Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 20, 2019 11:53 pm

DANAN je napisao/la:
čet jun 20, 2019 5:53 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
čet jun 20, 2019 5:33 pm
DANAN je napisao/la:
čet jun 20, 2019 5:30 pm


Posto vidim da znas,koji su nam argumenti koje smo prilozili uz zalbu....
Iskreno da li navijas da dobijemo na CAS-u?
Ja cu tebi odgovoriti protiv pitanjem jel moze.....
Jeli ti zaista vjerujes da cemo dobiti ovaj slucaj?
Pa bolan mazu oci raji kako ne vidite.
Za sehu su pricali kako se ceka odluka ovog suda a oni je.ni.predali nisu.
Amar Bajramovic kada je dosao u klub je tek tada pokrenuo slucaj.
Pojave se na forumu likovi koji bace suplju....
Eto otidji na njijovu stranicu i vodi jeli dosla zalba.
Njijov rad je javan i moze se pratiti tok i statut postupka.
Licno nemam nikakva ocekivanja. Presretan bi bio kad bi dobili slucaj, ali ako ne dobijemo moju ljubav prema Zelji nece umanjiiti, cak sta vise.
Ovo ostalo su podaci koji meni nisu dostupni, tek sam sad to cuo. Bitno mi je da je Zeljo dobio pare..
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 20, 2019 11:56 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
čet jun 20, 2019 11:44 pm
Psujete zenu Ivice, a majku Amaru. Zenu koja je rodila najtrofejnijeg trenera Zelje, a zivotnu saputnicu onog istog covjeka koji je ursdio ono sto vise nikad nece.
Stidite se! Ako je ovo sloboda govora, zivjela diktatura, nazivajte ga slagiranim, konjska glava samo vam je jos to ostalo. Sto je najtuznije predstavljate se da ste stariji.
Ne znam zasto se ovo tolerise...
Ko je psovao to?
Željezničar ante portas !
 
Avatar
EdiTM
Postovi: 130
Pridružen/a: sub jul 07, 2018 5:17 pm
Lokacija: C sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 12:30 am

Zaka je napisao/la:
čet jun 20, 2019 11:51 pm
Ima li negdje raspored lige sa datumima?
20/21.7, 27/28.7, 6/7.8, 10/11.8, 17/18.8, 24/25.8, 31/01.9, 14/15.9, 21/22.9, 28/29.9, 5/6.10.
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 12:44 am

Amar na prozivci rece nije se prevovaralo sa Alispahicem i dodje,isto je rekao za Kvesica tako da njega ocekujem na lijevom beku
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 12:45 am

AsharaK je napisao/la:
čet jun 20, 2019 11:56 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
čet jun 20, 2019 11:44 pm
Psujete zenu Ivice, a majku Amaru. Zenu koja je rodila najtrofejnijeg trenera Zelje, a zivotnu saputnicu onog istog covjeka koji je ursdio ono sto vise nikad nece.
Stidite se! Ako je ovo sloboda govora, zivjela diktatura, nazivajte ga slagiranim, konjska glava samo vam je jos to ostalo. Sto je najtuznije predstavljate se da ste stariji.
Ne znam zasto se ovo tolerise...
Ko je psovao to?
Prethodna stranica. Nije lijepo jebi ga, ni u kakvom kontekstu da se "jebe mama", a svi znamo ko je i sta je ta zena.
Ne mora se raditi o Amarovoj mami, o bilo cijoj da se radi ruzno je procitat.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Hare79
Postovi: 1236
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 12:49 am

Nakon Dzejline pobjede možda i Sinan otčepi :)
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 12:52 am

Amar927 je napisao/la:
pet jun 21, 2019 12:44 am
Amar na prozivci rece nije se prevovaralo sa Alispahicem i dodje,isto je rekao za Kvesica tako da njega ocekujem na lijevom beku
Pitali su ga jel.dogovoren Alispahic, on je reko ja nisam dogovorio. U tom trenutku mozda jos nije bilo gotovo. Znas Amara, citat se.mora.izmedju redova.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 12:56 am

PratimsamoPlave je napisao/la:
pet jun 21, 2019 12:45 am
AsharaK je napisao/la:
čet jun 20, 2019 11:56 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
čet jun 20, 2019 11:44 pm
Psujete zenu Ivice, a majku Amaru. Zenu koja je rodila najtrofejnijeg trenera Zelje, a zivotnu saputnicu onog istog covjeka koji je ursdio ono sto vise nikad nece.
Stidite se! Ako je ovo sloboda govora, zivjela diktatura, nazivajte ga slagiranim, konjska glava samo vam je jos to ostalo. Sto je najtuznije predstavljate se da ste stariji.
Ne znam zasto se ovo tolerise...
Ko je psovao to?
Prethodna stranica. Nije lijepo jebi ga, ni u kakvom kontekstu da se "jebe mama", a svi znamo ko je i sta je ta zena.
Ne mora se raditi o Amarovoj mami, o bilo cijoj da se radi ruzno je procitat.
Obrisani su postovi, to što neko radi u privatnom životu ne zanima nas.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 1:09 am

Ma za tim se ja ne sekiram skrpice to Amar i vjerujem mu sto se toga tice ali problem je sto je sve ostalo sjebo...
Pisam ti se u ego tvoj
 
Avatar
qwertz1921
Postovi: 52
Pridružen/a: pet jun 14, 2019 12:29 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 1:50 am

Živim za dan kada cemo mu ABd vidjeti ledja kamataru odlazi!!!
football, fußball, كرة القدم, futboll, futbola, футбол, fotbal, futbalo, ფეხბურთი,
voetbal, כדורגל, fudbal, nogomet, loptanje, hloptanje

17.12.2018 Dan početka kraja, dan kada su nesposobnjakovići ušli u klub a vrag odnio šalu !!!!!!!
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 4:01 am

PratimsamoPlave je napisao/la:
čet jun 20, 2019 11:44 pm
Psujete zenu Ivice, a majku Amaru. Zenu koja je rodila najtrofejnijeg trenera Zelje, a zivotnu saputnicu onog istog covjeka koji je ursdio ono sto vise nikad nece.
Stidite se! Ako je ovo sloboda govora, zivjela diktatura, nazivajte ga slagiranim, konjska glava samo vam je jos to ostalo. Sto je najtuznije predstavljate se da ste stariji.
Ne znam zasto se ovo tolerise...
Bezveze guras rijeci u usta; "konjska glava","slagiran". To ja nikad nisam procitao na ovom forumu (a nije mi promakao niti jedan post,od kad ovaj forum postoji ).
Tako je isto jedan forumas tvrdio ovdje da neko Amara naziva "zvaljo" i jos kojekakvim nadimcima koji ovdje nikad nisu pisani. Jeste pisano i pise se i dalje da je kamatar i slicno za sto se i ima opravdanje-sam Amar je kriv za to.
Da se razumijemo,psovanje,pogotovo majke,naopravdavam.NAPROTIV na takve stvari sam alergican.

Medjutim,ljudi su malo je reci, razocarani i izludjeni svim negativama koje nam se u klubu desavaju posljednjih godina (nema titula) ALI POSEBNO SMO OGORCENI NA OVIH ZADNJIH POLA GODINE.

Nekako se sve proguta sto je nevezano za sportski segmet,jer upravo se u taj segmet polazu nade jer se Amaru na tom polju malo je reci,vjeruje. Medjutim kad se pogleda kakvi se igraci dovode naravno da se svi bojimo i za taj "famozni" sportski segmet...
a dovode se (cast izuzetcima) stari,debeli,istroseni...koji vise nigdje u PLBiH nemogu predstavljati ozbiljno pojacanje...
i koji po isteku ugovora mogu samo otici u staracku ili invalidsku penziju... ili nedaj Boze dobiti trenersko mjesto u omladinskom pogonu,kako bi prije svega objasnili nekome sta je Zeljo.

P.S. Ustajem u 6:00,radim sutra 12-satnu smjenu,a san na oci nece.Kao da nemam ama bas nikakvih problema u zivotu osim Zelje pa listam forum do ova doba.
Pozdrav braco napacena uz zelju da sto prije kolektivno ozdravimo
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 4:10 am

EDIT: Nije sutra,to je vec danas,zapravo za nesto manje od dva sata
 
Avatar
Racional87
Postovi: 411
Pridružen/a: pet jan 04, 2019 8:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 8:17 am

qwertz1921 je napisao/la:
pet jun 21, 2019 1:50 am
Živim za dan kada cemo mu ABd vidjeti ledja kamataru odlazi!!!
Ako Bog da neće dugo.
Nažalost, Željo će trpiti njegovu bahatost ali proći će i to.
Amar Osim danas je od Željezničara zatražio isplatu 128.000 KM na ime zateznih kamata, a klub tvrdi kako nekadašnjem strategu Plavih ne duguje ništa.

Amare Džukelo napolje !
 
Analitičar1921
Postovi: 295
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 9:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 8:28 am

Prije nego što će doči Amar Osim na našu klupu, svi smo ga nekako na neki nači prizivali i priželjkivali. Tada sam ostavio jedan komentar, šta bi bilo kada bi Amar Osim ušao u negativnu seriju rezultata, da li bi i dalje imao podršku kakvu je imao prije dolaska, slabo je to neko komentarisao. Sada se pitam šta bi se desilo kada bi Amar Osim ušao na početku u dobru seriju rezultata npr da pobijedi sve do Derbija, da li bi se onda promjenilo mišljenje o njemu u odnosu kako se sada piše??? Mislim da bi...
 
kb80
Postovi: 301
Pridružen/a: pet maj 13, 2016 2:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 8:33 am

JE LI VAS STID ?
Trebaju nama crne godine u donjem dijelu tebele ccccc
Neka je Slavko vama dobar, jbo vas on. Na njega nisi OGORCEN plavi brate jel ? Ali ti je ovih pola godine najgorih, ne mogu da vjerujem sta citam.
Kakvi smo mi likovi, "novinari" napišu sta hoce i vi pojedete to kao da je nesto najukusnije. Kako se samo moze upravljati sa masama, evo vam primjera.
Hoce proci ce i to i doci ce novi Slavko Kartoteka da ti prodaje maglu i baca bombe, kakvi bolidi.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 8:50 am

kb80 je napisao/la:
pet jun 21, 2019 8:33 am
JE LI VAS STID ?
Trebaju nama crne godine u donjem dijelu tebele ccccc
Neka je Slavko vama dobar, jbo vas on. Na njega nisi OGORCEN plavi brate jel ? Ali ti je ovih pola godine najgorih, ne mogu da vjerujem sta citam.
Kakvi smo mi likovi, "novinari" napišu sta hoce i vi pojedete to kao da je nesto najukusnije. Kako se samo moze upravljati sa masama, evo vam primjera.
Hoce proci ce i to i doci ce novi Slavko Kartoteka da ti prodaje maglu i baca bombe, kakvi bolidi.
Njima i trebaju Kostići, Krčmarevići, Petrovići...
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6722
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 8:51 am

Bruka i sramota sta se pise, dajte ljudi hajmo prestati sa pljuvanjem. Dajte hajmo se prestati dijeliti na ove i one.

Ide nova sezona moramo biti jaci nego ikada.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 8:57 am

kvalitet je napisao/la:
pet jun 21, 2019 8:50 am
kb80 je napisao/la:
pet jun 21, 2019 8:33 am
JE LI VAS STID ?
Trebaju nama crne godine u donjem dijelu tebele ccccc
Neka je Slavko vama dobar, jbo vas on. Na njega nisi OGORCEN plavi brate jel ? Ali ti je ovih pola godine najgorih, ne mogu da vjerujem sta citam.
Kakvi smo mi likovi, "novinari" napišu sta hoce i vi pojedete to kao da je nesto najukusnije. Kako se samo moze upravljati sa masama, evo vam primjera.
Hoce proci ce i to i doci ce novi Slavko Kartoteka da ti prodaje maglu i baca bombe, kakvi bolidi.
Njima i trebaju Kostići, Krčmarevići, Petrovići...
S njima igrali Evropu a s babukom do Livna dogurali :)
 
kb80
Postovi: 301
Pridružen/a: pet maj 13, 2016 2:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 9:05 am

cikazubo je napisao/la:
pet jun 21, 2019 8:57 am
kvalitet je napisao/la:
pet jun 21, 2019 8:50 am
kb80 je napisao/la:
pet jun 21, 2019 8:33 am
JE LI VAS STID ?
Trebaju nama crne godine u donjem dijelu tebele ccccc
Neka je Slavko vama dobar, jbo vas on. Na njega nisi OGORCEN plavi brate jel ? Ali ti je ovih pola godine najgorih, ne mogu da vjerujem sta citam.
Kakvi smo mi likovi, "novinari" napišu sta hoce i vi pojedete to kao da je nesto najukusnije. Kako se samo moze upravljati sa masama, evo vam primjera.
Hoce proci ce i to i doci ce novi Slavko Kartoteka da ti prodaje maglu i baca bombe, kakvi bolidi.
Njima i trebaju Kostići, Krčmarevići, Petrovići...
S njima igrali Evropu a s babukom do Livna dogurali :)
Naravno da smo igrali Evropu, jer ti je babuka standard postavio, pa ti na zadnjoj osvojenoj tituli doslo 5 hiljada ljudi, jer jbg osvajamo mi to kao na traci.
Pa sada kada ne igramo Evropu, kako to i zasto. Haj malo razmisli prije nego sto napises tako nesto....
 
Qooler
Postovi: 1424
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 21, 2019 9:08 am

Analitičar1921 je napisao/la:
pet jun 21, 2019 8:28 am
Prije nego što će doči Amar Osim na našu klupu, svi smo ga nekako na neki nači prizivali i priželjkivali. Tada sam ostavio jedan komentar, šta bi bilo kada bi Amar Osim ušao u negativnu seriju rezultata, da li bi i dalje imao podršku kakvu je imao prije dolaska, slabo je to neko komentarisao. Sada se pitam šta bi se desilo kada bi Amar Osim ušao na početku u dobru seriju rezultata npr da pobijedi sve do Derbija, da li bi se onda promjenilo mišljenje o njemu u odnosu kako se sada piše??? Mislim da bi...
Dobro pitanje.
Ja ne mjerim trenera po rezultatima u utakmicama. Masu ih se izgubi kada budeš bolji, a dobiješ neke na sreću. Trenere sam uvjek sudio po tome kako smo igrali.
Ja nikada nisam zviznuo niti ružnu riječ rekao niti jednom treneru ili upravi na utakmicama zadnjih nekoliko godina. Uvjek sam smatrao igrače jedino odgovronim. Tako neću ni Amara suditi po dobijenim/izgubljenim utakmicama, već po tome kako stojimo na terenu i kakva je budućnost Želje. Amara ću suditi i po tome kakva je situacija u klubu jer očito on to sve diktira.

Dakle ne bi mu kao što ni jednom nisam zamjerio loše rezultate, niti će mu sada kod mene pomoći eventualno dobri rezultati.

Za mene je najveći problem taj njegov odnos prema klubu, bahatost, ponaša se kao da je Željo samo njegov, a mi ostali budale. On jeste trener i odgovara za posao koji radi, ali ne možeš biti takav da skupljaš samo svoju raju, a ne budućnost Željezničara. Ne dati priliku onakvom junioru kao Nuhanoviću da bar zaigra koju minutu je bezobrazno. Sreća pa je Zubanović mali dobio šansu zbog tate. Mislim da je logično ostaviti tih par najboljih juniora iz svake generacije koji su tolike godine trenirali da bar zaigraju koju minutu za prvi tim. Ne stvaraju se rezulati sa juniorima, ali ne možeš tako ubijati tu djecu, pogotovo dva - tri najbolja na neki način moraš ispoštovati.

Onda ovo oko Stanića, Rodina, Stevanovića, Bekrića...pa čovjek je klupirao sve koji mu ne odgovaraju i to na neki drugi način osim igračkog, a dovodi ovo što dovodi.

Možemo reći on je trener ima pravo. Tako bi bilo da njegov ugovor zavisi od rezultata, ali koliko se da zaključiti on se obezbjedio i sada može da radi ovo što radi bez obzira na rezultate!

Evo nek nam sve ovo radi, samo neka odgovara bar za rezultate. Ne, pao je sa -15 na -20 i još se piša po nama.

Hajmo više utvrditi šta se njemu gleda kao mjerilo uspjeha!

Ja sam prvi priželjkivao Amara da se vrati, ali ne u ovom formatu. Nije džabe ona izreka, pazi šta želiš, možda se i ostvari!

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 52 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija