Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
avlami97
Postovi: 5202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 01, 2019 5:33 pm

https://****.ba/nakon-pola-godine- ... -urednika/

MARŠ IZ SVETINJE STOKO LOPOVSKO-KAMATARSKA! FUJ!!!
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Qooler
Postovi: 1421
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 01, 2019 5:36 pm

avlami97 je napisao/la:
pon jul 01, 2019 5:33 pm
https://****.ba/nakon-pola-godine-procesa-fk-zeljeznicar-povukao-tuzbu-protiv-naseg-portala-i-glavnog-urednika/

MARŠ IZ SVETINJE STOKO LOPOVSKO-KAMATARSKA! FUJ!!!
Sad će to da prenesu svi portali. Umjesto da se išlo postupkom do kraja, da se vidi šta i kako.

A ko god je donio odluku o povlačenju treba da zna da je svjesno ili nesvjesno priznao da se u Želji kralo.

Šta mislite kakva će biti reakcija sponzora?
 
fanaticZeljin
Postovi: 3076
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 01, 2019 5:38 pm

LARSSON je napisao/la:
pon jul 01, 2019 5:31 pm
DANAN je napisao/la:
pon jul 01, 2019 4:32 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon jul 01, 2019 4:05 pm
Neko baci pricu i odmah svi po Amaru
Pa realno sav pritisak je.prebacen na.amara.
Sam predsjednik je.rekao da ce.mu se obezbjediti svi uslovi za uzimanje titule.
Znaci ako sam dobro skontao. Amar bi Graovca ali ne da pare za njega iako muje Badzak rekao da ce obezbijediti novac za njega i za igrace koje bude trazio ? Znaci sam nije siguran u sebe i zeli da ima izvlakusu kako su pokusali ali eto konkurencija jaka i nije uspio.

E mok Amare..
Neka je on sebi nabio platu.
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 01, 2019 5:41 pm

fanaticZeljin je napisao/la:
pon jul 01, 2019 5:38 pm
LARSSON je napisao/la:
pon jul 01, 2019 5:31 pm
DANAN je napisao/la:
pon jul 01, 2019 4:32 pm


Pa realno sav pritisak je.prebacen na.amara.
Sam predsjednik je.rekao da ce.mu se obezbjediti svi uslovi za uzimanje titule.
Znaci ako sam dobro skontao. Amar bi Graovca ali ne da pare za njega iako muje Badzak rekao da ce obezbijediti novac za njega i za igrace koje bude trazio ? Znaci sam nije siguran u sebe i zeli da ima izvlakusu kako su pokusali ali eto konkurencija jaka i nije uspio.

E mok Amare..
Neka je on sebi nabio platu.
A opet se spinuje kako bi njemu neko da dovodi igrace. Znaci on bi Graovca ali ne za pare za koje trazi dok su mu ljudi rekli da je obezbjedjena plata za njega. Opet bi da bude i trener i da odredjuje plate.
 
Sjeverac
Postovi: 85
Pridružen/a: čet jun 20, 2019 11:53 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 01, 2019 5:44 pm

E moji Zeljovci,sve nas zivo interesuje,ko je sta rekao,ko je koga mrsko pogledao,ko je sta ostavio nije ostavio,sve znamo kako sta treba ,puna nam usta Zelje,a tribine zjape prazne.Kako je ruzno vidjeti onu istocnu tribinu polupraznu.Govorimo necemo na utakmice,necemo na skupstinu,pljuiemo po svemu vezano za klub,i onda kazemo hocemo titulu.Pa hajmo malo biti navijaci,a ne u fazonu"i da osvojite kup nama nista ne znaci",vec pravi istinski navijaci.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3076
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 01, 2019 5:52 pm

LARSSON je napisao/la:
pon jul 01, 2019 5:41 pm
fanaticZeljin je napisao/la:
pon jul 01, 2019 5:38 pm
LARSSON je napisao/la:
pon jul 01, 2019 5:31 pm


Znaci ako sam dobro skontao. Amar bi Graovca ali ne da pare za njega iako muje Badzak rekao da ce obezbijediti novac za njega i za igrace koje bude trazio ? Znaci sam nije siguran u sebe i zeli da ima izvlakusu kako su pokusali ali eto konkurencija jaka i nije uspio.

E mok Amare..
Neka je on sebi nabio platu.
A opet se spinuje kako bi njemu neko da dovodi igrace. Znaci on bi Graovca ali ne za pare za koje trazi dok su mu ljudi rekli da je obezbjedjena plata za njega. Opet bi da bude i trener i da odredjuje plate.
Ako je to tako, i ako bude i dalje ,nema nama napredka. Iskreno se nadam da se on nece miješati u te stvari.
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
mirzoni1921
Postovi: 539
Pridružen/a: uto dec 06, 2016 3:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 01, 2019 5:53 pm

Svi znaju sve, svi bi da se pitaju za sve, a aktivnih članova kluba ima mizeran broj. E blago nama sa nama

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

 
Avatar
Locomotiva
Postovi: 294
Pridružen/a: sub jul 08, 2017 12:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 01, 2019 5:55 pm

Sjeverac je napisao/la:
pon jul 01, 2019 5:44 pm
E moji Zeljovci,sve nas zivo interesuje,ko je sta rekao,ko je koga mrsko pogledao,ko je sta ostavio nije ostavio,sve znamo kako sta treba ,puna nam usta Zelje,a tribine zjape prazne.Kako je ruzno vidjeti onu istocnu tribinu polupraznu.Govorimo necemo na utakmice,necemo na skupstinu,pljuiemo po svemu vezano za klub,i onda kazemo hocemo titulu.Pa hajmo malo biti navijaci,a ne u fazonu"i da osvojite kup nama nista ne znaci",vec pravi istinski navijaci.
:palacgore:
STOP IZGOVORIMA RAZNIM! STOP STOLICAMA PRAZNIM!
NAVIJAČI NA GRBAVICU - SVAKU ŽELJINU UTAKMICU !
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1260
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 01, 2019 5:55 pm

E bas ce ovim odnosom prema tuzbi uliti povjerenje u navijace. Sta sada ocekivati od tuzbi za ne savjesno poslovanje, na koji ce se nacin odnositi prema tom predmetu.... ovo je nista drugo nego sramotan i bezobrazan cin. Nek je stid onoga ko je donio tu odluku
Država Željo
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 01, 2019 6:09 pm

blueheart je napisao/la:
pon jul 01, 2019 5:55 pm
E bas ce ovim odnosom prema tuzbi uliti povjerenje u navijace. Sta sada ocekivati od tuzbi za ne savjesno poslovanje, na koji ce se nacin odnositi prema tom predmetu.... ovo je nista drugo nego sramotan i bezobrazan cin. Nek je stid onoga ko je donio tu odluku
Odluku je donio onaj ko je i narucio "tekst". U "tekstu" je popljuvan Zeljo. Klasicno vracanje usluga.

Svi dobro znamo da se firma koja je prozvana u vezi "teksta" oglasila i kazala da su sve same izmisljotine i da sve ima svoju dinamiku koja se postuje. Nazalost, postovala se dok ovi lopovsko-kamatarski uhljupi nisu zajahali, pa nam blokirase racun radi 30 milja KM i to iznosom od 340 milja.

Trenutni uhljupi nisu u stanju ispuniti valjanu uplatnicu, kako bi dobili licencu, kamo li sto vise. Mars iz svetinje lopovi - sa sudskim presudama.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 01, 2019 6:11 pm

Dabogda pogasili sve forume. Najsretniji smo bili kada ih nije bilo ili su se koristili pomalo.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 01, 2019 6:16 pm

mamba21 je napisao/la:
pon jul 01, 2019 6:11 pm
Dabogda pogasili sve forume. Najsretniji smo bili kada ih nije bilo ili su se koristili pomalo.
Nisu nam forumi krivi sto je Amar klepio lovu od Bekricevog transfera i sto isti dug i pozajmice naplacuje u vise navrata sa zateznim kamatama.

Nekada nije bilo ni interneta, ali su svi znali da su Rutko i Cipe skrsili Njegusa jer je prodao finale Kupa Velezu. Istina se uvijek sazna.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 01, 2019 6:20 pm

avlami97 je napisao/la:
pon jul 01, 2019 6:16 pm
mamba21 je napisao/la:
pon jul 01, 2019 6:11 pm
Dabogda pogasili sve forume. Najsretniji smo bili kada ih nije bilo ili su se koristili pomalo.
Nisu nam forumi krivi sto je Amar klepio lovu od Bekricevog transfera i sto isti dug i pozajmice naplacuje u vise navrata sa zateznim kamatama.

Nekada nije bilo ni interneta, ali su svi znali da su Rutko i Cipe skrsili Njegusa jer je prodao finale Kupa Velezu. Istina se uvijek sazna.
Ne govorim za to, al ocekivao sam odgovor da neko spomene opet amar vs miske. Govorim za opcenito. I proslu upravu su pljuvali po forumima, iznosile se lazi, neki i povjeruju pa dodjes na utakmicu i slusas svasta. Smjesne stvari su se pricale, I tako to pocne sve..
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 01, 2019 6:27 pm

Ovi su dosli samo sa jednm ciljem, a taj cilj je vidljiv iz svih "tekstova", nakon Amarovog odlaska u Katar. U periodu 2009.-2014. su Inspektori pronasli novi porezni dug, a nastao zavlacenjem ruke u kasu blagajne...

Lopovi mars iz svetinje.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 522
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 01, 2019 6:30 pm

Izdajice Zelje na stub srama!!!

Sve odreda!!!

Ono sipanje sampanjca ce nas skupo kostati.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2213
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 01, 2019 6:32 pm

Pa valjda je sad jasno ko je narucio one tekstove....
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 01, 2019 6:33 pm

CURVA je napisao/la:
pon jul 01, 2019 6:25 pm
avlami97 je napisao/la:
pon jul 01, 2019 6:16 pm
mamba21 je napisao/la:
pon jul 01, 2019 6:11 pm
Dabogda pogasili sve forume. Najsretniji smo bili kada ih nije bilo ili su se koristili pomalo.
Nisu nam forumi krivi sto je Amar klepio lovu od Bekricevog transfera i sto isti dug i pozajmice naplacuje u vise navrata sa zateznim kamatama.

Nekada nije bilo ni interneta, ali su svi znali da su Rutko i Cipe skrsili Njegusa jer je prodao finale Kupa Velezu. Istina se uvijek sazna.
Ti znas koliko je on uzeo i da je klepio lovu :zid: da bog sacuva samo se traži m9menqt i rqzlog za pljuvanje.
Ja ne znam, ali zna pravosnazna sudska presuda Opcinskog suda u Sarajevu iz januara 2013. Po prirodi sam legalista. To bi isto bilo kao da ovi presudjene u Hagu neko brani i kaze, ma sta zna Sud u Hagu. Hebo presude. Oni su dobri ljudi, Nisu to istine.

Zabludi korisnoj, uvijek pretpostavljam istinu stetnu, ako i probudi bol, istina nosi i lijek...tako kaze Goethe.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 01, 2019 6:38 pm

@avlami ova uprava htjela staviti nesto pod hipoteku, a eto do danas nisam znao da je prosla stavila. Ova se toliko pljuvala za to, o prosloj ni rijec. Al opet trebale su ti pare, ako si siguran da ces vracati novac, uzmi kredit.

Govorimo sto se Amar pita oko svega. Pa i Misimovic ce pitao za sportski dio, sta je bilo kada je Krcmarevic suspendovao Zeca, a Misimovic ga samo vratio da trenira kao da nista nije bilo. Sta je bilo pred kraj, sukob Arezina Odovic. Znalo se i tada, ali se nesto presuti radi atmosfere i kluba.Tada su s onog foruma to pisali i jedva docekali da pisu te stvari. E sada tako ti i ostali jedva cekate da pisete o danasnjoj upravi. Podvala da plate kasne tri mjeseca, neki jedva docekali da potvrde laz, laz. Nije sve bilo bajno ni prije, nije ni sada. Ali truditi se moramo da bude.

Istu stvar radite kao i oni s onog foruma. Ispasta opet klub. Zato kazem, forumi su zlo, svi ih citaju i mediji dusmanski jedva docekaju da nas dokrajce.

Najsretniji smo bili bez foruma sigurno.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
fanaticZeljin
Postovi: 3076
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 01, 2019 6:39 pm

CURVA je napisao/la:
pon jul 01, 2019 6:36 pm
Neću zadugo pisati ništa, eto da Vam olakšam.Toliko sam bio ponosan na ovaj forum i raja koja je ovdje ali i to su mi pojedinci ogradili.
Povedi i gavrana bombasa :placeodsmijeha:
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Sjeverac
Postovi: 85
Pridružen/a: čet jun 20, 2019 11:53 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 01, 2019 6:40 pm

avlami97 je napisao/la:
pon jul 01, 2019 6:27 pm
Ovi su dosli samo sa jednm ciljem, a taj cilj je vidljiv iz svih "tekstova", nakon Amarovog odlaska u Katar. U periodu 2009.-2014. su Inspektori pronasli novi porezni dug, a nastao zavlacenjem ruke u kasu blagajne...

Lopovi mars iz svetinje.
De drug opusti se ,hiljadu puta jedno te isto pises,skontaj da stalnim pisanjem ovdje nista neces postici,opusti se i usivaj ,ljeto je.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 46 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija