Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 15, 2019 2:56 pm

Ništa idemo dalje. Sami smo htjeli promjene, a mi smo dobro nazadovali, negdje na 2015tu. Trudit ćemo se i dalje kao forum pružati podršku. Kao i svake godine, tako i ove, djelit ćemo godišnje ulaznice. Uskoro više informacija. Ukoliko neko želi pomoći također se može javiti.
Željezničar ante portas !
 
neroazzuro
Postovi: 1896
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 15, 2019 2:57 pm

Pa nama je ovo fakat uradio amar. Sa svojim bratijom.
Ja nisam vjerovao u to.
 
Avatar
IlProfessore
Postovi: 301
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 12:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 15, 2019 2:58 pm

AsharaK je napisao/la:
sub jun 15, 2019 2:56 pm
Ništa idemo dalje. Sami smo htjeli promjene, a mi smo dobro nazadovali, negdje na 2015tu. Trudit ćemo se i dalje kao forum pružati podršku. Kao i svake godine, tako i ove, djelit ćemo godišnje ulaznice. Uskoro više informacija. Ukoliko neko želi pomoći također se može javiti.
Nismo sami htjeli brate, budi realan. Ja sam prvi bio protiv istih, i još dosta forumaša i navijača/simpatizera. Nemoj spinovati i trpati nam riječi u usta. Dalje neću nastaviti da ispoštujem pravilo spominjanja navijača i grupe na forumu, ali treba biti realan.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2717
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 15, 2019 3:02 pm

Svi igraci o kojima se pricalo sucpresli u druge klubove, da i na to tacku stavimo.

Jel bitno pomenuti da su ti klubovi Tuzla C. Celik sloboda zrinjski?
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
flux
Postovi: 631
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 1:37 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 15, 2019 3:03 pm

plavi kanarinac je napisao/la:
sub jun 15, 2019 3:02 pm
Svi igraci o kojima se pricalo sucpresli u druge klubove, da i na to tacku stavimo.

Jel bitno pomenuti da su ti klubovi Tuzla C. Celik sloboda zrinjski?
A ko je pricao, navijaci, forumasi, simpstizeri, trener?
 
Avatar
igla
Postovi: 3618
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 15, 2019 3:05 pm

Režija na sve strane. Očekujem nešto i danas slično. Poturiće nekog koga raja najmanje pljuje, pozivati na mir i jedinstvo...
Režijom pripremali dolazak, režirali skupštinu, samo ne znaju režirati da rade kvalitetno. Spinovi i mućke su im specijalnost.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 15, 2019 3:07 pm

flux je napisao/la:
sub jun 15, 2019 3:03 pm
plavi kanarinac je napisao/la:
sub jun 15, 2019 3:02 pm
Svi igraci o kojima se pricalo sucpresli u druge klubove, da i na to tacku stavimo.

Jel bitno pomenuti da su ti klubovi Tuzla C. Celik sloboda zrinjski?
A ko je pricao, navijaci, forumasi, simpstizeri, trener?
Onaj ko je zaduzen za to.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 15, 2019 3:09 pm

Zazmirite, udahnite duboko, brojite do 10, i onda 30 puta ponovite tiho i spokojno Amar zna !

Probajmo se i mi hipnotizirati i da sve ovo shvatimo kao veliku pobjedu Zeljeznicara, mozda nam bude lakse.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 15, 2019 3:09 pm

flux je napisao/la:
sub jun 15, 2019 3:03 pm
plavi kanarinac je napisao/la:
sub jun 15, 2019 3:02 pm
Svi igraci o kojima se pricalo sucpresli u druge klubove, da i na to tacku stavimo.

Jel bitno pomenuti da su ti klubovi Tuzla C. Celik sloboda zrinjski?
A ko je pricao, navijaci, forumasi, simpstizeri, trener?
Burduš
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
flux
Postovi: 631
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 1:37 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 15, 2019 3:10 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sub jun 15, 2019 3:07 pm
flux je napisao/la:
sub jun 15, 2019 3:03 pm
plavi kanarinac je napisao/la:
sub jun 15, 2019 3:02 pm
Svi igraci o kojima se pricalo sucpresli u druge klubove, da i na to tacku stavimo.

Jel bitno pomenuti da su ti klubovi Tuzla C. Celik sloboda zrinjski?
A ko je pricao, navijaci, forumasi, simpstizeri, trener?
Onaj ko je zaduzen za to.
A to je?
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 15, 2019 3:11 pm

flux je napisao/la:
sub jun 15, 2019 3:10 pm
Leon_Professional je napisao/la:
sub jun 15, 2019 3:07 pm
flux je napisao/la:
sub jun 15, 2019 3:03 pm

A ko je pricao, navijaci, forumasi, simpstizeri, trener?
Onaj ko je zaduzen za to.
A to je?
Moja nana.
Sta se pravis lud.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 15, 2019 3:15 pm

Joj ljudi donijeli 50 hiljada ahahahhahahahahahhahahahahah
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 15, 2019 3:15 pm

Amar ispricao forumasu ili forumasima koje igrace zelimo.. :zid: Ni slucajno nije u pitanju mahalanje i povezivanje kluba sa svakim slobodnim igracem nego iskljucivo Amar rekao apsolutno svima koje igrace zelimo, bas zanimljivo.. :kafa:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
vopla
Postovi: 412
Pridružen/a: ned avg 12, 2018 6:47 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 15, 2019 3:16 pm

meni su sve igre bile jasne na slucaju Kjosevski, prvi put kad je suspendovan digla se drzava na noge da ga brani i sijece glave onima koji su se usudili to uraditi ..
Sada kad je skinut s gola i nema ga, niko "A" nije progovorio, nit ga ko spominje ..
pametnom dosta ..

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk

 
Avatar
igla
Postovi: 3618
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 15, 2019 3:16 pm

Nudili smo Hadzicu, kad bih vam rekao koliko mu je Zrinjski dao više, još tužniji bi bili.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 2991
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 15, 2019 3:17 pm

Jel pri kraju skupstina sta vjecaju 4 sata, imal nekih informacija ili cekamo govnogovno.ba da nas prvi obavjesti
Alea iacta est!
 
TheTacTica
Postovi: 119
Pridružen/a: ned apr 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 15, 2019 3:18 pm

Kako se jedna od najdražih osoba iz Želje u poslijeradnom periodu pretvorila u najodvratnijumr kamatar:
Prevod nedavnog intervijua sa klixa:

Dođe vama neko u vašu firmu ili vašu kuću sa godišnjeg odmora na koji često ide i kaže vi meni dugujete pozamašan novac a kao dokaz donese lotos maramicu i ubpsano karminom 400 000KM. i kad mu vi kažete mi smo klub koji funkcioniše po zakonima donesite legalne dokumente i dobicete pare nazad jer to nisu male pare i uticu na mnoge infrastrukturalne i sportske projekte. Taj povratnik sa godisnjeg kaze ok, sad cu ja na svoj nacin jer se ja necu nikad odreći tih para. Pocne da opstruira i pusta razne price okuplja hijene oko kluba koje su spremne na svakojake radnje i sa grupicom jugica pocinju da ostvaruju svoj cilj.Uprava koja je najbolje vodila klub finansijskom i infrastrukturalnom segmentu da je zelio dobro tom klubu mogao se pridruziti i pomoci u sporskom segmentu koji je zaista bio loš, međutim onda opet nema nista od njegovih para. Odlučuje se da otjera sve zbog vlastitog interesa i svojih para, toliko uništava klub i dovodi toliko nesposobne ljude koji za pet mjeseci toliko srozavaju klub, koji naprave zaj.... sa licencom da je to nevjerovatno. Sve to kako kamatar rece nije nikakav problem, pa ko da smo djeca spominje kako i nismo trebali izaci u evropu jer je toBoze desilo se da smo tako nekad osvojili titulu, toliko omalozava izlazak u evropu i nedobijanje licence kao da je to ne izlazak na bajramski turnir, samo zato sto je to njegova uprava zajebala. Sad kad je doveo svoje ljude koji se nece toliko buniti i braniti kada dodju tuzbe za pare sa lotos maramice i uzima dodatno plate ostalo ostace tu sve dok ne uzme koliko mu je dovoljno i ode. Ali doveo je toliko nesposobne ljude i rumenjake da nisu uspjeli da se odže ni par mjeseci. Koliko ofirna prica mora biti ko ce ako necu ja skupiti ekipu i napraviti novi UO i NO, hahah trazili ste gledajte najveceg ublehara i najveceg izroda FKZ koji nam se ruga, ruga se nasoj inteligenciji radi vlastitih interesa. Zajeb... se sa necim za sto mi zivimo i sto volimo ko da je njegovo. Stalno spominje infrastrukturu a sto ne kaze ko mu je servira, bio je clan uprava koje nisu k... makle na infrastrukturi godinama... ali on je rekao ovim da se maknu da trebaju novi doci... eto kamataru dosli su novi i napravili cevljanovice od kluba koji je bio najbolje posložen u državi... ko imalo ima pameti da skonta neka pogleda interviju vise puta ako treba dok mu ne bude jasno koji su ublehari i koji je on ublehar zajedno sa svima koji su usli sa njim zbog radi jednog cilja ....svi znamo koji je
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 15, 2019 3:20 pm

Brkoo je napisao/la:
sub jun 15, 2019 3:15 pm
Amar ispricao forumasu ili forumasima koje igrace zelimo.. :zid: Ni slucajno nije u pitanju mahalanje i povezivanje kluba sa svakim slobodnim igracem nego iskljucivo Amar rekao apsolutno svima koje igrace zelimo, bas zanimljivo.. :kafa:
Amar je pricao s Hadzanovicem i nudio covjeku 2 milje. Tuzla 4 hiljade.
Hadzica isto trazili pa eno ga u Zrinjskom.

De bolan moras li opravdavati sve. :zid: :zid:

Amar je bezgresan ne znam sto uopce i pokusavamo pricati i kriviti bozanstvo.
Sad ce nas munja opaliti a ove njegove ce uspeti na Olimp da s njim vino piju. Ups sampanjac ipak. :kafa:
 
Avatar
HajrA
Postovi: 356
Pridružen/a: sub dec 24, 2016 7:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 15, 2019 3:21 pm

Planirao sam danas doci na okupljanje, ali nisam!
Vec dva dana postavljam potanje sta je stav grupe i koji su to zahtjevi. Niko ni habera...
TM87
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 15, 2019 3:21 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sub jun 15, 2019 3:20 pm
Brkoo je napisao/la:
sub jun 15, 2019 3:15 pm
Amar ispricao forumasu ili forumasima koje igrace zelimo.. :zid: Ni slucajno nije u pitanju mahalanje i povezivanje kluba sa svakim slobodnim igracem nego iskljucivo Amar rekao apsolutno svima koje igrace zelimo, bas zanimljivo.. :kafa:
Amar je pricao s Hadzanovicem i nudio covjeku 2 milje. Tuzla 4 hiljade.
Hadzica isto trazili pa eno ga u Zrinjskom.

De bolan moras li opravdavati sve. :zid: :zid:

Amar je bezgresan ne znam sto uopce i pokusavamo pricati i kriviti bozanstvo.
Sad ce nas munja opaliti a ove njegove ce uspeti na Olimp da s njim vino piju. Ups sampanjac ipak. :kafa:
Brkoo je napisao/la:
uto nov 27, 2018 3:08 pm

Danas u tuborgu Amar rekao da je novi trener. Znaci info je iz njegovih usta. Ne bih iznosio neprovjerene informacije, znas da nisam takav. Koliko sam skontao Amaru ne smeta Misimovic. Ismijao sam se strasno kad je rekao da svaka moderna ekipa u evropi mora imati jednog crnca..
Tebi se mora vjerovati, a kada neko drugi napise sto je mozda cuo u tom istom tuborgu onda se ne mora vjerovati ?

Brko brko

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Google [Bot] i 63 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija