Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 11:49 pm

Sto se tice Lendrica, moj najdrazi igrac. Jedini momak koji je karakter, gospodin. Covjek najbolji napadac u ligi produzi sa Zeljom, svi su nas zavlacili nasa djeca, ali bas svi.
Na terenu uvijek 200% od sebe davao.
Ali jebi ga za nas je Nikolic(nista protiv njega) gospodin, ovaj klosar. Ovaj dao 50 golova u dvije sezone ovaj 5, od ovog zaradili 350.000€,bukvalno nam sam donio drugo pretkolo i trece bi siguran sam da je igrao. Momak skroz ok, igrao i dolazio na utakmice poslije.
Sumnjam da ce doci,sto zbog menadzera, sto zbog para. I slican je napadac Krpicu, igrac koji ima dobar osjecaj za gol i snalazljiv u 16m. Ali iskreno vise bi se obradovao Erminu kao spremnom igracu jer je puno kvalitetniji.
A nekako nestvarno zvuci Krpic, Ermin, Lendric.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
kokoška
Postovi: 725
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 11:52 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
ned jun 16, 2019 10:34 pm
djoxxx1921 je napisao/la:
ned jun 16, 2019 10:31 pm
Ne moze me Bog ubijediti da se ovo sve ne radi namjenski. Dovoljno je samo pogledati sta su lihvari uradili sa gigantskim firmama radi lokacije zemljista i sve je jasno... Znaci ko zna sabrati dva broja, nije tesko zakljuciti sta je cilj pojedincima i na sta se ide... Amar je postao grobar ovog kluba
Druze, ako se stvarno tako misli onda treba dici glas kontra njega. Ja sumnjam u tu pricu pa ispade Amar hoce da nas ugasi. Amar bi volio uzeti titulu sada nego milion u to sam siguran.
Samo mi reci jesi li u taj milion uracunao kamatu ili ide milion plus kamata ?
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6648
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 12:00 am

kokoška je napisao/la:
ned jun 16, 2019 11:52 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
ned jun 16, 2019 10:34 pm
djoxxx1921 je napisao/la:
ned jun 16, 2019 10:31 pm
Ne moze me Bog ubijediti da se ovo sve ne radi namjenski. Dovoljno je samo pogledati sta su lihvari uradili sa gigantskim firmama radi lokacije zemljista i sve je jasno... Znaci ko zna sabrati dva broja, nije tesko zakljuciti sta je cilj pojedincima i na sta se ide... Amar je postao grobar ovog kluba
Druze, ako se stvarno tako misli onda treba dici glas kontra njega. Ja sumnjam u tu pricu pa ispade Amar hoce da nas ugasi. Amar bi volio uzeti titulu sada nego milion u to sam siguran.
Samo mi reci jesi li u taj milion uracunao kamatu ili ide milion plus kamata ?
Sve ok, svako ima pravo na svoje misljenje.
Ako je istina za kredit zasto onda samo Amar se pljuje a gdje su ostali koji su to aminovali?
Eto Badzak zeljovac kazu 1/1, zasto on nije blokirao to?
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Univerzalac21
Postovi: 5
Pridružen/a: sri jun 12, 2019 10:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 12:04 am

NEZALAGANJE je napisao/la:
ned jun 16, 2019 8:05 pm
Univerzalac21 je napisao/la:
ned jun 16, 2019 7:58 pm
Skupština je iza nas, mislimo da je vrijeme da krenu neke pozitivne priče koje će povezati navijače i Klub. Lijepi projekti su nam u planu te se nadamo da će ovaj forum biti polazna tačka ovih planova i da ćete nas svi podržati.
Na koje projekte mislis?Nesto nisam u toku...
Predstavili smo prije par dana neke projekte koji mozda mogu pomoci Klubu.
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2214
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 12:13 am

Mijenjao bih tri Ermina za jednog Lendrića bez ikakvog govora. Ovaj prvi svojim potezima riješi utakmicu. ali ovaj drugi mnogo više radi za ekipu, a takvih nam igrača treba baš.
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 12:17 am

BHDragons je napisao/la:
pon jun 17, 2019 12:13 am
Mijenjao bih tri Ermina za jednog Lendrića bez ikakvog govora. Ovaj prvi svojim potezima riješi utakmicu. ali ovaj drugi mnogo više radi za ekipu, a takvih nam igrača treba baš.
Trebaju nama obojca.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 12:24 am

PratimsamoPlave je napisao/la:
pon jun 17, 2019 12:17 am
BHDragons je napisao/la:
pon jun 17, 2019 12:13 am
Mijenjao bih tri Ermina za jednog Lendrića bez ikakvog govora. Ovaj prvi svojim potezima riješi utakmicu. ali ovaj drugi mnogo više radi za ekipu, a takvih nam igrača treba baš.
Trebaju nama obojca.
Zadrzati Ermina, pokusati Lendrica dovesti, i Krpica prodati slobodno. Uz to dodamo Subica i to je vec solidna ekipa, sta se spominjao Kvesic juce u izjavama, zna li ko sta vise?
 
Meha87
Postovi: 597
Pridružen/a: čet jun 29, 2017 10:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 12:25 am

Opasnu agenciju ima rodin ako sad ne ode nigdje treba bit standardan u prvih 11 mogo bi se prodat fino
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23604
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 12:27 am

Meha87 je napisao/la:
pon jun 17, 2019 12:25 am
Opasnu agenciju ima rodin ako sad ne ode nigdje treba bit standardan u prvih 11 mogo bi se prodat fino
Odlicnog menadzera ima.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2214
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 12:33 am

PratimsamoPlave je napisao/la:
pon jun 17, 2019 12:17 am
BHDragons je napisao/la:
pon jun 17, 2019 12:13 am
Mijenjao bih tri Ermina za jednog Lendrića bez ikakvog govora. Ovaj prvi svojim potezima riješi utakmicu. ali ovaj drugi mnogo više radi za ekipu, a takvih nam igrača treba baš.
Trebaju nama obojca.
To bi najbolje bilo
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 12:34 am

RokElsner44 je napisao/la:
pon jun 17, 2019 12:24 am
PratimsamoPlave je napisao/la:
pon jun 17, 2019 12:17 am
BHDragons je napisao/la:
pon jun 17, 2019 12:13 am
Mijenjao bih tri Ermina za jednog Lendrića bez ikakvog govora. Ovaj prvi svojim potezima riješi utakmicu. ali ovaj drugi mnogo više radi za ekipu, a takvih nam igrača treba baš.
Trebaju nama obojca.
Zadrzati Ermina, pokusati Lendrica dovesti, i Krpica prodati slobodno. Uz to dodamo Subica i to je vec solidna ekipa, sta se spominjao Kvesic juce u izjavama, zna li ko sta vise?
Morao sam se stresti kad sam procitao :D
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 12:35 am

storm_raider je napisao/la:
pon jun 17, 2019 12:27 am
Meha87 je napisao/la:
pon jun 17, 2019 12:25 am
Opasnu agenciju ima rodin ako sad ne ode nigdje treba bit standardan u prvih 11 mogo bi se prodat fino
Odlicnog menadzera ima.
Nek preporuci menadzera Ibrahimu Sehicu
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Meha87
Postovi: 597
Pridružen/a: čet jun 29, 2017 10:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 12:42 am

storm_raider je napisao/la:
pon jun 17, 2019 12:27 am
Meha87 je napisao/la:
pon jun 17, 2019 12:25 am
Opasnu agenciju ima rodin ako sad ne ode nigdje treba bit standardan u prvih 11 mogo bi se prodat fino
Odlicnog menadzera ima.
Lenglet,Ndidi,Lovren,Valbuena,Jedvaj,Pogba stariji ako ga ne mozemo prodat za bar 300hilj onda nez
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23604
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 12:44 am

300 000 eur mu i jeste klauzula.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 12:47 am

slika

Hajmo malo o Amaru kao treneru.
Fino ga je vidjeti ovakvog. :D

Ova njegova da ćemo biti bolji nego prošle sezone ima smisla.
Prvo, teško da može biti gore :D
Drugo, ostaju isti igrači. Kontinuitet u tom smislu imamo. Sigurno da znači određeno vrijeme provedeno skupa što trenera, što ekipe.
Da je ovo limitirana skupina, jeste. Da je ovo BundesLiga, nije. Baš zato smatram da uz 4 dobra pojačanja ova ekipa može biti dosta bolja. Ali pojačanja u svakom smislu te riječi. Da uporedimo s komšijama koji su prošle sezone bili loši a ove su osvojili duplu krunu, a ekipu im čini večina igrača od prošle godine. Znači moglo bi se biti konkurentno.

Ali uvijek ima ali...
Treba prvo dovesti 4 top igrača koji će biti nosioci igre. Tj. Treba pameti, treba novca.
Treba sniziti ego i igrače kao što su Bogi, Stana, Dado, klupirati. Da igraju samo kad nužda zahtjeva.
Treba i napredak vidjeti, bez obzira na dovedene igrače koji bi trebali donijeti napredak, trebamo dobiti napredak i u ovim sadašnjim. Mene iskreno ova stavka najviše i brine, jer taj napredak proljetos nije viđen. To je i do trenera i do igrača.

Zavaravat se neću i sa sigurnosti tvrditi da će biti bolje. Jer smo upoznati s limitima ekipe i koliko su nas nervirali do sad. I najradije bi ih se sviju riješio, ali očito je to sada nemoguće.
Sezonu sam već sada otpisao i ne očekujem mnogo od nje.
Ali na kraju opet ima nada. Ako čovjek izgubi i nadu onda je mrtav.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 2:06 am

Ma nama veznjak opasan treba. Pored toga desno krilo da gori. I štoper.
Ovo ostalo krpit se poluigračima ko i do sad jbg
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3146
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 2:45 am

Jbt ne mogu da vjerujem da se ljudi loze i svrsavaju na to kada se Amar prodere na igraca a pri tome ga uhvati fotoreporter...kakvo je to Bozanstvo ljudi moji i ideologija, strasni ste pojedini..muka mi je od vas!
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 3:32 am

El_Nino je napisao/la:
pon jun 17, 2019 12:47 am
slika

Hajmo malo o Amaru kao treneru.
Fino ga je vidjeti ovakvog. :D

Ova njegova da ćemo biti bolji nego prošle sezone ima smisla.
Prvo, teško da može biti gore :D
Drugo, ostaju isti igrači. Kontinuitet u tom smislu imamo. Sigurno da znači određeno vrijeme provedeno skupa što trenera, što ekipe.
Da je ovo limitirana skupina, jeste. Da je ovo BundesLiga, nije. Baš zato smatram da uz 4 dobra pojačanja ova ekipa može biti dosta bolja. Ali pojačanja u svakom smislu te riječi. Da uporedimo s komšijama koji su prošle sezone bili loši a ove su osvojili duplu krunu, a ekipu im čini večina igrača od prošle godine. Znači moglo bi se biti konkurentno.

Ali uvijek ima ali...
Treba prvo dovesti 4 top igrača koji će biti nosioci igre. Tj. Treba pameti, treba novca.
Treba sniziti ego i igrače kao što su Bogi, Stana, Dado, klupirati. Da igraju samo kad nužda zahtjeva.
Treba i napredak vidjeti, bez obzira na dovedene igrače koji bi trebali donijeti napredak, trebamo dobiti napredak i u ovim sadašnjim. Mene iskreno ova stavka najviše i brine, jer taj napredak proljetos nije viđen. To je i do trenera i do igrača.

Zavaravat se neću i sa sigurnosti tvrditi da će biti bolje. Jer smo upoznati s limitima ekipe i koliko su nas nervirali do sad. I najradije bi ih se sviju riješio, ali očito je to sada nemoguće.
Sezonu sam već sada otpisao i ne očekujem mnogo od nje.
Ali na kraju opet ima nada. Ako čovjek izgubi i nadu onda je mrtav.
Hajmo se uporediti sa komsijama,oni imaju Lazica u odbrani,mi imamo bogicevica. Lazic je 2 klase iznad ove lige. U sredini imaju Stanojevica koji moze pojesti ove nase veznjake.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5948
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 5:16 am

plavi kanarinac je napisao/la:
ned jun 16, 2019 11:21 pm
Nego sta bi sa tom tužbom prema T.Ziraat
Ma slago nihad....
Sad hoce da tuzi senada....
Tako je bar rekao na skupstini...
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 17, 2019 7:45 am

RokElsner44 je napisao/la:
pon jun 17, 2019 3:32 am
El_Nino je napisao/la:
pon jun 17, 2019 12:47 am
slika

Hajmo malo o Amaru kao treneru.
Fino ga je vidjeti ovakvog. :D

Ova njegova da ćemo biti bolji nego prošle sezone ima smisla.
Prvo, teško da može biti gore :D
Drugo, ostaju isti igrači. Kontinuitet u tom smislu imamo. Sigurno da znači određeno vrijeme provedeno skupa što trenera, što ekipe.
Da je ovo limitirana skupina, jeste. Da je ovo BundesLiga, nije. Baš zato smatram da uz 4 dobra pojačanja ova ekipa može biti dosta bolja. Ali pojačanja u svakom smislu te riječi. Da uporedimo s komšijama koji su prošle sezone bili loši a ove su osvojili duplu krunu, a ekipu im čini večina igrača od prošle godine. Znači moglo bi se biti konkurentno.

Ali uvijek ima ali...
Treba prvo dovesti 4 top igrača koji će biti nosioci igre. Tj. Treba pameti, treba novca.
Treba sniziti ego i igrače kao što su Bogi, Stana, Dado, klupirati. Da igraju samo kad nužda zahtjeva.
Treba i napredak vidjeti, bez obzira na dovedene igrače koji bi trebali donijeti napredak, trebamo dobiti napredak i u ovim sadašnjim. Mene iskreno ova stavka najviše i brine, jer taj napredak proljetos nije viđen. To je i do trenera i do igrača.

Zavaravat se neću i sa sigurnosti tvrditi da će biti bolje. Jer smo upoznati s limitima ekipe i koliko su nas nervirali do sad. I najradije bi ih se sviju riješio, ali očito je to sada nemoguće.
Sezonu sam već sada otpisao i ne očekujem mnogo od nje.
Ali na kraju opet ima nada. Ako čovjek izgubi i nadu onda je mrtav.
Hajmo se uporediti sa komsijama,oni imaju Lazica u odbrani,mi imamo bogicevica. Lazic je 2 klase iznad ove lige. U sredini imaju Stanojevica koji moze pojesti ove nase veznjake.
I oni su Lazića doveli i tako se pojačali. To kod nas treba biti jedno od 4 nova igraca, tj.pojačanja.

Stoper, Veznjak, Krilo i jos jedan veznjak ili krilo moraju biti pojačanja ali u svakom smislu te riječi.
E tad možemo biti bolji.
Da li će tako biti, napisah u prvom postu.

Online

Trenutno korisnika/ca: cipiripi i 167 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija