Moderator/ica: storm_raider

 
reks1
Postovi: 822
Pridružen/a: ned mar 20, 2016 12:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 6:09 pm

staaarinavijac je napisao/la:
ned jun 16, 2019 6:04 pm
Dakle, skupštinari su odlično odigrali u korist Amara i saradnika mu .

Teško da će iko "iskočiti iz paštete " i zaustaviti najvjerovatniju rasprodaju imovine ("hipoteke ") ... ništa ... to bi bilo to ...

Kao i što sam već pisao , vrlo moguće da će ovi trenutni dovesti klub u takvu situaciju da neće biti drugog izbora spašavanja kluba već da se prihvati bilo koji investitor (novi vlasnik ) kluba pa makar on bio i ruska mafija , narko-kartel , pa zašto ne i neka politička stranka ...
To zadnje druzeee.To prije svih
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 6:10 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
ned jun 16, 2019 5:55 pm
reks1 je napisao/la:
ned jun 16, 2019 5:53 pm
DANAN je napisao/la:
ned jun 16, 2019 1:19 pm

Predsjednik.
Ama kome vise sta objasnjavati.Amarova ekipa ne moze bez kredita obezbjediti licencu za ovakav jad od lige a ini palamude o fudbalu.Koji crni sportski segment a ti nemas za kotizaciu da ne kazem kopacke .dresove
Jel nam i to dovedeno u pitanje?
Ima ta neka kontrola 30.6. vezano za licencu i do tada moramo odblokirati račun i biti "čisti".
Uostalom, Badžak je jučer to govorio za gg.ba
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23604
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 6:27 pm

Situacija je takva da treba izmiriti dugove do 30. Kredit od oko milion. Hipoteka, imovina. Moj Zeljo...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6648
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 6:30 pm

storm_raider je napisao/la:
ned jun 16, 2019 6:27 pm
Situacija je takva da treba izmiriti dugove do 30. Kredit od oko milion. Hipoteka, imovina. Moj Zeljo...
Zar bas nam milion treba?
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
damirfile
Postovi: 3358
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 6:37 pm

400 000 + novi ugovor Bog te pitom kolika je cifra par plata i onda će se Amar ispaliti.
Znači dug firmi za teren preko 300 000 plus novi kredit nema šanse da će se moći vraćati. Još dug amarov. Mi gubimo istok ako je on hipoteka 100%. Ovo se mora zaustaviti. Novi predsjednik je čovjek za koga kruže dobre priče ne dozvoli da se to desi molim te.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6648
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 6:42 pm

damirfile je napisao/la:
ned jun 16, 2019 6:37 pm
400 000 + novi ugovor Bog te pitom kolika je cifra par plata i onda će se Amar ispaliti.
Znači dug firmi za teren preko 300 000 plus novi kredit nema šanse da će se moći vraćati. Još dug amarov. Mi gubimo istok ako je on hipoteka 100%. Ovo se mora zaustaviti. Novi predsjednik je čovjek za koga kruže dobre priče ne dozvoli da se to desi molim te.
Pa hoce li se od kredita sve svesti na 0KM? Jel poslije kredita necemo imati zaduzenja?
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
alombardo
Postovi: 984
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 6:45 pm

Svoju imovinu pod hipoteku mamu vam ***** stavite.
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 6:45 pm

Samo što se kredit neće sam vratiti, a ovi očito nisu sposobni marke namaknuti.
 
Avatar
Occasionally
Postovi: 443
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 4:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 6:50 pm

El_Nino je napisao/la:
ned jun 16, 2019 10:32 am
AdmirA je napisao/la:
ned jun 16, 2019 2:22 am
Vjerujem Badžaku, i znam da će ovo krenuti kako treba, samo da mu pomognu i puste ga da radi.
Prije svega treba za ovih 15 dana skupiti upravu. Trenutno nema neko ko bi htio biti tu.
A mi moramo naći i kvalitetne ljude u upravu.
Nadam se da ćemo ih naći, one koji su spremni ući u upravu i koji su pri tome sposobni i kvalitetni.

Badžak sam ne može. Nije vlasnik pa da bude većinski osiguratelj buđeta.
Ako je istina što Šiljad kaže ( Ja mu vjerujem iako mislim da je i on jedan od parazita ), onda je ova uprava za pola godine pokazala da nisu kapacitet za ovaj klub. Mora se više raditi i mora se više donijeti novca u klub.

Očekujem da Badžak ovih 15 dana pogura klub onoliko koliko nam je potrebno za neko normalno funkcionisanje ( naravno uz valjani ugovor oko posudbe novca koji bi poslije mogao vratiti ) iako se pominje kredit za izmirenje nekih stvari do 30.6., a skupštinarima želim sreću da nađu kvalitetne nove ljude u upravu ( nije ni njima lahko kad imaš ovakvu situaciju da niko neće ).
Ne želim da napišem ništa loše o Badžaku ili da me neko pogrešno shvati da je post napisan kao " ode sve u helać"
Svi ljudi imaju svoj kapacitet i doseg.
Pozivati Badžaka da preuzme obaveze u narednom periodu sa iznosom od tih 1.000.000 KM koliko se spominje u kontekstu hipoteke je nerealno.
Shvatite da čovjek ima sasvim prosječnu firmu. Ljudi su zaposleni na minimalac i bez papira, Prijavljeni su samo oni koji rade na radnim mjestima visokog rizika (hemikalije).
Oni bliži njemu ga poznaju po traženju discipline na poslu i za svaku nepravilnost ili zabušavanje ode ti dnevnica.
Nemojte da nas Konjic kune kako se njima oduzima od usta za rad Želje.
Da ne pretjeram o Badžaku.
Znači, ništa loše ali čovjek se je dosad pružio koliko je mogao.

Sad ovog trenutka da dođe novi Predsjednik Uprave, rješen da pokrene posrnulog Želju, bi morao u aktovci imati 2.000.000 KM samo za redovne aktivnosti do kraja godine.
Shvatite da su budžeti u prošlim godinama bili do 6.000.000 KM. Po Šiljku je u klub do danas ušlo cca 1,400.000 KM. Po Selimoviću je cifra 2,300,000 KM ?
Opet, kažem, ništa lično protiv Badžaka ali čovjek ne može sve sam iznijeti. Ovi ostali su pokazali koliko su do danas unijeli u klub.
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 6:54 pm

Occasionally je napisao/la:
ned jun 16, 2019 6:50 pm

Po Šiljku je u klub do danas ušlo cca 1,400.000 KM. Po Selimoviću je cifra 2,300,000 KM ?
Taman da se ta razlika namiri kreditom. A do kraja godine pomozi Bože.
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1976
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 7:17 pm

izaci ce Zeljo jaci iz ovog svega.

NAPRIJED ZELJO LJUBAVI MOJA!
MIRZA RASCIC
 
Avatar
Ljoze_9
Postovi: 140
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 8:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 7:23 pm

:shisha:
MrkiMedo je napisao/la:
ned jun 16, 2019 12:05 pm
Ljoze_9 je napisao/la:
ned jun 16, 2019 11:21 am
Evo nasih oiqkica u parlamentu dojke snjuru lijepo jutro.
Udavi ih snjurom
Htio sam svijumi, ali bi odmah izaslo na gg napad na neduzne fudbalere
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 7:27 pm

Occasionally je napisao/la:
ned jun 16, 2019 6:50 pm
El_Nino je napisao/la:
ned jun 16, 2019 10:32 am
AdmirA je napisao/la:
ned jun 16, 2019 2:22 am
Vjerujem Badžaku, i znam da će ovo krenuti kako treba, samo da mu pomognu i puste ga da radi.
Prije svega treba za ovih 15 dana skupiti upravu. Trenutno nema neko ko bi htio biti tu.
A mi moramo naći i kvalitetne ljude u upravu.
Nadam se da ćemo ih naći, one koji su spremni ući u upravu i koji su pri tome sposobni i kvalitetni.

Badžak sam ne može. Nije vlasnik pa da bude većinski osiguratelj buđeta.
Ako je istina što Šiljad kaže ( Ja mu vjerujem iako mislim da je i on jedan od parazita ), onda je ova uprava za pola godine pokazala da nisu kapacitet za ovaj klub. Mora se više raditi i mora se više donijeti novca u klub.

Očekujem da Badžak ovih 15 dana pogura klub onoliko koliko nam je potrebno za neko normalno funkcionisanje ( naravno uz valjani ugovor oko posudbe novca koji bi poslije mogao vratiti ) iako se pominje kredit za izmirenje nekih stvari do 30.6., a skupštinarima želim sreću da nađu kvalitetne nove ljude u upravu ( nije ni njima lahko kad imaš ovakvu situaciju da niko neće ).
Ne želim da napišem ništa loše o Badžaku ili da me neko pogrešno shvati da je post napisan kao " ode sve u helać"
Svi ljudi imaju svoj kapacitet i doseg.
Pozivati Badžaka da preuzme obaveze u narednom periodu sa iznosom od tih 1.000.000 KM koliko se spominje u kontekstu hipoteke je nerealno.
Shvatite da čovjek ima sasvim prosječnu firmu. Ljudi su zaposleni na minimalac i bez papira, Prijavljeni su samo oni koji rade na radnim mjestima visokog rizika (hemikalije).
Oni bliži njemu ga poznaju po traženju discipline na poslu i za svaku nepravilnost ili zabušavanje ode ti dnevnica.
Nemojte da nas Konjic kune kako se njima oduzima od usta za rad Želje.
Da ne pretjeram o Badžaku.
Znači, ništa loše ali čovjek se je dosad pružio koliko je mogao.

Sad ovog trenutka da dođe novi Predsjednik Uprave, rješen da pokrene posrnulog Želju, bi morao u aktovci imati 2.000.000 KM samo za redovne aktivnosti do kraja godine.
Shvatite da su budžeti u prošlim godinama bili do 6.000.000 KM. Po Šiljku je u klub do danas ušlo cca 1,400.000 KM. Po Selimoviću je cifra 2,300,000 KM ?
Opet, kažem, ništa lično protiv Badžaka ali čovjek ne može sve sam iznijeti. Ovi ostali su pokazali koliko su do danas unijeli u klub.
Više sam mislio na ovu blokadu, pa da unormali klub odblokiranim računom.
Naravno da posudi te pare, ne da ih da samo onako.

No izgleda nama treba milion. Očito smo u još goroj situaciji nego sam mislio.

Isti taj Badžak je izgleda tražio taj kredit. Ako je to istina onda mi pada u očima. Garantuj majstore svojom imovinom, nemoj Željinom. Isto si odgovoran za rad kluba kao i Selimović i ostali.
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 522
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 7:29 pm

Gospodin Badzak me je razocarao, to moram da istaknem. Dakle, zna koliko gospodin Amar ima "tezak" ugovor za Zeljeznicar i opet stoji pored njega i podrzava ga. Ne samo to, nego jos i trazi da se kredit digne na imovinu. Sramotno od vas gospodine Badzak, a znam da ste uvijek pomagali.

Ugovor Amara Osima mora biti obnanjen!!! To je najbitnije sada!!
Zadnja izmjena: Glas Razuma, dana/u ned jun 16, 2019 7:31 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 7:30 pm

I onda hladno ide izjava kako Želji slijede bolji dani, a traže kredit od milion, niko neće da bude predsjednik. Na osnovu čega bolji dani ?
 
Qooler
Postovi: 1421
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 7:34 pm

Kaže Amar u interviju za klix: Ode Željo. Ko? Kako? (pita se on)
E moj Amare, možda zakona o sportu nema koji bi to dozvolio, a da samo znaš kako to banke srede!
Njima ne treba nikakav više zakon!
Založi svoju neku imovinu Amare, pa ne plati ratu, vidio bi i Ko i Kako!
Ono što nas ne smije nikako uljuljkati su eventualni rezulutati na terenu. Ja mislim da je Amar tek sada shvatio u kakvom smo problemu i ne bi me čudilo da sada igrači konačno shvate ozbiljnost situacije, koju će im Amar morati pojasniti.
Sada očekujem da svi igraju mnogo bolje i konačno počnu gristi onu travu na terenu, ali sa ciljem da se zamaskiraju problemi u pozadini.
Nikako se ne bi smjelo smaketi oči od toga šta se dešava sa imovinom!!!
Ni 10 titula ne smije opravdati gubitak ni jednog m2 imovine!
Fok.us nam treba ostati na stabilnosti kluba.
Ne vrijedi nam ni 10 titula ako Željo za 20 godina mora ključ u bravu.
 
urbanzeljeznicar
Postovi: 83
Pridružen/a: uto dec 18, 2018 12:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 7:49 pm

phpBB [video]
 
Univerzalac21
Postovi: 5
Pridružen/a: sri jun 12, 2019 10:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 7:58 pm

Skupština je iza nas, mislimo da je vrijeme da krenu neke pozitivne priče koje će povezati navijače i Klub. Lijepi projekti su nam u planu te se nadamo da će ovaj forum biti polazna tačka ovih planova i da ćete nas svi podržati.
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1833
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 8:05 pm

Univerzalac21 je napisao/la:
ned jun 16, 2019 7:58 pm
Skupština je iza nas, mislimo da je vrijeme da krenu neke pozitivne priče koje će povezati navijače i Klub. Lijepi projekti su nam u planu te se nadamo da će ovaj forum biti polazna tačka ovih planova i da ćete nas svi podržati.
Na koje projekte mislis?Nesto nisam u toku...
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
zfc
Postovi: 106
Pridružen/a: pon apr 29, 2019 10:59 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 8:08 pm

plavi kanarinac je napisao/la:
ned jun 16, 2019 1:46 pm
Qooler je napisao/la:
ned jun 16, 2019 1:33 pm
Ja stvarno ne razumjem u čemu je problem ovde. Zašto mi izmišljamo toplu vodu?
Jesmo mi imali ljude koji znaju?
Jesmo!
Ti ljudi čini mi se napisaše 65 stranica, dakle bave se Željom i siguran sam poslije one objave da žele i žive Želju.
Dakle imamo sposobne ljude, treba samo skloniti prepreke za njihov povratak. Volio bih da kažu šta je to. Vjerujem da Amar nije smetnja.
Badžak da je pametan, otišao bi na kafu sa Misimovićem i vidio šta dalje. Uglavno poznajem ljude tog nivoa poslovnosti i siguran sam da će to uraditi. Misimović je dokazano sposoban.
Izmišljati toplu vodu je nepotrebno!
A nama svima da bude škola, kako se čuvaju ljudi koji vode uspješno Želju. To mi trebamo da naučimo!!!
Ali brate Amar ima protiv kontas, zvali ga ljudi, nije htio, inicirao dolazak ovih... znaci licno imenom i prezimenom on je bio protiv...
Ma daj vise popustite to zvali ga ljudi....zvali ga kad je dosla voda do grla a prije toga prica mogli smo mi uzeti titulu ali mi radimo posteno nije to ko prije.........popisa se na trofeje koje je Zeljo osvojio i onda hajd Amare radi......jos tuzi Amare klub tako jedino mozes dobiti lovu nazad a ne sjedi Amare da se dogovorimo za lovu......a svako ko imalo zna o tim vremenima zna i da je lovu davao.....

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 85 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija