Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2213
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 30, 2019 11:47 am

Imali smo sve to i tacno je ali sta mi sa foruma
Mozemo uraditi povodom toga?
 
Avatar
igla
Postovi: 3618
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 30, 2019 11:52 am

Meni je dovoljno čisto da ne lažemo i ne ponižavamo sami sebe.
Dok smo imali borbu za titulu i gradili stadion bila je priča da mi nismo građevinska firma i da odjebu. Ok, odjebali su.
Eh ne može sad odjednom "borba za titulu" postati prihvatljiva.

Dakle, treba bar što se tiče sportskog dijela da smo maksimalno konkretni, jer su došli talasima te priče.

Titula ili nek svi šetaju kerove po Dolac Malti.
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 30, 2019 11:55 am

Svaka cast za post.Samo direktno i bez licemjerstva.

Daaaajjj tituluu!!
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 30, 2019 12:05 pm

Samo konkretno:
-Milioni baceni na igrace, Zeljin novac bacen, 0(nula) titula i 1(jedan) kup. Dovedes lose trenere i igrace i lafo se boris i ocekujes titulu, i sto je jos ludje u ovakvoj ligi sa svim nasim debilnim odlukama, po par trenera po sezoni i milion igraca i opet pored toga malo nam je falilo da osvojimo titule. Rezultat ovakvog rada: katastrofalna sezona koja je samo kulminacija katastrofalnog rada, potpuno razoren sportski dio, milioni baceni, igraca za prodaju nismo imali itd..

-stalna izgradnja infrastrukture- odlicno, jedina stvar koja se od pocetka ispravno radila, i vidljiv je taj rad, to niko ne moze osporiti. Svi smo ponosni kad vidimo Grbavicu, mada je i tu bilo lovackih prica poput one o novom jugu, trening kampu itd..

Transparentno poslovanje- Na pocetku da, kasnije se to pokazalo kao ubleha, vec sam to objasnjavao..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 30, 2019 12:06 pm

igla je napisao/la:
ned jun 30, 2019 11:52 am
Meni je dovoljno čisto da ne lažemo i ne ponižavamo sami sebe.
Dok smo imali borbu za titulu i gradili stadion bila je priča da mi nismo građevinska firma i da odjebu. Ok, odjebali su.
Eh ne može sad odjednom "borba za titulu" postati prihvatljiva.

Dakle, treba bar što se tiče sportskog dijela da smo maksimalno konkretni, jer su došli talasima te priče.

Titula ili nek svi šetaju kerove po Dolac Malti.
Ma već se priča promjenila
Od tog da se dovode igrači jer je cilj Evropa a da će na ljeto svi letiti i napravit ekipa za titulu, došli smo do toga da su ipak ovo dobri igrači.
A nije da nisu solili pamet po forumu i nema kako nisu napadali ljude koji su se žalili na nove igrače i lošu igru.

Polako se sad i cilj mjenja. Od titule do konkurenta za titulu i to jedva. :D

Meni kao osobi ( smijem reći da se razumijem u fudbal ) nije bitna bila titula toliko, koliko mi je bitan Klub i sistem. Svagdje u svijetu se ide postepeno, ali eto mi hoćemo titulu **** sve ostalo.
I znam da titulom nećemo ništa posebno uraditi ka putu prema boljem klubu ali eto kad "večina" hoće titulu onda nek bude tako.
 
Avatar
igla
Postovi: 3618
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 30, 2019 12:08 pm

Brkoo je napisao/la:
ned jun 30, 2019 12:05 pm
Samo konkretno:
-Milioni baceni na igrace, Zeljin novac bacen, 0(nula) titula i 1(jedan) kup. Dovedes lose trenere i igrace i lafo se boris i ocekujes titulu, i sto je jos ludje u ovakvoj ligi sa svim nasim debilnim odlukama, po par trenera po sezoni i milion igraca i opet pored toga malo nam je falilo da osvojimo titule. Rezultat ovakvog rada: katastrofalna sezona koja je samo kulminacija katastrofalnog rada, potpuno razoren sportski dio, milioni baceni, igraca za prodaju nismo imali itd..

-stalna izgradnja infrastrukture- odlicno, jedina stvar koja se od pocetka ispravno radila, i vidljiv je taj rad, to niko ne moze osporiti. Svi smo ponosni kad vidimo Grbavicu, mada je i tu bilo lovackih prica poput one o novom jugu, trening kampu itd..

Transparentno poslovanje- Na pocetku da, kasnije se to pokazalo kao ubleha, vec sam to objasnjavao..
Ovo boldirano je ključ. To je loše i želimo bolje.
Bolje je titula.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2623
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 30, 2019 12:10 pm

igla je napisao/la:
ned jun 30, 2019 11:52 am
Meni je dovoljno čisto da ne lažemo i ne ponižavamo sami sebe.
Dok smo imali borbu za titulu i gradili stadion bila je priča da mi nismo građevinska firma i da odjebu. Ok, odjebali su.
Eh ne može sad odjednom "borba za titulu" postati prihvatljiva.

Dakle, treba bar što se tiče sportskog dijela da smo maksimalno konkretni, jer su došli talasima te priče.

Titula ili nek svi šetaju kerove po Dolac Malti.
Treba biti iskren do kraja i reći da smo mi sportski bivali sve lošiji i lošiji, a sve je kulminiralo s pet poraza u nizu, što je daleko od borbe za titulu, za Želju je to sramota. Čak i one borbe za titulu su samo zamaskirale loš rad sportskog segmenta. Mnogo, mnogo lutanja i mnogo, mnogo grešaka je tu bilo.

Što se tiče ove sezone, a već sam to govorio, titula jeste imperativ i ja je očekujem. Samo što bih ja Amaru oprostio da je ne osvoji ove sezone (ima toliko kredita), ako ćemo izbaciti 2 ili 3 igrača za koje bismo mogli uzeti najmanje po milion maraka i ako će se vidjeti neki sistem, ako ću vidjeti neki napredak, ako ću sa stadiona ići nasmijan kad pobijedimo.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
BrUDA
Postovi: 556
Pridružen/a: uto okt 30, 2018 8:13 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 30, 2019 12:12 pm

Nista od suncanog dana... zapucalo se iz rovova :D
Srce ima svoje razloge koje razum ne poznaje!
 
Avatar
gavran
Postovi: 7545
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 30, 2019 12:16 pm

Amar927 je napisao/la:
ned jun 30, 2019 11:37 am
Eric

Sinisa Sipovic Graovac Pavic

Hajdar Bojo

E.Zec Ramovic Halilovic

Ramovica


Ono sto je bitno da imamo i veci izbor igraca na klupi:Alispahic,Stanic,Veseli,Zajmovic,Zec,Mehic
Ovo i Djejla igra,pa nisu zvezde granda
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1979
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 30, 2019 12:16 pm

nedjelja malo opustanje, rostilj i kupanje. manite se rovova, skuhat cete se :D
MIRZA RASCIC
 
Avatar
igla
Postovi: 3618
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 30, 2019 12:17 pm

El_Nino je napisao/la:
ned jun 30, 2019 12:06 pm
igla je napisao/la:
ned jun 30, 2019 11:52 am
Meni je dovoljno čisto da ne lažemo i ne ponižavamo sami sebe.
Dok smo imali borbu za titulu i gradili stadion bila je priča da mi nismo građevinska firma i da odjebu. Ok, odjebali su.
Eh ne može sad odjednom "borba za titulu" postati prihvatljiva.

Dakle, treba bar što se tiče sportskog dijela da smo maksimalno konkretni, jer su došli talasima te priče.

Titula ili nek svi šetaju kerove po Dolac Malti.
Ma već se priča promjenila
Od tog da se dovode igrači jer je cilj Evropa a da će na ljeto svi letiti i napravit ekipa za titulu, došli smo do toga da su ipak ovo dobri igrači.
A nije da nisu solili pamet po forumu i nema kako nisu napadali ljude koji su se žalili na nove igrače i lošu igru.

Polako se sad i cilj mjenja. Od titule do konkurenta za titulu i to jedva. :D

Meni kao osobi ( smijem reći da se razumijem u fudbal ) nije bitna bila titula toliko, koliko mi je bitan Klub i sistem. Svagdje u svijetu se ide postepeno, ali eto mi hoćemo titulu **** sve ostalo.
I znam da titulom nećemo ništa posebno uraditi ka putu prema boljem klubu ali eto kad "večina" hoće titulu onda nek bude tako.
Pa jasno mi je da Jehovini svjedoci prave podlogu i priču kako bi Jehovu opet učinili nedodirljivim, ali ako će i ostali progutati tu priču zbog nekog lažnog mira u kući da se ciljevi u svakom segmentu mijenjaju prema dole jer su ovi nesposobni popuniti uplatnicu, a ne nešto više, onda se trebamo preimenovati u FK Lutvo i slijediti samo riječi njegovog gazde, bez prava na dostojanstvo i bilo kakvo razmišljanje.
Ne radite tako u korist Želje već naprotiv, samo kopate jamu više i više. Isti ovi koji sada spinuju i pozivaju na jedinstvo su i nogama i rukama kopali da rasture i dovedu Jehovu. "Zlatnim kašikama ćemo jesti". Daj sad te kašike.
 
Avatar
EdiTM
Postovi: 130
Pridružen/a: sub jul 07, 2018 5:17 pm
Lokacija: C sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 30, 2019 12:18 pm

Hajde opet, niste odavno, ima 2 dana....
 
ferroviario
Postovi: 76
Pridružen/a: pon jun 03, 2019 7:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 30, 2019 12:19 pm

Upalise se ko hemeroidi, valjda od naprezanja il teskog rada..
 
Avatar
gavran
Postovi: 7545
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 30, 2019 12:19 pm

ISB87 je napisao/la:
ned jun 30, 2019 12:16 pm
nedjelja malo opustanje, rostilj i kupanje. manite se rovova, skuhat cete se :D
Nista rostilj po ovoj vrucini,samo razanj
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 30, 2019 12:21 pm

igla je napisao/la:
ned jun 30, 2019 12:08 pm
Brkoo je napisao/la:
ned jun 30, 2019 12:05 pm
Samo konkretno:
-Milioni baceni na igrace, Zeljin novac bacen, 0(nula) titula i 1(jedan) kup. Dovedes lose trenere i igrace i lafo se boris i ocekujes titulu, i sto je jos ludje u ovakvoj ligi sa svim nasim debilnim odlukama, po par trenera po sezoni i milion igraca i opet pored toga malo nam je falilo da osvojimo titule. Rezultat ovakvog rada: katastrofalna sezona koja je samo kulminacija katastrofalnog rada, potpuno razoren sportski dio, milioni baceni, igraca za prodaju nismo imali itd..

-stalna izgradnja infrastrukture- odlicno, jedina stvar koja se od pocetka ispravno radila, i vidljiv je taj rad, to niko ne moze osporiti. Svi smo ponosni kad vidimo Grbavicu, mada je i tu bilo lovackih prica poput one o novom jugu, trening kampu itd..

Transparentno poslovanje- Na pocetku da, kasnije se to pokazalo kao ubleha, vec sam to objasnjavao..
Ovo boldirano je ključ. To je loše i želimo bolje.
Bolje je titula.
Mi smo Zeljo i nas cilj svake sezone moraju biti trofeji. Kad nema trofeja sezona se smatra losom. Samo je velika razlika kad dovedes igrace i napravis dobru atmosferu medju njima, kad se osjeti neka pozitiva, zajednistvo itd i onda ides na titulu ili kad sa druge strane dovedes neke Mailsone, nekog Grka za kojeg niko ziv nije cuo, Elsnera, Jahica(koji je povrijedjen dosao i bio jedan od najplacenijih igraca) ili udjes u sezonu sa jednim lijevim bekom, jednim desnim bekom, sa trenerom koji se zadrzava u klubovima u prosjeku po par kola i onda na sve to napravis atmosferu da igraci jedni druge mrze i da ne pricaju jedni sa drugima ali eto idemo kao na titulu. Valjda je razlika ocigledna..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
ferroviario
Postovi: 76
Pridružen/a: pon jun 03, 2019 7:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 30, 2019 12:21 pm

BrUDA je napisao/la:
ned jun 30, 2019 12:12 pm
Nista od suncanog dana... zapucalo se iz rovova :D
Treba organizovat akciju na forumu dodjele rostilja, da raja odmori barem nedjeljom. Mozda se manje bude pucalo :D
 
fanaticZeljin
Postovi: 3077
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 30, 2019 12:22 pm

gavran je napisao/la:
ned jun 30, 2019 12:19 pm
ISB87 je napisao/la:
ned jun 30, 2019 12:16 pm
nedjelja malo opustanje, rostilj i kupanje. manite se rovova, skuhat cete se :D
Nista rostilj po ovoj vrucini,samo razanj
Jel to spremno cuveno jagnje
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Tacne informacije
Postovi: 11
Pridružen/a: čet jun 27, 2019 12:11 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 30, 2019 12:23 pm

Best team ever!! Htio neko priznati ili ne, ali to je cinjenica

slika
 
fanaticZeljin
Postovi: 3077
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 30, 2019 12:26 pm

Tacne informacije je napisao/la:
ned jun 30, 2019 12:23 pm
Best team ever!! Htio neko priznati ili ne, ali to je cinjenica

slika
Sejo Brajlovic nas vadi
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
igla
Postovi: 3618
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 30, 2019 12:29 pm

Ne pristajem da glumim jedinstvo sa likovima koji licemjerstvo pokazuju iz dana u dan.

Ako takav ovdje ne odgovaram, maknite me, pa onda igrajte predstave.

Tim spinovima kojim spuštate tenzije i pokušavate opravdati eventualnu sezonu bez trofeja možete djelovati samo na bezmudaše i glupane.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], PlavaDobrinja1921 i 53 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija