Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2213
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 2:21 pm

Hare79 je napisao/la:
pet jun 21, 2019 2:19 pm
jovanmaksimovic je napisao/la:
pet jun 21, 2019 2:17 pm
EdiTM je napisao/la:
pet jun 21, 2019 2:11 pm
Siniša produžio na 2 god...
ovo mi se svidja! napokon nesto pozitivno...
Bilo bi pozitivno da je bolji bek
boljeg ne mozemo dovesti.
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5097
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 2:23 pm

Hare79 je napisao/la:
pet jun 21, 2019 2:19 pm
Bilo bi pozitivno da je bolji bek
slazem se... ali da je bolji bek ne bi igrao u ovoj ligi... inace je pozrtvovan igrac i to cijenim...
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 2:27 pm

ti.ZE1921 je napisao/la:
pet jun 21, 2019 2:20 pm
rodrigo87 je napisao/la:
pet jun 21, 2019 2:13 pm
ti.ZE1921 je napisao/la:
pet jun 21, 2019 2:09 pm

Pa eto poceli smo sve zivo pljuvati, ovaj juce psuje Ivicinu zenu.. jos malo i Ivicu ce poceti valjda tako treba. Koja smo mi gamad fuj. A eo lendrica dizete i uzvikujete njegovo ime, srednjake vam s centra dizao.
Hajde trolu produzi molim te, prijavio si se nedavno i valjas gluposti!
Jos jednom, yebemo ti najmilije Tuce!
Za njega je Lendric Ivan BOG
Ja i? Cega je to parametar sto sam se prijavio prije mjesec dva, to je kao neki tvoj argument? Klasicna nasa balijska, nemam sta dodati. Samo pljuj, hraci i hrani ego svoj. Ivan legenda dizao nam srednjake na ocigled stadiona! To navijacino!
Otkad se Amar vratio doslo je more novih nickova koji slijepo brane sve njegove poteze! A nas ste lobotomcima nazivali?! Nisi relevantna osoba da ovdje prosipas pamet.
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 2:32 pm

ti.ZE1921 je napisao/la:
pet jun 21, 2019 2:20 pm
rodrigo87 je napisao/la:
pet jun 21, 2019 2:13 pm
ti.ZE1921 je napisao/la:
pet jun 21, 2019 2:09 pm

Pa eto poceli smo sve zivo pljuvati, ovaj juce psuje Ivicinu zenu.. jos malo i Ivicu ce poceti valjda tako treba. Koja smo mi gamad fuj. A eo lendrica dizete i uzvikujete njegovo ime, srednjake vam s centra dizao.
Hajde trolu produzi molim te, prijavio si se nedavno i valjas gluposti!
Jos jednom, yebemo ti najmilije Tuce!
Za njega je Lendric Ivan BOG
Ja i? Cega je to parametar sto sam se prijavio prije mjesec dva, to je kao neki tvoj argument? Klasicna nasa balijska, nemam sta dodati. Samo pljuj, hraci i hrani ego svoj. Ivan legenda dizao nam srednjake na ocigled stadiona! To navijacino!
Halo prijatelju, jesi ti pratio Zelju tu sezonu i tu tekmu? Momak je ginuo, najbolji strijelac lige, vise znoja dao tu sezonu nego neki koji su tu u klubu dugo i dodju 2 debila i psuju ti ustasku majku? Zasto, jer si druge vjere jel, i dajes 100% za klub? Kako bi ti reagovao? Na kraju svega, Ivan je dobio aplauz juga i osudjeno je to psovanje....kakvo glupo razmisljanje jebote zivot.
 
Avatar
ti.ZE1921
Postovi: 255
Pridružen/a: pet jun 07, 2019 6:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 2:34 pm

rodrigo87 je napisao/la:
pet jun 21, 2019 2:27 pm
ti.ZE1921 je napisao/la:
pet jun 21, 2019 2:20 pm
rodrigo87 je napisao/la:
pet jun 21, 2019 2:13 pm

Hajde trolu produzi molim te, prijavio si se nedavno i valjas gluposti!
Jos jednom, yebemo ti najmilije Tuce!
Za njega je Lendric Ivan BOG
Ja i? Cega je to parametar sto sam se prijavio prije mjesec dva, to je kao neki tvoj argument? Klasicna nasa balijska, nemam sta dodati. Samo pljuj, hraci i hrani ego svoj. Ivan legenda dizao nam srednjake na ocigled stadiona! To navijacino!
Otkad se Amar vratio doslo je more novih nickova koji slijepo brane sve njegove poteze! A nas ste lobotomcima nazivali?! Nisi relevantna osoba da ovdje prosipas pamet.
Hahaha pa moji postovi su omoguceni svima da ih procitaju. Uvijek i dan danas kapa dole bivsima, ovi sad su dosli da ruse Zelju i hrpa smeca se skupila. Udji na moje postove i sve ce ti se samo kazati, od prvog do posljednjeg. I to se ne tice ove teme, mozes li mi ti ili neko reci sto se ovoliko Bekric mrzi? Pa nikad u javnosti otkad je otiso ruzne rijeci nije izjavio za Zelju. Samo mi napisite i to je to?
Nek nama Lendra onaj prstic u pakas gurne, on valjaa..
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3527
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 2:35 pm

Ako trebam nabrojati 5 ljudi koji su me najvise usrecili u zivotu, medju njima je Ivan Lendric... toliko o njemu i poredjenju za prodanim pizdama...
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 2:43 pm

I to je kao dovoljan razlog da zbog dva debila psujes citavoj tribini, to fakat ne kontam. Psujes svim ljudima koji su te podrzavali citavu sezonu i dizali te u nebesa i nakon losih utakmica. Cak i da ti citav stadion najstrasnije psuje moras iskulirati i biti profesionalac.

Ivan Lendric je kao igrac za ovu ligu ubica, bomba za svlacionicu i dovoljno je sekunda da eksplodira i eto belaja. Ispao je korektan prosli put, mogao je i on biti pizda kao Miro Stevanovic i ispaliti se a da klub ne dobije ni feninga ali to nije uradio, ispao je covjek na kraju..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 2:43 pm

E pazi ovo, svinjski ima Hadzica i njima dolazi Lendra a mi imamo Krpica i kao ne treba nam. :rofl:

Ne mogu reci sretno Lendra, ali mi je krivo ne mogu opisati sto nije dosao kod nas. Majstora docekati aplauzom jer to je minimalno zasluzio
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
EdiTM
Postovi: 130
Pridružen/a: sub jul 07, 2018 5:17 pm
Lokacija: C sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 2:44 pm

Hare79 je napisao/la:
pet jun 21, 2019 2:19 pm
jovanmaksimovic je napisao/la:
pet jun 21, 2019 2:17 pm
EdiTM je napisao/la:
pet jun 21, 2019 2:11 pm
Siniša produžio na 2 god...
ovo mi se svidja! napokon nesto pozitivno...
Bilo bi pozitivno da je bolji bek
Ne znam za tebe, ali meni je odlican u kakvoj smo situaciji, jos voli klub za koji igra..
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 2:47 pm

Nešto razmišljam sad i mislim da mi ne možemo naprijed dok ne promijenimo formaciju. Znam da je nemoguće, ali mi moramo početi igrati fudbal sa dva napadača. Pogotovo na Grbavici.
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
kb80
Postovi: 301
Pridružen/a: pet maj 13, 2016 2:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 2:53 pm

azbaha je napisao/la:
pet jun 21, 2019 10:08 am
kb80 je napisao/la:
pet jun 21, 2019 9:05 am
cikazubo je napisao/la:
pet jun 21, 2019 8:57 am


S njima igrali Evropu a s babukom do Livna dogurali :)
Naravno da smo igrali Evropu, jer ti je babuka standard postavio, pa ti na zadnjoj osvojenoj tituli doslo 5 hiljada ljudi, jer jbg osvajamo mi to kao na traci.
Pa sada kada ne igramo Evropu, kako to i zasto. Haj malo razmisli prije nego sto napises tako nesto....
O kojem standardu pricas, o onom 2014. kada nismo za vode imali i kad su nam igrali juniori jer dinara nismo imali? To ti stadnard kojem tezis?
Evo sta predvidjas sljedecu sezonu da vidim?
ma jok, tezim ka onome da se zajebavaju sa nama kako ko i kako hoce...
da nam dolaze treneri da se uce na nama, ali dobro, vi znate sve u i oko kluba i ko je kada prnuo....
standard druze, taj da mozes da kazes da si najtrofejniji klub u BiH (kakva god da je, nasa je), da sa tim mozes (ako imas malo mozga) privuci nekoga i nesto, da si nabio komplekse onim gadovima i slicno.
predvidjam borbu zestoku, jer ce liga biti zajebana, a ne kao prosle godine kada su gadovi uzeli duplu kada je bilo najlakse, bez nas, sa losim zrinjskim i malo losijim sirokim, dok su se ove godine svi nafurali max i evo dovode.
borba oko EU ce da bude, to je ono sto predvidjam, a volio bih da grijesim, da se tucemo za vrč
 
Avatar
ti.ZE1921
Postovi: 255
Pridružen/a: pet jun 07, 2019 6:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 2:54 pm

Premier je napisao/la:
pet jun 21, 2019 2:32 pm
ti.ZE1921 je napisao/la:
pet jun 21, 2019 2:20 pm
rodrigo87 je napisao/la:
pet jun 21, 2019 2:13 pm

Hajde trolu produzi molim te, prijavio si se nedavno i valjas gluposti!
Jos jednom, yebemo ti najmilije Tuce!
Za njega je Lendric Ivan BOG
Ja i? Cega je to parametar sto sam se prijavio prije mjesec dva, to je kao neki tvoj argument? Klasicna nasa balijska, nemam sta dodati. Samo pljuj, hraci i hrani ego svoj. Ivan legenda dizao nam srednjake na ocigled stadiona! To navijacino!
Halo prijatelju, jesi ti pratio Zelju tu sezonu i tu tekmu? Momak je ginuo, najbolji strijelac lige, vise znoja dao tu sezonu nego neki koji su tu u klubu dugo i dodju 2 debila i psuju ti ustasku majku? Zasto, jer si druge vjere jel, i dajes 100% za klub? Kako bi ti reagovao? Na kraju svega, Ivan je dobio aplauz juga i osudjeno je to psovanje....kakvo glupo razmisljanje jebote zivot.
Pa moze samo tvoje razmisljanje biti glupo, da je okej dizati srednjak i psovat komplet tribini, radi 2 frajera sto je isto tezgaroska da su dva psovala i on cuo... Ti si profesionalac, ti primas dobru lovu, najbolji navijaci, najbolji klub. Sam sebe majstore svojom izjavom ponizavas, pisas, vrijedjas.
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 2:55 pm

samo_plavo je napisao/la:
pet jun 21, 2019 2:47 pm
Nešto razmišljam sad i mislim da mi ne možemo naprijed dok ne promijenimo formaciju. Znam da je nemoguće, ali mi moramo početi igrati fudbal sa dva napadača. Pogotovo na Grbavici.
Treba prvo imati drugog napadača. :D
Mi ga nemamo evo godinu.
 
MATORI
Postovi: 1129
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 2:57 pm

vopla je napisao/la:
pet jun 21, 2019 1:35 pm
jaoo kako ga pljuju na fb stranici Zrinjskog, bojkotuju ga samo tako ..

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk
Džaba im je sve...šta smo se mi g.ovana nagutali sa tatinim jaranima ovi svinjevci se neće nagutati za 20 godina.
I da PLATIM kartu pa da gledam egzistencije, rumene, gudala, dokoljenke, pič.ke materine...i bogzna koga će ovaj još dovesti.
Je.bo vas onaj ko vas je doveo.
Lud možda jesam - ali glupi mazohista vala JOK.
Zaboli me šta o tomu misli i reis - a ne forum.
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 2:58 pm

Da Bog da ga samo pitarima zabijao..
1987
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 3:01 pm

shzna je napisao/la:
pet jun 21, 2019 2:58 pm
Da Bog da ga samo pitarima zabijao..
Neće ga taj više ni klisu uvaljat
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
kb80
Postovi: 301
Pridružen/a: pet maj 13, 2016 2:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 3:02 pm

azbaha je napisao/la:
pet jun 21, 2019 10:06 am
kb80 je napisao/la:
pet jun 21, 2019 8:33 am
JE LI VAS STID ?
Trebaju nama crne godine u donjem dijelu tebele ccccc
Neka je Slavko vama dobar, jbo vas on. Na njega nisi OGORCEN plavi brate jel ? Ali ti je ovih pola godine najgorih, ne mogu da vjerujem sta citam.
Kakvi smo mi likovi, "novinari" napišu sta hoce i vi pojedete to kao da je nesto najukusnije. Kako se samo moze upravljati sa masama, evo vam primjera.
Hoce proci ce i to i doci ce novi Slavko Kartoteka da ti prodaje maglu i baca bombe, kakvi bolidi.
Bolje crne godine na dnu tabele nego crne godine u dugovima.
Bolje grijesiti u sportskom segmentu gdje si uvijek u vrhu tabele, nego ne dobiti licencu radi pisljivih 30 hiljada maraka.
Bolje gubit 5 za redom pa kasniti bodove pod sumnjivim okolnostima, nego gubiti milion maraka, brojem 1,000,000KM, imati blokiran racun OPET, imati klub koji za najveci infrastrukturni uspijeh u proteklih 20 godina naziva "Hrpom betona".
Bolje istrpiti Anela i Harisa koji nemaju pojma, nego Zvalju i Rumenog koji nemaju pojma.

Nije me stid ni sekunde, ftr Slavko je i otjeran jer nije bio za Zelje.
vidio sam koliko je bolje, kada je dolazilo 800 ljudi na tekmu, kada si isto tako nabijao dugove i nisi ih se rjesavao, kada su bili blokirani racuni i kada su psovali Šehicu na golu jer ga jbg trebalo istrpiti i onda smo imali na utakmici prosjek 7000 ljudi i pokusali dici malo cijenu igracima, pa nisu isli za golfa IV dizela...
hvala misketu dozivotno za ono sto je uradio, ali nije sve tako crno bijelo i kod njega, a ti to znas vjerovatno i necemo ga postaviti za dozivotnog zato sto izadje i kaze lijepe rijeci, evo i ja cu ti ispricati tako, pa hajde mi vjeruj sve...
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 3:12 pm

samo_plavo je napisao/la:Nešto razmišljam sad i mislim da mi ne možemo naprijed dok ne promijenimo formaciju. Znam da je nemoguće, ali mi moramo početi igrati fudbal sa dva napadača. Pogotovo na Grbavici.
Kakve veze ima formacija sa tim
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 3:12 pm

ti.ZE1921 je napisao/la:
pet jun 21, 2019 2:54 pm
Premier je napisao/la:
pet jun 21, 2019 2:32 pm
ti.ZE1921 je napisao/la:
pet jun 21, 2019 2:20 pm

Ja i? Cega je to parametar sto sam se prijavio prije mjesec dva, to je kao neki tvoj argument? Klasicna nasa balijska, nemam sta dodati. Samo pljuj, hraci i hrani ego svoj. Ivan legenda dizao nam srednjake na ocigled stadiona! To navijacino!
Halo prijatelju, jesi ti pratio Zelju tu sezonu i tu tekmu? Momak je ginuo, najbolji strijelac lige, vise znoja dao tu sezonu nego neki koji su tu u klubu dugo i dodju 2 debila i psuju ti ustasku majku? Zasto, jer si druge vjere jel, i dajes 100% za klub? Kako bi ti reagovao? Na kraju svega, Ivan je dobio aplauz juga i osudjeno je to psovanje....kakvo glupo razmisljanje jebote zivot.
Pa moze samo tvoje razmisljanje biti glupo, da je okej dizati srednjak i psovat komplet tribini, radi 2 frajera sto je isto tezgaroska da su dva psovala i on cuo... Ti si profesionalac, ti primas dobru lovu, najbolji navijaci, najbolji klub. Sam sebe majstore svojom izjavom ponizavas, pisas, vrijedjas.
Da je tako kako ti kazes valjda bi mu se prigovorilo nesto konkretno...u sljedecim utakmica nit mu se zvizdalo, dobio je aplauz i skandiranje navijaca, oprostio se sa stilom, dolazio na grbavicu par puta, i 80% navijaca mu ne zamjera nista nit mu to uzima za zlo...svi bi ga rasirenih ruku docekali.Ako se ja sam vrijedam i ponizavam, onda to je isto uradio i jug i istok i sjever u sljedecoj tekmi😁ocito da nisi bas upravu, al da bas volis Bekrica to je jos ociglednije...
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 3:13 pm

Vratite Senada, Vedrana i ostale zeljovce u klub, ovo je agonija, put za aparate. Zasto ti ljudi nisu u Zelji a vole ga mnogo??

Trenutna situacija nam je grcevita borba za evropu, sa tendencijom propadanja. Moramo to sto prije okrenuti i krenuti se dizati.

Vratite se zeljovci u Klub, nemojte cekati na Amara da prizna da je izgubio konce, on to nece uraditi taman poginuo !
... Godine života svoga tebi dao sam...

Online

Trenutno korisnika/ca: Diverzant i 144 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija