Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5952
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 2:24 pm

Charlie Sheen je napisao/la:
sri jun 19, 2019 2:17 pm
DANAN je napisao/la:
sri jun 19, 2019 2:11 pm
Ljudi dragi.
Za 10 dana zasjeda komisija za potvrdu licence.za premier ligu.Kako sada stvari stoje,sa blokiranim racunom i dugom od 340 000 mi smo u federalnoj ligi.
Jeste li svjesni toga.
Halo ba....
Zar te pare za teren ne treba uplatiti savez?
Mi,samo sto bi savez nama uplatio ostatak para od krova.
Mi smo trebali zavrsiti svu tu proceduru da bi ta sredstva bila operativna.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5952
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 2:31 pm

MrkiMedo je napisao/la:
sri jun 19, 2019 2:22 pm
DANAN je napisao/la:
sri jun 19, 2019 2:11 pm
Ljudi dragi.
Za 10 dana zasjeda komisija za potvrdu licence.za premier ligu.Kako sada stvari stoje,sa blokiranim racunom i dugom od 340 000 mi smo u federalnoj ligi.
Jeste li svjesni toga.
Halo ba....
Lazes danane. Objasnit ces redom svima sta je dug, potrazivanje, dinamika isplate i sve ostale gluposti koje ste objasnjavali i crtali. Zar ovo sad nije nesto sto treba doci na naplatu od saveza, a ne “dug bivse uprave” ? Ko ce biti kriv ako zavrdimo u federalnoj ? Ovi ili oni ?
Palis vatru bespotrebno.
Kao prvo balavac ne.mozes tako sa.mnom pricati.
Drugo fino vam je.covjek u onom izvjestaju dostavio svu dokumentaciju.
Trece uzmes fino sve procitas sta tamo u tim prilozima pise,pa se onda javi da komuniciramo.
Cetvrto ovi su.krivi zbog toga jer su samo u.medjubrenu trebali zavrsiti dozvolu za krov istoka te zavrsiti proceduru za izvidjaca radiva,da bi se znalo koliko ce para ostati onih milion i 400 000 km na podracunu u savezu.tek tada ta sredstva mogu biti operativna i moze se raspolagati.sa njima.
Na.kraju ovi trebali uplatiti ljudima samo.30 000 i nebi bilo.blokade racuna.
Siljak.je to.u subotu rekao.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 2:34 pm

mula je napisao/la:
sri jun 19, 2019 11:54 am
DANAN je napisao/la:
sri jun 19, 2019 11:45 am
Plava Porodica je napisao/la:
sri jun 19, 2019 11:37 am


Oj sunce ti yebem gavranee :zid: :rofl1:

slika
Nadam se da se on ne računa u ona 4 igrača koja trebaju dovesti
Ne računa, on je bonus :D
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 2:38 pm

blueboy je napisao/la:
sri jun 19, 2019 2:34 pm
mula je napisao/la:
sri jun 19, 2019 11:54 am
DANAN je napisao/la:
sri jun 19, 2019 11:45 am



slika
Nadam se da se on ne računa u ona 4 igrača koja trebaju dovesti
Ne računa, on je bonus :D
On je kao ta 4 :D
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
ferroviario
Postovi: 76
Pridružen/a: pon jun 03, 2019 7:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 2:38 pm

blueboy je napisao/la:
sri jun 19, 2019 2:34 pm
mula je napisao/la:
sri jun 19, 2019 11:54 am
DANAN je napisao/la:
sri jun 19, 2019 11:45 am



slika
Nadam se da se on ne računa u ona 4 igrača koja trebaju dovesti
Ne računa, on je bonus :D
Gratis, za sve godine vjernosti
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 2:51 pm

Qooler je napisao/la:
sri jun 19, 2019 2:14 pm
Zeljo je napisao/la:
sri jun 19, 2019 2:00 pm
Kospa je napisao/la:
sri jun 19, 2019 1:54 pm
I nekad mislim da su ovaj kokoska, guvo i ostali najpametniji, jer sa Amarovcima nema kreativne diskusije. Ljudima je cilj Amar a ne Zeljo. Pravdanje njegovog lika i djela, skretanje paznje sa njegovih kikseva ili bilo cega sto loseg se moze dovesti u vezu sa njim.
To su bolesnici kojima Senad ne valja samo zasto sto Amaru licno ne valja a ne zato sto je los za Zelju. Amar promjeni pricu, oni mjenjaju pricu, isto kolektivna svjest, Borg
Ne moze se ni sa drugim normalno komunicirat. Cim kazes nesti protiv prosle uprave, docekan si na noz od tih forumasa koje si nabrojao, kako si ti amarovac, kako ne volis Zelju, volis jednog covjeka, a oni upravo to rade. I sve to sto si nabrojao, to ljudi rade isto za Misimovica.
Ja nisam vidio neke argumente za kritiku ranije uprave. Većinom se radi o iznošenju neistina, pa se možda zato reaguje kako ti kažeš.

Ja recimo Senadu zamjeram da to je bio previše strog prema trenerima i igračima. Što nije dao reći da neko ima pritisak.
Mislim da je to greška bila.

E sad možda zvuči kao pravdanje njega, ali tako se ponašaju ljudi koji su sebe 100% dali u nešto i onda očekuju i od drugih.
Medjutim po meni je greška to. Ne znači da ako neko zna šutnit loptu da će je uvjek šutniti dobro, kao onaj što zna dobro sabirat on će uvjek dobro sabrati. Fudbal i jeste takav jer ima nepredviđenih stvari i greška je tražiti da uvjek imaš uspjeh.
Kada bi to moglo Real, Barca i ostali velikani bi uvjek bili prvaci i uvjek pobjeđivali. Kladionice ne bi trebale. To je po meni neka mana prošlih. Nije ni mana nego po meni greška što se tako odnosilo prema sporstskom dijelu, a sve jer se tražio perfekcionizam.

Ako imaš ti neke greške iznesi ih. Treba argumente korisiti a ne provocirati i tvrditi da je crno ustvari bijelo.
Ma slazem se da ne treba provocirat.
Ja sam vec pisao sta zamjeram prosloj upravi, a to je sto su imali katastrofalan odnos prema trenerima, igracima i menadjerima. Sad das treneru podrsku, sedam dana poslije otkaz i tako, jednostavno su se ljudi skroz pogubili i svaki put su ponavljali svoje greske, nisu znali izac iz tog nekog ciklusa.
Previse otkaza, raskida ugovora.

A o infrastrukturi ne treba pricat, tu se sve vidi.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3146
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 3:01 pm

Nije lahko biti navijac FK Zeljeznicar, treba mnogo mudrosti, inteligencije i strpljenja a rijetki su takvi , bas kao i u svim strukturama kluba!

@Danan pokusavas objasniti ono sto oni itekako razumiju ali ne zele sebi da priznaju, nemoj trositi sebe...
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1225
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 3:02 pm

Gasimo se danane, 2019/2020 sa Saskom igramo u kantonu. Postajemo razvojni tim Bosne Union ex Sema, sastav ce nam biti Kruzik iz penzije na golu, lijevi bek Yoshida(svidio mu se zivot u Sarajevu), dva stopera Bogi i Adzem desni bek Elsner(vratit ce se da igra za dz zbog ljubavi prema Zelji i zelje da se navijacima vrati nada) zadnji vezni i trener Osim, dva srednja vezna Ustamujic i Neil Wood, desno krilo Dialibin brat, lijevo Cviko i u spicu Nedo T, kao zamjena Adilovic. Predstoji nam borba za vrh s bracinom Vrbanjusom i Ilijasem predvodjenim nasim bivsim kapitenom juniora Semirom Đipom i Biserom iz Boljakova. Rumeni asistent trenera i jedini igrac s klupe. Jbg teska nas sudbina ceka.
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 3:14 pm

Ama bila je prica kako ce te pare savez namiriti i kako mi nemamo sa tim nista. Sad odjednom ovi krivi. Jebote samo dijelite narod jos vise, ne kontate da Zeljo ispasta. Boli vas k, stavljate svoj ego ispred svega, a istu stvar zamjerate Amaru i Senadu. Jedva 100 ljudi dodje “odbraniti” Grbavicu na skupstinu, al vam svima puna usta Zelje i svi sve znate, a ustvari ne znate nista nego napraviti jos vecu podjelu medju i ovo malo raje sto je ostalo tu.
I mene ne etiketiraj sa tim “sve vam fino pise”. Meni je Zeljo na prvom mjestu i zaboli balavca ***** za Amarom i Senadom
Zadnja izmjena: MrkiMedo, dana/u sri jun 19, 2019 3:16 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
mirzoni1921
Postovi: 539
Pridružen/a: uto dec 06, 2016 3:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 3:15 pm

kakva sad potvrda licence, kad smo već dobili licencu. a sutra izvlačenje parova
https://sport1.oslobodjenje.ba/premijer ... bih/154014
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5952
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 3:27 pm

Bosanac1993 je napisao/la:
sri jun 19, 2019 3:01 pm
Nije lahko biti navijac FK Zeljeznicar, treba mnogo mudrosti, inteligencije i strpljenja a rijetki su takvi , bas kao i u svim strukturama kluba!

@Danan pokusavas objasniti ono sto oni itekako razumiju ali ne zele sebi da priznaju, nemoj trositi sebe...
Druze takvi me mogu za donju pipu povuci.
Njima je bitno nekome ga suknuti na forumu,reci mu da laze, a sve.u nedostatku argumenata....
Kao sto rekoh takvi me mogumogu za donju pipu povuci.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
vobznazna2
Postovi: 290
Pridružen/a: čet nov 16, 2017 2:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 3:33 pm

Dno dna.

Al’ sve je to već viđeno.

Dno dna.

Svi trpimo postiđeno.

Dno dna.

No, i spore sveće dogore i film se prekida.

Dno dna.

Skupštinski leb bez motike;

Dno dna.

To spada u narkotike





Znam, nije lako, sve se manje-više zna

Velike reči sićušne su postale

Nađi bar nešto što svetluca na dnu dna

Izvedi neki trik za nas Preostale;

Siđi u taj bunar, uklet i tih

Sve naše novčiće otkrij za Njih

Za klince čiste i zbunjene

Raščini sve naše želje neispunjene…

Poslano sa mog MEIZU M6 koristeći Tapatalk

 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 3:46 pm

e moj DANANE kad te pljuju likovi koji evo pisu da bi Regoje i Bogicevic bili odlicni nazad. Sta reci za takve poznavaoce fudbala, mene stid ko sve navija za ovaj klub.
 
Avatar
ti.ZE1921
Postovi: 255
Pridružen/a: pet jun 07, 2019 6:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 3:51 pm

RokElsner44 je napisao/la:
sri jun 19, 2019 3:46 pm
e moj DANANE kad te pljuju likovi koji evo pisu da bi Regoje i Bogicevic bili odlicni nazad. Sta reci za takve poznavaoce fudbala, mene stid ko sve navija za ovaj klub.
Daj ba ahahah jesil ozbiljan? Ljudi se zajebavaju, nisu ozbiljni
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 3:58 pm

ti.ZE1921 je napisao/la:
sri jun 19, 2019 3:51 pm
RokElsner44 je napisao/la:
sri jun 19, 2019 3:46 pm
e moj DANANE kad te pljuju likovi koji evo pisu da bi Regoje i Bogicevic bili odlicni nazad. Sta reci za takve poznavaoce fudbala, mene stid ko sve navija za ovaj klub.
Daj ba ahahah jesil ozbiljan? Ljudi se zajebavaju, nisu ozbiljni
Pogledaj malo bolje, za njih pola polovnjaka koji se spominju su pojacanja jer je bitno da se lizu sa Amaraom(nista licno protiv Amara), sve rade da opravdaju greske Amara i slicno.
 
Avatar
droba
Postovi: 179
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 4:10 pm

Mislim da ste dosadili sa prepucavanjem Stara uprava-Nova uprava. Ni jedni ni drugi nisu cvjecke i to je jasno .Jedna je gradila i nesto radila a u isto vrijeme i grijesila dok druga koja je bila 6 mjeseci nije skoro nista ni uradila. Po mom misljenju ovaj forum je napravljen da se razmijenjiju ideje, i da se vode diskusi je i daju prijedlozi kako pomoci Instituciji. Znamo da situacija nije bajna ali isto treba biti svestan da je Zeljo= udruzenje građana i dok je nas građana bice i Zelje. Moje misljenje je da se treba prvo raspustiti skupština i onda ponovo formirati sa ljudima koji mogu u svakom smislu pomoći Željeznicaru. Po slikama koje smo bili u mogucnosti vidjeti u nasoj skupštini(organu koji je veoma bitan za klub) sjede studenti prosvjetni radnici, ublehe, penzioneri itd itd, a veoma malo ljudi koji finansijski, znanjem i radom mogu donijeti sredstva (privuci sponzore) tako i podici razinu funkcionisanja kluba na veći nivo.Tek kad tu budu ljudi koji su experti u svojim oblastima tad ce ozbilnji menađeri, vlasnici velikih kompanija itd moci biti privuceni da pocnu ulaziti u klub na ostale funkcije kao sto je Upravni odbor, Nadzorni odbor i sl. Jer da bi bio član skupštine po nekom mom rezonu treba da udju ljudi koji ce se obavezati da godišnje svojim angazmanom donesu u klub najmanje po 20.000 KM. a sadašnja skupština mislim da svojim angažmanom nije doniejla ukupno 5 KM, a razlog je (rijeci jednog od članova skupštine) nije to naš posao. I naravno biće Željo opet Šampion...................................

pozzzz
 
Avatar
vobznazna2
Postovi: 290
Pridružen/a: čet nov 16, 2017 2:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 4:15 pm

Mehmedu Bazdarevicu je preselio otac na Ahiret. Rahmetu mu dusi.

Poslano sa mog MEIZU M6 koristeći Tapatalk

 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 4:30 pm

vobznazna2 je napisao/la:
sri jun 19, 2019 4:15 pm
Mehmedu Bazdarevicu je preselio otac na Ahiret. Rahmetu mu dusi.

Poslano sa mog MEIZU M6 koristeći Tapatalk
E tuge..i majka i otac u mjesec dana.
Rahmet mu duši.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 5:01 pm

MrkiMedo je napisao/la:
sri jun 19, 2019 3:14 pm
Ama bila je prica kako ce te pare savez namiriti i kako mi nemamo sa tim nista. Sad odjednom ovi krivi. Jebote samo dijelite narod jos vise, ne kontate da Zeljo ispasta. Boli vas k, stavljate svoj ego ispred svega, a istu stvar zamjerate Amaru i Senadu. Jedva 100 ljudi dodje “odbraniti” Grbavicu na skupstinu, al vam svima puna usta Zelje i svi sve znate, a ustvari ne znate nista nego napraviti jos vecu podjelu medju i ovo malo raje sto je ostalo tu.
I mene ne etiketiraj sa tim “sve vam fino pise”. Meni je Zeljo na prvom mjestu i zaboli balavca ***** za Amarom i Senadom
Neki ocito ne mogu da shvate da ovdje nemaju 2 grupe, vec tri, ima nas kojima je samo napredak Zelje umislima, a ne onaj ko ga predvodi!!!!
1987
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 5:13 pm

shzna je napisao/la:
sri jun 19, 2019 5:01 pm
MrkiMedo je napisao/la:
sri jun 19, 2019 3:14 pm
Ama bila je prica kako ce te pare savez namiriti i kako mi nemamo sa tim nista. Sad odjednom ovi krivi. Jebote samo dijelite narod jos vise, ne kontate da Zeljo ispasta. Boli vas k, stavljate svoj ego ispred svega, a istu stvar zamjerate Amaru i Senadu. Jedva 100 ljudi dodje “odbraniti” Grbavicu na skupstinu, al vam svima puna usta Zelje i svi sve znate, a ustvari ne znate nista nego napraviti jos vecu podjelu medju i ovo malo raje sto je ostalo tu.
I mene ne etiketiraj sa tim “sve vam fino pise”. Meni je Zeljo na prvom mjestu i zaboli balavca ***** za Amarom i Senadom
Neki ocito ne mogu da shvate da ovdje nemaju 2 grupe, vec tri, ima nas kojima je samo napredak Zelje umislima, a ne onaj ko ga predvodi!!!!
I mi kao takvi mozemo samo neke povuci za donju pipu :D

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], Sky1 i 60 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija