Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 1:19 pm

zuka je napisao/la:
ned jun 16, 2019 1:05 pm
storm_raider je napisao/la:
ned jun 16, 2019 9:56 am
Meni licno je to prihvatljivo uzimati bilo kakav kredit gdje ce hipoteka biti zalog. jJedino ako ce neko odgovarati licnom imovinom, kao sto je bio slucaj sa bivsim UO. U decembru su se pojedinci smijali kada se pisalo o hipotekarnim kreditima. PIsem to kao clan kluba i neko ko gleda samo Zeljin interes, kao i svaki put do sada. Zelji je hipoteka najbitnija.

Klasa radnicka je to gradila decenijama...
Koje od bivsi ikad garantovo svojom imovinom ?
Predsjednik.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
MATORI
Postovi: 1129
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 1:27 pm

Brkoo je napisao/la:
ned jun 16, 2019 1:18 pm
plavi kanarinac je napisao/la:
ned jun 16, 2019 12:56 pm
....stadion je procijenjen na 21 milion. Sada je nakon ovih radova vrijednost skočila na 26 miliona.... NE GRADIMO MI STO VOLIMO, NEGO STO MORAMO ;) ... al ne shvataju ovi djecaci jos to...
To je fenomenalno. Bez infrastrukture nema napredovanja. Samo me zanima koliko vrijede fudbaleri? Jel i njima vrijednost skocila? Ne znam kako ti a i ostali ne mozete da shvatite da svaki segment kluba mora funkcionisati na pravi nacin. Ne moze se desavati da sportski dio bude amaterski, a infrastruktura da bude odlicna ili obratno..
Svako razuman se oko ovoga moze s' tobom sloziti.
Imi smo teorijsku mogucnost da OBA segmenta "pokrijemo" sa dva nasa najbolja covjeka - svako u svom domenu.
Nagradno pitanje je:
Ko je rekao necu raditi sa vama, doci cu ja i dovesti SVOJE ljude na SVA mjesta?
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2719
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 1:28 pm

Brkoo je napisao/la:
ned jun 16, 2019 1:18 pm
plavi kanarinac je napisao/la:
ned jun 16, 2019 12:56 pm
....stadion je procijenjen na 21 milion. Sada je nakon ovih radova vrijednost skočila na 26 miliona.... NE GRADIMO MI STO VOLIMO, NEGO STO MORAMO ;) ... al ne shvataju ovi djecaci jos to...
To je fenomenalno. Bez infrastrukture nema napredovanja. Samo me zanima koliko vrijede fudbaleri? Jel i njima vrijednost skocila? Ne znam kako ti a i ostali ne mozete da shvatite da svaki segment kluba mora funkcionisati na pravi nacin. Ne moze se desavati da sportski dio bude amaterski, a infrastruktura da bude odlicna ili obratno..
Shvatas li ti da ne mogu igraci vrijediti 100 miliona a igrati na onom stadionu kakav smo imali, prvo moras napraviti dostojan stadion, ali najbitnije je to generisanje prihoda bas od tog uređenja stadiona, poslovnih, kirija, reklama, fasada i ostalog... kad imas pare te koje pocnu dolaziti, a prije nisu dolazile, kapaciteta imas da ponudis dio tih novih prihoda recimo Miroslavu platu da das, da ga zadrzis jos sezonu i prodas duple pare uzmes...kad napravis jug, ogromne prostore imas, izdas ih, kad napravis fasadu ogromne prostore reklamne imas, led reklame kad imas, vise para prihodujes, kad imas vise para bolje igrace dovodis, imas ih cime privuci...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 1:28 pm

urbanzeljeznicar je napisao/la:
ned jun 16, 2019 12:36 pm
Ndare je napisao/la:
ned jun 16, 2019 12:11 pm
https://www.radiosarajevo.ba/sport/nogo ... ve-je-nula

Zar nije Amar na klixu rekao da je uprava odlicno radila?
Ima li neko odgovor na ovo? Nema smisla nikako..
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2719
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 1:30 pm

Al ko nas pisa kad smo glupi, daj titulu nek propadnemo iducu sezonu .. daj nam od danas do sutra, daj da se krpimo kreditima i sumnjivim pozajmnicama... to nam daj, ko jebe buducnost...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 1:33 pm

Ja stvarno ne razumjem u čemu je problem ovde. Zašto mi izmišljamo toplu vodu?
Jesmo mi imali ljude koji znaju?
Jesmo!
Ti ljudi čini mi se napisaše 65 stranica, dakle bave se Željom i siguran sam poslije one objave da žele i žive Želju.
Dakle imamo sposobne ljude, treba samo skloniti prepreke za njihov povratak. Volio bih da kažu šta je to. Vjerujem da Amar nije smetnja.
Badžak da je pametan, otišao bi na kafu sa Misimovićem i vidio šta dalje. Uglavno poznajem ljude tog nivoa poslovnosti i siguran sam da će to uraditi. Misimović je dokazano sposoban.
Izmišljati toplu vodu je nepotrebno!
A nama svima da bude škola, kako se čuvaju ljudi koji vode uspješno Želju. To mi trebamo da naučimo!!!
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 1:40 pm

urbanzeljeznicar je napisao/la:
ned jun 16, 2019 12:36 pm
Ndare je napisao/la:
ned jun 16, 2019 12:11 pm
https://www.radiosarajevo.ba/sport/nogo ... ve-je-nula

Zar nije Amar na klixu rekao da je uprava odlicno radila?
Amara što prije svesti da bude trener. On je dokazao da nije ni za šta više. Ljudi koji imaju privatne firme i koji vode takav sistem treba da vode Želju. Meni nije jasan Selimović. On je imao iskustva. Pa ko to još preko noći mjenja cijeli sisitem uključujući i računovodstvo. Pa to samo politički debili rade, koji misle da je firma/klub igračka i tako su sveli sve javne gigante u ravan. Dodješ, šutiš 6 mjeseci, kontaš, snimaš i kada utvrdiš gdje i kako, onda mjebjaš korak po korak. Ovaj došao kao levat i sve okrenuo napoačke. To mi liči na političke direktorčiće.
Bivša uprava pored uspjeha je imala i stila.
Najbolje bi bilo da se Badžak i Misimović sretnu. Oni bi se u 20 minuta dogovorili. Amar da bude trener i da ova dvojica stoje iza njega.
Mi navijači da dolazimo na utakmice, šutimo i navijamo i poštujemo svu trojicu.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2719
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 1:46 pm

Qooler je napisao/la:
ned jun 16, 2019 1:33 pm
Ja stvarno ne razumjem u čemu je problem ovde. Zašto mi izmišljamo toplu vodu?
Jesmo mi imali ljude koji znaju?
Jesmo!
Ti ljudi čini mi se napisaše 65 stranica, dakle bave se Željom i siguran sam poslije one objave da žele i žive Želju.
Dakle imamo sposobne ljude, treba samo skloniti prepreke za njihov povratak. Volio bih da kažu šta je to. Vjerujem da Amar nije smetnja.
Badžak da je pametan, otišao bi na kafu sa Misimovićem i vidio šta dalje. Uglavno poznajem ljude tog nivoa poslovnosti i siguran sam da će to uraditi. Misimović je dokazano sposoban.
Izmišljati toplu vodu je nepotrebno!
A nama svima da bude škola, kako se čuvaju ljudi koji vode uspješno Želju. To mi trebamo da naučimo!!!
Ali brate Amar ima protiv kontas, zvali ga ljudi, nije htio, inicirao dolazak ovih... znaci licno imenom i prezimenom on je bio protiv...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 1:55 pm

plavi kanarinac je napisao/la:
ned jun 16, 2019 1:46 pm
Qooler je napisao/la:
ned jun 16, 2019 1:33 pm
Ja stvarno ne razumjem u čemu je problem ovde. Zašto mi izmišljamo toplu vodu?
Jesmo mi imali ljude koji znaju?
Jesmo!
Ti ljudi čini mi se napisaše 65 stranica, dakle bave se Željom i siguran sam poslije one objave da žele i žive Želju.
Dakle imamo sposobne ljude, treba samo skloniti prepreke za njihov povratak. Volio bih da kažu šta je to. Vjerujem da Amar nije smetnja.
Badžak da je pametan, otišao bi na kafu sa Misimovićem i vidio šta dalje. Uglavno poznajem ljude tog nivoa poslovnosti i siguran sam da će to uraditi. Misimović je dokazano sposoban.
Izmišljati toplu vodu je nepotrebno!
A nama svima da bude škola, kako se čuvaju ljudi koji vode uspješno Želju. To mi trebamo da naučimo!!!
Ali brate Amar ima protiv kontas, zvali ga ljudi, nije htio, inicirao dolazak ovih... znaci licno imenom i prezimenom on je bio protiv...
Pa prije ili kasnije ovim svojim radnjama on će se zgaditi svima. Sada ga mrzi dosta raje, sada već više, ako on ne promjeni svoj odnos, ja sam siguran da će njega svi zamrziti, a onda će ko posljednje govno biti izbačen.
Misli li iko da će njega 2000-5000 ljudi trpiti na tribinama još dugo zbog imena.
Pa kod gola Čelika zbog Bogija, pola sjevera mu je j tri tačke sve. On ako misli da se može zaj.... on je stvarno kratkovidan.
Njemu je najviše sada u interesu da se vrate sposobni ljudi. On ako nastavi ovako voziti, on će se zabiti u zid. I on da je pametan otišao bi kafu popit sa Misimovićem. On samo nije taj kalibar i poslovan da zna kada je dosta da ego bude ispred uspjeha. Ako to ne skonta on će poslije Želje, biti najveći gubitnik.
Ja vidim sledeći scenarijo ako se Amar ne stavi pod kontrolu:
Hipoteka krediti, nakon ne vraćanja kredita, imat ćemo sličnih poslovnih prostora kao SD poslovnih prostora sada na sjeveru. Svi dušmani će kupiti po jedan od banke da nas ucjenjuje iz ćejfa. Ovi su nesposbni, i samo je taj put ostao ako se ne vrate stari jer oni znaju kako sistem radi. Ovi novi će nam useliti dušmane u svaki poslovni prostor. Banka kod prodaje ne bira kome će prodati.
Da će vraćati kredit ovi novi, to je iluzija.
Zadnja izmjena: Qooler, dana/u ned jun 16, 2019 2:01 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6653
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 2:00 pm

Bruka i sramota je da nisu jucer dali da Siljak iznese svoje na skupstini.

Jer vjerujem da bi se obrukali Selimovic, Badzak, Osim i ostali.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 2:07 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
ned jun 16, 2019 2:00 pm
Bruka i sramota je da nisu jucer dali da Siljak iznese svoje na skupstini.

Jer vjerujem da bi se obrukali Selimovic, Badzak, Osim i ostali.
Šiljak je pokvarenjak i petljaroš, al se vidi da je iskusan. Ako nadješ sponzora za 2 mil, a imas troškova u kafani od 60 hiljada samo nepismeni ga zbog toga mogu prozivati. Ja sam pročitao ovo njegovo pljuvanje po novinama i vidi se da je iskusan i vrijedan za Želju. Mogu mislit kad se useli 5 - 10 ljudi koji nikada ništa nisu vodili, pa krenu pametovati. Ovi pametnjakovići su krivi jer iz svog ne znanja ne znaju kud gone. Šiljka sam prozivao, ali sada kad je objasnio šta se dešava u klubu, siguran sam da su krivi ovi koji su mislili da su pokupili svu pamet svjeta. Sjede tri sata i ništa. Samo pametuju, naučili po strankama.
Čuj predjsednik jedini potpisnik plaćanja, a on po putu.
Ljudi u klub su nam ušli nesposobni politički pupoljci koji nosa ne znaju obrisat.
Zadnja izmjena: Qooler, dana/u ned jun 16, 2019 2:09 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 2:18 pm

Intervju Siljak

Hvalite me usta moja. Samo ja, ja pa ja...ovakve zovem japajanci. I Amar je dobar, fin i posten. Bivsi 'nako, iako su prije pola godine bili "grobari" Zelje. Kada je govorio o potrazivanjima-dugovima, tada nije ni jednom spomenuo dinamiku isplate tih potrazivanja. Bilo je bitno sto vise ocrniti bivse.

Sega, sala, posalica
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 2:22 pm

Mi cemo biti spaseni ako za 15 dana udje u upravu Senad Misimovic! Svaki drugi scenario je 6. mjesto na tabeli, 1000 ljudi na stadionu i 4 tuzbe prema klubu mjesecno
 
Avatar
black64
Postovi: 816
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 2:24 pm

Odlicno bi oni znali skim bi i kako bi radili da su njihve nekretnine,stanovi,kuce,vikendice u pitanju.Pitam se dal bi onda improvizovali zvali ljude od znanja i zvanja ili po tome koga simpatisu i ko pase.Ovako racun blokiran i nicija porodica se nece raspasti,sve ce funkcionisati u najboljem redu.Inatiti se preko ledja Zelje je najlakse.Neko govori da su ljudi odradili ogroman posao a svi vidimo da sve dublje i dublje tonemo.Cinjenica je da se nema kinte da preuzete obaveze se ne izmiruju da smo popusili licencu i sad od ociju treba biti slijep.Zasto je toliko tesko priznati gresku pruziti ruku covjeku i reci jebajiga do mene je.Radi svoj posao najbolje sto znas a ja cu svoj i idemo graditi buducnost skupa.Pa majku mu i tebi je u interesu da se ova agonija zaustavi prekine.Interes svih nas kojima je Zeljo na i u srcu je da se izdignemo iznad ovog balkanskog mentaliteta i blata.Sa pripremama u Livnu bez adekvatnih pojacanja u ligi koja nikad nije bila jaca tesko da cemo biti konkurentni a onda ako rezultati ne budu onakvi kakve svi ocekujemo bojim se da vrlo brzo ce i tebi Amare raja zvizdati i traziti da odes.U ovih 15-tak dana okupite najvece Zeljovce ostavite se inata i sujete sjednite zatvorite knjigu nesporazuma otvorite novu i krenite naprijed.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 2:25 pm

djoxxx1921 je napisao/la:
ned jun 16, 2019 2:22 pm
Mi cemo biti spaseni ako za 15 dana udje u upravu Senad Misimovic! Svaki drugi scenario je 6. mjesto na tabeli, 1000 ljudi na stadionu i 4 tuzbe prema klubu mjesecno
Nece uci. Cisto sumnjam da i imaju vise zivota za to...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 2:26 pm

avlami97 je napisao/la:
ned jun 16, 2019 2:18 pm
Intervju Siljak

Hvalite me usta moja. Samo ja, ja pa ja...ovakve zovem japajanci. I Amar je dobar, fin i posten. Bivsi 'nako, iako su prije pola godine bili "grobari" Zelje. Kada je govorio o potrazivanjima-dugovima, tada nije ni jednom spomenuo dinamiku isplate tih potrazivanja. Bilo je bitno sto vise ocrniti bivse.

Sega, sala, posalica
To si u pravu. I meni se zgadio. Mislio je da se sa ovim može slizati i uvući im u pakšu. Problem je nastao kada se svi uvlače jer niko ne zna ništa drugo. Onda je on postao prvi višak. Da Nihad nije otišao, oni bi se sami izmedju sebe poklali i počeli medjusobno pljuvati.
Lako se uvlačit uspješnom, a nesposobnim nema smisla. Mogu mislit kako su ti sastanci izgledali, svi samo palamude, a nigdje niakvih rješenja. Garantujem da bi se na kraju sami izmedju sebe svadjali. Šiljak je samo prvi bio višak.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 2:31 pm

Pa nisu birani u upravu po sposobnosti, nego po lojalnosti. Da se zna kada Amar tuzi da potpisuju bez pogovora i da nece biti problema
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 522
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 2:45 pm

Gospodin Badzak je veliki Zeljovac, ali nije kapacitet za nista vece od jednog sponzora. Ne pisem to zbog toga sto on to ne zeli, on zeli, veliki je Zeljovac. Ali, sa ovim kreditom koji je najavio potpisace kraj Zeljeznicara i bice oznacen kao izvrsilac toga. Gospodine Badzak, Konjicaninu moj, otjerajte gospodina Osima od tebe zauvijek, otidjite kod gospodina Misimovica na razgovor u Megamix i popricajte kao Zeljovci.

Nadam se da ce Amar Osim odgovarati pred zakonom zbog ovoga, UEFA je vec obavijestena:
slika

Preuzeto sa:
http://sp.ortske.ba/sta-je-misimovic-pi ... -poslovao/

Ciji je ovo potpis, ko je ovo potpisao u ime kluba??
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 2:49 pm

Da li su se planovi redefinisali ili je i dalje na snazi, da ove sezone idemo na dplu krunu i nastavljamo sa infrastrukturom? Pomenuti ciljevi-planovi su jasno izreceni dolaskom i neposredno nakon dolaska nove uprave i struke.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 16, 2019 2:54 pm

Glas Razuma je napisao/la:
ned jun 16, 2019 2:45 pm
Gospodin Badzak je veliki Zeljovac, ali nije kapacitet za nista vece od jednog sponzora. Ne pisem to zbog toga sto on to ne zeli, on zeli, veliki je Zeljovac. Ali, sa ovim kreditom koji je najavio potpisace kraj Zeljeznicara i bice oznacen kao izvrsilac toga. Gospodine Badzak, Konjicaninu moj, otjerajte gospodina Osima od tebe zauvijek, otidjite kod gospodina Misimovica na razgovor u Megamix i popricajte kao Zeljovci.

Nadam se da ce Amar Osim odgovarati pred zakonom zbog ovoga, UEFA je vec obavijestena:
slika

Preuzeto sa:
http://sp.ortske.ba/sta-je-misimovic-pi ... -poslovao/

Ciji je ovo potpis, ko je ovo potpisao u ime kluba??
Nemojte sada kopati nove kamene spoticanja. Ovo nam ne treba. Smatram da je tih 400 k Amaru najmanja šteta da se platilo. Nemojte sa sada nalazimo nove stvari za podjelu.
Ko god dobro misli Želji, sada nije vrijeme za nove stvari. Ja smatram da je Amar dobar trener i da je Željovac, ali da ga treba maknuti od upravljanja klubom i dati mu podršku. Onoze bit naš Ferguson. Nemojfte da pljujemo po njemu.
Ono što je bitno i vrag je odnio šalu:
Svako stavljanje pod hipoteku Željine imovine treba spriječiti. To je put bez povratka za Željezničar. Jedni stave pod hipotekuz drugi ne vraćaju kredit...za godinu dana imamo šah-mat Željezničara. Ja to garantujem. Za bilo kakvu hipoteku treba 100% sigurnost. Ličili li ikome da su ovi sposobni? Pa i djete iz osnovne škole vidi, a Šiljak sve pojasnio. Hipoteka sa ovim je ravna rasprodaji nekretnina!!!
Pa gdje ima da V. D stavlja pod hipoteku bilo šta?
Šta vam je ljudi? Ostadosmo bez imovine i još gore, kupit će je sve dušmani za ucjene ubuduće kao što sada radi SD. To je kasnije nemoguće rješiti.
Smatram da zamjena poslovnih SD za zemljište plavog zamka je štetan za klub. Ako je to Misimović uradio, ima moju žestoku kritiku. To je pogubno i na sa štetu Želje!!!
Zadnja izmjena: Qooler, dana/u ned jun 16, 2019 3:02 pm, ukupno mijenjano 2 puta.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], cala, Google [Bot], salle86 i 108 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija