Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 09, 2019 10:29 am

Lesinari izgleda prestali sa bojkotom. Dolaze na Grbavicu. Braco svi ko jedan moramo biti!
Forza 1921!

Oda majstore!
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 09, 2019 10:30 am

Sjeverac je napisao/la:
uto jul 09, 2019 8:31 am
teteac8684 je napisao/la:
uto jul 09, 2019 8:19 am
Sjeverac je napisao/la:
uto jul 09, 2019 7:54 am

Tebi je imperativ zato i kidas zivce.Meni je imperativ da gledam Zelju i to je to .Sigurno ni strucni stab ne namece igracima ikakav imperativ,jer to automatski stvara pritisak njima . Samo seratori po forumu postavljaju imperative.
Čekaj ba prijatelju, pa zar nam nije obećana titula još u decembru prošle godine na Skupštini? Zar to automatski ne stvara imperativ kod svih u klubu?? Obećano jeste, to i očekujemo...
De druze popusti svi mi logicno zelimo titulu al treba popustiti sa tim natpisima i nigdje nam nije obecana titula ni u decembru a ni sad logicno,ne znam koja ce ti budala obecati titulu,receno je biti cemo konkurentniji i vjerujem da hocemo,a svi vi koji konstantno pricate hocemo titulu,mislim da mrzite sadasnju strukturu kluba ,sve do jednog covjeka,jer eto cmizdrite za misimovicem,i svi vi takvi ste veliki neprijatelji kluba,jos samo reci da ces pocijepati clansku kartu i pravi si Manijak.
To što ti voliš Amara i braniš svaki potez ne znači da si ti veliki navijač i da imaš pravo nekom govoriti da je neprijatelj kluba.

Kako te nije stid samog sebe? Imaš li stav? Imaš li karakter? Šta je s pričom od zimus? Promjenili ste je totalno i sad kao solite nekom pamet da se nije obečalo, da se reklo bit ćemo konkurentniji i slično. Kome bolan to pričaš nije raja glupa ko vi pa da sami sebi skačete u stomak radi Amara. Amar dođe kaže ekipa loša, nefunkcionalna, ja ću dovest jeftiniju nefunkcionalnu jer je cilj Evropa tobože. Mi se nerviramo, govorimo treba već sklapat ekipu za titulu, a vi isto branite kao pa nema koga na zimu dovest, nema se luksuza za dovođenje igrača tad, na ljeto će on dovesti šampione ovo sad su šlageri, lopte ne igramo jer su igrači limitirani skupilo se sve loše što su bivši radili pa sad kulminiralo, kurčine obične nije do Amara što ne znaju igrati i što igramo sve osim fotbala.

Sad odjednom je rećeno bit ćemo samo konkurentniji, sad odjednom ta ista ekipa dobra, treba se nahajcat.
De bolan, imaj svoj stav ako ništa imaj to. Nemoj da ti ga Amar formira i da sam sebe jebeš i ispadaš smješan radi Amara. Nit ćeš njemu pomoći nit ćeš ti imati od tog koristi.

I nemoj mi samo reći tebi je Željo bitan, nije Amar.
Da ti je bitan borio bi se za boljeg Želju, ne bi ovo stanje pravdao i ne bi dotičnog branio više nego ikoga.

I čuj on govori ko je neprijatelj kluba :klanjase2: :placeodsmijeha:
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 09, 2019 10:32 am

cipiripi je napisao/la:
uto jul 09, 2019 9:57 am
Kad mozemo ocekvati rezultate zalbe prema CAS-u.

P.S. Ima li neko link za vecerasnju utakmicu pitara. J.ebala ih MOJA TV i monopol. Ne mogu da vjerujem da su pitari ovako glupi pa da prava za utakmicu prodaju njima.


Mislim da je vrijeme da se stavi TACKA na pricu oko uprava. Sta je bilo bilo je povratka vise nema, moramo okrenuti novi list i krenuti sa sto vecom i jacom podrskom prema nasim igracima i klubu.

Nova sezona je pred nama, produzite clanske kupite godisnje i pravac stadion da bodrimo svoj klub. Drugi nas ne interesuju. Ispadali smo iz lige, bili u donjem dijelu tabele, osvajali titule, ali smo UVIJEK bili uz svoj klub.
Ima da se napijem večeras...svaki gol Celtica ima po jedno pivo i to škotsko da popijem! Kako je bilo sa Atalantom, bit ću mortus pijan. Gledat naravno neću, samo rezultat pratiti.

Podrška klubu ne znači podrška lošoj upravi ili stručnom štabu. Dakle podrška Želji DA, što podrazumjeva kupovinu sezonskih, članarine, novi dres, odlazak na utakmice i navijanje itd, ali podrška lošoj upravi i stručnom štabu NE! Problem je što neki ovde izjednačavaju podršku Želji sa bezuvjetnom podrškom Amaru.

Ako ne budu dobri rezultati naša je dužnost, zbog Želje da tražimo promjene stručnog štaba, pa i uprave.
Ako budu dobri rezlutati (sportski, finsijski i infrastruktirni), onda treba još više da cijenimo i čuvamo te ljude.
Sigurno da jedan dio podrške klubu znači i spašavanje kluba od lošeg vođenja i podrška ljudima koji dobro vode klub!
Zadnja izmjena: Qooler, dana/u uto jul 09, 2019 10:38 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
vopla
Postovi: 412
Pridružen/a: ned avg 12, 2018 6:47 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 09, 2019 10:33 am

mamba21 je napisao/la:Lesinari izgleda prestali sa bojkotom. Dolaze na Grbavicu. Braco svi ko jedan moramo biti!
jeebo Celtic, mene drma jaca euforija kad pomislim na Borac i ludilo na tribinama..


Sent from my SLA-L22 using Tapatalk

 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 09, 2019 10:34 am

salle86 je napisao/la:
uto jul 09, 2019 10:24 am
Navijače je najlakše "kupiti". Ali isto tako nisu ni ovce da im se prodaju muda pod bubrege. Acta non verba !!!
Fino rečeno, nema šta!
Svaka čast.

Usput, evo sad bi se radovali Evropskim tekmama, vidim euforija kod ovih gore...
Eh šta nam uradiše grobari, sramota. I lako smo prešli preko toga, prelako.
Ali valja se vodimo onom, j tri tačke licencu, sad kao niko ništa nije radio jer nema licence...
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2719
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 09, 2019 10:34 am

Kad mi vec necemo Ilica, ima ko hoce...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 09, 2019 10:36 am

https://www.klix.ba/sport/nogomet/nihad ... /181225126

Jasno i glasno. Moj cilj ove sezone je titula, ako mogu nek je osvoje sa juniorima, niko sretniji od mene. Ako je ne osvoje nek se kupe svi oni koji su došli 23.12.2018., kao i ovi koji su tu od 29.06.2019. Toliko.
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 09, 2019 10:42 am

Baš tako. Već imaju jedan neuspjeh a to je neizlazak u Evropu.
Ovo je druga šansa.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 09, 2019 10:46 am

Kako vam vise nije dosadno pisati te stvari.

Svjesni smo svi situacije i znamo sta su obecali. Sezona tek pocinje, vidjet cemo sta ce biti.

@cipi vam je fino objasnio. Red je da se prestane sa ovim.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 09, 2019 10:47 am

El_Nino je napisao/la:
uto jul 09, 2019 10:30 am
Sjeverac je napisao/la:
uto jul 09, 2019 8:31 am
teteac8684 je napisao/la:
uto jul 09, 2019 8:19 am

Čekaj ba prijatelju, pa zar nam nije obećana titula još u decembru prošle godine na Skupštini? Zar to automatski ne stvara imperativ kod svih u klubu?? Obećano jeste, to i očekujemo...
De druze popusti svi mi logicno zelimo titulu al treba popustiti sa tim natpisima i nigdje nam nije obecana titula ni u decembru a ni sad logicno,ne znam koja ce ti budala obecati titulu,receno je biti cemo konkurentniji i vjerujem da hocemo,a svi vi koji konstantno pricate hocemo titulu,mislim da mrzite sadasnju strukturu kluba ,sve do jednog covjeka,jer eto cmizdrite za misimovicem,i svi vi takvi ste veliki neprijatelji kluba,jos samo reci da ces pocijepati clansku kartu i pravi si Manijak.
To što ti voliš Amara i braniš svaki potez ne znači da si ti veliki navijač i da imaš pravo nekom govoriti da je neprijatelj kluba.

Kako te nije stid samog sebe? Imaš li stav? Imaš li karakter? Šta je s pričom od zimus? Promjenili ste je totalno i sad kao solite nekom pamet da se nije obečalo, da se reklo bit ćemo konkurentniji i slično. Kome bolan to pričaš nije raja glupa ko vi pa da sami sebi skačete u stomak radi Amara. Amar dođe kaže ekipa loša, nefunkcionalna, ja ću dovest jeftiniju nefunkcionalnu jer je cilj Evropa tobože. Mi se nerviramo, govorimo treba već sklapat ekipu za titulu, a vi isto branite kao pa nema koga na zimu dovest, nema se luksuza za dovođenje igrača tad, na ljeto će on dovesti šampione ovo sad su šlageri, lopte ne igramo jer su igrači limitirani skupilo se sve loše što su bivši radili pa sad kulminiralo, kurčine obične nije do Amara što ne znaju igrati i što igramo sve osim fotbala.

Sad odjednom je rećeno bit ćemo samo konkurentniji, sad odjednom ta ista ekipa dobra, treba se nahajcat.
De bolan, imaj svoj stav ako ništa imaj to. Nemoj da ti ga Amar formira i da sam sebe jebeš i ispadaš smješan radi Amara. Nit ćeš njemu pomoći nit ćeš ti imati od tog koristi.

I nemoj mi samo reći tebi je Željo bitan, nije Amar.
Da ti je bitan borio bi se za boljeg Želju, ne bi ovo stanje pravdao i ne bi dotičnog branio više nego ikoga.

I čuj on govori ko je neprijatelj kluba :klanjase2: :placeodsmijeha:
A sta cemo onda sa onim koji brane proslu upravu? Svi ste ba isti, svoje neke interese i ljude koji su u upravama stavljate ispred kluba, pravite Bozanstva od nekih ljudi koji su tu bili kratko vrijeme. Te pljujetr ove sadasnje jer su tu, eto otjerali prosle, pa onda ovi sa druge strane pljuju prosle jer su losi bili a et ovi sadasnji su odlicni. Kad kazem ovdje sadasnje mislim na one iz decembra. Ma svi su ista govna, jedni se povuku ko zadnje pickurine iz kluba pa ih se opet brani, al haj sta ja znam. Ubiste sa pricama o upravama, o ljudima koji su prolazni.
Umjesto da se sad ujedinimo, pokazemo snagu, pruzimo ovim novim ljudima sansu, jer nisu tu vise oni koji su u decembru dosli, ali ne nekima smeta jer je Amar tu, pa im odmah nista ne valja. Smijesni ste bgm.

Ohladimo vise sa podjelama, opet cemo se svi zajedno radovat golovima Zelje, opet cemo psovati igracima kada izgube, ali sve to zajedno. Sta se vise dijelite, zasto dopustate da nam se drugi smiju? Zasto dopustate da nas par osoba podijeli?
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 09, 2019 10:49 am

mirzoni1921 je napisao/la:
uto jul 09, 2019 10:43 am
Morate im reci jasno i glasno. Hahahahahahahah

Sent from my SM-J530F using Tapatalk
Šta imamo od lažne podrške?
Šta su oni uradili da dobiju podršku? Čime su to raju animirali, naložili, uvjerili u dobro?

I da ja tebe pitam jesi li ti jasno i glasno izražavao svoje nezadovoljstvo do sada?
Mnogo glupo podsmjehivanje.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 09, 2019 10:50 am

Zna li iko bar mahalsku kad bi okvirno trebao se krov graditi? Koji je rok završetka i da li to može uticati ma odigravanje utakmica na Grb?
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 09, 2019 10:51 am

Ljudi ovdje bezuslovno tvrde da je napredak u odnosu na proslu upravu jedino osvajanje titule, ali to nije istina. Ne moze se za proslu upravu samo reci da su bili drugi i uzeli kup i to nama nije bilo dovoljno. To je naravno istina, ali nije tu gotova prica, prosla uprava se 2 puta borila za titulu, a u druge dvije sezone je zasluzna za najgore plasmane na tabeli u zadnjih 10 godina, ovdje naravno mislim na sezonu 2015/2016 kada su dosli u septembru i bili veliku vecinu sezone tu, a zavrsili smo cini mi se 5. na tabeli i na ovu zadnju gdje su isto vecinu vremena bili tu i zavrsili smo 4. na tabeli. Dakle prosla uprava je osim 2 borbe za titulu donjela i 2 najlosija plasmana u zadnjih 10 godina. O bacenim parama na anonimuse od igraca i trenera ne zelim ni pricati. I jos na to dodas 5 poraza.

I naravno da je ove godine cilj titula, kao i svake, ali treba biti realan pa reci da nakon prosle sezone (druge najlosije nase sezone u zadnjih 10 godina) nije napredak samo ako titulu uzmemo.

Ja licno cu prvi biti nezadovoljan titulom, ali pretjeruje se kada se ovdje na linc pozivaju ljudi iz uprave ako istu ne osvoje jer se realno prosloj upravi vise puta oprastala titula, a da ce biti napretka, naravno da ce biti, a ako ne bude, onda naravno zasluzuju tjeranje.
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 09, 2019 10:53 am

Đe stoper Amareeeee???
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 09, 2019 10:55 am

mirzoni1921 je napisao/la:
uto jul 09, 2019 10:43 am
Morate im reci jasno i glasno. Hahahahahahahah

Sent from my SM-J530F using Tapatalk
Naravno da treba. Dosta je bilo više spuštanja ambicija i ciljeva. Nije moj problem što su ostali bez licence za Evropu, što nema para, što se ne popunjavaju uplatnice na vrijeme, što nas zaobilaze igrači u širokom luku itd. To su problemi koje trebaju riješiti ljudi koji su trenutno u klubu, ali bez korigovanja ciljeva koji su JASNI.
 
Sjeverac
Postovi: 85
Pridružen/a: čet jun 20, 2019 11:53 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 09, 2019 10:58 am

El_Nino je napisao/la:
uto jul 09, 2019 10:30 am
Sjeverac je napisao/la:
uto jul 09, 2019 8:31 am
teteac8684 je napisao/la:
uto jul 09, 2019 8:19 am

Čekaj ba prijatelju, pa zar nam nije obećana titula još u decembru prošle godine na Skupštini? Zar to automatski ne stvara imperativ kod svih u klubu?? Obećano jeste, to i očekujemo...
De druze popusti svi mi logicno zelimo titulu al treba popustiti sa tim natpisima i nigdje nam nije obecana titula ni u decembru a ni sad logicno,ne znam koja ce ti budala obecati titulu,receno je biti cemo konkurentniji i vjerujem da hocemo,a svi vi koji konstantno pricate hocemo titulu,mislim da mrzite sadasnju strukturu kluba ,sve do jednog covjeka,jer eto cmizdrite za misimovicem,i svi vi takvi ste veliki neprijatelji kluba,jos samo reci da ces pocijepati clansku kartu i pravi si Manijak.
To što ti voliš Amara i braniš svaki potez ne znači da si ti veliki navijač i da imaš pravo nekom govoriti da je neprijatelj kluba.

Kako te nije stid samog sebe? Imaš li stav? Imaš li karakter? Šta je s pričom od zimus? Promjenili ste je totalno i sad kao solite nekom pamet da se nije obečalo, da se reklo bit ćemo konkurentniji i slično. Kome bolan to pričaš nije raja glupa ko vi pa da sami sebi skačete u stomak radi Amara. Amar dođe kaže ekipa loša, nefunkcionalna, ja ću dovest jeftiniju nefunkcionalnu jer je cilj Evropa tobože. Mi se nerviramo, govorimo treba već sklapat ekipu za titulu, a vi isto branite kao pa nema koga na zimu dovest, nema se luksuza za dovođenje igrača tad, na ljeto će on dovesti šampione ovo sad su šlageri, lopte ne igramo jer su igrači limitirani skupilo se sve loše što su bivši radili pa sad kulminiralo, kurčine obične nije do Amara što ne znaju igrati i što igramo sve osim fotbala.

Sad odjednom je rećeno bit ćemo samo konkurentniji, sad odjednom ta ista ekipa dobra, treba se nahajcat.
De bolan, imaj svoj stav ako ništa imaj to. Nemoj da ti ga Amar formira i da sam sebe jebeš i ispadaš smješan radi Amara. Nit ćeš njemu pomoći nit ćeš ti imati od tog koristi.

I nemoj mi samo reći tebi je Željo bitan, nije Amar.
Da ti je bitan borio bi se za boljeg Želju, ne bi ovo stanje pravdao i ne bi dotičnog branio više nego ikoga.

I čuj on govori ko je neprijatelj kluba :klanjase2: :placeodsmijeha:
Hahahahhahahaha opusti se bolan,sta ti to treba,jebote i zeljo i amar i misimovic i svi.Meni je ovo relaksacija ,odmor,malo gledanje utakmica,mogu i ispasti iz lige meni nista ni bolje ni gore biti,tako da opusteno i uzivaj u sezoni,ionako ni ti nista od toga nemas.Kaze imperativ,kaze titula,uzivio se u pricu kao da mu zivot od toga ovisi.
 
Avatar
mirzoni1921
Postovi: 539
Pridružen/a: uto dec 06, 2016 3:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 09, 2019 10:59 am

El_Nino je napisao/la:
mirzoni1921 je napisao/la:
uto jul 09, 2019 10:43 am
Morate im reci jasno i glasno. Hahahahahahahah

Sent from my SM-J530F using Tapatalk
Šta imamo od lažne podrške?
Šta su oni uradili da dobiju podršku? Čime su to raju animirali, naložili, uvjerili u dobro?

I da ja tebe pitam jesi li ti jasno i glasno izražavao svoje nezadovoljstvo do sada?
Mnogo glupo podsmjehivanje.
Mene samo zanima Željezničar. I samo Željezničar ima moju podršku. I normalno je da se kao najveći klub u državi svake godine borimo za duplu krunu. Ako bude dobro jest a ako ne bude idemo dalje. Nije Željo nastao ni 95 ni 2015, ipak je on 21 nastao i ima svoju neku filozofiju. Ovaj starac od skoro 100 godina je prošao sito i reseto. Htjeli su ga ugasiti i 46 i 93, a znaš zašto nisu zato što su ga iskreni navijači zaštitili. A ti navijaj za pojedince i dalje i opet ti kažem kazi im jasno i glasno šta želiš. Nemoj u sebi držati jer to šteti zdravlju. I budi mi pozdravljen

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 09, 2019 10:59 am

Dzeno Osmanovic u Radniku (H) na posudbi.
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 09, 2019 11:00 am

Zeljo je napisao/la:
uto jul 09, 2019 10:47 am
El_Nino je napisao/la:
uto jul 09, 2019 10:30 am
Sjeverac je napisao/la:
uto jul 09, 2019 8:31 am

De druze popusti svi mi logicno zelimo titulu al treba popustiti sa tim natpisima i nigdje nam nije obecana titula ni u decembru a ni sad logicno,ne znam koja ce ti budala obecati titulu,receno je biti cemo konkurentniji i vjerujem da hocemo,a svi vi koji konstantno pricate hocemo titulu,mislim da mrzite sadasnju strukturu kluba ,sve do jednog covjeka,jer eto cmizdrite za misimovicem,i svi vi takvi ste veliki neprijatelji kluba,jos samo reci da ces pocijepati clansku kartu i pravi si Manijak.
To što ti voliš Amara i braniš svaki potez ne znači da si ti veliki navijač i da imaš pravo nekom govoriti da je neprijatelj kluba.

Kako te nije stid samog sebe? Imaš li stav? Imaš li karakter? Šta je s pričom od zimus? Promjenili ste je totalno i sad kao solite nekom pamet da se nije obečalo, da se reklo bit ćemo konkurentniji i slično. Kome bolan to pričaš nije raja glupa ko vi pa da sami sebi skačete u stomak radi Amara. Amar dođe kaže ekipa loša, nefunkcionalna, ja ću dovest jeftiniju nefunkcionalnu jer je cilj Evropa tobože. Mi se nerviramo, govorimo treba već sklapat ekipu za titulu, a vi isto branite kao pa nema koga na zimu dovest, nema se luksuza za dovođenje igrača tad, na ljeto će on dovesti šampione ovo sad su šlageri, lopte ne igramo jer su igrači limitirani skupilo se sve loše što su bivši radili pa sad kulminiralo, kurčine obične nije do Amara što ne znaju igrati i što igramo sve osim fotbala.

Sad odjednom je rećeno bit ćemo samo konkurentniji, sad odjednom ta ista ekipa dobra, treba se nahajcat.
De bolan, imaj svoj stav ako ništa imaj to. Nemoj da ti ga Amar formira i da sam sebe jebeš i ispadaš smješan radi Amara. Nit ćeš njemu pomoći nit ćeš ti imati od tog koristi.

I nemoj mi samo reći tebi je Željo bitan, nije Amar.
Da ti je bitan borio bi se za boljeg Želju, ne bi ovo stanje pravdao i ne bi dotičnog branio više nego ikoga.

I čuj on govori ko je neprijatelj kluba :klanjase2: :placeodsmijeha:
A sta cemo onda sa onim koji brane proslu upravu? Svi ste ba isti, svoje neke interese i ljude koji su u upravama stavljate ispred kluba, pravite Bozanstva od nekih ljudi koji su tu bili kratko vrijeme. Te pljujetr ove sadasnje jer su tu, eto otjerali prosle, pa onda ovi sa druge strane pljuju prosle jer su losi bili a et ovi sadasnji su odlicni. Kad kazem ovdje sadasnje mislim na one iz decembra. Ma svi su ista govna, jedni se povuku ko zadnje pickurine iz kluba pa ih se opet brani, al haj sta ja znam. Ubiste sa pricama o upravama, o ljudima koji su prolazni.
Umjesto da se sad ujedinimo, pokazemo snagu, pruzimo ovim novim ljudima sansu, jer nisu tu vise oni koji su u decembru dosli, ali ne nekima smeta jer je Amar tu, pa im odmah nista ne valja. Smijesni ste bgm.

Ohladimo vise sa podjelama, opet cemo se svi zajedno radovat golovima Zelje, opet cemo psovati igracima kada izgube, ali sve to zajedno. Sta se vise dijelite, zasto dopustate da nam se drugi smiju? Zasto dopustate da nas par osoba podijeli?
Ko je pomenuo prošlu upravu?
De mi nađi gdje sam ja evo danas konkretno u ovoj prepisci napisao " Oni bivši su bolji, treba ih vratiti ". I inače ne dotičem se njih.
Pričam o trenutnom stanju i trenutnoj situaciji. Vrijeme vratiti ne mogu. Ali mogu razmišljat svojim mozgom i imati stav oko ovih.

Mogu ja druže moljakat i u svakom postu prizivati bivše, a ovi me mogu popišati s učinjenim stvarima i da ja ispadnem levat i da me tad možeš nazvati Misketovac jer nazor prizivam druge. Ali nije to slučaj, nit ih pominjem, nit me ovi imaju čime popišat pa da kažu El_Nino iz svog hira sere i nije zadovoljan a kod nas sve odlično.

I kako već napisah. Šta imamo od lažne euforije, od lažne podrške kad to nije to.
Nisu ništa učinili da bi se tako osjećali, da bi mi bili to što ti želiš. Oni šalju ove poltrone da ih brane po forumu. Bitnije im je ko piše iza kojeg nika nego licenca.
De mi navedi šta su to oni uradili pa da im se može vjerovati i da nas navijače pokrene. Gubitak licence? Dovođenje smješnih igrača na ionako smješne igrače?

Ja ću doći na tekmu, to nije sporno i radovat se i tugovati, ali neću šutiti na soljenje mozga i udar na zdrav razum i logiku.
I ne mrzim jer je Amar tu, već pizdim na trenutnu situaciju, kao što sam pizdio i prije na svaku odluku koja mi se nije sviđala, istina nisam bio na forumu ali znaju moji prijatelji. Đaba me selektiraš, ja samo želim biti realan.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 09, 2019 11:01 am

sajo10 je napisao/la:
uto jul 09, 2019 10:59 am
Dzeno Osmanovic u Radniku (H) na posudbi.
Šta će sad bez guznog havera?
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], kemo, kvalitet, salle86 i 66 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija