Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 03, 2019 8:02 pm

bistrikboy je napisao/la:
sri jul 03, 2019 8:01 pm
Trazimo ljevaka,ne svidja se Pavic Amaru nikako...
Bogu hvala.
Kad zabije glavu u pod i centrira, pa pogodi jedini dio sesnesterca gdje nema niko nas, osipam se.
 
Avatar
Paprika
Postovi: 505
Pridružen/a: pon jun 17, 2019 1:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 03, 2019 8:03 pm

Kakav li je zekanovic.. mlad a lijevi bek
 
Avatar
Paprika
Postovi: 505
Pridružen/a: pon jun 17, 2019 1:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 03, 2019 8:05 pm

Ili cubrilo
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5997
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 03, 2019 8:11 pm

Paprika je napisao/la:
sri jul 03, 2019 8:05 pm
Ili cubrilo
Auuu strasan.....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 03, 2019 8:21 pm

bistrikboy je napisao/la:
sri jul 03, 2019 7:51 pm
DANAN je napisao/la:
sri jul 03, 2019 7:41 pm
EH OVAKO DA SE ISPRAVIM ZA IZNOSENJE NETACNIH PODATAKA.
KAO PRVO IZVINJAVAM SE SVIMA.
POGRESNO SAM PROTUMACIO PODATAK.BROJ OD 92 CLANA SE ODNOSI NA MJESEC JUNI.
U MJESECU JUNU JE, UCLANJENO ILI PRODUZILO CLANSTVO UKUPNO 92 CLANA.STO OPET NE UMANJUJE CINJENICU DA JE TA BROJKA 10 PUTA MANJA ZA RAZLIKU OD MJESECA JUNA PROSLE GODINE.
De nam te cifre za juni 2018 baci da vidimo tih 10 puta manje!

Administracija foruma dobro spava kad su u pitanju ovakva podmetanja i vrijedjanja ljudi u klubu i igraca...

Inace nasi traze beka i stopera...
Ne spava administracija već vrijedno radi da namakne što veći broj godišnjih karti za navijače Želje i još nekih aktivnosti koje bi pomoglo klubu pored redovnih aktivnosti na održavanju foruma. Nismo uvijek u stanju da reagujemo na pojedine navode jer uvijek prvo verifikujemo sve informacije pa kada ih utvrdimo iznosimo na forum ukoliko ih već neko od forumaša nije podjelio. I sada smo tako prvo sa klubom provjerili informaciju o broju aktivnih članova i ta brojka je 1070 aktivnih članova zaključeno sa 17:00 danas. Nama je Željo i samo Željo na prvom mjestu i ja vas molim da shvatite da i pored svih problema sa kojim se klub susreće najveći problem je razjedinjena navijačka baza, molim vas da shvatite da nam ni jedan problem nije veliki kada smo zajedno a svaka banalija prevelika prepreka kada smo podjeljeni.
イビチャ・オシム
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5997
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 03, 2019 8:31 pm

Izlija je napisao/la:
sri jul 03, 2019 8:21 pm
bistrikboy je napisao/la:
sri jul 03, 2019 7:51 pm
DANAN je napisao/la:
sri jul 03, 2019 7:41 pm
EH OVAKO DA SE ISPRAVIM ZA IZNOSENJE NETACNIH PODATAKA.
KAO PRVO IZVINJAVAM SE SVIMA.
POGRESNO SAM PROTUMACIO PODATAK.BROJ OD 92 CLANA SE ODNOSI NA MJESEC JUNI.
U MJESECU JUNU JE, UCLANJENO ILI PRODUZILO CLANSTVO UKUPNO 92 CLANA.STO OPET NE UMANJUJE CINJENICU DA JE TA BROJKA 10 PUTA MANJA ZA RAZLIKU OD MJESECA JUNA PROSLE GODINE.
De nam te cifre za juni 2018 baci da vidimo tih 10 puta manje!

Administracija foruma dobro spava kad su u pitanju ovakva podmetanja i vrijedjanja ljudi u klubu i igraca...

Inace nasi traze beka i stopera...
Ne spava administracija već vrijedno radi da namakne što veći broj godišnjih karti za navijače Želje i još nekih aktivnosti koje bi pomoglo klubu pored redovnih aktivnosti na održavanju foruma. Nismo uvijek u stanju da reagujemo na pojedine navode jer uvijek prvo verifikujemo sve informacije pa kada ih utvrdimo iznosimo na forum ukoliko ih već neko od forumaša nije podjelio. I sada smo tako prvo sa klubom provjerili informaciju o broju aktivnih članova i ta brojka je 1070 aktivnih članova zaključeno sa 17:00 danas. Nama je Željo i samo Željo na prvom mjestu i ja vas molim da shvatite da i pored svih problema sa kojim se klub susreće najveći problem je razjedinjena navijačka baza, molim vas da shvatite da nam ni jedan problem nije veliki kada smo zajedno a svaka banalija prevelika prepreka kada smo podjeljeni.
Ja se stvarno izvinjavam ako sam vama kao administrCiji donio neke neugodnosti.
Do mene je bilo pogresno protzmacena informacija sa moje strane.Nikakve pakosti ili zle namjere nije bilo sa moje strane kako neko hoce sa.prikazu.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Occasionally
Postovi: 447
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 4:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 03, 2019 8:32 pm

CURVA je napisao/la:
sri jul 03, 2019 4:25 pm
daj da neko napravi kako ce izgledati stadion sa krovom ,bojim se da ce nam to biti najveca radost ove sezone
od price nikom te ne damo nema nista ,moramo naci neki model da privucemo investitore u suprotno slijedi opasna dominacija -
Prati malo Građevince :D
slikabank of baroda atm in chennai

slika

slika

slikanearest open gas station

slika

Svaku Noć, pred spavanje. :zeljeznicar1:
 
Avatar
salle86
Postovi: 5131
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 03, 2019 8:36 pm

Plava Porodica je napisao/la:
sri jul 03, 2019 5:21 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
sri jul 03, 2019 5:12 pm
Plava Porodica je napisao/la:
sri jul 03, 2019 5:07 pm

Ma realnost je da su oni bili kite, i ostat će kite.
Realnost je i da su na okupu i da smo malo pojačani.
Realnost je i da ne može se ponoviti onako loša sezona.
Realnost je i da imamo tu neku prednost u vidu Amara.
Ali ovo za sad za sad nije dovoljno. Nama trebaju bar još tri igrača vrhunske kvalitete i konstante bez povreda, zajebavanja.
Da li ćemo namaći novac, i da li ćemo ih uspjeti dovesti, i ako uspijemo da li će biti kasno nakon 8-9 kola odigranih vidjet ćemo.
Sa ovim istim igračima patili se protiv svakog sela, ni na jednom meču nismo bili favoriti da možeš sigurno reći ma uzimamo bez po muke, a sad još zajebaniji protivnici.
Niti za euforije, niti za depresije.
Vidjet ćemo.
Super je sto nista ne ocekujemo. Nikad nama euforija nije nesto pozitivno donijela.
I da, puno bolji cemo biti, jer znamo sta oni mogu, prosle godine se nadali te Bakrac, Rodin, Curjuric, Arezina, Vranjes i mi sve zajebali sto smo mogli.
Ma očekujemo svi nešto. Amar ima neko svoje breme koje nosi. Porodica Osim..
Ali on ne bi bio to što jeste da nema neki izlaz.
Upravo zbog tog, što i on, i svi mi, znamo, koliko ustvari trenutno nismo konkurentni, da će povući neke bolje poteze u preostalih dva mjeseca prijave prinova.
Pa da pokušamo biti konkurentni, i na njegovo neupitno znanje prođemo prvi kroz cilj.
Trenutno stanje, ni za depru, ni za euforiju.
Ima vremena, pa se nadajmo najboljem.
Ispade onda da smo mijenjali sve onako da se ima šta mijenjati.
Ako nećemo dobiti bolje rezultate (na svim poljima) onda smo mijenjali da bi na čelu kluba bio Amar. Samo zbog njega. A sve prave navijače bi trebalo da boli briga ko upravlja klubom dok on ide naprijed. No očito da ima Amar i svojih navijača, možda više i od samog kluba. Komedija.
Kako Amar tako isto može i Senad, peti deseti, libo me tuki za imena. cccc
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 03, 2019 8:38 pm

DANAN je napisao/la:
sri jul 03, 2019 8:31 pm
Izlija je napisao/la:
sri jul 03, 2019 8:21 pm
bistrikboy je napisao/la:
sri jul 03, 2019 7:51 pm


De nam te cifre za juni 2018 baci da vidimo tih 10 puta manje!

Administracija foruma dobro spava kad su u pitanju ovakva podmetanja i vrijedjanja ljudi u klubu i igraca...

Inace nasi traze beka i stopera...
Ne spava administracija već vrijedno radi da namakne što veći broj godišnjih karti za navijače Želje i još nekih aktivnosti koje bi pomoglo klubu pored redovnih aktivnosti na održavanju foruma. Nismo uvijek u stanju da reagujemo na pojedine navode jer uvijek prvo verifikujemo sve informacije pa kada ih utvrdimo iznosimo na forum ukoliko ih već neko od forumaša nije podjelio. I sada smo tako prvo sa klubom provjerili informaciju o broju aktivnih članova i ta brojka je 1070 aktivnih članova zaključeno sa 17:00 danas. Nama je Željo i samo Željo na prvom mjestu i ja vas molim da shvatite da i pored svih problema sa kojim se klub susreće najveći problem je razjedinjena navijačka baza, molim vas da shvatite da nam ni jedan problem nije veliki kada smo zajedno a svaka banalija prevelika prepreka kada smo podjeljeni.
Ja se stvarno izvinjavam ako sam vama kao administrCiji donio neke neugodnosti.
Do mene je bilo pogresno protzmacena informacija sa moje strane.Nikakve pakosti ili zle namjere nije bilo sa moje strane kako neko hoce sa.prikazu.
Izvinjenje prihvaceno, idemo dalje.

Ovih 1070 je bas porazno, pozivam sve Zeljovce da se uclane u Klub!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 03, 2019 8:40 pm

Occasionally je napisao/la:
sri jul 03, 2019 7:54 pm
MrkiMedo je napisao/la:
sri jul 03, 2019 2:24 pm
Zna li neko koliko poslovnih prostora mi imamo ispod istocne tribine ? Koliko bi tu mogli uzimati mjesecno ?
Pisano više puta a prvi zvanični podatak je sa prezentacije tribine Jug kojom prilikom je Misimović istakao da bi taj novi Jug imao cca 900 m2 prostora i koji bi sa cca 1900 m2 ispod Istoka činili prihod od približno 540.000,00 KM. Poređenja radi, Sjever donosi nekih 225.000,00 KM godišnje. Uglavnom, Istok je 1900 m2 i orjentirno 360.000.00 KM na godinu.
Katastrofa sviju mi...
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
salle86
Postovi: 5131
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 03, 2019 8:49 pm

Kospa je napisao/la:
sri jul 03, 2019 8:40 pm
Occasionally je napisao/la:
sri jul 03, 2019 7:54 pm
MrkiMedo je napisao/la:
sri jul 03, 2019 2:24 pm
Zna li neko koliko poslovnih prostora mi imamo ispod istocne tribine ? Koliko bi tu mogli uzimati mjesecno ?
Pisano više puta a prvi zvanični podatak je sa prezentacije tribine Jug kojom prilikom je Misimović istakao da bi taj novi Jug imao cca 900 m2 prostora i koji bi sa cca 1900 m2 ispod Istoka činili prihod od približno 540.000,00 KM. Poređenja radi, Sjever donosi nekih 225.000,00 KM godišnje. Uglavnom, Istok je 1900 m2 i orjentirno 360.000.00 KM na godinu.
Katastrofa sviju mi...
Katastrofa ?
360 hiljada godišnje ili ti ga 30 hiljada mjesečno dođu 3 vrhunska igrača kakve naš klub nema. 3 igrača koji bi nas od moguće borbe za Europu vjerovatno stavili na 1.mjesto kandidata za titulu.
Eto toliko možemo imati, a nemamo...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
amar92
Postovi: 1608
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 03, 2019 8:52 pm

bistrikboy je napisao/la:Trazimo ljevaka,ne svidja se Pavic Amaru nikako...
A Borac uze Subica. Hajd sto se ne mozemo nadmetati sa konama i Zrinjskim, nama Borac i Tutla uzimaju igrace ispred nosa.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 03, 2019 8:55 pm

Sanicanin bi trebao u Borac isto
Željezničar ante portas !
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1732
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 03, 2019 9:02 pm

Mozel' se dovest' ko ?
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 03, 2019 9:19 pm

J tri tacke titulu haha ..
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1732
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 03, 2019 9:21 pm

Panika i nervoza me uhvatila naka, ali to ne znaci da necu otic i uzet godisnju i produzit clansku kao sto neki pisu. To bi trebala bit duznost svakom ko sebe zove navijacem Zelje
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1732
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 03, 2019 9:28 pm

CURVA je napisao/la:
sri jul 03, 2019 9:25 pm
ANamelessGhoul je napisao/la:
sri jul 03, 2019 9:21 pm
Panika i nervoza me uhvatila naka, ali to ne znaci da necu otic i uzet godisnju i produzit clansku kao sto neki pisu. To bi trebala bit duznost svakom ko sebe zove navijacem Zelje
brate za Istok natkriveni :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Majke mi najgotivniji si clan foruma, vidi se u tebi ljubav i bolest zvana ZELJO :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 03, 2019 9:36 pm

Kad pogledam kakav prelazni rok radi Zrinjski tacno me panika uhvati.. Ako bude prema imenima, realno je da se ljudi prošetaju ligom, jedni spas vidim u Amaru ako ko nas zna izvuci to ce biti on!
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 03, 2019 9:43 pm

sahmat je napisao/la:
sri jul 03, 2019 9:36 pm
Kad pogledam kakav prelazni rok radi Zrinjski tacno me panika uhvati.. Ako bude prema imenima, realno je da se ljudi prošetaju ligom, jedni spas vidim u Amaru ako ko nas zna izvuci to ce biti on!
Kao da je Pep Guardiola
 
SanMan
Postovi: 1226
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 03, 2019 9:45 pm

Mogli bi da nam na mob ili mail javiti da nam je istekla članarina i da trebamo/možemo obnoviti (ko banka kad kasniš kredit uplatiti). Dosta raje bi obnovilo članarinu. Ipak su to većinom Željini "bolesnici", bez obzira ko je predsjednik, uprava, trener ili igrači.

Znam da mi je istekla članska (ne znam tačno kad - mrsko mi provjeravati) al čekam da produžim kad budem uzimo godišnju.

Online

Trenutno korisnika/ca: Blueee1921 i 264 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija