Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
gavran
Postovi: 7545
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 10:06 pm

CURVA je napisao/la:
ned jun 16, 2019 9:55 pm
zfc je napisao/la:
ned jun 16, 2019 9:47 pm
plavi kanarinac je napisao/la:
ned jun 16, 2019 9:17 pm
Hahahaha al ulete stihijski odgovore na sve i odu, dnevnica na padze... pa jel vas bolan stid, gledaj sta nam od kluba rade i vi imate obraza reci "ma to je ok, jebemo mater misimovicu, amare samo naprijed" .... nikad tuzniji i zalosniji bio nisam u životu... dokle ste klub doveli, za 6 mjesecu, dabogda nikad vise na stadion ne krocio niko od vas, mrs svi stoko pohlepna.. daj sekretaru bonus 5000 **** te sekretar ko da je on igrao, jos ne odemo na kraju FUJ STOKO

UPRAVAAAA NAPOLJE, svi redom od cistacice do doktora mrs
Nemoj se nervirati idu bolji dani za sve pa i za tebe.......poz.
Ma idu karinu bolji dani
Dje si optimista
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23604
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 10:07 pm

Dr. Adzem je napisao/la:
ned jun 16, 2019 9:54 pm
.
Trebala bi ti moderacija nick prilagoditi.. :D Treba im reci.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23604
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 10:09 pm

gavran je napisao/la:
ned jun 16, 2019 10:06 pm
CURVA je napisao/la:
ned jun 16, 2019 9:55 pm
zfc je napisao/la:
ned jun 16, 2019 9:47 pm


Nemoj se nervirati idu bolji dani za sve pa i za tebe.......poz.
Ma idu karinu bolji dani
Dje si optimista
gavrane, ko je tebe i CURVU poznavao, ni brak mu nece tesko pasti. :ganja:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2717
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 10:14 pm

zfc je napisao/la:
ned jun 16, 2019 9:47 pm
plavi kanarinac je napisao/la:
ned jun 16, 2019 9:17 pm
Hahahaha al ulete stihijski odgovore na sve i odu, dnevnica na padze... pa jel vas bolan stid, gledaj sta nam od kluba rade i vi imate obraza reci "ma to je ok, jebemo mater misimovicu, amare samo naprijed" .... nikad tuzniji i zalosniji bio nisam u životu... dokle ste klub doveli, za 6 mjesecu, dabogda nikad vise na stadion ne krocio niko od vas, mrs svi stoko pohlepna.. daj sekretaru bonus 5000 **** te sekretar ko da je on igrao, jos ne odemo na kraju FUJ STOKO

UPRAVAAAA NAPOLJE, svi redom od cistacice do doktora mrs
Nemoj se nervirati idu bolji dani za sve pa i za tebe.......poz.
Pa idu... mogu i ja otici na kredit dici 200.000 uzeti Audija Q8 ... sa odgodom otplate... zaloziti dva stana ... kurciti se dok ne dodje na naplatu, kad dodje spavati cu u Audiju, a necu imati da ga naspem...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 10:23 pm

Tesko covjeku da se ne crnjaci, pocetak kraja vol.10. Ne mogu vise podnijeti majke mi
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 10:31 pm

Ne moze me Bog ubijediti da se ovo sve ne radi namjenski. Dovoljno je samo pogledati sta su lihvari uradili sa gigantskim firmama radi lokacije zemljista i sve je jasno... Znaci ko zna sabrati dva broja, nije tesko zakljuciti sta je cilj pojedincima i na sta se ide... Amar je postao grobar ovog kluba
 
Qooler
Postovi: 1421
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 10:33 pm

plavi kanarinac je napisao/la:
ned jun 16, 2019 10:14 pm
zfc je napisao/la:
ned jun 16, 2019 9:47 pm
plavi kanarinac je napisao/la:
ned jun 16, 2019 9:17 pm
Hahahaha al ulete stihijski odgovore na sve i odu, dnevnica na padze... pa jel vas bolan stid, gledaj sta nam od kluba rade i vi imate obraza reci "ma to je ok, jebemo mater misimovicu, amare samo naprijed" .... nikad tuzniji i zalosniji bio nisam u životu... dokle ste klub doveli, za 6 mjesecu, dabogda nikad vise na stadion ne krocio niko od vas, mrs svi stoko pohlepna.. daj sekretaru bonus 5000 **** te sekretar ko da je on igrao, jos ne odemo na kraju FUJ STOKO

UPRAVAAAA NAPOLJE, svi redom od cistacice do doktora mrs
Nemoj se nervirati idu bolji dani za sve pa i za tebe.......poz.
Pa idu... mogu i ja otici na kredit dici 200.000 uzeti Audija Q8 ... sa odgodom otplate... zaloziti dva stana ... kurciti se dok ne dodje na naplatu, kad dodje spavati cu u Audiju, a necu imati da ga naspem...
Niko bolje nije opisao sadašnju situaciju. Ja ne smijem zamisliti scenario po kojem se založe nekretnine za kredit, a da se isti ne vraća.
Jadna nam majka kad banka to počne prodavati....to je mamac za najveće dušmane. SD ima da kupi od banke onako par iz zeze, a onda ćemo krv da pišamo da svaki milimetar vratimo.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6648
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 10:34 pm

djoxxx1921 je napisao/la:
ned jun 16, 2019 10:31 pm
Ne moze me Bog ubijediti da se ovo sve ne radi namjenski. Dovoljno je samo pogledati sta su lihvari uradili sa gigantskim firmama radi lokacije zemljista i sve je jasno... Znaci ko zna sabrati dva broja, nije tesko zakljuciti sta je cilj pojedincima i na sta se ide... Amar je postao grobar ovog kluba
Druze, ako se stvarno tako misli onda treba dici glas kontra njega. Ja sumnjam u tu pricu pa ispade Amar hoce da nas ugasi. Amar bi volio uzeti titulu sada nego milion u to sam siguran.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 10:42 pm

A zamislite euforiju da Zec produzi, dodju Subic i Lendric. Sve bi se zaboravilo :D
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23604
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 10:43 pm

"Kreativna destrukcija".
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 10:46 pm

MrkiMedo je napisao/la:
ned jun 16, 2019 10:42 pm
A zamislite euforiju da Zec produzi, dodju Subic i Lendric. Sve bi se zaboravilo :D
Lendra ili Krpa na klupi... nesto sumnjam da ce Ivan doci, ali volio bih ga vidjeti u nasem dresu opet.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Qooler
Postovi: 1421
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 10:54 pm

MrkiMedo je napisao/la:
ned jun 16, 2019 10:42 pm
A zamislite euforiju da Zec produzi, dodju Subic i Lendric. Sve bi se zaboravilo :D
Da mi dodje Messi i Ronaldo, a da im Džeko bude zamjena na klupi, ne zanima me.
Mene zanima da ostavimo zdrav klub generacijama koje dolaze, one koje se tek trebaju roditi i doći i zavoliti svog Želju.
Druže mene i sve one koji dugoročno razmišljaju interesuje samo Željo bez dugova, Željo sa sistemom i Željo koji se razvija.
Mene ne zanimaju varijante KK Bosna, gdje su ona dva crnca pojeli sve moguće pare, pa sada Sparsi ko neka sila u Sarajevu. Još je KK Bosna malo uletila u dugove jer nije imala šta založiti. Zamisli neodgovorne levate koji zavale Želju 25 mil na osnovu nekretnina!

Taj film ne želim gledati!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 11:02 pm

CURVA je napisao/la:
ned jun 16, 2019 10:40 pm
Mozemo se mi dijeliti kako hocemo ali valja nama skupiti snage pa opet gledati Zelju, zadnje tri sezone su nas sve psihicki tako slomile, majke mi ne znam koja mi je gore pala.Za dva dana izvlacenje parova Europa lige umjesto da uzivamo mene srce boli sto nece Zelje biti, ***** im komplet familiju svima.Predsjednika ne mozemo da nadjemo bukvalno niko nece ,milion maraka nas ugasio pa kakav smo mi to klub ,dizemo kredite sa se spasimo ,hadalje od igraca moramo gledati i narednu sezonu ,bar da se taj krov pravi da malo u tome uzivamo .Valja nama braco ovo sve pregrmiti .
Brate gotivim te drama. Ali nemoj odvajati te zadnje tri godine, Zeljina agonija traje od Plzena. A i u neku ruku i od Maribora.
Nije meni nista lakse bilo kad smo izgubili u Vrapcicima, kad je Varea promasio 100% sansu protiv Radnika na Grbavici, kad je ona Amirova lopta zavrsila u reklamama, kad nas Metalurg okrenu 2:2, onaj period poslije Standarda...
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 11:08 pm

CURVA je napisao/la:
ned jun 16, 2019 10:43 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
ned jun 16, 2019 10:34 pm
djoxxx1921 je napisao/la:
ned jun 16, 2019 10:31 pm
Ne moze me Bog ubijediti da se ovo sve ne radi namjenski. Dovoljno je samo pogledati sta su lihvari uradili sa gigantskim firmama radi lokacije zemljista i sve je jasno... Znaci ko zna sabrati dva broja, nije tesko zakljuciti sta je cilj pojedincima i na sta se ide... Amar je postao grobar ovog kluba
Druze, ako se stvarno tako misli onda treba dici glas kontra njega. Ja sumnjam u tu pricu pa ispade Amar hoce da nas ugasi. Amar bi volio uzeti titulu sada nego milion u to sam siguran.
Ma nigdje veze, e ovo mene nervira kako neko ovako moze razmisljati Amar je bolestan za Zeljom kao i svi mi to je sigurno.
I ja sam tako mislio do ovih sad desavanja.. Na san mi je izlazio svako drugu noc, njegovu sliku drzao na zidu, na telefonu, u novcaniku. Kleo se u njega. I onda on dodje sa svojim pajtosima i otjera najbolju upravu kluba ikad! To odgovorno tvrdim. Na racun proslosti i imena. I jel nam bolje? Koga je doveo i postavio i kakva je trenutno situacija u klubu? Hoce li nam biti bolje "sutra"? Hoce li nam biti bolje kad dignemo hipotekarni kredit? Hoce li nam biti bolje sa Smrdjanom, nacitanim i Sadikovicem? O licenci da ne pricam... I jel sa svim tim pokazao ljubav prema Zelji? Je.bem ja onog ko nas tako voli.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2717
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 11:13 pm

Prvi put od kako znam za sebese i klub da me strah iduce sezone, strah me vecih tekmi... ali eto, daj boze da me demantuje i da pojedem govno... ali da ga pojedem, a da ne budemo u dugovima novonastalim marke...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2717
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 11:21 pm

Nego sta bi sa tom tužbom prema T.Ziraat
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
bibiman
Postovi: 16
Pridružen/a: čet jun 29, 2017 3:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 11:24 pm

Opet se brani Amar, kao da želi dobro Želji...ja ne mogu da vjerujem...kome nije jasno, nek pogleda interview sa kamatarom...

Direktni krivac za sve je kamatar!!!

Otjerao staru upravu. Doveo ove hadalje. U interview brani upravu, kao uradili su bruku posla, a Šiljak, kakav god da je, sigurno je istinu rekao za ovu upravu i koliko su doprinijeli za 6 mjeseci...

Kamatar, rak rana naseg kluba!!!
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2717
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 11:40 pm

Plava Porodica je napisao/la:
pon dec 17, 2018 3:09 pm
Tek' će se vidjeti koliko je ovaj potez krucijalan za povratak Željinog imena u pravom smislu te riječi.
Šteta što ovo ranije nije bilo učinjeno, manje bi nas želudac bolio, ali šta je tu je.
17.12.2018. Dan pobjede Željezničara.
Jel te stid ? Obraza nemas...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 11:42 pm

CURVA je napisao/la:
ned jun 16, 2019 11:15 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
ned jun 16, 2019 11:02 pm
CURVA je napisao/la:
ned jun 16, 2019 10:40 pm
Mozemo se mi dijeliti kako hocemo ali valja nama skupiti snage pa opet gledati Zelju, zadnje tri sezone su nas sve psihicki tako slomile, majke mi ne znam koja mi je gore pala.Za dva dana izvlacenje parova Europa lige umjesto da uzivamo mene srce boli sto nece Zelje biti, ***** im komplet familiju svima.Predsjednika ne mozemo da nadjemo bukvalno niko nece ,milion maraka nas ugasio pa kakav smo mi to klub ,dizemo kredite sa se spasimo ,hadalje od igraca moramo gledati i narednu sezonu ,bar da se taj krov pravi da malo u tome uzivamo .Valja nama braco ovo sve pregrmiti .
Brate gotivim te drama. Ali nemoj odvajati te zadnje tri godine, Zeljina agonija traje od Plzena. A i u neku ruku i od Maribora.
Nije meni nista lakse bilo kad smo izgubili u Vrapcicima, kad je Varea promasio 100% sansu protiv Radnika na Grbavici, kad je ona Amirova lopta zavrsila u reklamama, kad nas Metalurg okrenu 2:2, onaj period poslije Standarda...
Ma znam bruda moj ,nego zadnje tri sezone smo svi disali ko jedan od Fate pa nadalje ,more dobrih stvari i onda onako tragicno sve popusimo sad na kraju ni licencu majke mi d najveci dusman nebi nam ovo smislio :zid:
Slazem se od A do Z. Djelovalo je nestvarno istok otvaranje, koji god bivsi reprezentativac nama dodje..

Ali nadat se da ce biti bolje
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23604
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 11:46 pm

"...na trenutak, i pomislim da si sada neka druga..."

Vala da jedva cekam utamice, cekam...
Grbavicu pogotovo..., najezim se i kada pomislim na Ljepoticu...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 113 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija