Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 03, 2019 8:13 am

DobojskiManijak je napisao/la:
sri jul 03, 2019 7:52 am
storm_raider je napisao/la:
uto jul 02, 2019 10:34 pm
DobojskiManijak je napisao/la:
uto jul 02, 2019 9:30 pm
Najjači su mi ovi likovi koji pljuju po Badžaku ili Misimoviću jer oni su svoju pozajmicu vratili, znači oni su lopovi jer su klubu kad je bilo najteže pozajmicu 400 hiljada i onda legalno vrate. Hajde molim vas da se svi ovdje izjasnilo koliko je od nas spremno sad klubu pozajmicu 100KM a klub će nam vratiti za npr. godinu dana.
Ono malo Željovaca kao Badžaka spremni ste otjerati isto kao što ste otjerali Misimovića, koji ste vi pojam.
:palacgore:

Meni je tuga da zivimo od pozajmnica, i u doba Misimovica, a evo i sada. Isto sam pisao i prije 2 godine, ali ocito da tako mora. Mora neko pogurati, kada sve stane, to je jednostavon tako. I hvala tim ljudima i svakome ko je uradio slicno.

Nadam se nekom samoodrzivom Zelji, ali da se dodje dotle nece moci preko noci. Taj proces je ocito maraton, nikako sprint.

Kako god, valja nama na Grbavicu, a tamo se ljubav pokazuje najvise.
sve dok ne napravimo iskorak u Europi ili prvatizacije pozajmice će biti sastavni dio našeg poslovanja.Uopće ne vidim problem u tome čak šta više treba se ljudima zahvaliti.
Ma naravno da in se treba zahvaliti, to je bez daljnjeg..
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 03, 2019 8:17 am

Što se tiče Graovca ne znam kako se ljudi mogu čuditi na pisanja da ima ponudu Sarajeva, kao neće on gore, on je Željo itd. Čovjek je bio godinu dana kod nas, davao uvijek sve od sebe, bio borben, ali takav je u svakom klubu u kojem je bio. Živimo u vremenu kad se obrće velik novac u fudbalu, tako da nas ne treba začuditi ni da eventualno ode u Sarajevo. Jedan Del Piero napusti Juventus nakon 20 godina, Raul ode iz Reala gdje je bio čitavu karijeru, pa i jedan Graovac može otići npr. u Sarajevo, što prije to shvatimo biće nam lakše "svariti" neke stvari.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3077
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 03, 2019 8:30 am

blueboy je napisao/la:
sri jul 03, 2019 8:17 am
Što se tiče Graovca ne znam kako se ljudi mogu čuditi na pisanja da ima ponudu Sarajeva, kao neće on gore, on je Željo itd. Čovjek je bio godinu dana kod nas, davao uvijek sve od sebe, bio borben, ali takav je u svakom klubu u kojem je bio. Živimo u vremenu kad se obrće velik novac u fudbalu, tako da nas ne treba začuditi ni da eventualno ode u Sarajevo. Jedan Del Piero napusti Juventus nakon 20 godina, Raul ode iz Reala gdje je bio čitavu karijeru, pa i jedan Graovac može otići npr. u Sarajevo, što prije to shvatimo biće nam lakše "svariti" neke stvari.
Možda znaš nesto sto mi ne znamo
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 03, 2019 8:40 am

fanaticZeljin je napisao/la:
sri jul 03, 2019 8:30 am
blueboy je napisao/la:
sri jul 03, 2019 8:17 am
Što se tiče Graovca ne znam kako se ljudi mogu čuditi na pisanja da ima ponudu Sarajeva, kao neće on gore, on je Željo itd. Čovjek je bio godinu dana kod nas, davao uvijek sve od sebe, bio borben, ali takav je u svakom klubu u kojem je bio. Živimo u vremenu kad se obrće velik novac u fudbalu, tako da nas ne treba začuditi ni da eventualno ode u Sarajevo. Jedan Del Piero napusti Juventus nakon 20 godina, Raul ode iz Reala gdje je bio čitavu karijeru, pa i jedan Graovac može otići npr. u Sarajevo, što prije to shvatimo biće nam lakše "svariti" neke stvari.
Možda znaš nesto sto mi ne znamo
Ne znam drug, znam da se povezuje s nama, ali sam pročitao jučer da se i pitari navodno interesuju, a to me nije začudilo.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 03, 2019 8:43 am

mamba21 je napisao/la:
uto jul 02, 2019 11:14 pm
Sta mi sa foruma mozemo uraditi da nahajcamo raju za prvu tekmu?
Zamoliti Stanu, da nam objasni sta je Željo. :D
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
mula
Postovi: 929
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 03, 2019 8:44 am

blueboy je napisao/la:
sri jul 03, 2019 8:17 am
Što se tiče Graovca ne znam kako se ljudi mogu čuditi na pisanja da ima ponudu Sarajeva, kao neće on gore, on je Željo itd. Čovjek je bio godinu dana kod nas, davao uvijek sve od sebe, bio borben, ali takav je u svakom klubu u kojem je bio. Živimo u vremenu kad se obrće velik novac u fudbalu, tako da nas ne treba začuditi ni da eventualno ode u Sarajevo. Jedan Del Piero napusti Juventus nakon 20 godina, Raul ode iz Reala gdje je bio čitavu karijeru, pa i jedan Graovac može otići npr. u Sarajevo, što prije to shvatimo biće nam lakše "svariti" neke stvari.
Slažem se u svemu što si napisao, osim u jednom dijelu:"Živimo u vremenu kad se obrće velik novac u fudbalu"- u tom vremenu mi u Bosni još ne živimo.
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3077
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 03, 2019 8:47 am

avlami97 je napisao/la:
sri jul 03, 2019 8:43 am
mamba21 je napisao/la:
uto jul 02, 2019 11:14 pm
Sta mi sa foruma mozemo uraditi da nahajcamo raju za prvu tekmu?
Zamoliti Stanu, da nam objasni sta je Željo. :D
Nemoj Boga ti :ganja: Neka ide u Mostar na skokove sa starog mosta pa neka ih uči.
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Sjeverac
Postovi: 85
Pridružen/a: čet jun 20, 2019 11:53 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 03, 2019 9:30 am

Ova nasa liga je pravi dom za nezbrinute igrace.Evo gledam Sarajevo,osvajac duple krune,dovodi tri igraca koji su sa svojim klubovima ispali iz lige,i kod nas se predstavljaju kao ogromna pojacanja,pa onda Oremus u Izraelu za pet godina promijenio 5 klubova,nema vise gdje igrati,pa moze kod nas,takoder ogromno pojacanje.Ovaj Nigerijac ne moze ni u Gorici da igra,ovdje ogromno pojacanje.I tako je kod svih nasih klubova,i mi se radovali npr. Vranjesu,frajer nas ukopao do maximuma,Sipovic smo se isto obradovali.Pravi dom za nezbrinute igrace,moja tugo i ligo.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 03, 2019 9:36 am

Ode Subic u Borac izgleda. Ostajemo ipak tanki na bekovskim pozicijama.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2213
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 03, 2019 9:51 am

exbabilon je napisao/la:
sri jul 03, 2019 9:36 am
Ode Subic u Borac izgleda. Ostajemo ipak tanki na bekovskim pozicijama.
Nek ide govno cetnicko...
 
Analitičar1921
Postovi: 295
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 9:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 03, 2019 10:12 am

Cuj No1, samo sam ovo čekao. Raspad od opreme, kvalitet O.
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 03, 2019 10:14 am

No1 kako i spomenuh onda...zanima me samo sta je s ovim sto su vidjeli nase nove umbro dresove?
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 03, 2019 10:15 am

Sjeverac je napisao/la:
sri jul 03, 2019 9:30 am
Ova nasa liga je pravi dom za nezbrinute igrace.Evo gledam Sarajevo,osvajac duple krune,dovodi tri igraca koji su sa svojim klubovima ispali iz lige,i kod nas se predstavljaju kao ogromna pojacanja,pa onda Oremus u Izraelu za pet godina promijenio 5 klubova,nema vise gdje igrati,pa moze kod nas,takoder ogromno pojacanje.Ovaj Nigerijac ne moze ni u Gorici da igra,ovdje ogromno pojacanje.I tako je kod svih nasih klubova,i mi se radovali npr. Vranjesu,frajer nas ukopao do maximuma,Sipovic smo se isto obradovali.Pravi dom za nezbrinute igrace,moja tugo i ligo.
Tako je.
Svaki klub u Hrvatskoj je poželjniji nego mi. Ljudi idu u Inter Zaprešić, Belupo, ...
Tek kad tamo ne mogu igrati dođu ovdje.

Svi su napredovali, samo mi nismo godinama. Mi smo čak i lošiji nego prije.
Dijelom zbog države a dijelom i zbog neznanja i našeg glupog mentaliteta. Daj sve odmah, sad. Ljudi prave ekipu i sistem 10 godina pa onda ubiru plodove i ulaze u Grupnu fazu.

Ma ko nas jebe. Ovo treba proglasiti amaterskom ligom jer je više takva nego profesionalna.
U Hrvatskoj ligi npr igra igrač koji je dao gol u finalu prvenstva do 21 godine i koji je bio jedan od boljih u tom meču.
 
Sjeverac
Postovi: 85
Pridružen/a: čet jun 20, 2019 11:53 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 03, 2019 10:16 am

Analitičar1921 je napisao/la:
sri jul 03, 2019 10:12 am
Cuj No1, samo sam ovo čekao. Raspad od opreme, kvalitet O.
Znaci idemo u rikverc i sa opremom,u rikverc sa stadionom,ekipom,evo i sa opremom,bravo Amare sve ti ***** kamatarsko.
 
Avatar
EdiTM
Postovi: 130
Pridružen/a: sub jul 07, 2018 5:17 pm
Lokacija: C sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 03, 2019 10:16 am

No1 :rofl: :rofl:
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 03, 2019 10:19 am

Jos da preuzme fan shop i nema dalje.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2213
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 03, 2019 10:20 am

Kakav no 1 , insajderi rekose da je umbro
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 03, 2019 10:20 am

slika

slika

slika
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 03, 2019 10:20 am

Joj al kako imamo najjace insajdere :rofl:
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jul 03, 2019 10:21 am

Analitičar1921 je napisao/la:
sri jul 03, 2019 10:12 am
Cuj No1, samo sam ovo čekao. Raspad od opreme, kvalitet O.
Gdje piše da je No1 ?

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 60 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija