Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 06, 2019 10:52 am

Premier je napisao/la:
sub jul 06, 2019 10:45 am
Paprika je napisao/la:
sub jul 06, 2019 1:10 am
Cocalic, Abid Mujagic i Zekanovic bi bar malo dali pozitive medju navijace...
Abid dobio nogu od zrinje nakon jedne sezone i da nam on da pozitive malo...
Dobio je i Rodin pa dobro dodje nama :D
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 06, 2019 10:54 am

Sta kazu vraca se Rodin..
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 06, 2019 10:55 am

exbabilon je napisao/la:
sub jul 06, 2019 10:34 am
Da nisam gledo svaku tekmu Zelje pa da i povjerujem da smo imali Marcela, al eto nismo ga znali cijeniti. Frajer je imao.amaterske kretnje, po njegovoj strani vazda propuh, stoperi mu objasnjavali gdje da stoji.. 12 utakmica lige i 4 kupa, frajer imao jednu asistenciju, eto i njegovog ofanzivnog potencijala i sta.smo sve imali od te njegove fizike, kojun stvarno ima, al da je kloc, kloc je.
Realno jeste tako. Drago mi je zbog njega što je ipak uspio vani, negdje drugo. Zašto kod nas nije igrao na većem nivou je misterija, vjerovatno je to sve u glavi. U svakom slučaju, sretno mu.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 06, 2019 10:57 am

Sretno i Rodinu.

Ima li ikakvog stopera na vidiku? Na svim drugim pozicijama smo donekle ok, ali što se tiče stopera, sigurno među gorim u ligi.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 06, 2019 10:58 am

Gotovo. Rodin u Perugi.
150000Eura Želji..

Sretno! Idemo po igrače sada.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18959
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 06, 2019 11:00 am

Sretno Matej :)
Željezničar ante portas !
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 06, 2019 11:03 am

Svaka cast! Sretno!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5236
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 06, 2019 11:18 am

AdmirA je napisao/la:
sub jul 06, 2019 10:58 am
Gotovo. Rodin u Perugi.
150000Eura Želji..

Sretno! Idemo po igrače sada.
Dobro smo prošli šta je sve urađeno momku u proljetnom dijelu sezone. U jesenjem dijelu je uvršten u tim polusezone PLBHT, da bi dolaskom Amara preseljen na klupu. U drugom dijelu je odigrao samo 5 utakmica po 90 minuta, a postao standardan u 29 kolu :r . Pored toga odigrao je i drugo poluvrijeme protiv Zvijezde 09 u Ugljeviku i 1 minut protiv Radnika na Grbavici.

Po meni je on bio naš najbolji stoper, ali je stavljen u drugi plan dolaskom Amara. Igrao je samo onda kada je morao (povrede i kartoni). Ubijeđen sam da bi finansijski mnogo bolje prošli da je bio standardan i u drugom dijelu sezone. Također mislim da bi osvojili više bodova i ne bi nam se desila katastrofa u 25. kolu kada smo pregaženi od pitara na Grbavici 0:3. Sjetitete se samo kako je Sipović ispratio Ahmetovića kod drugog gola. Čovjek stao 2 metra do gol-aut linije i pustio Ahmetovića da nesmetano ubaci-vrati povratnu za zicer i pogodatk. Naravno, i tada je Rodin grijao klupu.

No, poslije bitke je lako biti general, pa tako i ja.

Rodinu i malom Zubanu želim mnogo sreće u nastavku karijere.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1742
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 06, 2019 11:22 am

E haj sad Amare izmisli stopera
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 06, 2019 11:26 am

ANamelessGhoul je napisao/la:
sub jul 06, 2019 11:22 am
E haj sad Amare izmisli stopera
Dado Sadikovic be like "am i a fucking joke to you".. :? A tu je i Dzeno.
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1742
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 06, 2019 11:27 am

sajo10 je napisao/la:
sub jul 06, 2019 11:26 am
ANamelessGhoul je napisao/la:
sub jul 06, 2019 11:22 am
E haj sad Amare izmisli stopera
Dado Sadikovic be like "am i a fucking joke to you".. :? A tu je i Dzeno.
Ma zajebaje Amar svjesno navijace ko da je ikad govorio nesto sto smo mi htjeli cut, ali misli sigurno da treba stoper
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1985
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 06, 2019 11:32 am

joj na sta smo spali da mladost prodaje igrace za vise para.
i onda neko dodje i kaze dobro se radi/radilo u Zelji. nadam se da ce kakav stranac, u skorije vrijeme, doc na celo kluba i malo poslozit stvari. od ove nase ljubavi i volontiranja se ne zivi.
MIRZA RASCIC
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 06, 2019 11:37 am

Dobra cifra za Rodina, ali krivo mi sto ode. Sretno momak, a sretno i Zubanu, iako mi je zao sto ga nismo vidjeli kako treba u nasem dresu.

Sto se tice Mehremica, zna se od koga su krenula ismijavanja i njega i jos nekih igraca, i to se samo prosiri internetom i na tribini. Ne trebamo se praviti ludi, isti oni koji opravdavaju dolazak Sadikovica, Stanica i ostalih polovnjaka. Maliciozno se radilo i narusavala se svjesno i namjenski atmosfera u klubu.

Sada moramo dovesti stopera, iako sam ja bio za to i prije odlaska Rodina.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 06, 2019 11:39 am

ANamelessGhoul je napisao/la:
sub jul 06, 2019 11:27 am
sajo10 je napisao/la:
sub jul 06, 2019 11:26 am
ANamelessGhoul je napisao/la:
sub jul 06, 2019 11:22 am
E haj sad Amare izmisli stopera
Dado Sadikovic be like "am i a fucking joke to you".. :? A tu je i Dzeno.
Ma zajebaje Amar svjesno navijace ko da je ikad govorio nesto sto smo mi htjeli cut, ali misli sigurno da treba stoper
100% Ja sam siguran da dobar stoper mora doći. Sipa je i vise nego okey za nase lige ali pod uslovima da pored sebe ima nekog brzeg stopera. Sve ostale trenutne stoperske kombinacije su neozbiljne.
 
Avatar
sejo
Postovi: 511
Pridružen/a: uto jun 27, 2017 9:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 06, 2019 11:40 am

plavi brat je napisao/la:
sub jul 06, 2019 11:39 am
ANamelessGhoul je napisao/la:
sub jul 06, 2019 11:27 am
sajo10 je napisao/la:
sub jul 06, 2019 11:26 am

Dado Sadikovic be like "am i a fucking joke to you".. :? A tu je i Dzeno.
Ma zajebaje Amar svjesno navijace ko da je ikad govorio nesto sto smo mi htjeli cut, ali misli sigurno da treba stoper
100% Ja sam siguran da dobar stoper mora doći. Sipa je i vise nego okey za nase lige ali pod uslovima da pored sebe ima nekog brzeg stopera. Sve ostale trenutne stoperske kombinacije su neozbiljne.
Ma Sipovic je kloc, za njeg je Hodzurda Ramos
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 06, 2019 11:43 am

Gledam roster, pa samo jedan stranac u ekipi. U pm ako je onaj mali Ilic ista valjo sto ne potpisase godinu/dvije sa njim.
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 06, 2019 11:50 am

Charlie Sheen je napisao/la:
sub jul 06, 2019 10:32 am
plavi kanarinac je napisao/la:
sub jul 06, 2019 10:29 am
Charlie Sheen je napisao/la:
sub jul 06, 2019 10:20 am
Dajte ba nije se frajer mogao sadtaviti i nije docekan na noz u startu, u krupi je dobro odigrao i svi smo svrsavali dok nije kasnije izgubio talenat pa se nije mogao sastaviti.
Ako mu je samopouzdanje palo zbog 2,3 k ljudi na stadionu onda pisaj tog igraca.
Ta ce on ... taaaa ce on, veze nema... ***** ja taj Aves, daj Aves da ga pojedemo hahaha e to smo mi
Hoces da kazes da je dobar bio u FKZ? Daj ba nemojte me zajebavati, imao je gorih utakmica od Livaje i poteze za rubriku vjerovali ili ne.
Sada kakve partije pruza veze nemam ali ono kod nas je bilo tragikomicno.
Moze neko biti dobar fudbaler,pa otici u neki klub i biti sve ono suprotno od toga. Zna se desiti iz mnogo razloga. Razlozi mi sada uopste nisu bitni.
Ono zbog cega se ukljucujem u diskusiju,sto ne mogu kad te neko pocne praviti budalom.
Ja sam sa kanarincom nekad davno,vodio rasprave oko Zaima. Nikad mu nisam sporio kvalitete koje ima,ali sve mane i sav njegov pristup fudbalu i ono najvaznije prepotentnost i problem koji ima u glavi da je najbolji. To jeste odlika sampiona da ima ludacko samopouzdanje, ali sampion to pokaze kad je najvaznije,skoro svaki put kad je potrebno. Vraca se jaci kad god padne.
Kontra argumenti su bili ali zabio 2 gola Sarajevu. Odigrao 10 tekmi dobrih. A 40 izludjivao kompletnu ekipu i navijace. Usporavqo ionako sporu ekipu. Da bi svoj ego zadovoljio,i dokazao se navijacima.
E sad da se vratimo na Mehremica.
Ovi komentari ta' ce on i slicno. Je klasicno ismijavanje navijaca ili drugim rijecima. Vi ste gospodo budale i neznalice. Koji motiv toga je ne znam,ali mogu samo da nagadjam,na osnovu drugih pisanja o drugim temama.
Ono sto je Adi Mehremic pokazivao na Grbavici je za konkurenciju top 3 najlosija igraca poslije rata.
Ima zestoku konkurenciju u Amiru Spahicu,koji je za gle divnog cuda napravio neku karijeru u Poljskoj,ali je poznatiji kao jaran od Dzeke,koji ga je i u repku pokusao ugurati.
Adi Mehremic je imao vrhunske preispozicije i mozda ce neko to znati iskoristiti.Ali ono sto je pokazao kod nas je odron.
Ja mu zelim puno srece,i izvinjavam se na upadu,samo sam reagovao na ismijavanje inteligencije nama navijacima,ima i drugih nacina da se ukazu dobre strane Adija Mehremica,koje kod nas nazalost nije pokazao.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 06, 2019 11:53 am

sajo10 je napisao/la:
sub jul 06, 2019 11:43 am
Gledam roster, pa samo jedan stranac u ekipi. U pm ako je onaj mali Ilic ista valjo sto ne potpisase godinu/dvije sa njim.
Neko suplju prosuo, kao zbog duzine ugovora. A ista duzina ugovora nije smetala za potpisivanje Boje.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 06, 2019 11:56 am

barbarez je napisao/la:
sub jul 06, 2019 11:50 am
Charlie Sheen je napisao/la:
sub jul 06, 2019 10:32 am
plavi kanarinac je napisao/la:
sub jul 06, 2019 10:29 am


Ta ce on ... taaaa ce on, veze nema... ***** ja taj Aves, daj Aves da ga pojedemo hahaha e to smo mi
Hoces da kazes da je dobar bio u FKZ? Daj ba nemojte me zajebavati, imao je gorih utakmica od Livaje i poteze za rubriku vjerovali ili ne.
Sada kakve partije pruza veze nemam ali ono kod nas je bilo tragikomicno.
Moze neko biti dobar fudbaler,pa otici u neki klub i biti sve ono suprotno od toga. Zna se desiti iz mnogo razloga. Razlozi mi sada uopste nisu bitni.
Ono zbog cega se ukljucujem u diskusiju,sto ne mogu kad te neko pocne praviti budalom.
Ja sam sa kanarincom nekad davno,vodio rasprave oko Zaima. Nikad mu nisam sporio kvalitete koje ima,ali sve mane i sav njegov pristup fudbalu i ono najvaznije prepotentnost i problem koji ima u glavi da je najbolji. To jeste odlika sampiona da ima ludacko samopouzdanje, ali sampion to pokaze kad je najvaznije,skoro svaki put kad je potrebno. Vraca se jaci kad god padne.
Kontra argumenti su bili ali zabio 2 gola Sarajevu. Odigrao 10 tekmi dobrih. A 40 izludjivao kompletnu ekipu i navijace. Usporavqo ionako sporu ekipu. Da bi svoj ego zadovoljio,i dokazao se navijacima.
E sad da se vratimo na Mehremica.
Ovi komentari ta' ce on i slicno. Je klasicno ismijavanje navijaca ili drugim rijecima. Vi ste gospodo budale i neznalice. Koji motiv toga je ne znam,ali mogu samo da nagadjam,na osnovu drugih pisanja o drugim temama.
Ono sto je Adi Mehremic pokazivao na Grbavici je za konkurenciju top 3 najlosija igraca poslije rata.
Ima zestoku konkurenciju u Amiru Spahicu,koji je za gle divnog cuda napravio neku karijeru u Poljskoj,ali je poznatiji kao jaran od Dzeke,koji ga je i u repku pokusao ugurati.
Adi Mehremic je imao vrhunske preispozicije i mozda ce neko to znati iskoristiti.Ali ono sto je pokazao kod nas je odron.
Ja mu zelim puno srece,i izvinjavam se na upadu,samo sam reagovao na ismijavanje inteligencije nama navijacima,ima i drugih nacina da se ukazu dobre strane Adija Mehremica,koje kod nas nazalost nije pokazao.
Poenta mog posta i odgovora je bila ta da smo mi seljacka nacija koja bi Ronalda sroazala nasim "taaa ce on, gdje do sad igro, nabijem ga na *****, veze nema" za dva mjeseca najviše. Jest, bio je loš, ali splet okolnosti, tima, dešavanja unutar istog... i ono ključno ismijavanje na svakom koraku, forumu, postu, komentaru sjebaje svakoga ko ima imalo mozga. A vi sad pricajte nije bio dobar, pa u onoj atmosferi ne bi niko dobar bio, plus sto je 80 posto ekipe bilo loše, titula se izgubila sve se sjebalo... jebiga
Ali, evo lik dokaza i pokaza... opet ce bit neki strucnjak koji ce reci ma ovo je sve fejk, veze on nema.. halal ti vjera
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1985
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 06, 2019 12:02 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
sub jul 06, 2019 11:53 am
sajo10 je napisao/la:
sub jul 06, 2019 11:43 am
Gledam roster, pa samo jedan stranac u ekipi. U pm ako je onaj mali Ilic ista valjo sto ne potpisase godinu/dvije sa njim.
Neko suplju prosuo, kao zbog duzine ugovora. A ista duzina ugovora nije smetala za potpisivanje Boje.
Bojo ima par sezona u seniorima. ovaj momak minute nije odigrao i kao sta, treba taman pocet igrat i otici za dz?
MIRZA RASCIC

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 201 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija