Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 1:57 pm

ti.ZE1921 je napisao/la:
pet jun 21, 2019 1:43 pm
Jako je morbidno sto sebi stalno uzimamo za pravo da vrijedjamo, pljujemo i omalovazavami ljude koji su puno dali ovom klubu. Cesto procitam rumeni, glavati, Bekric ovakav, Bekric onakav. Bekric je Zeljo nema price, momak godinama bio tu, licno mislim i ubjedjen sam daleko najbolja 10ka od rata na ovamo. Koliko je direktno titula donio na Grbavicu, vracao se kad god smo ga zvali bez obzira sto je imao ugovor da odradi i zgrne jos love. Nek mi neko kaze u zadnjih 10-15 godina na Balkanu, a pogotovo u PLBIH koja je to 10ka ili bilo koja druga pozicija u jednoj sezoni imala statistiku 15 golova i 14 asistencija, uzmi u obzir da je to ona bezbezna ekipa iz 09/10?! I sta sad trebam ga pljuvati jer se posvadjao s bivsim predsjednikom. Procitajte moje postove za bivse, svaki put pohvale. I sta sad trebam covjeka pljuvati sto je otisao, nije se dogovorio s njima i prozvao ih. E necu! Ali generalno ko narod brzo i olako zaboravljamo ljude koji su nam nesto znacilo, pa onda to preraste u ljudsku nekulturu i bahatost.
Naravno, ne podrzavam njegov povratak jer nema vise sta ponuditi i ima 34 godine, mada u velikim klubovima kakav je Zeljo se igracima koji su svoje ime urezali na neki nacin izadje u susret. Ponavljam ni u kom slucaju ne podrzavam njegov povratak kao igraca od kojeg se nesto ocekuej!
Evo ja sam procitao ovaj tvoj post i imam nesto da kazem za boldirani dio.
Bekric nikad nije bio Zeljo, niti ce biti.
Yebemo ti Tuce familiju cijelu, znaj da nisi pozeljan vise picketino!
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 1:57 pm

Ajzea je napisao/la:
pet jun 21, 2019 1:25 pm
Lendric nema nista fudbalsko u sebi.

52 utakmice 31 gol i 6 asistencija
U Zelji zabijao na najvaznijim utakmicama i protiv najvecih rivala.

Boze baci jednog da nema nista fudbalsko u sebi.
:rofl: :rofl: :rofl:

I da, kako uopće možete porediti nekog "našeg" i nekog ko dođe, bude 2 godine i ode.
Momak se trudio maksimalno, valjao nam golovima, valjao transferom. On je to prvenstveno radi sebe radio, da oživi karijeru. Profesionalno.
Da je nama više ovih primjera kao Lendrić pa da nam valjaju kako igrama tako i transferom.

Lendra sretno dole. Vjerujem da ćeš ga i protiv nas proslaviti i nemam ništa protiv toga.

Samo ovaj Zrinjski jak kao NATO j tri tačke njih.
Vićemo kakav im je ovaj trener, ali ekipa im je uhhhh
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 1:57 pm

Qooler je napisao/la:
pet jun 21, 2019 1:52 pm
Siguran sam da bi Lendrić i pod malo lošijim uslovima potpisao za Želju nego za Svinjski.

Svako pa i Lendrić gleda pare, a nemojte zaboraviti da je svako malo navraćao na Grbavicu. Nemojte ni zaboraviti da je prije transfera potpisao ugovor da Željo dobije dobru odštetu.

Siguran sam da bi i pod nešto lošijim uslovima prije potpisao za Želju za razliku od onog kera.

Sretno Lendriću! Od mene ako budem na Grbavici ćeš dobiti aplauz.

Mi možemo očekivati da Krpić se proda i onda u zadnjih dan dva da očekujemo još nekog ahbaba božanstva sa minimalno 32-33 godine.
Božanstvo ima dobar ugovor može se zajebavat i dovodit raju pa skoro iz kafane. Ako i izgubi sve utakmice opet ima ugovor.
Dovedeš ljude šarnu ti ugovor koji hoćeš i onda radiš šta hoćeš.
Neko je nedavno pisao da smo Lendri nudili neku placu, on rekao kao da je to smijesno i da to potrosi za dan.Vrlo moguce jer nije se bez razloga vrtio na premijeri onog filma, stigao direkt iz rumunjske...i ja mislim da bi nas izabrao da smo ga htjeli, al ocito je procjenjeno da ne treba.Hvala mu za sve, i ne treba ga prozivati jer ocito mu je nasa liga spas, a nije direktno presao dole nego nakon par klubova.Donio pare, golove, odbio otici na pola sezone, uvijek davao 100%, aplauz nego sta!
Valja se nama sikirati sta ako Krpa ode, jer ocito ni Rodin ni Sinan ne idu, valja naci pare..
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 1:58 pm

A evo izgleda da ćemo imati priliku ponovo uživati u Bekrijinim bravurama i maestralnim potezima. Kad guzonja opali sprint, ima da nas potrefi zemljotres, srušit će nam istočnu tribinu. Jedva čekam, Željine legende ponovo na okupu. :baklja: :baklja: :baklja:
10 hiljada protiv Borca dolazi da pozdravi Bogija, Bekriju i Stanu!
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 1:59 pm

samo_plavo je napisao/la:
pet jun 21, 2019 1:58 pm
A evo izgleda da ćemo imati priliku ponovo uživati u Bekrijinim bravurama i maestralnim potezima. Kad guzonja opali sprint, ima da nas potrefi zemljotres, srušit će nam istočnu tribinu. Jedva čekam, Željine legende ponovo na okupu. :baklja: :baklja: :baklja:
10 hiljada protiv Borca dolazi da pozdravi Bogija, Bekriju i Stanu!
Bekrija ako dodje ona neka ga mama njegova gleda. Toliko od mene
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 2:00 pm

A jucer gledam isto otvaranje lige sa Borcem na Grbavici. Svraka daje gol od precku... kad ono jutros na treningu
Forza 1921!

Oda majstore!
 
vopla
Postovi: 412
Pridružen/a: ned avg 12, 2018 6:47 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 2:00 pm

.slika

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk

 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3550
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 2:06 pm

vopla je napisao/la:
pet jun 21, 2019 2:00 pm
.slika

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk
Mozemo li dati stanica i upravu za Ivana Lendrica :)
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
ti.ZE1921
Postovi: 255
Pridružen/a: pet jun 07, 2019 6:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 2:09 pm

rodrigo87 je napisao/la:
pet jun 21, 2019 1:57 pm
ti.ZE1921 je napisao/la:
pet jun 21, 2019 1:43 pm
Jako je morbidno sto sebi stalno uzimamo za pravo da vrijedjamo, pljujemo i omalovazavami ljude koji su puno dali ovom klubu. Cesto procitam rumeni, glavati, Bekric ovakav, Bekric onakav. Bekric je Zeljo nema price, momak godinama bio tu, licno mislim i ubjedjen sam daleko najbolja 10ka od rata na ovamo. Koliko je direktno titula donio na Grbavicu, vracao se kad god smo ga zvali bez obzira sto je imao ugovor da odradi i zgrne jos love. Nek mi neko kaze u zadnjih 10-15 godina na Balkanu, a pogotovo u PLBIH koja je to 10ka ili bilo koja druga pozicija u jednoj sezoni imala statistiku 15 golova i 14 asistencija, uzmi u obzir da je to ona bezbezna ekipa iz 09/10?! I sta sad trebam ga pljuvati jer se posvadjao s bivsim predsjednikom. Procitajte moje postove za bivse, svaki put pohvale. I sta sad trebam covjeka pljuvati sto je otisao, nije se dogovorio s njima i prozvao ih. E necu! Ali generalno ko narod brzo i olako zaboravljamo ljude koji su nam nesto znacilo, pa onda to preraste u ljudsku nekulturu i bahatost.
Naravno, ne podrzavam njegov povratak jer nema vise sta ponuditi i ima 34 godine, mada u velikim klubovima kakav je Zeljo se igracima koji su svoje ime urezali na neki nacin izadje u susret. Ponavljam ni u kom slucaju ne podrzavam njegov povratak kao igraca od kojeg se nesto ocekuej!
Evo ja sam procitao ovaj tvoj post i imam nesto da kazem za boldirani dio.
Bekric nikad nije bio Zeljo, niti ce biti.
Yebemo ti Tuce familiju cijelu, znaj da nisi pozeljan vise picketino!
Pa eto poceli smo sve zivo pljuvati, ovaj juce psuje Ivicinu zenu.. jos malo i Ivicu ce poceti valjda tako treba. Koja smo mi gamad fuj. A eo lendrica dizete i uzvikujete njegovo ime, srednjake vam s centra dizao.
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 2:09 pm

A i mi smo isto za Stanića govorili, još i gore. Pa se smiri.
Kako reće Stana, kad dođu dobri rezutati to se zaboravi. Kad Lendra krene zabijat šutit će i oni.

Mada smo mi primjer kako se ušutimo i zaboravimo i bez dobrih rezultata :D
 
Avatar
EdiTM
Postovi: 130
Pridružen/a: sub jul 07, 2018 5:17 pm
Lokacija: C sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 2:11 pm

Siniša produžio na 2 god...
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 2:13 pm

EdiTM je napisao/la:
pet jun 21, 2019 2:11 pm
Siniša produžio na 2 god...
:baklja: :baklja: :baklja:
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 2:13 pm

ti.ZE1921 je napisao/la:
pet jun 21, 2019 2:09 pm
rodrigo87 je napisao/la:
pet jun 21, 2019 1:57 pm
ti.ZE1921 je napisao/la:
pet jun 21, 2019 1:43 pm
Jako je morbidno sto sebi stalno uzimamo za pravo da vrijedjamo, pljujemo i omalovazavami ljude koji su puno dali ovom klubu. Cesto procitam rumeni, glavati, Bekric ovakav, Bekric onakav. Bekric je Zeljo nema price, momak godinama bio tu, licno mislim i ubjedjen sam daleko najbolja 10ka od rata na ovamo. Koliko je direktno titula donio na Grbavicu, vracao se kad god smo ga zvali bez obzira sto je imao ugovor da odradi i zgrne jos love. Nek mi neko kaze u zadnjih 10-15 godina na Balkanu, a pogotovo u PLBIH koja je to 10ka ili bilo koja druga pozicija u jednoj sezoni imala statistiku 15 golova i 14 asistencija, uzmi u obzir da je to ona bezbezna ekipa iz 09/10?! I sta sad trebam ga pljuvati jer se posvadjao s bivsim predsjednikom. Procitajte moje postove za bivse, svaki put pohvale. I sta sad trebam covjeka pljuvati sto je otisao, nije se dogovorio s njima i prozvao ih. E necu! Ali generalno ko narod brzo i olako zaboravljamo ljude koji su nam nesto znacilo, pa onda to preraste u ljudsku nekulturu i bahatost.
Naravno, ne podrzavam njegov povratak jer nema vise sta ponuditi i ima 34 godine, mada u velikim klubovima kakav je Zeljo se igracima koji su svoje ime urezali na neki nacin izadje u susret. Ponavljam ni u kom slucaju ne podrzavam njegov povratak kao igraca od kojeg se nesto ocekuej!
Evo ja sam procitao ovaj tvoj post i imam nesto da kazem za boldirani dio.
Bekric nikad nije bio Zeljo, niti ce biti.
Yebemo ti Tuce familiju cijelu, znaj da nisi pozeljan vise picketino!
Pa eto poceli smo sve zivo pljuvati, ovaj juce psuje Ivicinu zenu.. jos malo i Ivicu ce poceti valjda tako treba. Koja smo mi gamad fuj. A eo lendrica dizete i uzvikujete njegovo ime, srednjake vam s centra dizao.
Hajde trolu produzi molim te, prijavio si se nedavno i valjas gluposti!
Jos jednom, yebemo ti najmilije Tuce!
Za njega je Lendric Ivan BOG
Zadnja izmjena: rodrigo87, dana/u pet jun 21, 2019 2:15 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 2:15 pm

Ma meni je muka pravo od povratnika i jednih te istih imena uvijek. Je li to nije moguće naći mlade igrače, kojima je san igrati za Želju, koji će se boriti i trenirati? Je li to jedan ker Samir Bekrić treba da zauzima mjesto i minutažu Semiru Daciću? Fuj. Stvarno ja ne znam šta je u Amarovoj glavi. Bruka!

Hajde bar pozitivno ugovor za Sinišu, solidan igrač, nikad ništa nije muljao, momak je uvijek pozitivan i toliko je želio završiti karijeru kod nas...
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 2:15 pm

Premier je napisao/la:
pet jun 21, 2019 1:57 pm
Qooler je napisao/la:
pet jun 21, 2019 1:52 pm
Siguran sam da bi Lendrić i pod malo lošijim uslovima potpisao za Želju nego za Svinjski.

Svako pa i Lendrić gleda pare, a nemojte zaboraviti da je svako malo navraćao na Grbavicu. Nemojte ni zaboraviti da je prije transfera potpisao ugovor da Željo dobije dobru odštetu.

Siguran sam da bi i pod nešto lošijim uslovima prije potpisao za Želju za razliku od onog kera.

Sretno Lendriću! Od mene ako budem na Grbavici ćeš dobiti aplauz.

Mi možemo očekivati da Krpić se proda i onda u zadnjih dan dva da očekujemo još nekog ahbaba božanstva sa minimalno 32-33 godine.
Božanstvo ima dobar ugovor može se zajebavat i dovodit raju pa skoro iz kafane. Ako i izgubi sve utakmice opet ima ugovor.
Dovedeš ljude šarnu ti ugovor koji hoćeš i onda radiš šta hoćeš.
Neko je nedavno pisao da smo Lendri nudili neku placu, on rekao kao da je to smijesno i da to potrosi za dan.Vrlo moguce jer nije se bez razloga vrtio na premijeri onog filma, stigao direkt iz rumunjske...i ja mislim da bi nas izabrao da smo ga htjeli, al ocito je procjenjeno da ne treba.Hvala mu za sve, i ne treba ga prozivati jer ocito mu je nasa liga spas, a nije direktno presao dole nego nakon par klubova.Donio pare, golove, odbio otici na pola sezone, uvijek davao 100%, aplauz nego sta!
Valja se nama sikirati sta ako Krpa ode, jer ocito ni Rodin ni Sinan ne idu, valja naci pare..
Kako ce nas.izabrati kada ti isti prijave njegovog menadjera za malverzacije oko transfera u lens....
Kako onda ocekivati da neko dosje u takvu sredinu.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
black64
Postovi: 820
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 2:15 pm

Grcevita borba za plasman od 5 do 8 mesta.Epilog svih desavanja u zadnjih 6 mjeseci ce na kraju sezone 2019/2020 rezultirati ponovnim ne izlaskom u evropu velikim minusima u poslovanju,zaduzenja,krediti a onda ostaje ili ulazak Budnja,Selimovica i inih tajkuna ili prodajom nekretnina kako nas ne bi snasla sudbina KK Bosne.
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5108
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 2:17 pm

EdiTM je napisao/la:
pet jun 21, 2019 2:11 pm
Siniša produžio na 2 god...
ovo mi se svidja! napokon nesto pozitivno...
100/94/37/34 - i to je to!
 
Hare79
Postovi: 1235
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 2:19 pm

jovanmaksimovic je napisao/la:
pet jun 21, 2019 2:17 pm
EdiTM je napisao/la:
pet jun 21, 2019 2:11 pm
Siniša produžio na 2 god...
ovo mi se svidja! napokon nesto pozitivno...
Bilo bi pozitivno da je bolji bek
 
Avatar
ti.ZE1921
Postovi: 255
Pridružen/a: pet jun 07, 2019 6:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 2:20 pm

rodrigo87 je napisao/la:
pet jun 21, 2019 2:13 pm
ti.ZE1921 je napisao/la:
pet jun 21, 2019 2:09 pm
rodrigo87 je napisao/la:
pet jun 21, 2019 1:57 pm

Evo ja sam procitao ovaj tvoj post i imam nesto da kazem za boldirani dio.
Bekric nikad nije bio Zeljo, niti ce biti.
Yebemo ti Tuce familiju cijelu, znaj da nisi pozeljan vise picketino!
Pa eto poceli smo sve zivo pljuvati, ovaj juce psuje Ivicinu zenu.. jos malo i Ivicu ce poceti valjda tako treba. Koja smo mi gamad fuj. A eo lendrica dizete i uzvikujete njegovo ime, srednjake vam s centra dizao.
Hajde trolu produzi molim te, prijavio si se nedavno i valjas gluposti!
Jos jednom, yebemo ti najmilije Tuce!
Za njega je Lendric Ivan BOG
Ja i? Cega je to parametar sto sam se prijavio prije mjesec dva, to je kao neki tvoj argument? Klasicna nasa balijska, nemam sta dodati. Samo pljuj, hraci i hrani ego svoj. Ivan legenda dizao nam srednjake na ocigled stadiona! To navijacino!
Zadnja izmjena: ti.ZE1921, dana/u pet jun 21, 2019 2:20 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 2:20 pm

ti.ZE1921 je napisao/la:
pet jun 21, 2019 1:43 pm
Jako je morbidno sto sebi stalno uzimamo za pravo da vrijedjamo, pljujemo i omalovazavami ljude koji su puno dali ovom klubu. Cesto procitam rumeni, glavati, Bekric ovakav, Bekric onakav. Bekric je Zeljo nema price, momak godinama bio tu, licno mislim i ubjedjen sam daleko najbolja 10ka od rata na ovamo. Koliko je direktno titula donio na Grbavicu, vracao se kad god smo ga zvali bez obzira sto je imao ugovor da odradi i zgrne jos love. Nek mi neko kaze u zadnjih 10-15 godina na Balkanu, a pogotovo u PLBIH koja je to 10ka ili bilo koja druga pozicija u jednoj sezoni imala statistiku 15 golova i 14 asistencija, uzmi u obzir da je to ona bezbezna ekipa iz 09/10?! I sta sad trebam ga pljuvati jer se posvadjao s bivsim predsjednikom. Procitajte moje postove za bivse, svaki put pohvale. I sta sad trebam covjeka pljuvati sto je otisao, nije se dogovorio s njima i prozvao ih. E necu! Ali generalno ko narod brzo i olako zaboravljamo ljude koji su nam nesto znacilo, pa onda to preraste u ljudsku nekulturu i bahatost.
Naravno, ne podrzavam njegov povratak jer nema vise sta ponuditi i ima 34 godine, mada u velikim klubovima kakav je Zeljo se igracima koji su svoje ime urezali na neki nacin izadje u susret. Ponavljam ni u kom slucaju ne podrzavam njegov povratak kao igraca od kojeg se nesto ocekuej!
Bekric je k.u.r.a.c a ne Zeljo.
Pustite tu suplju.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 56 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija