Moderator/ica: storm_raider

 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 05, 2019 1:20 am

Spali smo na to da molimo Boga da se Bogi oporavi i bude spreman za prvo kolo... Gdje je onaj strucnjak da nam kaze kad je ono dan pobjede Zeljeznicara?
 
Avatar
salle86
Postovi: 5126
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 05, 2019 1:26 am

Ljudi došli i sistem koji "nije valjao" srušili i evo uspostavljaju neki svoj. Meni ovo liči na arapsko proljeće gdje se uvela demokratija ali se zemlja ratom sravni do dna.
Jasno je da ovaj kolektiv o tituli i ne razmišlja, iz prazne puške se ne puca. Samo se ne smije na glas reći. Može se kupovati vrijeme ovako ali neće to dugo trajati. Sami pali, sami se ubili. Pokušaji da se sa vrlo malo ulaganja dobije bar europa teško da može zadovoljiti navijače (sem ako nisi idolopoklonici) koji su imali to i više od toga već, pa nisu bili time zadovoljni. Samo vrh. A "tim" nije za to. Koliko dugo će trebati da balon pukne...vrlo brzo bi se moglo znati.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 05, 2019 1:55 am

Kaže Amar da kad smo zdravi možemo izgurati polusezonu s ovim igračima.

Hajde dobro. Što bi se nervirao kad on misli tako.
S ovim ako uzmeš titulu, strašan si mag, ao ne uzmeš pokupi se sa svojim ljudima.
 
Avatar
Locomotiva
Postovi: 294
Pridružen/a: sub jul 08, 2017 12:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 05, 2019 3:32 am

Ok, dosta pljuvanja za danas, hvala :palacgore:

20/7-2019 SVI NA GRBAVICU
STOP IZGOVORIMA RAZNIM! STOP STOLICAMA PRAZNIM!
NAVIJAČI NA GRBAVICU - SVAKU ŽELJINU UTAKMICU !
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 05, 2019 6:38 am

djoxxx1921 je napisao/la:
pet jul 05, 2019 1:20 am
Spali smo na to da molimo Boga da se Bogi oporavi i bude spreman za prvo kolo... Gdje je onaj strucnjak da nam kaze kad je ono dan pobjede Zeljeznicara?
Selam ljudino :pivo:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1194
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 05, 2019 6:55 am

Ja cu samo ukazati na jedan mali detalj, mozda i nebitan ( nadam se ).
Utakmica je bila prijateljska, u sklopu priprema, ali, ipak sudio je Antoni
Bandic !!!! Da ovo nije vec pocelo... :kafa:
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
AdmirA
Postovi: 2232
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 05, 2019 7:03 am

djoxxx1921 je napisao/la:
pet jul 05, 2019 1:20 am
Spali smo na to da molimo Boga da se Bogi oporavi i bude spreman za prvo kolo... Gdje je onaj strucnjak da nam kaze kad je ono dan pobjede Zeljeznicara?
Opet isto da vrtimo? Razmisli malo brate. Svaki dan ista prica, a ne pomaze.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 05, 2019 7:54 am

Ujko je napisao/la:
pet jul 05, 2019 6:55 am
Ja cu samo ukazati na jedan mali detalj, mozda i nebitan ( nadam se ).
Utakmica je bila prijateljska, u sklopu priprema, ali, ipak sudio je Antoni
Bandic !!!! Da ovo nije vec pocelo... :kafa:
Ne znam sta da ti kazem...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 05, 2019 8:01 am

storm_raider je napisao/la:
pet jul 05, 2019 7:54 am
Ujko je napisao/la:
pet jul 05, 2019 6:55 am
Ja cu samo ukazati na jedan mali detalj, mozda i nebitan ( nadam se ).
Utakmica je bila prijateljska, u sklopu priprema, ali, ipak sudio je Antoni
Bandic !!!! Da ovo nije vec pocelo... :kafa:
Ne znam sta da ti kazem...
Ja koliko znam on ce suditi 1. Ligu Federacije. Ma ti kada si jak sudije ti nista ne mogu.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 05, 2019 8:27 am

SIMA_SIMAU je napisao/la:
čet jul 04, 2019 11:39 pm
avlami97 je napisao/la:
čet jul 04, 2019 11:06 pm
Brkoo je napisao/la:
čet jul 04, 2019 5:37 pm


Ako je istina onda je ovo odlicna cifra u ovom trenutku za Zubanovica. Nadam se da smo ugradili i procenat od minimalno 20% od njegovog narednog transfera. Nadam se samo da nece ici u Tursku nego da ce otici u neku ekipu u npr. Belgiji ili slicnoj ligi i u kojoj ce se kroz neko vrijeme nametnuti u prvog napadaca i da mu to onda bude odskocna daska za neki klub iz lige petice.

Zubanović. Druga Danska liga. Ide besplatno. Od naredne prodaje nama ide 20-30 posto.
Nadam se, da ovo što sam napisao nije istina.
Treba banove dijeliti, vise sve neki insajderi. Sta se pokaze kao lazna informacija odmah na hladjenje.
Slažem se. Nisam nikakav insajder. Neko je napisao 450k Eura. Neko 343k Eura. Nadovezao sam se na te postove, koje su puka spekulacija i nagađanje.
Ako ne bude, kako sam napisao, onda ce biti slično, a mozda cak dobijemo i neku siću. Uglavno pomenute cifre nisu tačne 99%.. No, ako bi se za ovakve stvari dijelili banovi...visina transfera, dolazak i odlazak igrača...banovići bi bili puni.

Uglavnom, očekujem neku siću ili ono što sam napisao u jednomod prethodnih postova.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 05, 2019 8:40 am

Ma jebe mi se za krov, nek saceka krov, dosta eto dosta se gradilo, jebavali nam majku na svakom koraku domaci izdajnici zbog gradnje
HOCU DUPLU KRUNU BA
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
mula
Postovi: 932
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 05, 2019 8:46 am

zeljeznicka21 je napisao/la:
čet jul 04, 2019 11:13 pm
blueheart je napisao/la:
čet jul 04, 2019 10:53 pm
Premier je napisao/la:
čet jul 04, 2019 10:45 pm
Evo najavio nam je amar dadu u prvih 11 za stopera protiv borca :baklja:
Od Dade ocekujem da ustane onako momacki i kaze NE ja to necu , ne zelim i ne znam igrati. Kao sto nije zelio pokusati pod Kosticevom palicom...

A Brko ko Brko , ima on miks spreman u glavi samo ga mozda zezaju eventualni novi igraci. E sad na sta ce to liciti ostaje nam sa vidimo .
Zelim nam puno srece...
Mislis da ce kod Amara upaliti to da mu kaze NE, pa ili ce igrati sta Amar kaze ili nece nikako pa nek bira. To je ono sto Amara odvaja od svakog naseg prethodnog trenera. S te tacke gledista aposlutno podrzavam Amara, igraci su tu da rade po naredbi trenera i to se treba znati. Eh problem je sto su naredbe trenera za sad po pitanju stopera veoma upitne. Ja se i dalje nadam da cemo dovesti nekog, moramo jednostavno.
Razlika između Amara i Kostića što je kod Amara samo privremeno na toj poziciji odnosno po potrebi, a Kostić mu je dao uslov da igra stopera ili nikako.
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.
 
Sjeverac
Postovi: 85
Pridružen/a: čet jun 20, 2019 11:53 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 05, 2019 9:05 am

salle86 je napisao/la:
pet jul 05, 2019 1:26 am
Ljudi došli i sistem koji "nije valjao" srušili i evo uspostavljaju neki svoj. Meni ovo liči na arapsko proljeće gdje se uvela demokratija ali se zemlja ratom sravni do dna.
Jasno je da ovaj kolektiv o tituli i ne razmišlja, iz prazne puške se ne puca. Samo se ne smije na glas reći. Može se kupovati vrijeme ovako ali neće to dugo trajati. Sami pali, sami se ubili. Pokušaji da se sa vrlo malo ulaganja dobije bar europa teško da može zadovoljiti navijače (sem ako nisi idolopoklonici) koji su imali to i više od toga već, pa nisu bili time zadovoljni. Samo vrh. A "tim" nije za to. Koliko dugo će trebati da balon pukne...vrlo brzo bi se moglo znati.
Nevjerovatno kako poslije svake utakmice mora biti ovakav komentar.Stari sistem,perfektni sistem,Misimovic vrh svega itd.Pa jel Misimovic igrao ili su igraci igrali pa da poslije utakmica prizivamo Misimovica?? Znaci poslije svake utakmice ce biti ovakav komentar,ceznja za nekim starim sistemom ,a to sto smo sa tim istim sistemom Lendrica i Stevanovica zamijenili sa Kajkutom i Zecom,sto i to ne spomenes kad govoris o finom starom sistemu,eto jedan primjer.Stari sistem se priziva kad je upitanju administracija a ne rezultati ekipe.Samo sijete negativnost,sezona je sjetve samo ne znam kad ce biti zetva.
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 05, 2019 9:13 am

plavi kanarinac je napisao/la:
pet jul 05, 2019 8:40 am
Ma jebe mi se za krov, nek saceka krov, dosta eto dosta se gradilo, jebavali nam majku na svakom koraku domaci izdajnici zbog gradnje
HOCU DUPLU KRUNU BA
Tako je, samo dupla!!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 05, 2019 9:15 am

Imate na Kalman radiju "zelim, zelis" od 4 do 5 pa vidite :)
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
amar92
Postovi: 1604
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 05, 2019 9:20 am

https://youtu.be/Hd4JO8k5VeU

Koji stoper ovo pusti loptu u peterac? Sreca Pavic blokira cist gol.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 05, 2019 9:27 am

Normalno da hoćemo titulu. Nije li to razlog zašto smo tražili Amara? Jebe mi se za drugo i treće, imali smo ga prije, sad samo titula.
Eh sad, ako Amar ne ide u tom pravcu, a ja koliko vidim on i ne razmišlja o tituli, treba da ode dok još nije počela sezona, da može doći neko ko će se boriti za titulu.
TITULA NA GRBAVICU ILI AMAR SA GRBAVICE!
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 05, 2019 9:27 am

SIMA_SIMAU je napisao/la:
pet jul 05, 2019 8:01 am
storm_raider je napisao/la:
pet jul 05, 2019 7:54 am
Ujko je napisao/la:
pet jul 05, 2019 6:55 am
Ja cu samo ukazati na jedan mali detalj, mozda i nebitan ( nadam se ).
Utakmica je bila prijateljska, u sklopu priprema, ali, ipak sudio je Antoni
Bandic !!!! Da ovo nije vec pocelo... :kafa:
Ne znam sta da ti kazem...
Ja koliko znam on ce suditi 1. Ligu Federacije. Ma ti kada si jak sudije ti nista ne mogu.
Nije istina, prije dvije godine smo bili jaca ekipa od zrinjskog i nismo uzeli titulu radi sudija, kad si duplo jaci od konkirenata onda ti ne mogu nista, a vako kad je liga u 5 deka onda ti itekako mogu ukrast titulu, to mi najbolje znamo
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 05, 2019 9:29 am

Sjeverac je napisao/la:
pet jul 05, 2019 9:05 am
salle86 je napisao/la:
pet jul 05, 2019 1:26 am
Ljudi došli i sistem koji "nije valjao" srušili i evo uspostavljaju neki svoj. Meni ovo liči na arapsko proljeće gdje se uvela demokratija ali se zemlja ratom sravni do dna.
Jasno je da ovaj kolektiv o tituli i ne razmišlja, iz prazne puške se ne puca. Samo se ne smije na glas reći. Može se kupovati vrijeme ovako ali neće to dugo trajati. Sami pali, sami se ubili. Pokušaji da se sa vrlo malo ulaganja dobije bar europa teško da može zadovoljiti navijače (sem ako nisi idolopoklonici) koji su imali to i više od toga već, pa nisu bili time zadovoljni. Samo vrh. A "tim" nije za to. Koliko dugo će trebati da balon pukne...vrlo brzo bi se moglo znati.
Nevjerovatno kako poslije svake utakmice mora biti ovakav komentar.Stari sistem,perfektni sistem,Misimovic vrh svega itd.Pa jel Misimovic igrao ili su igraci igrali pa da poslije utakmica prizivamo Misimovica?? Znaci poslije svake utakmice ce biti ovakav komentar,ceznja za nekim starim sistemom ,a to sto smo sa tim istim sistemom Lendrica i Stevanovica zamijenili sa Kajkutom i Zecom,sto i to ne spomenes kad govoris o finom starom sistemu,eto jedan primjer.Stari sistem se priziva kad je upitanju administracija a ne rezultati ekipe.Samo sijete negativnost,sezona je sjetve samo ne znam kad ce biti zetva.
Stari sistem nije bio perfektan,imao je itekakvih fula.
Ali je vecini davao neku nadu da cemo u ozvjesnom periodu stati na svoje noge.
Na kraju krajeva koliko vas je recimo u protekle 3 godine bilo upoznato da je recimo klub predao papire za licencu.
Nikoga nije interesovalo jer smo istu dobivali medju prvima,i tu informaciju procitas na nekom od portala.
Bila normalna stvar da dobijemo licencu bez ikakvih natezanja....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 05, 2019 9:52 am

Stari sistem je baš imao fula, pogledamo stadion tu je perfektan, pogledamo trenere i igrače, bolji sportski segment je imala Tuzla City, imali su svoji velikih promašaja (Kostic, Krcmarevic), a igrace je suvišno nabrajati, em što su bili precjenjeni, em što ništa nisu napravili (Pozder, Secerevic, Halvadzic, Toskas, Modić itd...)
Ovo što radi Amar već ima nekog smisla da će nešto biti jer su već godinu dana tu i par igraca koji nose dres vise od jedne godine (Siniša, Ramovic, Hajdarevic, Veca, Osmankovic, Bogi..) Sačekajmo sezonu i barem prvih 5 kola, pa ćemo onda da ih dižemo u zvijezde ili da idu na lomaču
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot] i 52 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija