Moderator/ica: storm_raider

 
Hare79
Postovi: 1237
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 04, 2019 10:42 pm

Velež im prije par dana utrpao tri komada, isti taj Velež je dobio i Varaždina, tako da na osnovu toga može se procijeniti koji nam je domet s ovom ekipom. Kao i prošle sezone, vrtićemo se oko petog mjesta sa tendencijom blagog napretka.
Za nesto više potreban je stoper, još jedno jako krilo i bek. Za titulu potrebna oba beka, jedan stoper, jedan jak vezni i jako krilo.
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 04, 2019 10:45 pm

Evo najavio nam je amar dadu u prvih 11 za stopera protiv borca :baklja:
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 04, 2019 10:45 pm

Imamo tri štopera od kojih jedan ima malu povredu koju će, nadam se, sanirati do prvog kola. Drugi ima kartone u prvom kolu, što mi je problem, tako da ćemo, ako se ne oporavi Bogičević, za prvo kolo morali malo improvizirati. Danas smo probali sa Sadikovićem, koji to jedini može odigrati. Vidjet ćemo, ako se Bogičević oporavi, onda će on igrati, ako se ne oporavi, onda će vjerovatno Sadiković morati igrati. Što se tiče dolazaka, dovest ćemo igrače koji mogu igrati odmah. Takve igrače nije lako naći, nije ih lako ni platiti. Kad smo kompletni, ako su svi zdravi, imamo dovoljan broj igrača da možemo iznijeti cijelu polusezonu", kazao je za kraj Osim.

po meni ovo znaci da necemo ni dovesti stopera, ne mogu da vjerujem
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 04, 2019 10:48 pm

Padavina kuraca znaci ide, a ne potpisa...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3557
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 04, 2019 10:48 pm

Pa dovedite stopera iz olimpika, **** ga stoper vise....

Treba nam stoper za lijeka....
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 04, 2019 10:49 pm

Koliko me ovo Osimovo nervira, pa eto ako se ukaze prilika, nije zeljoteka, vidjet cemo, eno kaze ako se Bogi ne oporavi igrat ce Dado prvu tekmu stopera...

Nadam se da iza zavjese nekog dovodi, jer s ovim stoperima ako otvorimo sezonu, nece bit veselo nimalo.
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1270
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 04, 2019 10:53 pm

Premier je napisao/la:
čet jul 04, 2019 10:45 pm
Evo najavio nam je amar dadu u prvih 11 za stopera protiv borca :baklja:
Od Dade ocekujem da ustane onako momacki i kaze NE ja to necu , ne zelim i ne znam igrati. Kao sto nije zelio pokusati pod Kosticevom palicom...

A Brko ko Brko , ima on miks spreman u glavi samo ga mozda zezaju eventualni novi igraci. E sad na sta ce to liciti ostaje nam sa vidimo .
Zelim nam puno srece...
Država Željo
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 04, 2019 10:56 pm

Nasa uzdanica je to sto je liga u par deka. I nista vise, mi smo ispod Zrinskog i Sarajeva jer imamo slabu odbranu, krila su tu negdje nisu ni kod njih vedete, nepoznanice u veznom redu itd.
Mi previse igraca imamo koji su prosjek. Pa skoro da dodje svejedno jel ti igra Mujezinoc/Veselinovic, Zajmovic/Zec u sustini nista ne dobijas.
Krenimo sa analizom uzet cu Zrinski i Sarajevo kao predmet poredjenja. Velez, Borac pojacali su konkurenciju, ali je Velez puno jaci. Borac sa Vranjesom i Kajkutom, dodas Slobodu koja ima Bekice samo, Celik koji je nabacao hrpu polovnjaka,Zvijezda i Mladost su najslabiji, Tuzla sa Husejnovicem i Radnik koji samo zbog uticaja iz saveza je tu gdje jeste. Dosta ce nerijesenih susreta biti. Moramo traziti sansu.
Mi kao mi, bolji cemo biti nego prosle sezone. Nas **** sav mora biti na utakmice van velike cetvorke. Kao sto smo i danas protiv vecih pametne, tvrde utakmice na jednu sansu igrati, tipa Radnik prosle sezone.
Nase najjace oruzje je napad Krpic/E. Zec/Zajmovic, nisu nista gori od Ahmetovica/Guzine/Velkoskog ili
Lendric/Hadzic.
Krpiceve jace strane skok, zavrsnica, tu ga forsirat. Ono njegovo izvlacenje na centar ili krilo je bezveze, covjek ne moze biti razigravac, jer ne zna.
U tom slucaju Ermina koristit, vjerovatno ce on biti na klupi ako se ne spremi dovoljno. Ne zaboravimo Krpic je i u Slobodi bio najbolji strijelac u istoj ili cak jacoj konkurenciji.
Druga nasa "jednakost" su golmani, sasvim prihvatljivi Eric, Veca, Krsic, kad ih poredis sa konkurentskim. Nista gori nisu.
Krila nasa najveca slabost, nedostaju Zakaric ili Stevanovic. Vadit cemo se jer ostali nemaju neke vedete, nisu Milanovic, Tatar, Sisic bauk.
Stoperi uzasni, tu bi bilo najbolje dva nova stopera dovest. Niko od ovih nije dovoljno dobar. Tu su konkurenti svemirski brod za nas.
Bekovi bezveze, jedan nepostoji naprijed, drugi nazad, treceg ne treba spominjat. Konkurenti pogotovo Sarajevo je bolje Letic/Pidro Sabanovic/Hebibovic, Zrinski ima Kadusica, Stojkica sto je opet bolje od nas, druge ne znam.
Vezna linija konkirenti imaju konkretnije igrace,ali i mi smk doveli dobre igrace. Bojo izgleda kao pojacanje, Mehicu dati sansu ostali bare bare..
Nadat se da pojacanja kod konkurenata nece uspjet. Njihove izlete u Evropi koji ce se nadam negativno odraziti u prvenstvu.
U fudbalu je sve moguce. Ja se uvijek nadam, tako je i sad.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 04, 2019 10:57 pm

zeljeznicka21 je napisao/la:
čet jul 04, 2019 10:39 pm
Zaka je napisao/la:
čet jul 04, 2019 10:31 pm
zeljeznicka21 je napisao/la:
čet jul 04, 2019 10:28 pm
Ja koliko se pljuje, a niko nije gledao utakmicu, pljuvanje na osnovu 10 recenica o tekmi, ma yebo ti nas
Hajde pokaži molim te šta se neargumentovano pljuvalo, pa dosta više lažnog moralisanja i pravljenja ostatka budalama.
pa ima stvari generalno da se pljuje, ali bilo kakvo pljuvanje kojem je uzrok ova utakmica je po meni besmisleno jer niko od nas nije gledao utakmicu, citam ne mozemo meda, nismo centra presli, ubi nas siroki, a sve to na osnovu 10 recenica
Pa zar treba ova utakmica da znamo da su Zajim i Zec karine, da je Dado nesposoban da igra u prvih 11...
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 04, 2019 11:03 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
čet jul 04, 2019 10:56 pm
Nasa uzdanica je to sto je liga u par deka. I nista vise, mi smo ispod Zrinskog i Sarajeva jer imamo slabu odbranu, krila su tu negdje nisu ni kod njih vedete, nepoznanice u veznom redu itd.
Mi previse igraca imamo koji su prosjek. Pa skoro da dodje svejedno jel ti igra Mujezinoc/Veselinovic, Zajmovic/Zec u sustini nista ne dobijas.
Krenimo sa analizom uzet cu Zrinski i Sarajevo kao predmet poredjenja. Velez, Borac pojacali su konkurenciju, ali je Velez puno jaci. Borac sa Vranjesom i Kajkutom, dodas Slobodu koja ima Bekice samo, Celik koji je nabacao hrpu polovnjaka,Zvijezda i Mladost su najslabiji, Tuzla sa Husejnovicem i Radnik koji samo zbog uticaja iz saveza je tu gdje jeste. Dosta ce nerijesenih susreta biti. Moramo traziti sansu.
Mi kao mi, bolji cemo biti nego prosle sezone. Nas **** sav mora biti na utakmice van velike cetvorke. Kao sto smo i danas protiv vecih pametne, tvrde utakmice na jednu sansu igrati, tipa Radnik prosle sezone.
Nase najjace oruzje je napad Krpic/E. Zec/Zajmovic, nisu nista gori od Ahmetovica/Guzine/Velkoskog ili
Lendric/Hadzic.
Krpiceve jace strane skok, zavrsnica, tu ga forsirat. Ono njegovo izvlacenje na centar ili krilo je bezveze, covjek ne moze biti razigravac, jer ne zna.
U tom slucaju Ermina koristit, vjerovatno ce on biti na klupi ako se ne spremi dovoljno. Ne zaboravimo Krpic je i u Slobodi bio najbolji strijelac u istoj ili cak jacoj konkurenciji.
Druga nasa "jednakost" su golmani, sasvim prihvatljivi Eric, Veca, Krsic, kad ih poredis sa konkurentskim. Nista gori nisu.
Krila nasa najveca slabost, nedostaju Zakaric ili Stevanovic. Vadit cemo se jer ostali nemaju neke vedete, nisu Milanovic, Tatar, Sisic bauk.
Stoperi uzasni, tu bi bilo najbolje dva nova stopera dovest. Niko od ovih nije dovoljno dobar. Tu su konkurenti svemirski brod za nas.
Bekovi bezveze, jedan nepostoji naprijed, drugi nazad, treceg ne treba spominjat. Konkurenti pogotovo Sarajevo je bolje Letic/Pidro Sabanovic/Hebibovic, Zrinski ima Kadusica, Stojkica sto je opet bolje od nas, druge ne znam.
Vezna linija konkirenti imaju konkretnije igrace,ali i mi smk doveli dobre igrace. Bojo izgleda kao pojacanje, Mehicu dati sansu ostali bare bare..
Nadat se da pojacanja kod konkurenata nece uspjet. Njihove izlete u Evropi koji ce se nadam negativno odraziti u prvenstvu.
U fudbalu je sve moguce. Ja se uvijek nadam, tako je i sad.
Brate molim te ko Boga budi realan i objektivan i reci da trenutno za nas, sto igracki sto maherski i atraktivnije, su ovi svinsjki i pitice tri puta nadmocniji. Siroki bare bare, Velez i Borac su nagazne mine, na koga ce se najvise naloziti, na nas naravno... nigdje ne mozes u tim tekmama garantovati ni x a ne pobjedu... to ti je vec 5 timova...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
amar92
Postovi: 1608
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

FK Željezničar

čet jul 04, 2019 11:05 pm

Cinjenica da je Mehic na tribinama a zapusteni Alispahic na terenu opisuje napredak naseg sportskog segmenta


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1850
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 04, 2019 11:06 pm

Ma nek uprava i Amar rade svoj posao,ali znam da cu,u slucaju neosvajanja titule,tjerati sve redom.Prvog Amara.


Daaaaajjjj titulu!!!Samooo titulaaaa!!!
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5233
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 04, 2019 11:06 pm

Brkoo je napisao/la:
čet jul 04, 2019 5:37 pm
zeljeznicka21 je napisao/la:
čet jul 04, 2019 5:23 pm
Valter je napisao/la:
čet jul 04, 2019 5:20 pm
450.000 eura ................ Z .............
Zubanovic ? po meni odlicna cifra s obzirom da se realno jos nije dokazao u seniorskom fudbalu, naravno kad s euzme u obzir nasa liga i to sto smo izbjegli rizik da mozda nece meda moc u seniorskom fudbalu
Ako je istina onda je ovo odlicna cifra u ovom trenutku za Zubanovica. Nadam se da smo ugradili i procenat od minimalno 20% od njegovog narednog transfera. Nadam se samo da nece ici u Tursku nego da ce otici u neku ekipu u npr. Belgiji ili slicnoj ligi i u kojoj ce se kroz neko vrijeme nametnuti u prvog napadaca i da mu to onda bude odskocna daska za neki klub iz lige petice.

Zubanović. Druga Danska liga. Ide besplatno. Od naredne prodaje nama ide 20-30 posto.
Nadam se, da ovo što sam napisao nije istina.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 04, 2019 11:09 pm

Zaka je napisao/la:
čet jul 04, 2019 10:57 pm
zeljeznicka21 je napisao/la:
čet jul 04, 2019 10:39 pm
Zaka je napisao/la:
čet jul 04, 2019 10:31 pm

Hajde pokaži molim te šta se neargumentovano pljuvalo, pa dosta više lažnog moralisanja i pravljenja ostatka budalama.
pa ima stvari generalno da se pljuje, ali bilo kakvo pljuvanje kojem je uzrok ova utakmica je po meni besmisleno jer niko od nas nije gledao utakmicu, citam ne mozemo meda, nismo centra presli, ubi nas siroki, a sve to na osnovu 10 recenica
Pa zar treba ova utakmica da znamo da su Zajim i Zec karine, da je Dado nesposoban da igra u prvih 11...
ma ne pricam ja o tome, o igrackim kvalitetima naravno da se zna i treba pljuvat, ali govoriti kako smo lose odigrali konrketno ovu utakmicu i to na osnovu tekstualnog prenosa je glupost, al haj da ne duzimo
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Hare79
Postovi: 1237
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 04, 2019 11:11 pm

U prvoj utakmici sezone stoperski par sadiković i osmanković?!? Majko bilo, ima li ko da me uštine da se probudim.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 04, 2019 11:12 pm

plavi kanarinac je napisao/la:
čet jul 04, 2019 11:03 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
čet jul 04, 2019 10:56 pm
Nasa uzdanica je to sto je liga u par deka. I nista vise, mi smo ispod Zrinskog i Sarajeva jer imamo slabu odbranu, krila su tu negdje nisu ni kod njih vedete, nepoznanice u veznom redu itd.
Mi previse igraca imamo koji su prosjek. Pa skoro da dodje svejedno jel ti igra Mujezinoc/Veselinovic, Zajmovic/Zec u sustini nista ne dobijas.
Krenimo sa analizom uzet cu Zrinski i Sarajevo kao predmet poredjenja. Velez, Borac pojacali su konkurenciju, ali je Velez puno jaci. Borac sa Vranjesom i Kajkutom, dodas Slobodu koja ima Bekice samo, Celik koji je nabacao hrpu polovnjaka,Zvijezda i Mladost su najslabiji, Tuzla sa Husejnovicem i Radnik koji samo zbog uticaja iz saveza je tu gdje jeste. Dosta ce nerijesenih susreta biti. Moramo traziti sansu.
Mi kao mi, bolji cemo biti nego prosle sezone. Nas **** sav mora biti na utakmice van velike cetvorke. Kao sto smo i danas protiv vecih pametne, tvrde utakmice na jednu sansu igrati, tipa Radnik prosle sezone.
Nase najjace oruzje je napad Krpic/E. Zec/Zajmovic, nisu nista gori od Ahmetovica/Guzine/Velkoskog ili
Lendric/Hadzic.
Krpiceve jace strane skok, zavrsnica, tu ga forsirat. Ono njegovo izvlacenje na centar ili krilo je bezveze, covjek ne moze biti razigravac, jer ne zna.
U tom slucaju Ermina koristit, vjerovatno ce on biti na klupi ako se ne spremi dovoljno. Ne zaboravimo Krpic je i u Slobodi bio najbolji strijelac u istoj ili cak jacoj konkurenciji.
Druga nasa "jednakost" su golmani, sasvim prihvatljivi Eric, Veca, Krsic, kad ih poredis sa konkurentskim. Nista gori nisu.
Krila nasa najveca slabost, nedostaju Zakaric ili Stevanovic. Vadit cemo se jer ostali nemaju neke vedete, nisu Milanovic, Tatar, Sisic bauk.
Stoperi uzasni, tu bi bilo najbolje dva nova stopera dovest. Niko od ovih nije dovoljno dobar. Tu su konkurenti svemirski brod za nas.
Bekovi bezveze, jedan nepostoji naprijed, drugi nazad, treceg ne treba spominjat. Konkurenti pogotovo Sarajevo je bolje Letic/Pidro Sabanovic/Hebibovic, Zrinski ima Kadusica, Stojkica sto je opet bolje od nas, druge ne znam.
Vezna linija konkirenti imaju konkretnije igrace,ali i mi smk doveli dobre igrace. Bojo izgleda kao pojacanje, Mehicu dati sansu ostali bare bare..
Nadat se da pojacanja kod konkurenata nece uspjet. Njihove izlete u Evropi koji ce se nadam negativno odraziti u prvenstvu.
U fudbalu je sve moguce. Ja se uvijek nadam, tako je i sad.
Brate molim te ko Boga budi realan i objektivan i reci da trenutno za nas, sto igracki sto maherski i atraktivnije, su ovi svinsjki i pitice tri puta nadmocniji. Siroki bare bare, Velez i Borac su nagazne mine, na koga ce se najvise naloziti, na nas naravno... nigdje ne mozes u tim tekmama garantovati ni x a ne pobjedu... to ti je vec 5 timova...
Pa i rekao sam da su jaci. Ali nije sad da smo mi Bosna Visoko, a oni neka sila. Sve se to moze nadoknaditi trudom,borbom, i zeljom. Bolan mi Mladenovic umalo nije izbacio Anthomy Knockaerta, i Santinija. Kokot i Beganovic poslali kuci Lamaha, Dilavera, Geru.
Gledao sam ja slucajeve da Lendric ne moze meda protiv Metalgea, da Ahmetovic padne pred nasim golmanom.
Sto se tice protivnika, nikad i nisi mogao garantovat. Edis je u onom nizu pobjeda, jedva dobio u Vrapcicima...
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 04, 2019 11:13 pm

blueheart je napisao/la:
čet jul 04, 2019 10:53 pm
Premier je napisao/la:
čet jul 04, 2019 10:45 pm
Evo najavio nam je amar dadu u prvih 11 za stopera protiv borca :baklja:
Od Dade ocekujem da ustane onako momacki i kaze NE ja to necu , ne zelim i ne znam igrati. Kao sto nije zelio pokusati pod Kosticevom palicom...

A Brko ko Brko , ima on miks spreman u glavi samo ga mozda zezaju eventualni novi igraci. E sad na sta ce to liciti ostaje nam sa vidimo .
Zelim nam puno srece...
Mislis da ce kod Amara upaliti to da mu kaze NE, pa ili ce igrati sta Amar kaze ili nece nikako pa nek bira. To je ono sto Amara odvaja od svakog naseg prethodnog trenera. S te tacke gledista aposlutno podrzavam Amara, igraci su tu da rade po naredbi trenera i to se treba znati. Eh problem je sto su naredbe trenera za sad po pitanju stopera veoma upitne. Ja se i dalje nadam da cemo dovesti nekog, moramo jednostavno.
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 04, 2019 11:13 pm

avlami97 je napisao/la:
čet jul 04, 2019 11:06 pm
Brkoo je napisao/la:
čet jul 04, 2019 5:37 pm
zeljeznicka21 je napisao/la:
čet jul 04, 2019 5:23 pm


Zubanovic ? po meni odlicna cifra s obzirom da se realno jos nije dokazao u seniorskom fudbalu, naravno kad s euzme u obzir nasa liga i to sto smo izbjegli rizik da mozda nece meda moc u seniorskom fudbalu
Ako je istina onda je ovo odlicna cifra u ovom trenutku za Zubanovica. Nadam se da smo ugradili i procenat od minimalno 20% od njegovog narednog transfera. Nadam se samo da nece ici u Tursku nego da ce otici u neku ekipu u npr. Belgiji ili slicnoj ligi i u kojoj ce se kroz neko vrijeme nametnuti u prvog napadaca i da mu to onda bude odskocna daska za neki klub iz lige petice.

Zubanović. Druga Danska liga. Ide besplatno. Od naredne prodaje nama ide 20-30 posto.
Nadam se, da ovo što sam napisao nije istina.
Iskreno to i ja ocekujem.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Sjeverac
Postovi: 85
Pridružen/a: čet jun 20, 2019 11:53 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 04, 2019 11:17 pm

Najjace mi ja kad neko kaze da je neki igrac obican prosjek.Pa jarane u ovoj ligi 90% igraca je prosjek,inace da znaju igrati ne bi ni bili u nasoj ligi.Gledaj npr Bilbija i Todorovic iz Zrinje,i nas Blagojevic,tri teske igracine za nas,otidjose eno ih vise po tribinama sva trojica,a pazi smatrali smo ih igracinama.SVE SU OVO PROSJEK IGRACI U SVIM KLUBOVIMA I TO JE TO.
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1732
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 04, 2019 11:19 pm

AJ stoperski tandem Dado i Kemo pa sta smo mi Bogu zgrijesili..

A mozda se pokaze i bude ko Kevin Vogt iz Hoffenheima :kafa:

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Jacksparrow i 245 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija