Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3527
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 1:37 pm

Ajzea je napisao/la:
pet jun 21, 2019 1:28 pm
Stvarno poredis hrakanje po Stanicu i hrakanje po Lendricu?

Lendric dosao, izdominirao, produzio ugovor kad je na vrhuncu bio, mi zaradili. Smrad otisao da rijesi egzistenciju pa zavrsi u Zrinjskom za koju stoju vise.
Pri tome nam pjeva pjesme... govno alkoholicarsko...
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2213
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 1:38 pm

vopla je napisao/la:
pet jun 21, 2019 1:35 pm
jaoo kako ga pljuju na fb stranici Zrinjskog, bojkotuju ga samo tako ..

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk
Jebace mu mater balijsku :D
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 1:38 pm

samo_plavo je napisao/la:
pet jun 21, 2019 1:32 pm
Zeljo je napisao/la:
pet jun 21, 2019 1:25 pm
samo_plavo je napisao/la:
pet jun 21, 2019 1:21 pm
Hahahahaha e svašta i ovdje možeš pročitati majko draga.
Čuj neka nas je Lendrić zaobišao :placeodsmijeha:
Još su mi gori ovi navijači koji sad govore "*****, izdajnik, smrad, govno, uhljup" i tome slično.
Pa svašta bih rekao, ali fasovat' ću ban zbog gluposti.
Isto k'o i sa Čurjurićem, otišao u Zrinjski i izdajnik, a uopšte ga nismo ni htjeli. E pa isto kao i Čurjurića, mogli smo vratiti Lendrića i sigurno bi izabrao nas prije Zrinjskog, ali ko je kriv kad imamo nesposobnog trenera i nesposobnu upravu. Jel to Lendrić kriv što mi nemamo za hljeba, jel to on trebao odbiti ponudu Zrinjskog koju sigurno mi nikad ne bismo mogli ponuditi, jel to trebao zbog Želje odbiti Zrinjski i ne igrati fudbal? E neka si potpisao!
JEDAN NA JEDAN IGRAJ IVANE! Puno si ti dao za Želju da bi neki kretenčići uzimali sebi za pravo da te prozivaju.

Klocevski, Bogi, Stana, Sadiković, Alispahić, Bekrija, Adilović aBd, Svraka, poćeraaaj Amareeee!

ODLAZI AMARE! UPRAVA NAPOLJE!
Želju ste nam sjebali!

Valjda izborimo taj opstanak, ako je to uopšte Amarov cilj?
Pa sto se onda Stanic pljuvao kad je otisao u Zrinjski? Tad je to bila izdaja, jel?
I jedan i drugi su se popisali na sve kad su potpisali za taj klub.
Eh tu sam vas čekao.
Jeste bila izdaja. Zato što se keru nudilo sve, i ugovor, i mjesto u Klubu poslije završetka karijere, izašlo mu se maksimalno u susret, a on zavlačio tamo i jeo govna sa svojim haverima. Popišao se po nama ko niko do tada.
A ovo sad izdaja nije, bar za onog ko ima bar malo mozga. Ako ima uopšte ne može porediti odlazak kera u Zrinjski i odlazak Lendrića. Lendrić je Želji dao više nego svi ovi zajedno koji se kunu u ljubav i prosipaju neke šuplje priče. Produžio ugovor da Klubu pomogne, odbio odličnu ponudu, dao onoliko golova, donio Klubu 300.000€. I nikad ništa protiv Želje nije rekao. I ti se nađeš pametan i porediš njih dvojicu? :zid:
Cuj tu sam vas cekao haha. Jesam li to vec svrstan u neku drugu grupu?
Kazem fino da je jako slicna situacija i Lendricu su se pjevale pjesme, on sam prcao Zrinjski, Ultrase i onda lagano potpise za njih. A i jedan i drugi yu na svakom koraku pricali o Zelji, te Zeljo najveci, te Zeljo najbolji, a ovamo su samo pare bitne, ljubavi nema. Samo jos fali da i on zapjeva sa njima ko onaj ker.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3527
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 1:39 pm

Ndare je napisao/la:
pet jun 21, 2019 1:18 pm
Ma frajer je plačenik klasični fudbalski. Nema kod njega ljubavi samo šolde i igra maximalno gdje god potpiše. Mi se previše vezujemo za te prolaznike i to je naš problem a opet oni ljude kupe sa par floskula u izjavama tipa najbolji klub, navijači itd itd...Istina je da samo pare su njima motiv i to su im vodilje kao i večini u ovom vremenu. Od romantike, vjernosti, privrženosti niko ne živi a pokazuje se to iz dana u dan.. e sad jel na žalost il nije to je na svakom da lično prosudi.
Ja se vezem za ljude koji se bore za grb... pun mi je k.... ovih legendi i "on je nas"...

Najbolji primjer je Miroslav S.
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 1:39 pm

Sudeci po komentarima na fb stranici zrinje mogao bi lendra i ne zaigrat za njih😂
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 1:39 pm

Barem je Sinisa produzio, hvala bogu. Valjda necu Zvalju gledati na desnom beku.
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 1:40 pm

Svraka jutros trenirao sa ekipom
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 1:41 pm

Premier je napisao/la:
pet jun 21, 2019 1:31 pm
Zeljo je napisao/la:
pet jun 21, 2019 1:25 pm
samo_plavo je napisao/la:
pet jun 21, 2019 1:21 pm
Hahahahaha e svašta i ovdje možeš pročitati majko draga.
Čuj neka nas je Lendrić zaobišao :placeodsmijeha:
Još su mi gori ovi navijači koji sad govore "*****, izdajnik, smrad, govno, uhljup" i tome slično.
Pa svašta bih rekao, ali fasovat' ću ban zbog gluposti.
Isto k'o i sa Čurjurićem, otišao u Zrinjski i izdajnik, a uopšte ga nismo ni htjeli. E pa isto kao i Čurjurića, mogli smo vratiti Lendrića i sigurno bi izabrao nas prije Zrinjskog, ali ko je kriv kad imamo nesposobnog trenera i nesposobnu upravu. Jel to Lendrić kriv što mi nemamo za hljeba, jel to on trebao odbiti ponudu Zrinjskog koju sigurno mi nikad ne bismo mogli ponuditi, jel to trebao zbog Želje odbiti Zrinjski i ne igrati fudbal? E neka si potpisao!
JEDAN NA JEDAN IGRAJ IVANE! Puno si ti dao za Želju da bi neki kretenčići uzimali sebi za pravo da te prozivaju.

Klocevski, Bogi, Stana, Sadiković, Alispahić, Bekrija, Adilović aBd, Svraka, poćeraaaj Amareeee!

ODLAZI AMARE! UPRAVA NAPOLJE!
Želju ste nam sjebali!

Valjda izborimo taj opstanak, ako je to uopšte Amarov cilj?
Pa sto se onda Stanic pljuvao kad je otisao u Zrinjski? Tad je to bila izdaja, jel?
I jedan i drugi su se popisali na sve kad su potpisali za taj klub.
Daj ba, stanic tu bruku godina, digli mu parolu lafo primjer, da ostane u klubu nakon karijere...i zasmetala mu plata kolege i pozicija i ode u konkurenta i slavi ko lud na klupu.Ker obicni.
Ivan je obicni igrac i sportas, boli ga k nema ljubavi biznis samo...ali pogledaj proslavu gola protiv zrinje iz mostara i jasno ce biti.
Kakogod, bio bi pojacanje ali nasem Fergusonu se ne svidja, boze moj...neko potpisuje Lendrica i Irfana a neko strepi ko ce potpisati-Jamak, Bekric ili Svraka...JADNO!
Ma nama Lendric realno i ne treba. Imamo i Krpica i Zeca. Mislim da bi samo pokvario atmosferu medju igracima da je došao, ne zato sto on unosi nemir nego radi minutaže. Jer neko bi od njih morao biti dosta vise na klupi.
Stanic je ker, sto kazes nema ljubavi, samo su pare bitne
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 1:41 pm

Zeljo je napisao/la:
pet jun 21, 2019 1:38 pm
samo_plavo je napisao/la:
pet jun 21, 2019 1:32 pm
Zeljo je napisao/la:
pet jun 21, 2019 1:25 pm


Pa sto se onda Stanic pljuvao kad je otisao u Zrinjski? Tad je to bila izdaja, jel?
I jedan i drugi su se popisali na sve kad su potpisali za taj klub.
Eh tu sam vas čekao.
Jeste bila izdaja. Zato što se keru nudilo sve, i ugovor, i mjesto u Klubu poslije završetka karijere, izašlo mu se maksimalno u susret, a on zavlačio tamo i jeo govna sa svojim haverima. Popišao se po nama ko niko do tada.
A ovo sad izdaja nije, bar za onog ko ima bar malo mozga. Ako ima uopšte ne može porediti odlazak kera u Zrinjski i odlazak Lendrića. Lendrić je Želji dao više nego svi ovi zajedno koji se kunu u ljubav i prosipaju neke šuplje priče. Produžio ugovor da Klubu pomogne, odbio odličnu ponudu, dao onoliko golova, donio Klubu 300.000€. I nikad ništa protiv Želje nije rekao. I ti se nađeš pametan i porediš njih dvojicu? :zid:
Cuj tu sam vas cekao haha. Jesam li to vec svrstan u neku drugu grupu?
Kazem fino da je jako slicna situacija i Lendricu su se pjevale pjesme, on sam prcao Zrinjski, Ultrase i onda lagano potpise za njih. A i jedan i drugi yu na svakom koraku pricali o Zelji, te Zeljo najveci, te Zeljo najbolji, a ovamo su samo pare bitne, ljubavi nema. Samo jos fali da i on zapjeva sa njima ko onaj ker.
Ni u kakvu grupu ja nikoga nikad nisam svrstao. Kažem "tu sa vas čekao" jer sam znao da će neko od forumaša postaviti to za Stanića kao odgovor na moj post. Da ne bude zabune. A što se toga tiče, sve dok ne zapjeva ja mu ništa prigovoriti neću. A neću ni zaboraviti ono slavlje protiv njih i srednji prst Ultrasima.
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 1:43 pm

Karaj nas i ti kad može svako.
slika
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
ti.ZE1921
Postovi: 255
Pridružen/a: pet jun 07, 2019 6:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 1:43 pm

Jako je morbidno sto sebi stalno uzimamo za pravo da vrijedjamo, pljujemo i omalovazavami ljude koji su puno dali ovom klubu. Cesto procitam rumeni, glavati, Bekric ovakav, Bekric onakav. Bekric je Zeljo nema price, momak godinama bio tu, licno mislim i ubjedjen sam daleko najbolja 10ka od rata na ovamo. Koliko je direktno titula donio na Grbavicu, vracao se kad god smo ga zvali bez obzira sto je imao ugovor da odradi i zgrne jos love. Nek mi neko kaze u zadnjih 10-15 godina na Balkanu, a pogotovo u PLBIH koja je to 10ka ili bilo koja druga pozicija u jednoj sezoni imala statistiku 15 golova i 14 asistencija, uzmi u obzir da je to ona bezbezna ekipa iz 09/10?! I sta sad trebam ga pljuvati jer se posvadjao s bivsim predsjednikom. Procitajte moje postove za bivse, svaki put pohvale. I sta sad trebam covjeka pljuvati sto je otisao, nije se dogovorio s njima i prozvao ih. E necu! Ali generalno ko narod brzo i olako zaboravljamo ljude koji su nam nesto znacilo, pa onda to preraste u ljudsku nekulturu i bahatost.
Naravno, ne podrzavam njegov povratak jer nema vise sta ponuditi i ima 34 godine, mada u velikim klubovima kakav je Zeljo se igracima koji su svoje ime urezali na neki nacin izadje u susret. Ponavljam ni u kom slucaju ne podrzavam njegov povratak kao igraca od kojeg se nesto ocekuej!
 
Zaki87
Postovi: 307
Pridružen/a: sub jan 28, 2017 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 1:45 pm

Moze li se sutra gledati utakmica na Grbavici?
 
Avatar
mirzoni1921
Postovi: 539
Pridružen/a: uto dec 06, 2016 3:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 1:46 pm

toliko zabrinutih oko svetinje, a 15.06.2019. godine se jedva skupilo 100 ljudi. e aferim
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 1:47 pm

Zaki87 je napisao/la:
pet jun 21, 2019 1:45 pm
Moze li se sutra gledati utakmica na Grbavici?
Jug otvoren za navijače.
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 1:48 pm

samo_plavo je napisao/la:
pet jun 21, 2019 1:41 pm
Zeljo je napisao/la:
pet jun 21, 2019 1:38 pm
samo_plavo je napisao/la:
pet jun 21, 2019 1:32 pm


Eh tu sam vas čekao.
Jeste bila izdaja. Zato što se keru nudilo sve, i ugovor, i mjesto u Klubu poslije završetka karijere, izašlo mu se maksimalno u susret, a on zavlačio tamo i jeo govna sa svojim haverima. Popišao se po nama ko niko do tada.
A ovo sad izdaja nije, bar za onog ko ima bar malo mozga. Ako ima uopšte ne može porediti odlazak kera u Zrinjski i odlazak Lendrića. Lendrić je Želji dao više nego svi ovi zajedno koji se kunu u ljubav i prosipaju neke šuplje priče. Produžio ugovor da Klubu pomogne, odbio odličnu ponudu, dao onoliko golova, donio Klubu 300.000€. I nikad ništa protiv Želje nije rekao. I ti se nađeš pametan i porediš njih dvojicu? :zid:
Cuj tu sam vas cekao haha. Jesam li to vec svrstan u neku drugu grupu?
Kazem fino da je jako slicna situacija i Lendricu su se pjevale pjesme, on sam prcao Zrinjski, Ultrase i onda lagano potpise za njih. A i jedan i drugi yu na svakom koraku pricali o Zelji, te Zeljo najveci, te Zeljo najbolji, a ovamo su samo pare bitne, ljubavi nema. Samo jos fali da i on zapjeva sa njima ko onaj ker.
Ni u kakvu grupu ja nikoga nikad nisam svrstao. Kažem "tu sa vas čekao" jer sam znao da će neko od forumaša postaviti to za Stanića kao odgovor na moj post. Da ne bude zabune. A što se toga tiče, sve dok ne zapjeva ja mu ništa prigovoriti neću. A neću ni zaboraviti ono slavlje protiv njih i srednji prst Ultrasima.
Pogresno sam protumacio, jer sam par puta bio amarovac hahah.
Upravo, uradis takve stvari i onda predjes u taj klub. Lagano to isto moze i nama uraditi, al et vidjet cemp. Vrijeme ce rec.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2213
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 1:49 pm

Eto nam i tika take izgleda
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 1:52 pm

Siguran sam da bi Lendrić i pod malo lošijim uslovima potpisao za Želju nego za Svinjski.

Svako pa i Lendrić gleda pare, a nemojte zaboraviti da je svako malo navraćao na Grbavicu. Nemojte ni zaboraviti da je prije transfera potpisao ugovor da Željo dobije dobru odštetu.

Siguran sam da bi i pod nešto lošijim uslovima prije potpisao za Želju za razliku od onog kera.

Sretno Lendriću! Od mene ako budem na Grbavici ćeš dobiti aplauz.

Mi možemo očekivati da Krpić se proda i onda u zadnjih dan dva da očekujemo još nekog ahbaba božanstva sa minimalno 32-33 godine.
Božanstvo ima dobar ugovor može se zajebavat i dovodit raju pa skoro iz kafane. Ako i izgubi sve utakmice opet ima ugovor.
Dovedeš ljude šarnu ti ugovor koji hoćeš i onda radiš šta hoćeš.
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 1:52 pm

ti.ZE1921 je napisao/la:
pet jun 21, 2019 1:43 pm
Jako je morbidno sto sebi stalno uzimamo za pravo da vrijedjamo, pljujemo i omalovazavami ljude koji su puno dali ovom klubu. Cesto procitam rumeni, glavati, Bekric ovakav, Bekric onakav. Bekric je Zeljo nema price, momak godinama bio tu, licno mislim i ubjedjen sam daleko najbolja 10ka od rata na ovamo.
E čuj Bekrić je Željo. Mogao je on dati hiljadu golova, milion golova, ali je smrad nad smradovima. Jesi to zaboravio ono kad poslije derbija na Koševu daje izjavu i bukvalno priznaje da su namjerno izgubili titulu da bi otjerali Petrovića. E ne možeš biti Željo nakon toga da si Ivica Osim!
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6655
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 1:54 pm

samo_plavo je napisao/la:
pet jun 21, 2019 1:52 pm
ti.ZE1921 je napisao/la:
pet jun 21, 2019 1:43 pm
Jako je morbidno sto sebi stalno uzimamo za pravo da vrijedjamo, pljujemo i omalovazavami ljude koji su puno dali ovom klubu. Cesto procitam rumeni, glavati, Bekric ovakav, Bekric onakav. Bekric je Zeljo nema price, momak godinama bio tu, licno mislim i ubjedjen sam daleko najbolja 10ka od rata na ovamo.
E čuj Bekrić je Željo. Mogao je on dati hiljadu golova, milion golova, ali je smrad nad smradovima. Jesi to zaboravio ono kad poslije derbija na Koševu daje izjavu i bukvalno priznaje da su namjerno izgubili titulu da bi otjerali Petrovića. E ne možeš biti Željo nakon toga da si Ivica Osim!
Upravo tako!
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
ti.ZE1921
Postovi: 255
Pridružen/a: pet jun 07, 2019 6:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 1:55 pm

samo_plavo je napisao/la:
pet jun 21, 2019 1:52 pm
ti.ZE1921 je napisao/la:
pet jun 21, 2019 1:43 pm
Jako je morbidno sto sebi stalno uzimamo za pravo da vrijedjamo, pljujemo i omalovazavami ljude koji su puno dali ovom klubu. Cesto procitam rumeni, glavati, Bekric ovakav, Bekric onakav. Bekric je Zeljo nema price, momak godinama bio tu, licno mislim i ubjedjen sam daleko najbolja 10ka od rata na ovamo.
E čuj Bekrić je Željo. Mogao je on dati hiljadu golova, milion golova, ali je smrad nad smradovima. Jesi to zaboravio ono kad poslije derbija na Koševu daje izjavu i bukvalno priznaje da su namjerno izgubili titulu da bi otjerali Petrovića. E ne možeš biti Željo nakon toga da si Ivica Osim!
Nadji mi tu izjavu, koja budaletina bi to pristala. Muka mi je vise od nasih mahalskih, seljackih prica, tezgaroskih **** te. Sta igrac citavu godinu krv proljevo za trofej i onda u zadnja dva kola stisne kocnicu i odustane od trofeja zbog trenera. Nemoj mi boga ti zivac vaditi tim pricama

Online

Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, cala, Google [Bot] i 117 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija