Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Bosnia
Postovi: 508
Pridružen/a: sub maj 06, 2017 9:47 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 10:09 pm

vobznazna2 je napisao/la:
pon jun 17, 2019 7:06 pm
Da sad u klub udje 10 miliona eura i da dodje 10 kapitalaca i da se svi dugovi saniraju i nastavi radit stadion,kamp,kule,itd..da adisas drrsove pravi,da sponzor generalni dodje itd. Pojedinci bi kakili opez i govorili hebo ove gdje je miske Amar je tu ne valja... Hebo i misketa i Amara bitan je ZELJO uradimo nesto da pomognemo ZELJI dosta pljuvanja...

Poslano sa mog MEIZU M6 koristeći Tapatalk
Ovo hebo misketa i amara bitan je zeljo zvuci isto ko sto agresori iz proslog rata govore: svi su cinili zlocine, svi smo jednako krivi.

Kad je Misimovic bio u klubu ja sam imao povjerenja da ona moja marka sto donesem u klub, da ce biti posteno potrosena. Znao sam da ide za dobrobit kluba, bilo je potpuno transparentno sve. Ovim krimosima da dam marku, ona ide u dzep violinama i kompaniji.

Vidis da snimke skupstine prvo hoce da pregledaju, da iskroje kako je njima cejf kao da su sjeverna korea. I ja njima da dajem pare i da njih izjednacavam sa radom Misimovica.

Tvoj komentar je nista drugo nego potpuno zlonamjeran.
 
Avatar
amar92
Postovi: 1604
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 10:18 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
amar92 je napisao/la:
pon jun 17, 2019 9:57 pm
CURVA je napisao/la: ima ona jedna stara izreka bolje je vojska ovaca koju predvodi lav nego vojska lavova koju predvodi ovca :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
kod nas vojsku ovaca predvodi ovan

Ovo oko Alispahica nema smisla, ali bas nikakvog. Covjek vec godinama nije na nivou onog kako je izgledao u mladjim danima. Dosta se i udebljao. Jedino ako je Ermin trazio njegov dolazak kao uslov svog ostanka. Ako je tako, onda ih sve treba potjerati u pm. Ermina, Asima, Mehmeda a i Amara i ostale koji ucestvuju u tim „pregovorima“.

Sa Erminom se trebalo dogovoriti na pauzi, a ne sad. Ako ikome trebaju cijele pripreme onda je to Ermin, a on hladi jaja i postavlja sad neke uvjete. Nije dovoljno sto zbog njega moramo trpiti Asima, sad jos da i jarane dovodi. Mrs.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ahahahahah kako smo mi bolesni ahahah eh cuj Ermin trazi da dodje Alispahic :klanjase2:
Nisam rekao da je tako. Samo da mi je to jedina logika zasto bi se mi ikako povezivali sa takvim igracem. To je vise smijesno, da Zeljo dovodi ovakvog Alispahica. Bolje da smo onda Saida doveli, kilaza ista, bolja karijera a i veci znalac.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 10:22 pm

Po ovome što sam čuo večeras E. Zec bi se trebao pojaviti oko 20. Juna
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 10:35 pm

blueboy je napisao/la:
pon jun 17, 2019 10:22 pm
Po ovome što sam čuo večeras E. Zec bi se trebao pojaviti oko 20. Juna
:baklja:
 
Qooler
Postovi: 1424
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 10:58 pm

Bosnia je napisao/la:
pon jun 17, 2019 10:09 pm
vobznazna2 je napisao/la:
pon jun 17, 2019 7:06 pm
Da sad u klub udje 10 miliona eura i da dodje 10 kapitalaca i da se svi dugovi saniraju i nastavi radit stadion,kamp,kule,itd..da adisas drrsove pravi,da sponzor generalni dodje itd. Pojedinci bi kakili opez i govorili hebo ove gdje je miske Amar je tu ne valja... Hebo i misketa i Amara bitan je ZELJO uradimo nesto da pomognemo ZELJI dosta pljuvanja...

Poslano sa mog MEIZU M6 koristeći Tapatalk
Ovo hebo misketa i amara bitan je zeljo zvuci isto ko sto agresori iz proslog rata govore: svi su cinili zlocine, svi smo jednako krivi.

Kad je Misimovic bio u klubu ja sam imao povjerenja da ona moja marka sto donesem u klub, da ce biti posteno potrosena. Znao sam da ide za dobrobit kluba, bilo je potpuno transparentno sve. Ovim krimosima da dam marku, ona ide u dzep violinama i kompaniji.

Vidis da snimke skupstine prvo hoce da pregledaju, da iskroje kako je njima cejf kao da su sjeverna korea. I ja njima da dajem pare i da njih izjednacavam sa radom Misimovica.

Tvoj komentar je nista drugo nego potpuno zlonamjeran.
Bravo za komentar.
Ja koji sam potencirao da se ovo makne u stranu, ova diskusija, moram reći... zbog ovog kredita u najavi da je ovo sada prioritet br. 1 u klubu. Kako spasiti imovinu od hipoteki.
Ja ne mogu da odlučim vezano za postojeću upravu, šta je veći argument da nikada od mene ne dobiju KM. To što nisu zaslužlili ili to što im ne vjerujem.
Jedino povratak Misimovića bi vratio povjerenje. Čovjek je dokazao da pfeninga nije oštetio klub.

Drugo, da li je vama sada jasno zašro je Badžak VD na 15 dana?

Pa zato jer očekuju odgovor CASa u 14 dana!
Bit će ono : Jesam vam rekao?
A to što j tri tačke što nismo vidjeli Europu, j tri tačke nas nvijače... bit će prestavljen kao Moisije.
Selimoviću ne vraćaj se ni sa titulom Lige prvaka u rukama, a kamo li CASom!!!!!!!!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 11:04 pm

Sta je sa izvjestajem?
Jesu li ga pregledali i odobrili do sada?
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Hare79
Postovi: 1235
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 11:06 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon jun 17, 2019 9:52 pm
ž'21 je napisao/la:
pon jun 17, 2019 9:29 pm
El_Nino je napisao/la:
pon jun 17, 2019 9:27 pm
Alispahić je nepotreban.
Fuš igrač. Teški fuš.
Po meni i nije baš nepotreban jer kada pogledaš ovako našu ekipu, ne postoji igrač koji može zamijeniti Ramovića. Vjerovatno je Alispahić taj. Neće puno igrati, a kada Ramović bude povrijeđen ili bude imao kartone, on će uletiti.Očekujem još jednog veznjaka pored Alispahića i napadača rezervnog i to su ta četiri igrača koja je Amar rekao.

Znaci Alispahic ce igrati kad Ramovic bude povrijedjen ili karton onda to znaci da ce Alispahic dobiti poprilicnu minutazu :)
Znači biće standardan :)
 
Qooler
Postovi: 1424
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 11:06 pm

Occasionally je napisao/la:
pon jun 17, 2019 7:55 pm
Treba nam samo Amar
Samo Amar Osim, i to onaj od prije deset godina.

Kao navijaču Želje bolje mi je bilo da nisam ni pratio sve forume i bio svakodnevno upoznat sa situacijom koja je samo išla iz goreg u gore.
Nisam baš siguran da su, barem ovi na forumima, svjesni ozbiljnosti situacije. Čak i da ne posmatramo situaciju iz prizme Decembar 2018. koja je kulminirala i dovela do vrhunca podjelu među navijačima, i da možemo Želju porediti sa nekim tamo klubom u nekoj tamo ligi, vidjeli bi da se radi o klubu koji je u ono baš, baš nezavidnoj poziciji.
1. Uprava kluba u tehničkom mandatu.
2. Nadzorni raspušten tj otišao sam.
3. Administracija bez direktora.
4. Kasa prazna.
5. Investitora (pozajmica) u vidu nekog bogatog navijača Želje ni na pomolu.
6. Roster igrača istovjetan kraju prvenstva.

Jedino što imamo je Amar. Pod uslovom da se onako kameleonski iz ovoga od prije zadnjih par mjeseci preobrazi u onoga od prije deset godina. U smislu trenerskih i menađersko/skautskih sposobnosti.
Jedino sada Amar može spasiti Želju od tog najavljivanog „ - Hoće da nam uzmu Želju !“ KO ? KAKO ?
Sada tek dolazi do izražaja ono njegovo mi smo Football Club. Za sve ostale projekte i pravce nadogradnje smo svakako nesposobni trenutno. Što zbog finansija, što zbog kvalitete upravljačkih struktura. Samo fudbal, ostalo na čekanje.
Samo Amar uz podršku članova Uprave i svakako nas navijača.

Novo zaduženje Kluba ni pod razno. To nije rješenje a i pitanje koliko smo solventni da nas neko finansira tom cifrom od 1.000.000 KM, osim ako nije već nameračio poslovne prostore Istoka.

Kako to Amar, mislim na to spašavanje, može izvesti ?
Mala digresija prvo. Ima ta kritična masa navijača (istomišljenika i neistomišljenika) od 2.500 – 3.000 koja konstantno dolazi u Dolinu. To nije broj koji može namiriti Kasu i to je svima poznato. Ono što puni kasu je kontinuitet od 8.000 – 9.000 hiljada navijača. Malo vjerovatno za očekivati ali.. nadati se. Sreća pa taj broj navijača koje trebamo na tribinama nisu baš dobro upoznati sa situacijom i mišljenja su da će „očepiti“ kad-tad a pogotovo kada Amar vodi. E sad, kako doći do njih ? Kako ih privuči ? Ali u kontinuitetu.
Fudbal se igra radi navijača. A svi navijači na ovom dunjaluku žele da vide lijepu igru i atraktivne poteze na terenu. Borbenost i zalaganje svakako idu uz to.
Ivica Osim kaže : - Treba lijepo igrati a rezultati će doći.

Znači, Amare nađi ta 4 igrača na pozicijama napadača, veznog, desno krilo i stoper. Nađi ih podhitno i neka budu skupi a za plaćanje ne brini. Što se tiče plaćanja tu dolazimo do naših vrlih članova Uprave koji se po svemu dosadašnjem nisu iskazali. Naka izvole i neka kolektivno dignu kredit za ta 4 igrača. Ugovor na 1+1 godina, a pojedinosti Ugovora neka nadogradi @Brkoo (nije sarkazam, kunem se). Neka vide malo članovi Uprave kako je kada sa svojim K 4 tačke, gloginje mlatiš. To im je jedina šansa da vidimo da im je stalo i da nisu tu radi vlastite promocije.

Gdje smo mi, navijači ? Maksimalni odziv i postepeno privlačiti one „kontinuirane“ na utakmicu. Manijaci ! Bez pirotehnike do kraja jesenjeg dijela, moliću lijepo !

Ovime se bitno podiže opšta slika i rejting Kluba. Sve se to nadovezuje i vodi ka povjerenju, kako među nama samima, tako i potencijalnih sponzora, partnera, skauta, menađera itd, itd...
Koliko je sve ovo realno?
Neka svako uradi svoj dio posla. Prvo Amar, pa Uprava a zatim i mi. Šta to imamo izgubiti ?
Jah.. Članovi Uprave će biti donji sa otplatom kredita :zid:

P.S.
- Pa dobro ko je ovdje lud? Jučer se napiše tekst da se bojkotuju utakmice a sada - Svi u Dolinu!
Bojkot je napisan kao dodatni vid ultimatuma Manijaka prema Upravi, gdje se traže konkretni potezi i sagledivo poboljšanje situacije. U tom proglasu Manijaka, ja nigdje nisam vidio šta to Grupa planira da uradi da bi ih natjerala.
Druže ovo sve može ali kada se vrati u klub čovjek kome se vjeruje.
Mislim da će i dobar dio nas bolesnika od 2500 lagano izgubiti naviku dolaska na Grbavicu, ono što se Čeliku desilo.
Ja svaku tekmu budem mokar od nervoze. Što mi to treba?
Pogotovo kad na vagu stavim da je neko spušio milion jer uplatnicu nije popunio kad je trebalo. Sad da se mi naguzimo, da vadimo stvar.
Nije problem, al mora se dokazati da u upravi ne stoje ljudi koji su klimači glavom vrhovnog poglavice. To je preduslov. Moramo prestati biti klub jednog lica, ma kako se on zove.
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 11:13 pm

Koliko god nismo zadovoljni stvarima u klubu moramo priznati da se pravi fina ekipa za slijedecu sezonu,imena koja se spominju nisu losa za nase uslove ,izuzev igraca koji nisu nama neki Alispahic,Jamak,Svraka,Bekric ...ima i finih imena koji se povezuju sa nama Bojo,Lendric,Ovcina,Subic,Kvesic,Jasarevic,Adzem,Celikovic..eto Ermin bi trebao produziti aBd i mogli bi imati dobru ekipu...malo pozitivnije gledati stvari koliko god mozemo
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 11:14 pm

Eh nekad se spominjali Stila i Buba, sad smo dosli do Boje, pa opet nam nije lose :D
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 11:18 pm

I jos jedan veznjak mora doci, Hajdarevic, Sadikovic i Mujezinovic su neozbiljni.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
qwertz1921
Postovi: 52
Pridružen/a: pet jun 14, 2019 12:29 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 11:26 pm

jedno je sigrurno zataskavanjem stvari i nerjesavanjem i konstantnim guranjem problema pod tepih se nikada nigdje nista nije postiglo. Siguran sam da ce sve jednom samo kulminirati u klubu i oko kluba krenuvsi od navijaca pa sve ostalo ali ovo na odbro nece izaci. Bit ce zaista tesko gurati sezonu jer u situacijama gdje bi trebali imati potpunu podrsku navijaca i gdje bi svi trebali sto se kaze ''puhati u jednu tikvu'' to se necce desiti. Tek tada ce se vidjeti nasa razjedinjenost i pravit ce se nervoza i pritisak na male greske a da ne kazem na kikeve koji ce realno biti ali ovaj put nece imati podrsku i to ce sve naplatiti jadan Željo.
football, fußball, كرة القدم, futboll, futbola, футбол, fotbal, futbalo, ფეხბურთი,
voetbal, כדורגל, fudbal, nogomet, loptanje, hloptanje

17.12.2018 Dan početka kraja, dan kada su nesposobnjakovići ušli u klub a vrag odnio šalu !!!!!!!
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 11:26 pm

Od trenutnog kadra, za konkurentnog Zelju mogu igrati: Eric mozda, Sinisa kad je u formi, Ramovic kad nije povrijedjen, Veseli kad je u formi, Ermin Zec i Krpic kad ga ne uhvati golgeterski post. Rodin, Pavic i Mujezinovic da se vrte, dobijaju minutazu, ali tesko u prvih 11. Sve u svemu, bez 5 ozbiljnih igraca, za prvih 11, tesko se moze napasti borba za titulu.
 
Hare79
Postovi: 1235
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 11:30 pm

Da su se Šiljak i Selimović na vrijeme dogovorili ko će odnijet uplatnicu, sad bi pisali o Štili i Bubi, ovako o alispahiću i boji.
Čudo niko ne spominje Ordagića kao jedno od pojačanja :)
 
Hare79
Postovi: 1235
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 11:31 pm

Dajte Ordagu, sve vam halalimo :)
 
Avatar
vobznazna2
Postovi: 290
Pridružen/a: čet nov 16, 2017 2:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 11:35 pm

Bosnia je napisao/la:
vobznazna2 je napisao/la:
pon jun 17, 2019 7:06 pm
Da sad u klub udje 10 miliona eura i da dodje 10 kapitalaca i da se svi dugovi saniraju i nastavi radit stadion,kamp,kule,itd..da adisas drrsove pravi,da sponzor generalni dodje itd. Pojedinci bi kakili opez i govorili hebo ove gdje je miske Amar je tu ne valja... Hebo i misketa i Amara bitan je ZELJO uradimo nesto da pomognemo ZELJI dosta pljuvanja...

Poslano sa mog MEIZU M6 koristeći Tapatalk
Ovo hebo misketa i amara bitan je zeljo zvuci isto ko sto agresori iz proslog rata govore: svi su cinili zlocine, svi smo jednako krivi.

Kad je Misimovic bio u klubu ja sam imao povjerenja da ona moja marka sto donesem u klub, da ce biti posteno potrosena. Znao sam da ide za dobrobit kluba, bilo je potpuno transparentno sve. Ovim krimosima da dam marku, ona ide u dzep violinama i kompaniji.

Vidis da snimke skupstine prvo hoce da pregledaju, da iskroje kako je njima cejf kao da su sjeverna korea. I ja njima da dajem pare i da njih izjednacavam sa radom Misimovica.

Tvoj komentar je nista drugo nego potpuno zlonamjeran.
Moj komentar zlonamjeran sto zelim klubu pomoc. Hvala ti. Zato nas i mia 1000do 2000 navijaca, zato nas i bude 200 pred masinskim . Bolje je pljuvat i srat nego kupit sebi godisnju, clansku, dres,sal itd ipak ostace ti par stoja u dzepu a ovdje.mozemo srat da volimo klub... Mi to na kraju krajeva sebi kupimo pomognemo rad kluba i spojimo ugodno s korisnim ne dajem ja lovu Misketu nit Amara vec sebi i za svoj cejf usput pomognem i klubu... Da je upitanu neki veci projekat poput istoka razumio bih te al ovako ne jbg... I nemoj da se kurcimo da volimo Zelju a zao nam.dat za godisnju i clasnu tom istom Zelji jer je tamo neki Amar a ne Miske dok se vodimo tom logikom i mi sami.na sebi ne poradimo nikada necemo bit stara ekipa kad je jug bio krcat a bogami i nasa Grbavica, tad u tom periodu nisam tekme nit jedne propustio kuci i na strani nit me plaho zanimalo ko je u upravi jer sam zbog Zelje isao kupavao ulaznice i sve ostalo a ne zbog uprave. Ugledajmo se malo na Hajduk i njihove sezonske i clanske ulaznice.

Poslano sa mog MEIZU M6 koristeći Tapatalk

 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 11:37 pm

Kad smo u novembru i decembru kukali i na sva zvona trazili Amara jer su rezultati u qrcu, tako bi sad trebali prizivati Senada i bivsu upravu jer Zeljo boljih nema.
U 6 mjeseci donijeti 50.000 KM pa to je sramota... Ovo nije bilo sa konja na magarca nego sa konja na qrac.
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
qwertz1921
Postovi: 52
Pridružen/a: pet jun 14, 2019 12:29 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 11:43 pm

vobznazna2 je napisao/la:
pon jun 17, 2019 11:35 pm
Bosnia je napisao/la:
vobznazna2 je napisao/la:
pon jun 17, 2019 7:06 pm
Da sad u klub udje 10 miliona eura i da dodje 10 kapitalaca i da se svi dugovi saniraju i nastavi radit stadion,kamp,kule,itd..da adisas drrsove pravi,da sponzor generalni dodje itd. Pojedinci bi kakili opez i govorili hebo ove gdje je miske Amar je tu ne valja... Hebo i misketa i Amara bitan je ZELJO uradimo nesto da pomognemo ZELJI dosta pljuvanja...

Poslano sa mog MEIZU M6 koristeći Tapatalk
Ovo hebo misketa i amara bitan je zeljo zvuci isto ko sto agresori iz proslog rata govore: svi su cinili zlocine, svi smo jednako krivi.

Kad je Misimovic bio u klubu ja sam imao povjerenja da ona moja marka sto donesem u klub, da ce biti posteno potrosena. Znao sam da ide za dobrobit kluba, bilo je potpuno transparentno sve. Ovim krimosima da dam marku, ona ide u dzep violinama i kompaniji.

Vidis da snimke skupstine prvo hoce da pregledaju, da iskroje kako je njima cejf kao da su sjeverna korea. I ja njima da dajem pare i da njih izjednacavam sa radom Misimovica.

Tvoj komentar je nista drugo nego potpuno zlonamjeran.
Moj komentar zlonamjeran sto zelim klubu pomoc. Hvala ti. Zato nas i mia 1000do 2000 navijaca, zato nas i bude 200 pred masinskim . Bolje je pljuvat i srat nego kupit sebi godisnju, clansku, dres,sal itd ipak ostace ti par stoja u dzepu a ovdje.mozemo srat da volimo klub... Mi to na kraju krajeva sebi kupimo pomognemo rad kluba i spojimo ugodno s korisnim ne dajem ja lovu Misketu nit Amara vec sebi i za svoj cejf usput pomognem i klubu... Da je upitanu neki veci projekat poput istoka razumio bih te al ovako ne jbg... I nemoj da se kurcimo da volimo Zelju a zao nam.dat za godisnju i clasnu tom istom Zelji jer je tamo neki Amar a ne Miske dok se vodimo tom logikom i mi sami.na sebi ne poradimo nikada necemo bit stara ekipa kad je jug bio krcat a bogami i nasa Grbavica, tad u tom periodu nisam tekme nit jedne propustio kuci i na strani nit me plaho zanimalo ko je u upravi jer sam zbog Zelje isao kupavao ulaznice i sve ostalo a ne zbog uprave. Ugledajmo se malo na Hajduk i njihove sezonske i clanske ulaznice.

Poslano sa mog MEIZU M6 koristeći Tapatalk
nefer si i nerealan. Manijaci su pokazali cijelom balkanu sta su i koliko vrijede u prethodne 3 godine. Djeca su sto se kaze od plejke odvajali i kasicu otvarali da bi gradili stadion od parkinga do istoka a prije toga su ako se sjecas bile cigle na kojima su pisali nasi trofeji i stajalo je ''ostalo je samo ime''. Nakon toga Željo je procvao. Raja je za kratko vrijeme izvarana i normalno da davanjem para podrzavamo i lopove trenutno u klubu. Ja sam rekao za sebe da necu marke dati dok su lopovi u klubu a znam x raje koji isto tako govore znaci ljude koji su uz Želju od svog rodjenja. Te tvoje price su price za malu djecu.
football, fußball, كرة القدم, futboll, futbola, футбол, fotbal, futbalo, ფეხბურთი,
voetbal, כדורגל, fudbal, nogomet, loptanje, hloptanje

17.12.2018 Dan početka kraja, dan kada su nesposobnjakovići ušli u klub a vrag odnio šalu !!!!!!!
 
Avatar
Bosnia
Postovi: 508
Pridružen/a: sub maj 06, 2017 9:47 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 11:44 pm

vobznazna2 je napisao/la:
pon jun 17, 2019 11:35 pm
Bosnia je napisao/la:
vobznazna2 je napisao/la:
pon jun 17, 2019 7:06 pm
Da sad u klub udje 10 miliona eura i da dodje 10 kapitalaca i da se svi dugovi saniraju i nastavi radit stadion,kamp,kule,itd..da adisas drrsove pravi,da sponzor generalni dodje itd. Pojedinci bi kakili opez i govorili hebo ove gdje je miske Amar je tu ne valja... Hebo i misketa i Amara bitan je ZELJO uradimo nesto da pomognemo ZELJI dosta pljuvanja...

Poslano sa mog MEIZU M6 koristeći Tapatalk
Ovo hebo misketa i amara bitan je zeljo zvuci isto ko sto agresori iz proslog rata govore: svi su cinili zlocine, svi smo jednako krivi.

Kad je Misimovic bio u klubu ja sam imao povjerenja da ona moja marka sto donesem u klub, da ce biti posteno potrosena. Znao sam da ide za dobrobit kluba, bilo je potpuno transparentno sve. Ovim krimosima da dam marku, ona ide u dzep violinama i kompaniji.

Vidis da snimke skupstine prvo hoce da pregledaju, da iskroje kako je njima cejf kao da su sjeverna korea. I ja njima da dajem pare i da njih izjednacavam sa radom Misimovica.

Tvoj komentar je nista drugo nego potpuno zlonamjeran.
Moj komentar zlonamjeran sto zelim klubu pomoc. Hvala ti. Zato nas i mia 1000do 2000 navijaca, zato nas i bude 200 pred masinskim . Bolje je pljuvat i srat nego kupit sebi godisnju, clansku, dres,sal itd ipak ostace ti par stoja u dzepu a ovdje.mozemo srat da volimo klub... Mi to na kraju krajeva sebi kupimo pomognemo rad kluba i spojimo ugodno s korisnim ne dajem ja lovu Misketu nit Amara vec sebi i za svoj cejf usput pomognem i klubu... Da je upitanu neki veci projekat poput istoka razumio bih te al ovako ne jbg... I nemoj da se kurcimo da volimo Zelju a zao nam.dat za godisnju i clasnu tom istom Zelji jer je tamo neki Amar a ne Miske dok se vodimo tom logikom i mi sami.na sebi ne poradimo nikada necemo bit stara ekipa kad je jug bio krcat a bogami i nasa Grbavica, tad u tom periodu nisam tekme nit jedne propustio kuci i na strani nit me plaho zanimalo ko je u upravi jer sam zbog Zelje isao kupavao ulaznice i sve ostalo a ne zbog uprave. Ugledajmo se malo na Hajduk i njihove sezonske i clanske ulaznice.

Poslano sa mog MEIZU M6 koristeći Tapatalk
Ja sam unazad godina i godina uzimao godisnju i clansku otkako su je pustili. Jos od prije misimovica... Kupovao sam gluposti poput pepeljara iz fan shopa da bih eto pogurao rad uprave, cak ni ne pusim.

Prosla godina je zadnja gdje sam uzeo godisnju, clansku necu obnoviti, u fan shop necu uci, utakmicu necu pogledati makar do finala lige prvaka dogurali sve dok su violine i gusle u klubu.

Niti jedna moja marka krvavo zaradjena nece u dzep violini i amarovim drugarima!

Gledacu bez sikirancije Igman, Butmir, Olimpik... nije bitno... sve dok ne dodje neko poput Misimovica koji ce vratiti povjerenje da se postenim radom moze uspjeti, a ne kriminalnim radnjama. Makar deceniju ne krocio na grbavicu.

Ima nas 3000 bolesnika, neka nas 2000 odluci bojkotovati ovu upravu, oni bi vec sutra rekli allahimanet jer nemaju odakle krasti,

Finansijskim bojkotom treba staviti do znanja da smo protiv cenzura, nerada, kriminala i otimanja sve vrijednosti Zeljeznicara.
 
Avatar
qwertz1921
Postovi: 52
Pridružen/a: pet jun 14, 2019 12:29 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 11:48 pm

Bosnia je napisao/la:
pon jun 17, 2019 11:44 pm
vobznazna2 je napisao/la:
pon jun 17, 2019 11:35 pm
Bosnia je napisao/la:
Ovo hebo misketa i amara bitan je zeljo zvuci isto ko sto agresori iz proslog rata govore: svi su cinili zlocine, svi smo jednako krivi.

Kad je Misimovic bio u klubu ja sam imao povjerenja da ona moja marka sto donesem u klub, da ce biti posteno potrosena. Znao sam da ide za dobrobit kluba, bilo je potpuno transparentno sve. Ovim krimosima da dam marku, ona ide u dzep violinama i kompaniji.

Vidis da snimke skupstine prvo hoce da pregledaju, da iskroje kako je njima cejf kao da su sjeverna korea. I ja njima da dajem pare i da njih izjednacavam sa radom Misimovica.

Tvoj komentar je nista drugo nego potpuno zlonamjeran.
Moj komentar zlonamjeran sto zelim klubu pomoc. Hvala ti. Zato nas i mia 1000do 2000 navijaca, zato nas i bude 200 pred masinskim . Bolje je pljuvat i srat nego kupit sebi godisnju, clansku, dres,sal itd ipak ostace ti par stoja u dzepu a ovdje.mozemo srat da volimo klub... Mi to na kraju krajeva sebi kupimo pomognemo rad kluba i spojimo ugodno s korisnim ne dajem ja lovu Misketu nit Amara vec sebi i za svoj cejf usput pomognem i klubu... Da je upitanu neki veci projekat poput istoka razumio bih te al ovako ne jbg... I nemoj da se kurcimo da volimo Zelju a zao nam.dat za godisnju i clasnu tom istom Zelji jer je tamo neki Amar a ne Miske dok se vodimo tom logikom i mi sami.na sebi ne poradimo nikada necemo bit stara ekipa kad je jug bio krcat a bogami i nasa Grbavica, tad u tom periodu nisam tekme nit jedne propustio kuci i na strani nit me plaho zanimalo ko je u upravi jer sam zbog Zelje isao kupavao ulaznice i sve ostalo a ne zbog uprave. Ugledajmo se malo na Hajduk i njihove sezonske i clanske ulaznice.

Poslano sa mog MEIZU M6 koristeći Tapatalk
Ja sam unazad godina i godina uzimao godisnju i clansku otkako su je pustili. Jos od prije misimovica... Kupovao sam gluposti poput pepeljara iz fan shopa da bih eto pogurao rad uprave, cak ni ne pusim.

Prosla godina je zadnja gdje sam uzeo godisnju, clansku necu obnoviti, u fan shop necu uci, utakmicu necu pogledati makar do finala lige prvaka dogurali sve dok su violine i gusle u klubu.

Niti jedna moja marka krvavo zaradjena nece u dzep violini i amarovim drugarima!

Gledacu bez sikirancije Igman, Butmir, Olimpik... nije bitno... sve dok ne dodje neko poput Misimovica koji ce vratiti povjerenje da se postenim radom moze uspjeti, a ne kriminalnim radnjama. Makar deceniju ne krocio na grbavicu
kunem se bogom isto tako mislim. Znaci Željo je u mojoj DNK i to znaju svi koji me znaju mene i moju porodicu. Ali ovo ne mogu vjerovati da je dosla sezona kada cu mrziti ici na Grbavicu. Bože sacuvaj iz dana u dan sve je gore i gore pa kako ti se neko moze smuciti to nije istina bgm eto. Fuj!!!!!!!!!! Sve ce se ovo vratiti u to sam 100000000000000% siguran uvijek je tako u zivotu bilo dodje djavo po svoje.
football, fußball, كرة القدم, futboll, futbola, футбол, fotbal, futbalo, ფეხბურთი,
voetbal, כדורגל, fudbal, nogomet, loptanje, hloptanje

17.12.2018 Dan početka kraja, dan kada su nesposobnjakovići ušli u klub a vrag odnio šalu !!!!!!!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 67 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija