Moderator/ica: storm_raider

 
Analitičar1921
Postovi: 295
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 9:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 12:31 pm

zeljoiznadsvega je napisao/la:
sri jun 19, 2019 11:30 am
Samir Bekric na treningu u opremi sa brojem 5. Dobro dosao
Korisnji je Dželo Muharemović od njeg, bolje da su nam vratili Dželu.
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 12:32 pm

azbaha je napisao/la:
sri jun 19, 2019 9:40 am
Sto jest jest, nikad mi nije bilo jasno sto Rodin ne igra. On je konkretan i kod kornera i slobodnih, a i zna s loptom.
Zato što je član kluba od prije Amara.
Uz to konkurent je Amarovom jaranu Bogičeviću i Amarovom pojačanju Sipoviću.

Evo vidiš šta se dešava, još jedan jaran dođe, Bekrić.
Alispahić kako kažu preko Begana dolazi.
Ako je nekad Kostić uhljebljivao preko svog menađera, ne znam onda šta je ovo. Zuban, Began i Amar svoje jaranike dovode. Evo neko reće da hoćemo i Palića kojem je Zuban menađer.

Razlika je što se sad ne sere. Valjda jer je normalno, babuka je to. Samo viči jes jes.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 12:33 pm

RokElsner44 je napisao/la:
sri jun 19, 2019 12:26 pm
Samo 150.000 za Rodina.
A koliko bi to trebalo za momka koji nije bio standardan u najgoroj ligi svijeta.
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 12:34 pm

RokElsner44 je napisao/la:
sri jun 19, 2019 12:26 pm
Samo 150.000 za Rodina.
Puna šaka brade za rezervnog igrača kojeg smo htjeli i otjerati (bar je takva priča bila)
 
Qooler
Postovi: 1424
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 12:38 pm

kvalitet je napisao/la:
sri jun 19, 2019 10:12 am
Qooler je napisao/la:
sri jun 19, 2019 9:27 am
kvalitet je napisao/la:
sri jun 19, 2019 8:56 am


Istina je negdje na sredini, samo treba fino izvagati. Senad jeste uradio puno više za Želju od Nihada, to je fakt, ali nije ni njegovo maslo za ramazana.
Nije istina na sredini, već baš tamo gdje jeste.
Jedan najuspješniji u poslijeratnoj historiji Želje, a drugi najneuspješniji. To neće promjeniti ni milion tvojih i drugih spinova.
Spin ti liči na ono bila JNA, kasnije VRS i bila Patriotska liga, svi su činili zločine, istina je negdje na sredini.
Dok god neko pokušava to progurati, ovde će biti podjela. I nije to podjela na Amarove i Misimovićeve, već podjela na ove koji krive istinu i one što ne mogu progutati laži.
Kad se samo sjetim pokušaja... kriva prošla uprava što Slavki nije plaćeno... Ovde se pojedini ponašaju baš kao Selimović, da smo svi maloumni i naivni, pa će neko nekoga ubjedit da je crno, ustvari bijelo.
Zašto se baš u onom trenutku prezentirao plan za jug? U trenutku kada istočna tribina nije završena, kada navijači postaju nezadovoljni rezultatima... Bacaju se pare na projekat. Ne male pare. Za te pare su mogli KUPITI igrača i to nelošeg. Uglavnom, moglo je sačekati. A da ne govorim o načinu na koji je prezentiran plan. Znali su svi da je skoro nemoguće tribinu finansirati, ali cilj je bio da mi svršavamo i govorimo grande Miske. Egomanijak. Vedran Vukotić je primjer kakvi trebaju biti ljudi u klubu. Ne Senad. Na kraju krajeva, i on je vratio sve svoje pare, za razliku od Amara.

I JESU KRIVI ZA DUG PREMA SLAVKI. Znali su kakav ima ugovor i trebali su mu gospodski sve isplatiti. Ali ne, bolje otići na sud i još platiti sudske troškove i kamatu. Generalno su imali odvratan odnos prema trenerima. Javljali za raskide ugovora SMS porukama. Fuj.
Znaš li ti za šta služi idejni projekat? Jesi ikada vidio ijedan?

Ti znaš da su oni znali da je nemoguće finansirati tribinu. De nam kaži šta još ko misli i zna kad tako čitaš misli.
Da se istok nije napravio i sad bi smote koje uplatbicu ne znaju ispunit, pričale kako je i to nemoguće.
Za koji mjesec će pričati kako se istok ne može pomest, isto ko sto se na sjeveru nisu mogle obrisat stolice za čitavo vrijeme vladavine vrhovnog vođe.

A to da je bivša uprava kriva što nije plaćeno 31.03.2019. nije ni onaj ublehaš nikada izustio, a eto neki sljedbenici velikog vođe idu dalje i od ublehaša.

Ljudi ne znaju ni šta je idejni projekat, sumljam da su kada i osnovni lego city kad sklopili, ali znaju pričati gdje griješe ljudi koji vode tolike firme, ostavili toliko iza sebe.
Sto se riče Slavka, bivša uprava je jedino kriva što nije održala kakvu obuku za ublehaše, da nauče kako se pune uplatnice. Mislim da su trebali krenut od 1. osnovne jer je greška bila u brojevima.

Mislim da moderacija formuma treba spriječiti iznošenje neistina, da ovde ne bi još dublje kopali rovove. Ako ćemo biti konstruktivni, onda neisitnama netreba biti mjesta. U suprotnom samo ćemo se više svadjati jel bijelo, bijelo i slušati ubjedjivanje kako je bijelo ustvari crno.
Okrivljavanje nekoga trećeg što neko nije sposoban uplatnicu ispuniti je provociranje.
 
Avatar
vobznazna2
Postovi: 290
Pridružen/a: čet nov 16, 2017 2:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 12:42 pm

Bekric ccc... E stvarno bezpotrebno, nekako sam progutao Stanica al njega ne mogu i necu. ako me iko otjera s grbavice to su te dvije vedete ,Stanic i Bekric to jest bekrija i dama.

Poslano sa mog MEIZU M6 koristeći Tapatalk

 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 12:45 pm

Ljudi ali jel fakat ono Bekric na treningu?
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 12:46 pm

AsharaK je napisao/la:
sri jun 19, 2019 10:21 am
Pored neznanja u sportskom dijelu pljuvati ljude na mjestima gdje su pokazali da znaju i umiju moze samo maliciozan covjek. Istok, teren i ostale "male" stvari koje su dovele do toga da mozemo igrati utakmice treceg pretkola EL na Grbavici, malo je? Dodjosmo do toga da su bacali pare na planove ostalih dijelova Grbavice. Nismo mi nista vise ni zasluzili, blago nama i ovo sto imamo. Ista stvar i za drugu stranu, pljuvanje po trofejima koje imamo. To samo mozemo mi, nek nam je Bog na pomoci, i stid da bude svakog ko to radi.
Bravo, to je to!
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3550
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 12:48 pm

Pisaj po sirotinji... barem sarajte malo cigani raspali...
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
reflektori
Postovi: 28
Pridružen/a: pet nov 11, 2016 6:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 12:52 pm

Charlie Sheen je napisao/la:
sri jun 19, 2019 12:33 pm
RokElsner44 je napisao/la:
sri jun 19, 2019 12:26 pm
Samo 150.000 za Rodina.
A koliko bi to trebalo za momka koji nije bio standardan u najgoroj ligi svijeta.
Pa makar približno kolika mu je izlazna klauzula u ugovoru.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 12:53 pm

Pa koliko sam ja skontao 300k KM je klauzula ili grijesim?
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 12:54 pm

Dobra informacija..bekric samo trenira nece potpisivati.
 
reflektori
Postovi: 28
Pridružen/a: pet nov 11, 2016 6:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 12:55 pm

Charlie Sheen je napisao/la:
sri jun 19, 2019 12:53 pm
Pa koliko sam ja skontao 300k KM je klauzula ili grijesim?
u cifri ne u valuti da
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 12:55 pm

Premier je napisao/la:
sri jun 19, 2019 12:54 pm
Dobra informacija..bekric samo trenira nece potpisivati.
Hvala ti, dan mi se vratio u normalu.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 12:57 pm

reflektori je napisao/la:
sri jun 19, 2019 12:55 pm
Charlie Sheen je napisao/la:
sri jun 19, 2019 12:53 pm
Pa koliko sam ja skontao 300k KM je klauzula ili grijesim?
u cifri ne u valuti da
Aha ok, djeluje mi to malo previse za stopera koji je bio na klupi i zamjena Bogicevicu i ova mi je cifra skroz ok za igraca kojeg se Amar htio otarasiti.
 
Qooler
Postovi: 1424
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 12:59 pm

teteac8684 je napisao/la:
sri jun 19, 2019 12:46 pm
AsharaK je napisao/la:
sri jun 19, 2019 10:21 am
Pored neznanja u sportskom dijelu pljuvati ljude na mjestima gdje su pokazali da znaju i umiju moze samo maliciozan covjek. Istok, teren i ostale "male" stvari koje su dovele do toga da mozemo igrati utakmice treceg pretkola EL na Grbavici, malo je? Dodjosmo do toga da su bacali pare na planove ostalih dijelova Grbavice. Nismo mi nista vise ni zasluzili, blago nama i ovo sto imamo. Ista stvar i za drugu stranu, pljuvanje po trofejima koje imamo. To samo mozemo mi, nek nam je Bog na pomoci, i stid da bude svakog ko to radi.
Bravo, to je to!
Ovde imamo dvojicu ljudi koji namjerno provociraju i stalno forum vraćaju na istu temu pokušavajući zadnjih 6 mjeseci predstaviti kao sasvim normalno i poistovjetiti da su najnesposobniji jednaki najsposobnijim.
Koliko vidim samo dvojica su takva i nema tu stida. To je đon obraz i tvrdit će da je bijelo ustvari crno i stalno vraćaju forum na to.
Kad im je punjenje uplatnice problem, šta očekivati od tih da znaju za šta se korisiti i za šta je bitan idejni projekat.
To ti je ko kad balavac ne zna čitat i pisat, a diskutuje o NASA raketama.
Kako očekivati od onog ko uplatnicu ne zna popuniti, da shvati za šta je bitan idejni projekat?
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 1:07 pm

Zeljin primarni problem je Klub, a ne tim. Tim je u ovom momentu sekundaran. U periodu 2009.-2014. osvojimo 5 trofeja i isto tako napravimo 5, ali miliona KM duga prema Drzavi i dobavljacima. Sta smo dobili? Ko god misli da su trofeji bitniji od Kluba, onda se grdno vara. Mi moramo napraviti Klub, a tek onda tim. Sta ako se ponovi naprijed pomenuti period? Gdje cemo tada biti? Imat cemo znaci 5 trofeja vise i Klub jos zavaljeniji. Ja tako vidim stvari.

Bavimo se sekundarnim problemima (timom), a ne Klubom i tu je kvaka. Na kraju krajeva Trenutna Uprava je obecala titulu ove godine i nastavak gradnje. Normalno da tu necu racunati krov (jer je taj projekat od bivsih), kao i sredjivanja fasade sjevera i poslovnih prostora na istoku. Postoji projekat za izgradnju Trga iza istocne tribine, neka se ODMAH prihvate toga Obecali su i stabilizaciju finansijskog stanja.

Dokle god je u Klubu osoba koja postavlja i smjenjuje Uprave, koja nas uzima lopatom kkaamat.ama i tuzaka za neevidentirane dugove, mi cemo biti donji. Hvala Bogu da je otjerana osoba koja nije podnijela zalbu na Amarove kkkamma...te, ali nije otjeran onaj koji je sve ovo rezirao, a ponasa se kao da mu je Zeljo babovina (trener, halo ba trener) nama nema napretka.

Ispratio sam generacije i generacije timova, ali smo imali Klub. Sada taj Klub sebi dozvoljava, da mu trener odlucuje o upravama, cijenama karata i slicnim stvarima, stvarima koje nisu u njegovoj nadleznosti.

Vecini je Zeljo - Klub, bitniji od trenutnog tima, jer su timovi prolazni, a Klub vjecan. Zeljo je uvijek bio, Klub istomisljenika i neistomisljenika.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 1:17 pm

Iz Zvijezde opasno hvale Mehica..kazu da je strasan potencijal i da je pravi znalac sa loptom ali da treba sa njim jos raditi
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 1:23 pm

Qooler je napisao/la:
sri jun 19, 2019 12:59 pm
teteac8684 je napisao/la:
sri jun 19, 2019 12:46 pm
AsharaK je napisao/la:
sri jun 19, 2019 10:21 am
Pored neznanja u sportskom dijelu pljuvati ljude na mjestima gdje su pokazali da znaju i umiju moze samo maliciozan covjek. Istok, teren i ostale "male" stvari koje su dovele do toga da mozemo igrati utakmice treceg pretkola EL na Grbavici, malo je? Dodjosmo do toga da su bacali pare na planove ostalih dijelova Grbavice. Nismo mi nista vise ni zasluzili, blago nama i ovo sto imamo. Ista stvar i za drugu stranu, pljuvanje po trofejima koje imamo. To samo mozemo mi, nek nam je Bog na pomoci, i stid da bude svakog ko to radi.
Bravo, to je to!
Ovde imamo dvojicu ljudi koji namjerno provociraju i stalno forum vraćaju na istu temu pokušavajući zadnjih 6 mjeseci predstaviti kao sasvim normalno i poistovjetiti da su najnesposobniji jednaki najsposobnijim.
Koliko vidim samo dvojica su takva i nema tu stida. To je đon obraz i tvrdit će da je bijelo ustvari crno i stalno vraćaju forum na to.
Kad im je punjenje uplatnice problem, šta očekivati od tih da znaju za šta se korisiti i za šta je bitan idejni projekat.
To ti je ko kad balavac ne zna čitat i pisat, a diskutuje o NASA raketama.
Kako očekivati od onog ko uplatnicu ne zna popuniti, da shvati za šta je bitan idejni projekat?
Koliko se para dalo na idejni projekt? Zašto se nije odmah isplatio Slavko, onako kako je predviđeno ugovorom?

Ja poštujem sve što je urađeno, ali na greške se treba ukazati. Uvijek. A imali su puno, puno grešaka... Nažalost. To ne znači da je Selimović bolji, jer realno nije. Licenca je sramota nad sramotama.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 19, 2019 1:25 pm

Jer se islo na sud i dug se smanjio? Zato se odma nije isplatilo. Nemoj spinovat vise.
Željezničar ante portas !

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, BrUDA, Google [Bot] i 109 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija