Moderator/ica: storm_raider

 
AdmirA
Postovi: 2232
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 18, 2019 11:08 am

gavran je napisao/la:
uto jun 18, 2019 6:43 am
Jutro dobro,lijep i suncan dan,asocijacija kopriva
:shisha:
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1946
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

uto jun 18, 2019 11:08 am

Danas zec dolazi na zavrsne pregovore, ima ponudu osijeka koja je duplo veca nego nasa, ali zeli da ostane kod nas
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
AdmirA
Postovi: 2232
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 18, 2019 11:16 am

Kospicar je napisao/la:
uto jun 18, 2019 11:08 am
Danas zec dolazi na zavrsne pregovore, ima ponudu osijeka koja je duplo veca nego nasa, ali zeli da ostane kod nas
Valjalo bi ga zadržati, uz kvalitetne pripreme ,pojačanje. A ko je taj napadač koji se spominje ?
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 18, 2019 11:16 am

RokElsner44 je napisao/la:
uto jun 18, 2019 12:56 am
Eric
Sinisa - Sipovic - novi stoper - pavic/subic
Bojo-hajdarevic
Ramovic - Zec - Veselinovic
Krpic
Ja bih umjesto Hajdarevice stavio Mustafu. Mislim da bi onda vezni red bio dosta agilniji
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 18, 2019 11:18 am

Bosnia je napisao/la:
pon jun 17, 2019 11:44 pm
vobznazna2 je napisao/la:
pon jun 17, 2019 11:35 pm
Bosnia je napisao/la:
Ovo hebo misketa i amara bitan je zeljo zvuci isto ko sto agresori iz proslog rata govore: svi su cinili zlocine, svi smo jednako krivi.

Kad je Misimovic bio u klubu ja sam imao povjerenja da ona moja marka sto donesem u klub, da ce biti posteno potrosena. Znao sam da ide za dobrobit kluba, bilo je potpuno transparentno sve. Ovim krimosima da dam marku, ona ide u dzep violinama i kompaniji.

Vidis da snimke skupstine prvo hoce da pregledaju, da iskroje kako je njima cejf kao da su sjeverna korea. I ja njima da dajem pare i da njih izjednacavam sa radom Misimovica.

Tvoj komentar je nista drugo nego potpuno zlonamjeran.
Moj komentar zlonamjeran sto zelim klubu pomoc. Hvala ti. Zato nas i mia 1000do 2000 navijaca, zato nas i bude 200 pred masinskim . Bolje je pljuvat i srat nego kupit sebi godisnju, clansku, dres,sal itd ipak ostace ti par stoja u dzepu a ovdje.mozemo srat da volimo klub... Mi to na kraju krajeva sebi kupimo pomognemo rad kluba i spojimo ugodno s korisnim ne dajem ja lovu Misketu nit Amara vec sebi i za svoj cejf usput pomognem i klubu... Da je upitanu neki veci projekat poput istoka razumio bih te al ovako ne jbg... I nemoj da se kurcimo da volimo Zelju a zao nam.dat za godisnju i clasnu tom istom Zelji jer je tamo neki Amar a ne Miske dok se vodimo tom logikom i mi sami.na sebi ne poradimo nikada necemo bit stara ekipa kad je jug bio krcat a bogami i nasa Grbavica, tad u tom periodu nisam tekme nit jedne propustio kuci i na strani nit me plaho zanimalo ko je u upravi jer sam zbog Zelje isao kupavao ulaznice i sve ostalo a ne zbog uprave. Ugledajmo se malo na Hajduk i njihove sezonske i clanske ulaznice.

Poslano sa mog MEIZU M6 koristeći Tapatalk
Ja sam unazad godina i godina uzimao godisnju i clansku otkako su je pustili. Jos od prije misimovica... Kupovao sam gluposti poput pepeljara iz fan shopa da bih eto pogurao rad uprave, cak ni ne pusim.

Prosla godina je zadnja gdje sam uzeo godisnju, clansku necu obnoviti, u fan shop necu uci, utakmicu necu pogledati makar do finala lige prvaka dogurali sve dok su violine i gusle u klubu.

Niti jedna moja marka krvavo zaradjena nece u dzep violini i amarovim drugarima!

Gledacu bez sikirancije Igman, Butmir, Olimpik... nije bitno... sve dok ne dodje neko poput Misimovica koji ce vratiti povjerenje da se postenim radom moze uspjeti, a ne kriminalnim radnjama. Makar deceniju ne krocio na grbavicu.

Ima nas 3000 bolesnika, neka nas 2000 odluci bojkotovati ovu upravu, oni bi vec sutra rekli allahimanet jer nemaju odakle krasti,

Finansijskim bojkotom treba staviti do znanja da smo protiv cenzura, nerada, kriminala i otimanja sve vrijednosti Zeljeznicara.
@Bosnia to je to, objasnjeno u kratkim crtama sva poenta ali nemas kome, previse je idolopoklonika koji bi i gace skidali pred ovima kao eto bit ce Zelji bolje, a nisu svjesni da im time produzuju vijek i pruzaju vece mogucnosti ka rasprodaji kluba
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 18, 2019 11:30 am

CURVA je napisao/la:
pon jun 17, 2019 11:56 pm
vobznazna2 je napisao/la:
pon jun 17, 2019 11:35 pm
Bosnia je napisao/la:
Ovo hebo misketa i amara bitan je zeljo zvuci isto ko sto agresori iz proslog rata govore: svi su cinili zlocine, svi smo jednako krivi.

Kad je Misimovic bio u klubu ja sam imao povjerenja da ona moja marka sto donesem u klub, da ce biti posteno potrosena. Znao sam da ide za dobrobit kluba, bilo je potpuno transparentno sve. Ovim krimosima da dam marku, ona ide u dzep violinama i kompaniji.

Vidis da snimke skupstine prvo hoce da pregledaju, da iskroje kako je njima cejf kao da su sjeverna korea. I ja njima da dajem pare i da njih izjednacavam sa radom Misimovica.

Tvoj komentar je nista drugo nego potpuno zlonamjeran.
Moj komentar zlonamjeran sto zelim klubu pomoc. Hvala ti. Zato nas i mia 1000do 2000 navijaca, zato nas i bude 200 pred masinskim . Bolje je pljuvat i srat nego kupit sebi godisnju, clansku, dres,sal itd ipak ostace ti par stoja u dzepu a ovdje.mozemo srat da volimo klub... Mi to na kraju krajeva sebi kupimo pomognemo rad kluba i spojimo ugodno s korisnim ne dajem ja lovu Misketu nit Amara vec sebi i za svoj cejf usput pomognem i klubu... Da je upitanu neki veci projekat poput istoka razumio bih te al ovako ne jbg... I nemoj da se kurcimo da volimo Zelju a zao nam.dat za godisnju i clasnu tom istom Zelji jer je tamo neki Amar a ne Miske dok se vodimo tom logikom i mi sami.na sebi ne poradimo nikada necemo bit stara ekipa kad je jug bio krcat a bogami i nasa Grbavica, tad u tom periodu nisam tekme nit jedne propustio kuci i na strani nit me plaho zanimalo ko je u upravi jer sam zbog Zelje isao kupavao ulaznice i sve ostalo a ne zbog uprave. Ugledajmo se malo na Hajduk i njihove sezonske i clanske ulaznice.

Poslano sa mog MEIZU M6 koristeći Tapatalk
Ma pusti ih brate samo djaba pricas ,kad ih brkati majstor postroji u Livnu ,tek ce onda skontati kakvi su slageri istetovirani Titula .Capljic,Petrovic,Mulalic,Adzem ...... sa svim uslovima,igracima,antalijama pizdama materinama nisu uspjeli napraviti da bar ne moramo svaku strepiti do zadnje minute na Grbavici i niko prosloj upravi nije kriv ni Jug ni Amar sto su otjerani vec ovih 7 slagera koji su nam napravili luzerski mentalitet i koji nisu znali iskoristiti takvu podrsku uprave i navijaca.
"Kad ih brkati majstor postroji"... pa ja se vama divim koliko ste vi zaluđeni, kakve šuplje bacate a ti pogotovo vec duze vrijeme. Tako ste govorili kad se brkati vrati skidat ce nam svi gace a nas nastavili busit, gore nego u periodu Mulalica i Adzema. Toliko.

I je l' tebe stid osobo pod nickom Curva da pises ovakve stvari, kad cete skontat da je ovo odraz mentalne zatupljenosti u vidu lika i djela ideologije ka jednoj osobi. To nije Zeljo, Amar nije Zeljo niti bilo ko drugi Zelji moze stati rame uz rame. Zeljo je najveci od svih!

Nikada ne pokusavajte prodavati pricu da ljudi na koje je svaki normalan navijac ponosan, na njihovo zalaganje i transparentan rad za dobrobit Zelje su neki šlageri koji su napravili od nekog luzerski mentalitet. Zeljo je itekako imao u tom periodu borbeni mentalitet na svim poljima, sportski je popustio ali nije ni cudo kakve ublehe imamo medju svojim redovima a jedan od njih ste i Vi (Curva). Nista vam nije sveto, imajte barem malo postovanja jer su ti ljudi dali vise sebe klubu nego mi svi skupa sa foruma a posebno od vas koji godinama sere.te i bacate spinove.
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 18, 2019 11:32 am

Trujete narod isto kao sto su oni trovali da je Misimovic kamatar i slicno. ***** je vama do dobrobita Zelje.
Da pitam, mimo teme i vasih prepucavanja, zna li neko hoce li se ove godine igrati Djildin turnir ?
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 18, 2019 11:45 am

Jesmo li svjesni da mi u A repki necemo vise imati nasih igraca, da cemo i time izgubiti na promociji igraca.

Da vam samo napomenem da je isti taj RODIN trebao biti vec u ovom periodu na spisku selektora Prosineckog, da ga promovisemo i bolje prodamo sve je islo u tom pravcu a to ko zna Rodina ce vam potvrditi da je bio dogovor proslih struktura i uticaj da ga guramo i zaradimo na njemu uz menadzera njegovog dobre pare za nase uslove. Sta imamo danas, nijednog perspektivnog za prodati jer smo izgubili kompas u svemu, ali sve ce to jedan covjek pozlatiti jer je Perez za sirotinju!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 18, 2019 11:47 am

Bosanac smiri malo druze, od tvog pisanja za sad nemamo nista. Tezak je period do sljedece skupstine, fokusirajte se na to, trebaju nam rijesenja. Ne trebamo se bosti jedni sa drugima nego pokusat naci rijesenje.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 18, 2019 11:52 am

Bosanac1993 je napisao/la:
uto jun 18, 2019 11:45 am
Jesmo li svjesni da mi u A repki necemo vise imati nasih igraca, da cemo i time izgubiti na promociji igraca.

Da vam samo napomenem da je isti taj RODIN trebao biti vec u ovom periodu na spisku selektora Prosineckog, da ga promovisemo i bolje prodamo sve je islo u tom pravcu a to ko zna Rodina ce vam potvrditi da je bio dogovor proslih struktura i uticaj da ga guramo i zaradimo na njemu uz menadzera njegovog dobre pare za nase uslove. Sta imamo danas, nijednog perspektivnog za prodati jer smo izgubili kompas u svemu, ali sve ce to jedan covjek pozlatiti jer je Perez za sirotinju!
Kazu da je klauzula 300.000€, i to je to sto mozes zaraditi.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 18, 2019 11:56 am

AsharaK je napisao/la:
uto jun 18, 2019 11:47 am
Bosanac smiri malo druze, od tvog pisanja za sad nemamo nista. Tezak je period do sljedece skupstine, fokusirajte se na to, trebaju nam rijesenja. Ne trebamo se bosti jedni sa drugima nego pokusat naci rijesenje.
Sve za dobrobit zelje, e moj Asharak druze. Sreca pa znam kakav si lik. Nije to rjesenje nikakvo. Ali ako Bosanac i ostala raja koja se bode cinjenicama stete, sutit cemo. Sve za rad Zelje, pardon ideologije koja je vodi.

Pozdrav, ekstra si momak i cijenim te ,ali izvini nije ovo nikakvo rjesenje.
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 18, 2019 11:56 am

AsharaK je napisao/la:
uto jun 18, 2019 11:47 am
Bosanac smiri malo druze, od tvog pisanja za sad nemamo nista. Tezak je period do sljedece skupstine, fokusirajte se na to, trebaju nam rijesenja. Ne trebamo se bosti jedni sa drugima nego pokusat naci rijesenje.
Ma realno za Rodina je upravu.
Umjesto da igra, jer je najbolji, jer je i najperspetivniji, on je bio na klupi Bogiju i Sipoviću.
Nema logike i objašnjenja zašto je Bogi igrao prije njega a vidjeli smo koliko je loš i šta je sve usrao.

Ali eto i na takvom Rodinu možda nešto zaradimo.

@Pratimosamoplave, to je za nas ogroman novac. Pogotovo za rezervnog igrača :kafa:
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 18, 2019 11:57 am

Krpic i ako mi je drag on "mora" se prodati ovog ljeta. Za njega mozemo sigurno uzeti minimum 200k eura. Ako se dogovori sa Ermimom, onda definitivno prodati Sulejmana. Mogli bi za Rodina i Krpica zaraditi Evropu ovog ljeta.
 
Avatar
Plavanacija
Postovi: 226
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 8:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 18, 2019 11:57 am

Administracija bi trebala poceti djelovati sto se tice price oko Misimovic i Amara. Evo svaki dan udjem na forum par puta, uvijek ista prica.
Interesuje me Željo, sve ostalo prebacite na neku drugu temu.
Prvi ja nisam zadovoljan situacijom kako se sve raspalo kao kula od karata. Ali hajmo kao navijaca davati ideje, ucestvovati u dizanju kluba.
Hvala Bogu da smo razliciti, i da svako ima svoje misljenje. Citam o Sipovicu, 3 razlicita komentata. Svaka cast Sipovicu ali je taraba zesca, da ne pisem razloge.
Ne znam za ostale ali ja mislim da cemo u narednoj sezoni biti pozitivno iznenađenje. Ekipa je ostala na okupu, jos da Zec potpise 1+1 ja bi bio zadovoljan. Treba nam stoper, Subic bi bio izvanredan kao lijevi bocni, Eric bi mogao eksplodirati, pored Krpica dovesti mladog napadača, sta ja znam imam neku pozitivu za narednu sezonu.
 
AdmirA
Postovi: 2232
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 18, 2019 11:59 am

Znam da me @CURVA proziva da sam optimisti uvijek, i neka sam, ali imam informaciju da imamo dobre šanse za dobit ovo na UEFA-i.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 18, 2019 12:00 pm

DANAN je napisao/la:
uto jun 18, 2019 6:30 am
PratimsamoPlave je napisao/la:
uto jun 18, 2019 12:29 am
dell21 je napisao/la:
uto jun 18, 2019 12:22 am
Amaru je na lični račun legle pare od transfera (dokaz postavljan ovdje) koje nikada nisu vraćene klubu zar to nije krađa?
Amar sa licnog racuna, plati igrace FK ZELJEZNICAR zar to nije pozajmica?
Pranje para,krivicno djelo,steta klubu....
Naravno ako je tako....
Jer za to nema ama.bas nikakvog dokaza u arhivi kluba.
Jer da ima nebi mi danas uooste raspravljali o ovome.
Ako je dao te pare nije ih dao Senadu dao ih nekome drugom a taj.neko nece da potvrdi da je to tako bilo.
A sva ta prica i pritisak se fakturise uredno Senadu koji nije imao nikakvog ama bas nikakvog dodira sa tim.
Malo degutantno i samo izaziva kontru kod ljudi koji.ipak razmisljaju svojom glavom.cak i njih se pocelo etuketirati kao Misketovci.
Da,pricamo o podjelama nekim a jako.dobro se zna sa koje su strane one upravo i pocele....
Jbg tako je...
Oko svega se slazem. Ali znas i ti da ih je dao. Vjeruem da znas i kako se tad radilo.
Svasta nesta je u tom periodu bilo protuzakonito,kakve arhive, zafali para bukvalno Amar uzme pare i da ih iz ruke u ruku bez ikakvih papira, racuna.
Kazem za sve, nek se ide na sud, nek Zeljo tuzi sve odgovorne za milione poreza koje sad placamo iz tog perioda.. To navijaci moraju traziti, vrsiti pritisak. Nek svi odgovorni budu kaznjeni!
Amar svakako mora tuziti klub za sve moguce posudbe, pa ako dobije parnicu nek isplate. Ako ne, nek se pomiri sa tim. Jer druacije, nece marke naplatiti, nemoguce je.
Podjele su uvijek postojale, uvijek je bilo nikova na onom forumu koji su isli u kontru. I sami su vremenom dobili neke pristalice, iako je vrijedjanje razuma da budes sa njima na istoj strani.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 18, 2019 12:03 pm

Radi se o 24-godišnjem čuvaru mreže koji se usred velike konkurencije na golu Želje odlučio otići u januaru na posudbu u Igman iz Konjica, a odmah po povratku u klub uslijedit će nova posudba.

Ovog puta mladi Ćeman odlazi u Metalleghe kako bi ponovo dobio nešto veću minutažu u Prvoj ligi Federacije.

Inače, Željo ga je osim u Igman ranije slao na posudbu u Iskru iz Bugojna.

U Igmanu je u drugom dijelu prošle sezone branio 14 puta i primio 11 golova.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 18, 2019 12:03 pm

AdmirA je napisao/la:
uto jun 18, 2019 11:59 am
Znam da me @CURVA proziva da sam optimisti uvijek, i neka sam, ali imam informaciju da imamo dobre šanse za dobit ovo na UEFA-i.
**** ba zivot ako u njemu nema optimizma. Da krenemo sa istim sastavom bez Ermina Zeca, nadao bi se uspjehu. Jer drugacije ne znam.
Nadam se da cemo dobiti. I onda tuziti za sve. Karte, ugled kod navijaca, sponzora,igraca, tv prava, pare uefe, koeficijent.. Dobro naplatiti, i na kraju svega traziti izmjenu komisija i ljudi u savezu.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3018
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 18, 2019 12:04 pm

AdmirA je napisao/la:
uto jun 18, 2019 11:59 am
Znam da me @CURVA proziva da sam optimisti uvijek, i neka sam, ali imam informaciju da imamo dobre šanse za dobit ovo na UEFA-i.
Ako od UEFE dobijemo samo pare zbog greske Saveza onda treba automatski tuziti i nas Savez. Traziti da nam isplate novac za karte, tv prava, sponzore, dakle treba ih maksimalno oguliti da sve para sto su zaradili u Ligi nacija nama proslijede. Ovo treba uraditi kako bi im bila skola za ubuduce da se ne zajebaju s nama
Alea iacta est!
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 18, 2019 12:09 pm

Bosanac1993 je napisao/la:
uto jun 18, 2019 11:30 am
CURVA je napisao/la:
pon jun 17, 2019 11:56 pm
vobznazna2 je napisao/la:
pon jun 17, 2019 11:35 pm
Moj komentar zlonamjeran sto zelim klubu pomoc. Hvala ti. Zato nas i mia 1000do 2000 navijaca, zato nas i bude 200 pred masinskim . Bolje je pljuvat i srat nego kupit sebi godisnju, clansku, dres,sal itd ipak ostace ti par stoja u dzepu a ovdje.mozemo srat da volimo klub... Mi to na kraju krajeva sebi kupimo pomognemo rad kluba i spojimo ugodno s korisnim ne dajem ja lovu Misketu nit Amara vec sebi i za svoj cejf usput pomognem i klubu... Da je upitanu neki veci projekat poput istoka razumio bih te al ovako ne jbg... I nemoj da se kurcimo da volimo Zelju a zao nam.dat za godisnju i clasnu tom istom Zelji jer je tamo neki Amar a ne Miske dok se vodimo tom logikom i mi sami.na sebi ne poradimo nikada necemo bit stara ekipa kad je jug bio krcat a bogami i nasa Grbavica, tad u tom periodu nisam tekme nit jedne propustio kuci i na strani nit me plaho zanimalo ko je u upravi jer sam zbog Zelje isao kupavao ulaznice i sve ostalo a ne zbog uprave. Ugledajmo se malo na Hajduk i njihove sezonske i clanske ulaznice.

Poslano sa mog MEIZU M6 koristeći Tapatalk
Ma pusti ih brate samo djaba pricas ,kad ih brkati majstor postroji u Livnu ,tek ce onda skontati kakvi su slageri istetovirani Titula .Capljic,Petrovic,Mulalic,Adzem ...... sa svim uslovima,igracima,antalijama pizdama materinama nisu uspjeli napraviti da bar ne moramo svaku strepiti do zadnje minute na Grbavici i niko prosloj upravi nije kriv ni Jug ni Amar sto su otjerani vec ovih 7 slagera koji su nam napravili luzerski mentalitet i koji nisu znali iskoristiti takvu podrsku uprave i navijaca.
"Kad ih brkati majstor postroji"... pa ja se vama divim koliko ste vi zaluđeni, kakve šuplje bacate a ti pogotovo vec duze vrijeme. Tako ste govorili kad se brkati vrati skidat ce nam svi gace a nas nastavili busit, gore nego u periodu Mulalica i Adzema. Toliko.

I je l' tebe stid osobo pod nickom Curva da pises ovakve stvari, kad cete skontat da je ovo odraz mentalne zatupljenosti u vidu lika i djela ideologije ka jednoj osobi. To nije Zeljo, Amar nije Zeljo niti bilo ko drugi Zelji moze stati rame uz rame. Zeljo je najveci od svih!

Nikada ne pokusavajte prodavati pricu da ljudi na koje je svaki normalan navijac ponosan, na njihovo zalaganje i transparentan rad za dobrobit Zelje su neki šlageri koji su napravili od nekog luzerski mentalitet. Zeljo je itekako imao u tom periodu borbeni mentalitet na svim poljima, sportski je popustio ali nije ni cudo kakve ublehe imamo medju svojim redovima a jedan od njih ste i Vi (Curva). Nista vam nije sveto, imajte barem malo postovanja jer su ti ljudi dali vise sebe klubu nego mi svi skupa sa foruma a posebno od vas koji godinama sere.te i bacate spinove.
Zeljo je najveci od svih, osim od Misimovica, jelde?
Ne zna se koja je strana gora, ona sto je zaludjena Misimovicem il ona sto je zaludjena Amarom.
A ja koliko znam CURVA je ovdje bio protiv odlaska prosle uprave, al et.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], Ujko i 77 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija