Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3878
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 3:43 pm

Čisto sumnjam, nemaju oni ništa s tim je li savez nama opravdano uskratio licencu ili ne
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 3:43 pm

ferroviario je napisao/la:
pon jun 17, 2019 3:31 pm
Qooler je napisao/la:
pon jun 17, 2019 3:23 pm
ferroviario je napisao/la:
pon jun 17, 2019 3:17 pm
Pogledao sam oficijelni dokument UEFA-e, koji se odnosi na licenciranje i mozete ga naci ovdje: https://www.uefa.com/MultimediaFiles/Do ... WNLOAD.pdf

Sudeci prema onome sto pise, vezano za obaveze placanja zaista izgleda kao da smo zakasnili i po tom pitanju je sve jasno. Medjutim, mi ne znamo sta je bio slucaj vezano za uplatu i da li je zaista doslo do pogreske na uplatnici, ukoliko je to tako, onda je to velika stvar za Zeljeznicar i sigurno ce dobiti tuzbu.

Ukoliko je doslo do kasnjenja uplate, ali je potpisan bilo kakav dokument o reprogramu duga do 31.3. (pogledaj Annex VIII UEFA dokumenta), onda Zeljeznicar opet sigurno dobiva tuzbu.
Nasao sam ovaj link gdje imaju neki dokumenti vezano za uplate i dogovore o reprogramu: http://mondo.ba/a875025/Sport/Fudbal/FK ... -FOTO.html
Ne ulazim u to koliko su tacne informacije, ali se jasno vidi da dokument o reprogramu uplate sa datumom 31.3.2019. postoji. Ukoliko je on zaista potpisan od strane Slavke Petrovica, Zeljeznicar ima jak argument.

Idemo po licencu! ;)
moSa ljoZe!
Izvini gdje ti vidiš dokument o reprogramu uplate?
Pogledaj sve slike koje su stavljenje na stranici. Zapetljano je posto su stavljali screenshot-ove.
Evo slika o reprogramu duga: http://static.mondo.ba/Picture/344695/jpeg/3.jpg
Mislim da je ovo jedan od dokumenta koji su pokušani biti antidatirani. Ovo što piše u članku. Vidiš da nije potpisan već je poslan advokatu Slavke da ga on potpiše u aprilu a datum je decembar 2018.
Sramote nas.
Bez obzira na žalbu iz aviona se vidi da su ovi u 6 mjeseci toliko nedorasli vodjenju bilo čega, da je to strašno.
 
Avatar
vobznazna2
Postovi: 290
Pridružen/a: čet nov 16, 2017 2:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 3:51 pm

mamba21 je napisao/la:
vobznazna2 je napisao/la:
pon jun 17, 2019 3:38 pm
RokElsner44 je napisao/la:Negdje sam gledao izvjestaj u slucaju Rostova. Oni su imali dug cak oko milion eura ako se ne varam, poslali su oko 5-og juna CAS-u, a odgovor dobili 23.juna. Sve je moguce, ali ne treba se nadati pa da se opet nesto razocaramo. Pare cemo dobiti sigurno.
Samo odstetu dobit mozes, nema sanse da mozemo igrat jer idemo od prvog pretkola. Zalba prije nije mogla ici jer ima procedura koju moras ispostovat.

Poslano sa mog MEIZU M6 koristeći Tapatalk
A moze li se radnik izbaciti iz evrope?
Ne. Al ce svakoko bit izbaceni nakonn prvog kola. slikaslika

Poslano sa mog MEIZU M6 koristeći Tapatalk


 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 4:06 pm

Eto i na zvanicnoj
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 4:07 pm

Dobivanje pozitivnog odgovora stvara mogućnosti da Fudbalski klub Željezničar ipak nastupi u takmičenjima pod UEFA okriljem
Hmm
 
ferroviario
Postovi: 76
Pridružen/a: pon jun 03, 2019 7:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 4:08 pm

Qooler je napisao/la:
pon jun 17, 2019 3:43 pm
ferroviario je napisao/la:
pon jun 17, 2019 3:31 pm
Qooler je napisao/la:
pon jun 17, 2019 3:23 pm

Izvini gdje ti vidiš dokument o reprogramu uplate?
Pogledaj sve slike koje su stavljenje na stranici. Zapetljano je posto su stavljali screenshot-ove.
Evo slika o reprogramu duga: http://static.mondo.ba/Picture/344695/jpeg/3.jpg
Mislim da je ovo jedan od dokumenta koji su pokušani biti antidatirani. Ovo što piše u članku. Vidiš da nije potpisan već je poslan advokatu Slavke da ga on potpiše u aprilu a datum je decembar 2018.
Sramote nas.
Bez obzira na žalbu iz aviona se vidi da su ovi u 6 mjeseci toliko nedorasli vodjenju bilo čega, da je to strašno.
Slazem se da je sramotno ako su zaista to radili. Medjutim mi ne znamo da li je dokument potpisan i kada. Vrijeme ce pokazati sta je prava istina.

Sto se tice Rostova i njihovog slucaja, nasao sam ovaj dokument: https://jurisprudence.tas-cas.org/Share ... s/3621.pdf
Ako se nekome da citati, nek pogleda, poprilicno je komplikovano i oduzilo se poprilicno.
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 4:10 pm

vobznazna2 je napisao/la:
pon jun 17, 2019 3:38 pm
RokElsner44 je napisao/la:Negdje sam gledao izvjestaj u slucaju Rostova. Oni su imali dug cak oko milion eura ako se ne varam, poslali su oko 5-og juna CAS-u, a odgovor dobili 23.juna. Sve je moguce, ali ne treba se nadati pa da se opet nesto razocaramo. Pare cemo dobiti sigurno.
Samo odstetu dobit mozes, nema sanse da mozemo igrat jer idemo od prvog pretkola. Zalba prije nije mogla ici jer ima procedura koju moras ispostovat.

Poslano sa mog MEIZU M6 koristeći Tapatalk
Ako će fino obračunati onda je ovako i bolje. Ne umaramo se a dobijamo pare. :D

Naravno, ako već uspijemo dobiti to s ovom žalbom.
 
Avatar
vobznazna2
Postovi: 290
Pridružen/a: čet nov 16, 2017 2:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 4:13 pm

Dobivanje pozitivnog odgovora stvara mogućnosti da Fudbalski klub Željezničar ipak nastupi u takmičenjima pod UEFA okriljem, odnosno svakako da bude osnova za sudske procese u Bosni i Hercegovini i nadoknadu štete od strane Nogometnog/Fudbalskog Saveza Bosne i Hercegovine.

Ono što je bitno, jeste da je Žalba poslana pod oznakom “hitno”, gdje očekujemo da dobijemo odgovor najdalje krajem ovoga ili početkom idućeg mjeseca.

Upravni Odbor FK Željezničar.

Mi smo Željini, Željo je naš!

Poslano sa mog MEIZU M6 koristeći Tapatalk

 
Avatar
vobznazna2
Postovi: 290
Pridružen/a: čet nov 16, 2017 2:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 4:14 pm

Bez ikakvih troskova cista lova.

Poslano sa mog MEIZU M6 koristeći Tapatalk

 
Avatar
vobznazna2
Postovi: 290
Pridružen/a: čet nov 16, 2017 2:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 4:14 pm

El_Nino je napisao/la:
vobznazna2 je napisao/la:
pon jun 17, 2019 3:38 pm
RokElsner44 je napisao/la:Negdje sam gledao izvjestaj u slucaju Rostova. Oni su imali dug cak oko milion eura ako se ne varam, poslali su oko 5-og juna CAS-u, a odgovor dobili 23.juna. Sve je moguce, ali ne treba se nadati pa da se opet nesto razocaramo. Pare cemo dobiti sigurno.
Samo odstetu dobit mozes, nema sanse da mozemo igrat jer idemo od prvog pretkola. Zalba prije nije mogla ici jer ima procedura koju moras ispostovat.

Poslano sa mog MEIZU M6 koristeći Tapatalk
Ako će fino obračunati onda je ovako i bolje. Ne umaramo se a dobijamo pare. :D

Naravno, ako već uspijemo dobiti to s ovom žalbom.
Bez ikakvih troskova cista lova.

Poslano sa mog MEIZU M6 koristeći Tapatalk

 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 4:35 pm

E da hoćemo ovo dobiti volio bih više nego išta..
Ne radi para, nego radi govana što rade preko naših leđa i sa kamatama im naplatiti neigranje.

P.S. je li forum svima u redu? Meni danas sve stranice normalno učitava a forum po pola minute
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 4:39 pm

Premier je napisao/la:
pon jun 17, 2019 4:07 pm
Dobivanje pozitivnog odgovora stvara mogućnosti da Fudbalski klub Željezničar ipak nastupi u takmičenjima pod UEFA okriljem
Hmm
:baklja:
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 4:40 pm

Prva insajderska na kartoteci, ajd bujrum :D
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 4:42 pm

Ako ovo prođe, savez tuzit za milion eura.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 4:52 pm

https://fkzeljeznicar.ba/fudbalski-klub ... cas/37487/
Poslusali me. Ruzno je da ne/zvanicna, objavljuje prije zvanicne. To direktno steti ugledu Kluba.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
amar92
Postovi: 1602
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 4:57 pm

ferroviario je napisao/la:
Qooler je napisao/la:
pon jun 17, 2019 3:43 pm
ferroviario je napisao/la:
pon jun 17, 2019 3:31 pm
Pogledaj sve slike koje su stavljenje na stranici. Zapetljano je posto su stavljali screenshot-ove.
Evo slika o reprogramu duga: http://static.mondo.ba/Picture/344695/jpeg/3.jpg
Mislim da je ovo jedan od dokumenta koji su pokušani biti antidatirani. Ovo što piše u članku. Vidiš da nije potpisan već je poslan advokatu Slavke da ga on potpiše u aprilu a datum je decembar 2018.
Sramote nas.
Bez obzira na žalbu iz aviona se vidi da su ovi u 6 mjeseci toliko nedorasli vodjenju bilo čega, da je to strašno.
Slazem se da je sramotno ako su zaista to radili. Medjutim mi ne znamo da li je dokument potpisan i kada. Vrijeme ce pokazati sta je prava istina.

Sto se tice Rostova i njihovog slucaja, nasao sam ovaj dokument: https://jurisprudence.tas-cas.org/Share ... s/3621.pdf
Ako se nekome da citati, nek pogleda, poprilicno je komplikovano i oduzilo se poprilicno.
Ovo su oni ponudili Slavki da potpise, ali je on odbio jer je mogao ostati bez trenerske licence. Na nekom portalu je dao izjavu da ne zeli nista ovakvo potpisivati.

Smirite euforiju. Igrati Evropu sigurno ne mozemo, a ni sanse za odstetu nam nisu velike. Prije da necemo dobiti nego da hocemo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 5:27 pm

CURVA je napisao/la:
pon jun 17, 2019 4:43 pm
AdmirA je napisao/la:
pon jun 17, 2019 4:39 pm
Premier je napisao/la:
pon jun 17, 2019 4:07 pm
Dobivanje pozitivnog odgovora stvara mogućnosti da Fudbalski klub Željezničar ipak nastupi u takmičenjima pod UEFA okriljem
Hmm
:baklja:
Ovaj Admir je najludji nema fronta gdje ga nismo popusili a on je i dalje ludo pozitivan najjaci si
Moram tako razmišljati. Ubi nas nekakva stega i muka, svaka iole vijest ovakve prirode me u trans baci :placeodsmijeha:
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 5:40 pm

amar92 je napisao/la:
pon jun 17, 2019 4:57 pm
ferroviario je napisao/la:
Qooler je napisao/la:
pon jun 17, 2019 3:43 pm


Mislim da je ovo jedan od dokumenta koji su pokušani biti antidatirani. Ovo što piše u članku. Vidiš da nije potpisan već je poslan advokatu Slavke da ga on potpiše u aprilu a datum je decembar 2018.
Sramote nas.
Bez obzira na žalbu iz aviona se vidi da su ovi u 6 mjeseci toliko nedorasli vodjenju bilo čega, da je to strašno.
Slazem se da je sramotno ako su zaista to radili. Medjutim mi ne znamo da li je dokument potpisan i kada. Vrijeme ce pokazati sta je prava istina.

Sto se tice Rostova i njihovog slucaja, nasao sam ovaj dokument: https://jurisprudence.tas-cas.org/Share ... s/3621.pdf
Ako se nekome da citati, nek pogleda, poprilicno je komplikovano i oduzilo se poprilicno.
Ovo su oni ponudili Slavki da potpise, ali je on odbio jer je mogao ostati bez trenerske licence. Na nekom portalu je dao izjavu da ne zeli nista ovakvo potpisivati.

Smirite euforiju. Igrati Evropu sigurno ne mozemo, a ni sanse za odstetu nam nisu velike. Prije da necemo dobiti nego da hocemo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ako je ovaj naš dokument stvaran, tacno ne znam u koju kategoriju bih ga svrstao...falsifikat, korupcija. Da te Bog sacuva. hebote, pa niko nije naivan i lud, da ovakve stvari potpisuje. Zbog ovakvih stvari (pokusaj korupcije) se ide u muriju.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 5:43 pm

avlami97 je napisao/la:
pon jun 17, 2019 4:52 pm
https://fkzeljeznicar.ba/fudbalski-klub ... cas/37487/
Poslusali me. Ruzno je da ne/zvanicna, objavljuje prije zvanicne. To direktno steti ugledu Kluba.
Fakat smaraš sa tim, pogledaj u Italiji kako se po Twitteru prvo razbacuju vijesti, hej po Twitteru, pa tek onda klubovi objavljuju.
1987
 
Avatar
EdiTM
Postovi: 130
Pridružen/a: sub jul 07, 2018 5:17 pm
Lokacija: C sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 5:58 pm

U koliko je zrijeb???

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Dzezvar, Google [Bot] i 143 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija