglo nauciti o Zelji, prosle godine sam pocascen i godisnjom, a sve zahvaljujuci pojedinim bolesnicima za Zeljom. Nadam se da nikad necete izgubiti volju koju imate i da cete uvijek zivjeti Zeljeznicar. Nema smisla vise ovo citati
Vec je neko pisao da je prijetio preko poruka. Neki dan je i javno napisao nekome prijetnju, ne znam kome. Admin mu je samo izbrisao taj dio, dobio je opomenu. Procitaj od kada pisem i sta sam pisao prije, a sta sada. Ne znam kakva su to prozivanja, pa odjednom mi pisemo od ove uprave..

Sjecam te se kad si pisao pred proslu polusezonu da nece biti prvu utakmicu protiv Mladosti ni 3000, jos ako se izgubi u Bjeljini ( a izgubilo se) bice dosta manje.
Kad ono Grbavica najposjecenija..

Prjetnje nikom ne trebaju na forumu .Razmjenjivati misljenja svoja je ok. Samo Željezničar! tako je i uvijek bilo.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 09, 2019 4:11 pm

Kakve prijetnje ljudi na forumu, šta vam je :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Paprika
Postovi: 505
Pridružen/a: pon jun 17, 2019 1:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 09, 2019 4:15 pm

Majka te nosi 9 mjeseci u stomaku, roditelji odvajaju zadnju marku da te odgoje, Bog ti da pamet i da navijas za Zelju, i ti odes uzmes karte za vietnam celtic....
NE TREBATE NAM NA GRBAVICI DRZITE SE LAVORA !
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 09, 2019 4:16 pm

Paprika je napisao/la:
uto jul 09, 2019 4:15 pm
Majka te nosi 9 mjeseci u stomaku, roditelji odvajaju zadnju marku da te odgoje, Bog ti da pamet i da navijas za Zelju, i ti odes uzmes karte za vietnam celtic....
NE TREBATE NAM NA GRBAVICI DRZITE SE LAVORA !
:palacgore:
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 09, 2019 4:18 pm

o cemu je rijec? budalastina...
MIRZA RASCIC
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1723
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 09, 2019 4:21 pm

Paprika je napisao/la:
uto jul 09, 2019 4:15 pm
Majka te nosi 9 mjeseci u stomaku, roditelji odvajaju zadnju marku da te odgoje, Bog ti da pamet i da navijas za Zelju, i ti odes uzmes karte za vietnam celtic....
NE TREBATE NAM NA GRBAVICI DRZITE SE LAVORA !
O cemu je rijec
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 09, 2019 4:23 pm

Paprika je napisao/la:
uto jul 09, 2019 4:15 pm
Majka te nosi 9 mjeseci u stomaku, roditelji odvajaju zadnju marku da te odgoje, Bog ti da pamet i da navijas za Zelju, i ti odes uzmes karte za vietnam celtic....
NE TREBATE NAM NA GRBAVICI DRZITE SE LAVORA !
A kada treba na Zelju onda igrace ganjas da ti daju kartu.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
ti.ZE1921
Postovi: 255
Pridružen/a: pet jun 07, 2019 6:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 09, 2019 4:23 pm

https://youtu.be/UxvhBAlHJ7o
Aj mama....... da se hocemo vratiti na ovaj nivo bodrenja nasega Kluba... au kakva energija! South will rise again...
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 09, 2019 4:33 pm

dobrodošao no1 u plavu porodicu buahhaha
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Racional87
Postovi: 411
Pridružen/a: pet jan 04, 2019 8:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 09, 2019 4:36 pm

Broj clanskih i godisnjih karata ce biti najbolji pokazatelj kako su Tata Kamatarevic i njegova svita srozali klub.
Amar Osim danas je od Željezničara zatražio isplatu 128.000 KM na ime zateznih kamata, a klub tvrdi kako nekadašnjem strategu Plavih ne duguje ništa.

Amare Džukelo napolje !
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 09, 2019 4:38 pm

ANamelessGhoul je napisao/la:
uto jul 09, 2019 4:21 pm
Paprika je napisao/la:
uto jul 09, 2019 4:15 pm
Majka te nosi 9 mjeseci u stomaku, roditelji odvajaju zadnju marku da te odgoje, Bog ti da pamet i da navijas za Zelju, i ti odes uzmes karte za vietnam celtic....
NE TREBATE NAM NA GRBAVICI DRZITE SE LAVORA !
O cemu je rijec
Pa rijec o tim tkz navijacama Zeljeznicara.. :oops1: :oops1:
Zadnja izmjena: sajo10, dana/u uto jul 09, 2019 4:39 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1723
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 09, 2019 4:39 pm

Racional87 je napisao/la:
uto jul 09, 2019 4:36 pm
Broj clanskih i godisnjih karata ce biti najbolji pokazatelj kako su Tata Kamatarevic i njegova svita srozali klub.
Ako to ovisi o tome ko sjedi u kojoj fotelji i ko je trener, dabogda je nikad vise ni ne kupili nit dosli vise na Grbavicu
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 09, 2019 4:39 pm

ANamelessGhoul je napisao/la:
uto jul 09, 2019 4:39 pm
Racional87 je napisao/la:
uto jul 09, 2019 4:36 pm
Broj clanskih i godisnjih karata ce biti najbolji pokazatelj kako su Tata Kamatarevic i njegova svita srozali klub.
Ako to ovisi o tome ko sjedi u kojoj fotelji i ko je trener, dabogda je nikad vise ni ne kupili nit dosli vise na Grbavicu
Bravo. Slazem se.
Forza 1921!

Oda majstore!

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 59 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija