Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 04, 2019 11:22 pm

Sjeverac je napisao/la:
čet jul 04, 2019 11:17 pm
Najjace mi ja kad neko kaze da je neki igrac obican prosjek.Pa jarane u ovoj ligi 90% igraca je prosjek,inace da znaju igrati ne bi ni bili u nasoj ligi.Gledaj npr Bilbija i Todorovic iz Zrinje,i nas Blagojevic,tri teske igracine za nas,otidjose eno ih vise po tribinama sva trojica,a pazi smatrali smo ih igracinama.SVE SU OVO PROSJEK IGRACI U SVIM KLUBOVIMA I TO JE TO.
Bilbija, Blagojević i slični u najboljim godinama i formi su iznad ove lige i to dobro. Blagojević je i kod nas bio u padu forme zato ga u Turskoj nema nikako, a Bilbija se očigledno nije snašao tamo u Aziji. Nemoj da sve relativiziramo, nije sve prosjek, većina jeste, ali oni koji su iznad donese prevagu i titule. To su u Zrinjsom bili Jakovljević, Pirić, Bilbija, Filipović. Kod pitara Lazić, Rahmanović, Adukor(Crepulja), Ahmetović.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 04, 2019 11:23 pm

zeljeznicka21 je napisao/la:
čet jul 04, 2019 11:13 pm
blueheart je napisao/la:
čet jul 04, 2019 10:53 pm
Premier je napisao/la:
čet jul 04, 2019 10:45 pm
Evo najavio nam je amar dadu u prvih 11 za stopera protiv borca :baklja:
Od Dade ocekujem da ustane onako momacki i kaze NE ja to necu , ne zelim i ne znam igrati. Kao sto nije zelio pokusati pod Kosticevom palicom...

A Brko ko Brko , ima on miks spreman u glavi samo ga mozda zezaju eventualni novi igraci. E sad na sta ce to liciti ostaje nam sa vidimo .
Zelim nam puno srece...
Mislis da ce kod Amara upaliti to da mu kaze NE, pa ili ce igrati sta Amar kaze ili nece nikako pa nek bira. To je ono sto Amara odvaja od svakog naseg prethodnog trenera. S te tacke gledista aposlutno podrzavam Amara, igraci su tu da rade po naredbi trenera i to se treba znati. Eh problem je sto su naredbe trenera za sad po pitanju stopera veoma upitne. Ja se i dalje nadam da cemo dovesti nekog, moramo jednostavno.
Pa rece li mu Zec da nece ? I nije? I sve proslo ok? O cemu pricate vise ba
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 04, 2019 11:29 pm

https://sport1.oslobodjenje.ba/premijer ... k-a/159588

Lijepo od Ognjena što je pogurao našeg malca, ipak je on ikona AEK-a za njihove navijače. :D
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Sjeverac
Postovi: 85
Pridružen/a: čet jun 20, 2019 11:53 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 04, 2019 11:33 pm

Zaka je napisao/la:
čet jul 04, 2019 11:22 pm
Sjeverac je napisao/la:
čet jul 04, 2019 11:17 pm
Najjace mi ja kad neko kaze da je neki igrac obican prosjek.Pa jarane u ovoj ligi 90% igraca je prosjek,inace da znaju igrati ne bi ni bili u nasoj ligi.Gledaj npr Bilbija i Todorovic iz Zrinje,i nas Blagojevic,tri teske igracine za nas,otidjose eno ih vise po tribinama sva trojica,a pazi smatrali smo ih igracinama.SVE SU OVO PROSJEK IGRACI U SVIM KLUBOVIMA I TO JE TO.
Bilbija, Blagojević i slični u najboljim godinama i formi su iznad ove lige i to dobro. Blagojević je i kod nas bio u padu forme zato ga u Turskoj nema nikako, a Bilbija se očigledno nije snašao tamo u Aziji. Nemoj da sve relativiziramo, nije sve prosjek, većina jeste, ali oni koji su iznad donese prevagu i titule. To su u Zrinjsom bili Jakovljević, Pirić, Bilbija, Filipović. Kod pitara Lazić, Rahmanović, Adukor(Crepulja), Ahmetović.
Ma zajebi to,Lazic da valja nikad ga Zvezda ne bi sutnula,Bilbija nije otisao u Englesku vec u Koreju,Blagi isto teska karina,Lendric ,Krpic sve sami promasaji.PRAVI DOM ZA NEZBRINUTE IGRACE,eto kakva je nasa liga.Miro Stevanovic je neko ko nesto vrijedi,Luka Menalo vrijedi Samir Memisevic nesto vrijedi,eto par primjera ,ovo ostalo teska karina.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 04, 2019 11:33 pm

bogi je napisao/la:
čet jul 04, 2019 11:29 pm
https://sport1.oslobodjenje.ba/premijer ... k-a/159588

Lijepo od Ognjena što je pogurao našeg malca, ipak je on ikona AEK-a za njihove navijače. :D
Bogi ili ako neko drugi uprati njihove prijateljske neka baci link, da vidimo Anela dole.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 04, 2019 11:36 pm

Sjeverac je napisao/la:
čet jul 04, 2019 11:33 pm
Zaka je napisao/la:
čet jul 04, 2019 11:22 pm
Sjeverac je napisao/la:
čet jul 04, 2019 11:17 pm
Najjace mi ja kad neko kaze da je neki igrac obican prosjek.Pa jarane u ovoj ligi 90% igraca je prosjek,inace da znaju igrati ne bi ni bili u nasoj ligi.Gledaj npr Bilbija i Todorovic iz Zrinje,i nas Blagojevic,tri teske igracine za nas,otidjose eno ih vise po tribinama sva trojica,a pazi smatrali smo ih igracinama.SVE SU OVO PROSJEK IGRACI U SVIM KLUBOVIMA I TO JE TO.
Bilbija, Blagojević i slični u najboljim godinama i formi su iznad ove lige i to dobro. Blagojević je i kod nas bio u padu forme zato ga u Turskoj nema nikako, a Bilbija se očigledno nije snašao tamo u Aziji. Nemoj da sve relativiziramo, nije sve prosjek, većina jeste, ali oni koji su iznad donese prevagu i titule. To su u Zrinjsom bili Jakovljević, Pirić, Bilbija, Filipović. Kod pitara Lazić, Rahmanović, Adukor(Crepulja), Ahmetović.
Ma zajebi to,Lazic da valja nikad ga Zvezda ne bi sutnula,Bilbija nije otisao u Englesku vec u Koreju,Blagi isto teska karina,Lendric ,Krpic sve sami promasaji.PRAVI DOM ZA NEZBRINUTE IGRACE,eto kakva je nasa liga.Miro Stevanovic je neko ko nesto vrijedi,Luka Menalo vrijedi Samir Memisevic nesto vrijedi,eto par primjera ,ovo ostalo teska karina.
Da je nama Lazić sad na štoperu, Blagi od prije 2 godine u vezi i krilo poput Zakarića, ja bih bio najveći optimista za titulu.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 04, 2019 11:38 pm

Nadajmo se nekom štoperu pa makar bio i Bogi, ne treba mi to jebanje živaca od strane Sadikovica, koji iskreno ne zna ništa osim da trči za sudijom i maše rukama kad se lopta izgubi..
Nek nam je Bog na pomoći, puno očekujemo, a već i sami vidimo da nam je cilj daleko kad pogledamo konkurente.. (ili je ipak atmosfera takva). Nadajmo se čudu. :D
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 04, 2019 11:39 pm

avlami97 je napisao/la:
čet jul 04, 2019 11:06 pm
Brkoo je napisao/la:
čet jul 04, 2019 5:37 pm
zeljeznicka21 je napisao/la:
čet jul 04, 2019 5:23 pm


Zubanovic ? po meni odlicna cifra s obzirom da se realno jos nije dokazao u seniorskom fudbalu, naravno kad s euzme u obzir nasa liga i to sto smo izbjegli rizik da mozda nece meda moc u seniorskom fudbalu
Ako je istina onda je ovo odlicna cifra u ovom trenutku za Zubanovica. Nadam se da smo ugradili i procenat od minimalno 20% od njegovog narednog transfera. Nadam se samo da nece ici u Tursku nego da ce otici u neku ekipu u npr. Belgiji ili slicnoj ligi i u kojoj ce se kroz neko vrijeme nametnuti u prvog napadaca i da mu to onda bude odskocna daska za neki klub iz lige petice.

Zubanović. Druga Danska liga. Ide besplatno. Od naredne prodaje nama ide 20-30 posto.
Nadam se, da ovo što sam napisao nije istina.
Treba banove dijeliti, vise sve neki insajderi. Sta se pokaze kao lazna informacija odmah na hladjenje.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 04, 2019 11:40 pm

Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 04, 2019 11:45 pm

Može li neko od upucenije raje da samo kaze kad i gdje je sutra prvi trening?
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 04, 2019 11:46 pm

Poslijepodne je trening, ujutro ga nema, napisat će već neko sutra
Željezničar ante portas !
 
sodom1
Postovi: 170
Pridružen/a: čet jun 27, 2019 3:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 04, 2019 11:49 pm

Elegant je napisao/la:
čet jul 04, 2019 10:02 pm
Kad se samo sjetim kako smo ih sjebali u onoj utakmici kupa, eh da se hoce vratiti takvi dani.
Kad? Ja se sjecam kupa na Grbavici 1:0 Vladavic , ima jedno deset godina ako ne i vise. Mozda jedna od zadnjih utakmica uzivo sto sam gledao ako ne i zadnja
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 04, 2019 11:50 pm

AsharaK je napisao/la:
čet jul 04, 2019 11:46 pm
Poslijepodne je trening, ujutro ga nema, napisat će već neko sutra
Aha, hvala ti brate...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 04, 2019 11:53 pm

mamba21 je napisao/la:
čet jul 04, 2019 11:33 pm
bogi je napisao/la:
čet jul 04, 2019 11:29 pm
https://sport1.oslobodjenje.ba/premijer ... k-a/159588

Lijepo od Ognjena što je pogurao našeg malca, ipak je on ikona AEK-a za njihove navijače. :D
Bogi ili ako neko drugi uprati njihove prijateljske neka baci link, da vidimo Anela dole.
Ako bude kao ovdje vidjeces na ga na zapadu samo.
 
vopla
Postovi: 412
Pridružen/a: ned avg 12, 2018 6:47 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 05, 2019 12:07 am

https://youtu.be/1X10cTU9oNs

Ovo je bila utakmica kad sam pomislio da smo sila i da idemo lagano prema toj tituli, nakon ove utakmice kola krecu nizbrdo, sta se desilo i odakle takav pad nikad mi nece biti jasno ..

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk

 
Meha87
Postovi: 609
Pridružen/a: čet jun 29, 2017 10:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 05, 2019 12:14 am

vopla je napisao/la:
pet jul 05, 2019 12:07 am
https://youtu.be/1X10cTU9oNs

Ovo je bila utakmica kad sam pomislio da smo sila i da idemo lagano prema toj tituli, nakon ove utakmice kola krecu nizbrdo, sta se desilo i odakle takav pad nikad mi nece biti jasno ..

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk
Sta im je zaim radio na ovoj tekmi ko da je s osnovcima igro
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 05, 2019 12:36 am

Ja koliko se sjecam, svi su pricali kako nikad nisu bile pripreme kao zimus, kad se Amar vratio sve je primilo novu dimenziju. Cak se i na skupstini to spominjalo, na onom kratkotrajnom videu. I onda izjava Legende poslije utakmice ''Za razliku od zimus, jako dobre pripreme" poručio je Stanić.
Borba za titulu minimum. Kad se isto ocekivalo od Kostica, Krcmarevica, Adzema, Ode, što ne bi i od najtrofejnijeg.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Avatar
Locomotiva
Postovi: 294
Pridružen/a: sub jul 08, 2017 12:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 05, 2019 12:50 am

Bice ovo sve dobro aBd. Nase je da navijamo, da idemo na tekme i da bodrimo FK ZELJEZNICAR.

Jos maloo :baklja: :baklja: :zeljeznicar1:
STOP IZGOVORIMA RAZNIM! STOP STOLICAMA PRAZNIM!
NAVIJAČI NA GRBAVICU - SVAKU ŽELJINU UTAKMICU !
 
Avatar
salle86
Postovi: 5132
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 05, 2019 1:15 am

Strpljen-spašen.
Svi imamo nekakvih milion želja (i pozdrava), vidimo gdje ne štima ALI jedino rješenje je sačekati par kola da prođe pa kontati šta dalje. Klocevi na terenu sa klocevima na klupi ako misle da će im raja tolerisati poraze, grdno se varaju. Taman da Ivica sjedi a ne Amar tu. Do njega je hoće li da ga raja opet otjera da šeta psa, ili da bude što duže tu i "radi".
Jeste da nam izgleda mučno sve ovo, ali ništa dok se lopta ne zakotrlja. Sezonu unaprijed halaliti pa šta Bog da, nema nam druge. Jbg...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 05, 2019 1:17 am

"Prvo poluvrijeme je završilo 0:0 sa nekoliko prilika na obje strane koje nisu iskorištene."

Mi imali 0 šuteva.
Jedna riječ, Legenda.

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], cvrle_jedanesterac, MiroslavKruzik, PlavaDobrinja1921 i 232 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija