Moderator/ica: storm_raider

 
vopla
Postovi: 412
Pridružen/a: ned avg 12, 2018 6:47 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 08, 2019 8:43 am

Po meni idealno :
Eric
Sinisa-Sipa-x-Pavic

Mujezinovic-Bojo

Ramovic-E.Zec-Veselinovic

Krpic


Sent from my SLA-L22 using Tapatalk

 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 08, 2019 8:49 am

Da vidimo te najave za danas? Jel' suncano?
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Paprika
Postovi: 505
Pridružen/a: pon jun 17, 2019 1:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 08, 2019 8:51 am

Sad kad Amar u inat Smrdanu dovede Projica :lol:
 
fanaticZeljin
Postovi: 3090
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 08, 2019 8:57 am

SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon jul 08, 2019 8:49 am
Da vidimo te najave za danas? Jel' suncano?
Ko još vjeruje u te priče? Sta su sve fulili, fulili bi i da je utorak sutra.
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 08, 2019 9:02 am

fanaticZeljin je napisao/la:
pon jul 08, 2019 8:57 am
SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon jul 08, 2019 8:49 am
Da vidimo te najave za danas? Jel' suncano?
Ko još vjeruje u te priče? Sta su sve fulili, fulili bi i da je utorak sutra.
Pa zato kazem, valjda furka se javiti i nesto fol najaviti. Pa ako sta bude onda ispade insajder.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Tacne informacije
Postovi: 11
Pridružen/a: čet jun 27, 2019 12:11 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 08, 2019 9:23 am

Dns ili najkasnije sutra iza podne bi trebao potpisati jedan solidan igrac...😉
 
Avatar
Paprika
Postovi: 505
Pridružen/a: pon jun 17, 2019 1:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 08, 2019 9:31 am

Tacne informacije je napisao/la:
pon jul 08, 2019 9:23 am
Dns ili najkasnije sutra iza podne bi trebao potpisati jedan solidan igrac...😉
Da nije Baraban :lol:
 
Sjeverac
Postovi: 85
Pridružen/a: čet jun 20, 2019 11:53 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 08, 2019 9:32 am

Tacne informacije je napisao/la:
pon jul 08, 2019 9:23 am
Dns ili najkasnije sutra iza podne bi trebao potpisati jedan solidan igrac...😉
Potpisati ce Subasic sigurno,e sad ne znam da li mislis na njega ili nekog starijeg ozbiljnijeg igraca trenutno,ili samo bacas kosku.
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 08, 2019 9:38 am

Ja bih volio ovako
Eric
Sinisa Sipovic neki stoper Pavic
Bojo hajdarevic/mehic
Ramovic Veselinovic
Zec Krpic
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
savatihotece
Postovi: 77
Pridružen/a: čet okt 20, 2016 10:07 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 08, 2019 9:38 am

Potpuno rasterećen čekam sezonu. Umorio sam se od čitanja silnih prepucavanja. Šta bude biće.
Volim te Željo.
Brčko brčacima, Željo manijacima
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2642
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 08, 2019 9:41 am

Đeeeee stopeeeeer Amareeeeee
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 08, 2019 9:46 am

Samo da Veca ne bude prvi golman, steta sto se nigdje nije prodao pa barem za 100.000€ jer smo sa njim ovako samo na gubitku.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 08, 2019 9:47 am

kvalitet je napisao/la:
pon jul 08, 2019 9:41 am
Đeeeee stopeeeeer Amareeeeee
Spoiler:
slika
Zadnja izmjena: Zeljo, dana/u pon jul 08, 2019 9:50 am, ukupno mijenjano 1 put.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 08, 2019 9:49 am

Ima Dado, miran, moRe skočit" :r :r
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 08, 2019 9:54 am

sahmat je napisao/la:
pon jul 08, 2019 2:00 am
Kad se sjetim prije par godina prica je bila kako se ne može pravi tim formirati zato što svake godine dođe autobus igrača tačnije polovnjaka, čast izuzecima. Sad se priča okrenula za 180° kako trebamo dovoditi igrače tacnije polovnjake.. :zid:

Meni je najveće pojačanje što je 90% tima ostalo, otisli Klepac, Šaban, Bajić i vjv Fejzić. Jedina šteta za Rodina, kvalitetan štoper.
Pojačali smo sredinu najbitniji dio na terenu, sacekajmo do kraja prelaznog vjerujem da će doći i štoper, a za krilo mogao bi Ramović da zaigra, a da polušpic bude Ermin..
Jarane ne može prednost biti ostanak ekipe koja je kurčina, koja je spora, koja dupli pas ne zna odigrati, koja gola ne zna zabiti.

Fino bi bio svaki prelazni imati dvije tri izmjene u timu, tj. pojačavati tim i usput imati kontinuitet.
Ali s ovim to nije nikakva prednost. Šta, sad će odjednom oni početi igrati duplo bolje nego što sz do sad, a baš nam treba duplo boljih igrača.

Isto kao što ste govorili kako se može kontinuitet praviti s Slavkom, Adžemom kad su loši treneri, ne znam kako to ne važi i kod loše ekipe. A loša je, rekao vam je i babuka da je loša na prvom presu. Da ju je bar pojačao kvalitetno, ali Alispahić je sve osim pojačanja. Nama je trebalo 5 "Boja" da se možemo nećemu nadati, u svakoj liniji po jedan a negdje i dva.
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 08, 2019 10:15 am

Za vikend sam odmarao i od telefona i od foruma, jutros čitam forum i koliko god čovjek priča da ga više ne može ništa iznenaditi, ja se opet iznenadim na neke stvari. Čovjek poredi naše stopere i generalno ekipu sa konkurencijom i pita ko to ima bolji na tim pozicijama? Bogičević bio dobar prije 5 godina? I Vasilić je bio dobar prije 8 godina, hajmo ga vratiti. Hajmo vratiti i Ćuluma, može dati ruke.

Druga stvar, u gotovo svim nekakvim željama i postavkama ekipe Mujezinović se iz nekog razloga stavlja na zadnjeg veznog, a na toj poziciji čovjek nigdje igrao koliko me pamćenje služi. Što se tiče same ekipe, mi imamo solidnih, da kažem i konkurentnih prvih 11 u nekoj idealnoj postavci, ali to nije dovoljno ni za prva tri kola, jer prve povrede i kartoni kad dođu moraš gledati Zaima i Asima na krilima, a sa njima smo konkurentni možda jedino Slobodi, Čeliku i Zvijezdi. Ako nam je cilj titula, a vjerujem da jeste jer je i prethodnicima to postavljano kao cilj, onda mi bez još 3-4 kvalitetna pojačanja (ne prinove) nemamo o čemu pričati. Zrinjski i Sarajevo su mijenjali ekipe, neće svaki igrač koji im je došao biti pojačanje, ali npr. u Zrinjskom se može očekivati od Lendrića i Hadžića 30 golova, Zlomislić će im biti pojačanje i to je dovoljno uz ostatak ekipe koji se nije puno mijenjao. Sarajevo u ofanzivi ima igrače koji će dati 45-50 golova i ako ne ponove prošlu sezonu (Ahmetović, Velkoski, Tatar, Rahmanović, Šišić + Milanović i Guzina), nemaju Stanojevića koji im je bitan na sredini i Mujakića iz odbrane, ali i dalje u najmanju ruku imaju podjednak vezni red kao i mi, a bolju zadnju liniju nego mi. Napad im možda nije bolji po kvalitetu igrača, ali jeste efikasniji, jer lakše postižu golove nego mi.
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 08, 2019 10:26 am

Nama je trebao Graovac, ne iz razloga jer je 3 puta polji od trenutnih stopera jer realno nije toliko bolji, ali iz razloga što on svojom borbenošću i energijom može podići ostatak ekipe, trebao nam je Subić ako je i dalje u stanju raditi ono što je radio par puta protiv nas (u trku s loptom pretrčati 50-60 metara i u slalomu proći 4-5 igrača). Sa takva dva igrača si jači 30% i već si jako blizu konkurenciji.
 
Tacne informacije
Postovi: 11
Pridružen/a: čet jun 27, 2019 12:11 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 08, 2019 10:31 am

SIMA_SIMAU je napisao/la: Samo da Veca ne bude prvi golman, steta sto se nigdje nije prodao pa barem za 100.000€ jer smo sa njim ovako samo na gubitku.
Jedna informacija, negdje u sep nam je nudjeno za vecu i rodina po 300 hiljada, ali su ljudi iz kluba i strucni stab odbili tu ponudu jer su imali cijene za igrace. Prijasna uprava rodina nije htjela pustiti za 300 hiljada a ovi sad bez imalo razmislianja za 150😓
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 08, 2019 10:39 am

Tacne informacije je napisao/la:
pon jul 08, 2019 10:31 am
SIMA_SIMAU je napisao/la: Samo da Veca ne bude prvi golman, steta sto se nigdje nije prodao pa barem za 100.000€ jer smo sa njim ovako samo na gubitku.
Jedna informacija, negdje u sep nam je nudjeno za vecu i rodina po 300 hiljada, ali su ljudi iz kluba i strucni stab odbili tu ponudu jer su imali cijene za igrace. Prijasna uprava rodina nije htjela pustiti za 300 hiljada a ovi sad bez imalo razmislianja za 150😓
Pa jucer se napisa da je za Rodina bila 300k klauzula
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Paprika
Postovi: 505
Pridružen/a: pon jun 17, 2019 1:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 08, 2019 10:50 am

Tacne informacije je napisao/la:
pon jul 08, 2019 10:31 am
SIMA_SIMAU je napisao/la: Samo da Veca ne bude prvi golman, steta sto se nigdje nije prodao pa barem za 100.000€ jer smo sa njim ovako samo na gubitku.
Jedna informacija, negdje u sep nam je nudjeno za vecu i rodina po 300 hiljada, ali su ljudi iz kluba i strucni stab odbili tu ponudu jer su imali cijene za igrace. Prijasna uprava rodina nije htjela pustiti za 300 hiljada a ovi sad bez imalo razmislianja za 150😓
Nije tacno.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], PlavaDobrinja1921 i 192 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija