Moderator/ica: storm_raider

 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 11:13 am

mamba21 je napisao/la:
pet jun 21, 2019 10:59 am
El_Nino je napisao/la:
pet jun 21, 2019 10:50 am
mamba21 je napisao/la:
pet jun 21, 2019 9:33 am
Stvarno ne znam kako vam nije dosadilo vise. Da pitam ove sto pljuju jos uvijek.

Ako se vec nema para sta je problem da se ode na jeftinije mjesto? Ne trebaju nama sad neke jake utakmice protiv stranih klubova. Dogovorilo se sa sirokim dole, za vikend Mladost, vjerovatno ce i sa Velezom jer ce se i oni pripremati dole vecinom, bice i jos nizeligasa da malo probas neke stvari itd. Ne znam da je prosle godine ikome smetalo kada se islo u Medjugorje sa Krccmarevicem ili na Kupres.

Opet kazem meni je vise bitno ko ce pripremati igrace, nego mjesto priprema.
Ma ko pljuje.

Vjerujem da niko ne bi pomenuo Livno da imamo pare. Livno u ovom slučaju predstavlja kokuzluk i to se pljuje.
Pljuje se i što u tom kokuzluku se ne dovode maksimalno dobri igrači već maksimalno podobni igrači.
Nema se marke a uhljebljujemo neke jarane, neke menađerske igrače.

E to je smiješno. J tri tačke Livno kao Livno, svakako sam već napisao da mi nije bitno gdje ćemo ići, ali mi nije svejedno sve ovo što se dešava u klubu.
A vi opravdajte i ovo sve, nije problem. Vidjet ćemo dokle ćemo.
Kao da svakom navijacu ne smetaju ti problemi kao da ih ne vidimo. Al hajde da nadjemo rjesenje. Koje je to rjesenje? Sto nas na skupstinu nije doslo 2000 hiljade ako nam smeta. Dosla raja vecinom s juga, a ne pise ih ovdje ja mislim ni 5%. Toliko o tome, najjaci smo na internetu.
Ma šta da je i došlo 5 milja. To bi kao nešto značilo. Ionako su predstavnici ušli i dali zahtjeve. Nismo mi došli nekom prijetiti, udarati i slično.

Evo ionako se sjednica pomjerila jer nema ljudi koji su sposobni i voljni ući u klub poslije ovih grobara. Svi se sad noge hvataju. Šta trebaju navijači tražiti te ljude ili šta već? Objasni mi kako možemo pomoći i kako bi okupljanje 5 milja navijača popravilo stvar?

Jesi li vidio kad je Amar pomenuo da će dovesti 4 igrača kako je raja ovdje pozitivu okrenula, te imamo šansu za titulu, te hajmo dovesti ovog, onog igrača koji će nas pojačati. Znači ne treba nama puno. Željni smo mi uspjeha i pozitive. Nije u tom problem, ne znam zašto se pozivate na to.
Navijači će rado pogurat Želju ali ovo se ne može šutiti. Na svaki pokušaj pozitive ti dođe šamarčina neka. Evo zadnja je da nam novinar u pokušaju uvaljuje igrače.
I na to treba šutiti i gurat pozitivu? Izvini, ja ne mogu.
 
Avatar
Paprika
Postovi: 505
Pridružen/a: pon jun 17, 2019 1:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 11:16 am

Ako ima ko iz Bugojna da ga prijavimo Beganu i da ide na probu kod Amara
 
kb80
Postovi: 301
Pridružen/a: pet maj 13, 2016 2:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 11:28 am

SIMA_SIMAU je napisao/la:
pet jun 21, 2019 9:40 am
Zeljo je napisao/la:
pet jun 21, 2019 9:36 am
mamba21 je napisao/la:
pet jun 21, 2019 9:33 am
Stvarno ne znam kako vam nije dosadilo vise. Da pitam ove sto pljuju jos uvijek.

Ako se vec nema para sta je problem da se ode na jeftinije mjesto? Ne trebaju nama sad neke jake utakmice protiv stranih klubova. Dogovorilo se sa sirokim dole, za vikend Mladost, vjerovatno ce i sa Velezom jer ce se i oni pripremati dole vecinom, bice i jos nizeligasa da malo probas neke stvari itd. Ne znam da je prosle godine ikome smetalo kada se islo u Medjugorje sa Krccmarevicem ili na Kupres.

Opet kazem meni je vise bitno ko ce pripremati igrace, nego mjesto priprema.
Ma pusti brate. Prosle godine komentari tipa, sto idu u Antaliju? Skupo, treba njih na planinu povest. Odradis nesto jeftinije ove godine, sad i to smeta.
A sto kazes nikome nije smetalo sto se sa Krcmarevicem islo u Madjugorje, al haj. Daj samo da se pljuje, tad je najljepse.
Ma bosnji samo daj da pljuje, nema veze sta.
Malo podrske ne bi skodilo.

Svrsavalo se na neke Elsnere, Zahirovice, Bevabe itd a sada ko god da dodje pljuje se.
A razlog pljuvanja je to sto ih Amar doveo.
ma jasno kao dan, a svi znaju da svaki trener dovodi svoje igrace od kojih moze imati koristi i sad je problem, e fakat kakvi smo, ne mogu da vjerujem
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 11:30 am

Ma ljudi ovdje je bitno samo pljuvati.
Ubrzo ce prva domaca tekma pa da vidimo brojke.
Ako nas dodje 3.000 trebamo se nogom u guzicu.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 11:34 am

Je l' stid ove idolopoklonike sto pravdaju lik i djelo Božanstva, na sve ste spremni i ne odustajete ni sa novih 20 nikova samo kako bi ga opravdali raji na forumima?!
 
Avatar
Racional87
Postovi: 411
Pridružen/a: pet jan 04, 2019 8:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 11:37 am

SIMA_SIMAU je napisao/la:
pet jun 21, 2019 11:30 am
Ma ljudi ovdje je bitno samo pljuvati.
Ubrzo ce prva domaca tekma pa da vidimo brojke.
Ako nas dodje 3.000 trebamo se nogom u guzicu.
Ako bude slobodan ulaz biće raje sigurno, ali ne vjerujem da će raja plaćati ulaznice da bi se tzv. stručnjak i legenda namirio neosnovano.
Amar Osim danas je od Željezničara zatražio isplatu 128.000 KM na ime zateznih kamata, a klub tvrdi kako nekadašnjem strategu Plavih ne duguje ništa.

Amare Džukelo napolje !
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 11:38 am

Ma niko ne pravda buraz, vec svaki drugi post neko pljuvanje na sve sto se uradi.

A brate prosli dok su bili tu sve se dizalo u nebesa.

Hajmo naci neku zlatnu sredinu i pustiti da vidimo na sta ce izaci pocetak sezone. Mi se oko koljemo izmedju sebe a kone ne daju reci da su duzni, ga plate i premije kasne vec svi u jedan glas brane sve vezano za njihov klub.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
kb80
Postovi: 301
Pridružen/a: pet maj 13, 2016 2:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 11:40 am

Bosanac1993 je napisao/la:
pet jun 21, 2019 11:34 am
Je l' stid ove idolopoklonike sto pravdaju lik i djelo Božanstva, na sve ste spremni i ne odustajete ni sa novih 20 nikova samo kako bi ga opravdali raji na forumima?!
samo malo razmisli i skontaj je li tebe stid sto pises tako ?
 
kb80
Postovi: 301
Pridružen/a: pet maj 13, 2016 2:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 11:41 am

SIMA_SIMAU je napisao/la:
pet jun 21, 2019 11:38 am
Ma niko ne pravda buraz, vec svaki drugi post neko pljuvanje na sve sto se uradi.

A brate prosli dok su bili tu sve se dizalo u nebesa.

Hajmo naci neku zlatnu sredinu i pustiti da vidimo na sta ce izaci pocetak sezone. Mi se oko koljemo izmedju sebe a kone ne daju reci da su duzni, ga plate i premije kasne vec svi u jedan glas brane sve vezano za njihov klub.
isto razmisljamo ...
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 11:43 am

Jesu li Fejzić i Stevanović produžili ugovore? Što zvanična ništa ne objavi vezano za njih?

Što se tiče Alispahića, ako će nekad ući sa klupe onda ok. A ako je doveden da igra 90% utakmica onda bolje ništa ne govoriti. Kako smo krenuli postat ćemo dom penzionera...
Zec, Alispahić, Bogičević, pa još ako potpiše Bekrić, Svraka, Jamak... :zid:
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 11:44 am

Racional87 je napisao/la:
pet jun 21, 2019 11:37 am
SIMA_SIMAU je napisao/la:
pet jun 21, 2019 11:30 am
Ma ljudi ovdje je bitno samo pljuvati.
Ubrzo ce prva domaca tekma pa da vidimo brojke.
Ako nas dodje 3.000 trebamo se nogom u guzicu.
Ako bude slobodan ulaz biće raje sigurno, ali ne vjerujem da će raja plaćati ulaznice da bi se tzv. stručnjak i legenda namirio neosnovano.
Raja je poželjela tekme i Želju, doći će sigurno jedan fin broj.
Vremenom će oslabiti ako budemo igrali boks, penisbal i sl.
 
Norsborg
Postovi: 303
Pridružen/a: pet jul 14, 2017 10:36 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 11:46 am

sahmat je napisao/la:
pet jun 21, 2019 10:20 am
Amar Osim je trenutno najveca nada da se klub izvuce iz krize
Amar nije usao u klub da vadi klub.Usao je da vadi sebe.Prvo je upropastio sezonu dok jos nije otjerao staru upravu.Mnogi znaju o cemu govorim.Nazalost,njegova ljubav prema Zelji se mjeri novcem.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 12:01 pm

Jebe se njemu on je dosao po svoje pare puta tri i jos ima novi ugovor, a misli da ce 29-og doci u klub ljudi da njemu klimaju glavom i osiguravaju pare za klub, ekipu, ostale potrebe. Zajebo je on prvo sebe a onda i klub, sto ce se jako brzo pokazati.

Ja se iskreno nadam da ima pravne drzave da pod nokat da stane i da on nece dobiiti te pare koje trazi. A bojim se da u klubu ima iko ko brine za interes kluba naspram svog vlastitog.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 12:09 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
pet jun 21, 2019 11:38 am
Ma niko ne pravda buraz, vec svaki drugi post neko pljuvanje na sve sto se uradi.

A brate prosli dok su bili tu sve se dizalo u nebesa.

Hajmo naci neku zlatnu sredinu i pustiti da vidimo na sta ce izaci pocetak sezone. Mi se oko koljemo izmedju sebe a kone ne daju reci da su duzni, ga plate i premije kasne vec svi u jedan glas brane sve vezano za njihov klub.
Prvi sam bio da ode prosla uprava, takvo je bilo moje misljenje, ali nisam ih nikad pljuvao niti ismijavao sve, jer ljzdi to nisu zasluzili jer su dosta toga uradili za Zelju. Isto tako nidam zadovoljan kako klup funkcionise i nisam zadovoljan upravom, vidjet cemo sta ce bit poslije 29. Isto tako Amar nije zasluzio da mu se ovako prica, bar da se strpe dok je trener Zelje, ali ne jebi mu sve, unistavaj atmosferu jos vise.
A sigurno ima likova koji inaju vise profila i konstantno pisu jedno te isto.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
EdiTM
Postovi: 130
Pridružen/a: sub jul 07, 2018 5:17 pm
Lokacija: C sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 12:15 pm

Volio bi da CAS objavi odluku prije nego se desi skupstina, tek ce onda biti zanimljivo na skupstini i vidjet cemo na cemu smo.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 12:16 pm

Zeljo je napisao/la:
pet jun 21, 2019 12:09 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
pet jun 21, 2019 11:38 am
Ma niko ne pravda buraz, vec svaki drugi post neko pljuvanje na sve sto se uradi.

A brate prosli dok su bili tu sve se dizalo u nebesa.

Hajmo naci neku zlatnu sredinu i pustiti da vidimo na sta ce izaci pocetak sezone. Mi se oko koljemo izmedju sebe a kone ne daju reci da su duzni, ga plate i premije kasne vec svi u jedan glas brane sve vezano za njihov klub.
Prvi sam bio da ode prosla uprava, takvo je bilo moje misljenje, ali nisam ih nikad pljuvao niti ismijavao sve, jer ljzdi to nisu zasluzili jer su dosta toga uradili za Zelju. Isto tako nidam zadovoljan kako klup funkcionise i nisam zadovoljan upravom, vidjet cemo sta ce bit poslije 29. Isto tako Amar nije zasluzio da mu se ovako prica, bar da se strpe dok je trener Zelje, ali ne jebi mu sve, unistavaj atmosferu jos vise.
A sigurno ima likova koji inaju vise profila i konstantno pisu jedno te isto.
To i jeste fazon, hajmo dati sansu pa da vidimo sta i kako. Eto svi kukaju na sve strane Badzak je Zeljovac 200% pa ako je tako podrzite covjeka, podrzite Zelju.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
teatrale36
Postovi: 1144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 12:18 pm

Racional87 je napisao/la:
pet jun 21, 2019 11:37 am
SIMA_SIMAU je napisao/la:
pet jun 21, 2019 11:30 am
Ma ljudi ovdje je bitno samo pljuvati.
Ubrzo ce prva domaca tekma pa da vidimo brojke.
Ako nas dodje 3.000 trebamo se nogom u guzicu.
Ako bude slobodan ulaz biće raje sigurno, ali ne vjerujem da će raja plaćati ulaznice da bi se tzv. stručnjak i legenda namirio neosnovano.
Ne brini, bice nas starih Željovaca bar 5000 prvo kolo minimum.
 
Avatar
Racional87
Postovi: 411
Pridružen/a: pet jan 04, 2019 8:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 12:20 pm

teatrale36 je napisao/la:
pet jun 21, 2019 12:18 pm
Racional87 je napisao/la:
pet jun 21, 2019 11:37 am
SIMA_SIMAU je napisao/la:
pet jun 21, 2019 11:30 am
Ma ljudi ovdje je bitno samo pljuvati.
Ubrzo ce prva domaca tekma pa da vidimo brojke.
Ako nas dodje 3.000 trebamo se nogom u guzicu.
Ako bude slobodan ulaz biće raje sigurno, ali ne vjerujem da će raja plaćati ulaznice da bi se tzv. stručnjak i legenda namirio neosnovano.
Ne brini, bice nas starih Željovaca bar 5000 prvo kolo minimum.
Dobro je onda, neće biti zime za babuku našeg poštenog. :D
Amar Osim danas je od Željezničara zatražio isplatu 128.000 KM na ime zateznih kamata, a klub tvrdi kako nekadašnjem strategu Plavih ne duguje ništa.

Amare Džukelo napolje !
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 12:20 pm

Racional87 je napisao/la:
pet jun 21, 2019 12:20 pm
teatrale36 je napisao/la:
pet jun 21, 2019 12:18 pm
Racional87 je napisao/la:
pet jun 21, 2019 11:37 am


Ako bude slobodan ulaz biće raje sigurno, ali ne vjerujem da će raja plaćati ulaznice da bi se tzv. stručnjak i legenda namirio neosnovano.
Ne brini, bice nas starih Željovaca bar 5000 prvo kolo minimum.
Dobro je onda, neće biti zime za babuku našeg poštenog. :D
Nece biti zime nikad vise.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5108
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 12:22 pm

u qrcu smo, sa ili bez amara... sto prije shvatimo to bice nam bolje... velez, borac i sloboda su ispadali iz lige pa se vratili... celik se vec 15 godina bori konstantno za opstanak, ali ako ovako nastave i oni ce morati ispasti kad tad... zeljo je nazalost u situaciji da ima ne samo neprijatelje van kluba (savez, sudije) vec i unutar kluba... a to znaci da slijedi najveca borba za klub... ustase, pitari, cetnici nas nisu unistili ali slobodno me citirajte na kraju polusezone... nama ove sezone slijedi borba za opstanak... evropu necemo vidjeti sve dok savezu ne bude zao nas sto necemo vijdeti evropu godinama... titule cao... kup cao... idemo i federalku za dvije godine
100/94/37/34 - i to je to!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 49 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija