Moderator/ica: storm_raider

 
fanaticZeljin
Postovi: 3077
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 10:16 pm

KogaBrigaZaNick je napisao/la:
pet jun 14, 2019 10:08 pm
nekad sam uzivao u citanju ovog foruma...sada me tacno neka mucnina obuzme kad udjem na isti...svi smo mi neprijatelji Zeljeznicara!
Srcu draga, boja PLAVA !
 
reks1
Postovi: 822
Pridružen/a: ned mar 20, 2016 12:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 10:22 pm

Nada umire zadnja
Mada realno nemamo razloga za optimizam
Surovo je ovo
Ostaje gorak ukus koliko je malo Zelje u svemu
Amaru njegove pare sve i svja a one Zeljine i nisu toliko vazne
Licenca ispade pa maltene dozvola za parking
Ocito dno tek treba dotaci
Cime ce se obezbijediti funkcionosanje kluba
Evo racun pod blokadom
Plate,pripreme ,pojacanja.Puno je nepoznanica
Od skupstine minimum ocekivanja da ne dozvoli stetne ugovore o rasprodaji Zeljine imovine
Klika na kontra strani je yebena i ima moc
Sve ostalo ukljucujuci i ono sto je lopta ....
Nek nam je iliako hocete nek mu je dragi Bog na pomoci
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 10:38 pm

LARSSON je napisao/la:
pet jun 14, 2019 10:14 pm
http://sport.ske.ba/sta-je-misimovic-pi ... -poslovao/
Upravo pročitao/pregledao svih 65 stranica. Misimović je dokaz kako se radi i vodi bilo koji subjekt kojem želiš dobro.
Sada imamo mahalu, interviju u kratkim hlačicama i prekriženim nogama. Toliko o ozbiljnosti.
Što prije Amara svesti na trenera, ako želimo dobro svome klubu. Najbolje od svega je što je sada formirao svoj budžet, sve ostale Uprave Amaru neka obezbjede ovaj budzet u zadnjih 6 mjeseci i neka radi svoj posao.
Što prije vratiti Misimovića u upravu i da mi navijači pomognemo nekom akcijom rad uprave. Svi moramo stati iza ovog čovjeka, kojem je dokument, dokumentacija, arhiva način poslovanja, a ne mahala, ja tebi ti meni.
 
SanMan
Postovi: 1211
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 10:40 pm

Noć prije skupštine fali pola forumaša i ovdje i na onom anamo , izgleda ozbiljno se spremaju za skupštinu.
Biće gusto, biće 1 : 1
 
fanaticZeljin
Postovi: 3077
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 10:42 pm

E svaka čast Miske. Kako je ovo sve bilo ozbiljno i na nivou, zapadne mi za oko planovi sta se sve trebalo raditi na stadionu 2019, a gledaj gdje smo sada. Drago mi je što ce se tužiti grobar Selimovic. Volim te Zeljo.
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 10:44 pm

Ovi što pljuju Amara, nadam se da će s nama ŽELJOVCIMA, MANIJACIMA slaviti titulu sljedeće sezone ili ipak neće jer je Amar "smeće".

Ljudi ba navijajte za Zelju, ZIVIMO ZELJEZNICAR, ne znam kako imate živaca da više govna jedete, boljeg trenera necemo dobiti od Amara, ako gospodin Misimovic zeli da se vrati i da pomogne klubu, dobrodosao!

A vi koji ste imali licna poznastva i nekakve koristi molim vas da ne širite negavtivnu energiju, zbog VASEG licnog interesa!
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 10:52 pm

fanaticZeljin je napisao/la:
pet jun 14, 2019 10:42 pm
E svaka čast Miske. Kako je ovo sve bilo ozbiljno i na nivou, zapadne mi za oko planovi sta se sve trebalo raditi na stadionu 2019, a gledaj gdje smo sada. Drago mi je što ce se tužiti grobar Selimovic. Volim te Zeljo.
Ne znam da li je moguće i Šiljka tužit za nesavjesno poslovanje i rad? On je odgovorno lice.
Tačke za tužbu:
1. Nepotisivanje punomoći advokatskoj kancelariji po tužbi Amara Osima
2. Neizvršavanje upalte potraživanja prema Slavki Petroviću.

U ova dva slučaja, direktno njegovom radnjom klub je prema navodima oštećen za neigranje UEFA + 397.423,00 KM
 
fanaticZeljin
Postovi: 3077
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 10:54 pm

Ništa braco , SVI NA SKUPŠTINU...
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 10:56 pm

Srećom po nas Misimović neće biti dio kluba, svi ostali, tu posebno crtu podvlačim, na gospodina Almira i ženu mu, te sve one koji su se borili krvavo za sve papire i dozvole bujrum u klub da nastavimo i sa infrastrukturom i da više ne bude "administrativnih" grešaka, a povukoše se na nagovor prvonavedenog gore.
Amar Osim, Badžak, Vukotić, jaka adminstracija, i još jači NO, će nas vratiti na šampionski kolosijek, ali ovaj put na nekoj novoj Dolini Ćupova, još ljepšoj akoBogda u maju nego sada što je..
Trebaju nam rezultati, treba nam gradnja, i stadion će biti pun cijelu sezonu.
Amare, mi ćemo ti "nabaciti" tih kako kažeš ne toliko strašnih 12-15 % budžeta, ako Željo bude ono što treba biti..
A samo pod tvojom komandom, to i jesmo.
Zato prihvati se posla, sad ozbiljnije nego ikad..nema više laktaša leotara modriča, već jakih kona i standardno mostaraca, jakog širokog, standardno jebene slobode čelika borca i veleža, nama neosvojive tvrđave MGM arene te azmirovih preplaćenih igrača.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
fanaticZeljin
Postovi: 3077
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 10:59 pm

Svakakvih likova Boze sacuvaj
MISIMOVIC SENAD !!!!!!!!!!!!!!!
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 11:05 pm

Plava Porodica je napisao/la:
pet jun 14, 2019 10:56 pm
Srećom po nas Misimović neće biti dio kluba, svi ostali, tu posebno crtu podvlačim, na gospodina Almira i ženu mu, te sve one koji su se borili krvavo za sve papire i dozvole bujrum u klub da nastavimo i sa infrastrukturom i da više ne bude "administrativnih" grešaka, a povukoše se na nagovor prvonavedenog gore.
Amar Osim, Badžak, Vukotić, jaka adminstracija, i još jači NO, će nas vratiti na šampionski kolosijek, ali ovaj put na nekoj novoj Dolini Ćupova, još ljepšoj akoBogda u maju nego sada što je..
Trebaju nam rezultati, treba nam gradnja, i stadion će biti pun cijelu sezonu.
Amare, mi ćemo ti "nabaciti" tih kako kažeš ne toliko strašnih 12-15 % budžeta, ako Željo bude ono što treba biti..
A samo pod tvojom komandom, to i jesmo.
Zato prihvati se posla, sad ozbiljnije nego ikad..nema više laktaša leotara modriča, već jakih kona i standardno mostaraca, jakog širokog, standardno jebene slobode čelika borca i veleža, nama neosvojive tvrđave MGM arene te azmirovih preplaćenih igrača.
Senad Misimović ili neko sličan njemu će kad tad biti dio kluba, nadam se već sutra.

Onda će mnogi koji su pare talili kao ranije i bacali klub u finansijske dubioze, završiti sa Grbavicom, a možda čak i iza rešetaka.
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 11:10 pm

E pregledah svu ovu dokumentaciju...
Nemam šta reći osim SVAKA ČAST i veliko hvala!
A mi, šta dopustismo... Šta nam uradiše uhljupi od Kluba... UPRAVA NAPOLJE! AMARE ODLAZI!
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
dell21
Postovi: 2333
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 11:16 pm

Nadam se da je Amaru ovo posljednja noć u klubu.
A o šiljku i selimovicu mogu reći samo dabogda ne doživjeli jutro.
 
Avatar
sejo
Postovi: 511
Pridružen/a: uto jun 27, 2017 9:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 11:32 pm

dell21 je napisao/la:
pet jun 14, 2019 11:16 pm
Nadam se da je Amaru ovo posljednja noć u klubu.
A o šiljku i selimovicu mogu reći samo dabogda ne doživjeli jutro.
De mi samo reci jedno trenersko ime koje bi nas moglo vodit?
Sacekajte bar ovu sezonu pa onda pljujte, sad nam je mir najvise potreban.
 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 11:34 pm

Haklapuc je napisao/la:
pet jun 14, 2019 4:31 am
Neće san na oči nikako, ne može jednostavno. Iščitao sam skoro sve što ste večeras pisali, pokušao nešto i ja napisati, ali shvatio sam da je možda bolje ništa ne pisati vruće glave. Možda je bolje da ni sad ništa ne pišem, da sam ovaj post napisao hladne glave.
Strašno, Boga mi strašno je u šta smo se pretvorili. Jedni drugima psujemo, kopamo oči, iznosi se u javnost prljavi veš i dokumenti koji nikad ne bi trebali izaći izvan prostorija kluba. Pri tome mislim i na jedne i na druge, i na skupštinare i uprave i trenere i nas koji smo zauzeli stavove i ne popuštamo. A oko čega se tačno prepiremo i svađamo? Da li je to naša stvar ili problem koji imaju slovom i brojem DVA čovjeka, koja su to trebala riješiti u četiri oka, onako kako se problemi i rješavaju i nastaviti se zajedno boriti za dobrobit kluba? Ego i sujeta i jednog i drugog, to podcrtavam, su doveli do ovoga svega i ja jednostavno ne vidim izlaz iz ove situacije. Sve manje se priča i o fudbalu, sve manje se priča i o tribinama i gradnji Grbavice, sve je dublji razdor među nama, čak i većina ljudi kojima je dobrobit Želje na prvom mjestu su prisilno svrstani u Misketovce ili Amarovce, jer to tako danas mora biti, ili si za jednog ili si za drugog - ne možeš nikako biti za Želju. A najveći procenat ljudi je iskreno zabrinut za budućnost kluba, i to s pravom. Informacije koje izlaze u javnost nisu nimalo pozitivne niti dobre za bilo koju strukturu. Trenutna garnitura ljudi zapravo nije nikad ni stekla povjerenje navijača zbog načina ulaska u klub, a gubitak licence je bila možda i greška koja im se čekala na voleju. Ružno je to reći, ali mi djeluje da je tako. Gubitak licence je samo šamar, pokušaj zadavanja završnog udarca dok smo u rasulu. Ne, to ne znači da amnestiram ovu upravu od odgovornosti za nedobijanje licence, najveći su krivci za to, ali ne mogu da ne vidim ni perfidne, podmukle pokušaje Saveza da nas oslabi, pa bilo to tendencioznim suđenjem ili neizdavanjem licence.
I za to smo sami krivi, dušmani kojih imamo nemalo, neke smo dobili prirodnim putem, a neke smo sami sebi napravili (to je jedan od najvećih minusa koje dajem bivšoj upravi), jedva su dočekali ovakvu atmosferu u klubu. Busali smo se u prsa, kurčili se kako idemo u sela, metropole k.urci palci, zar nije logičan slijed događanja da se zamjeriš svima? A pritom nisi dovoljno jak da ne ovisiš o tome i da ti ne može svaka šuša raditi šta hoće i kad hoće, bez ikakvih posljedica.

Svaka akcija ima svoju reakciju, a bojim se šta će se desiti na skupštini. Poznavajući nas, ovo stanje u kojem se nalazimo će se nastaviti još dugo, nemamo tu mudrost da ovakve stvari rješavamo mirnim putem i iza zavjese kao što to rade naše komšije.
Trenutni su dokazali da ne znaju u vrlo kratkom periodu, bivši su to dokazali nemogućnošću da riješe probleme sa samo jednim čovjekom. Da sad čovjek realno sagleda, može se i jednim i drugim naći bruku grešaka, jedina je razlika u tome što ljudi ne vjeruju u dobre namjere trenutne uprave i to je apsolutno razumljivo, jer nisu ničim zaslužili to povjerenje. Kako će ga pridobiti i jesu li to u stanju? Ko misli da nije, neka odmah napusti klub baš kao što su to uradili članovi NO i Selimović. Sastaviti upravljačke strukture od ljudi koji vrijede(a ima ih) i pojačati ih sa Željovcima koji se ne boje izazova, koji vole klub i shvataju da mu je prijeko potrebna pomoć, jednostavno ne mogu da povjerujem u to da nema takvih.

Glupo je sad tražiti neko ujedinjenje, ono svakako nasilu neće nikada doći, mi navijači ćemo se vremenom ujediniti, stvari će postajati bolje, jednostavno moraju. Izrečene stvari se ne mogu povući, a trebat će i vremena da se pokaže ko je bio upravu. Ono što želim je da svi zajedno riješimo ovo u subotu unutar porodice, a u korist Želje. Neka svako u subotu kaže ono što ima i da jednom za sva vremena stavimo tačku na ovo. Nakon subote ću sve dokumente koji procure, sve priče rekla-kazala, smatrati direktnim atakom na Želju. Nađimo zajedno rješenje, nađimo svi zajedno Željovce koji su u stanju pomoći klubu i koji imaju kapacitet da nas izdignu iz ove situacije u kojoj smo se našli isključivo svojom krivicom. Previše je priča, previše je interesa, vratimo se isključivo principima na kojim počiva ovaj klub. Oduvijek je Grbavica bila mjesto na kojem su se ljudi okupljali, ne dozvolimo da ovo ode još dublje. Vratimo se Želji, Željo nas sada treba više nego ikad jer mi smo Željini, Željo je naš.
Zadao sam se i procitao haman sve postove od juce. A ovaj sam procitao vise puta

Moj naklon i postovanje

Htio sam i ja reci nesto na ovom fonu ali sigurno se ne bih izrazio ovako lijepo, sadrzajno i jezgrovito

Svaka cast i molba forumskom puku (i sunitima i siitima) da se ovo procita jos koji put
5. - 7. Okt 1992.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 11:37 pm

Pamet u glavu, samo sabura :)
Željezničar ante portas !
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1260
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 11:38 pm

Moraju se povuci dvije paralele izmedju imena Senad i Amar. Velika vecina ljudi u Senadu vidi nesto sto se zove poslovnost, odgovornost, transparentnost, predanost iskljucivo zakonitom poslovanju...
sa druge strane ljudi u Amaru vide uspjeh, prvu duplu, drugu duplu, dominantnost u svlacionici, odnos sa navijacima...
A obojica nose sa sobom i niz negativnih osobina, guraju nos gdje mu nije bas mjesto, arogancija , tvrdoglavost, petljaju se u stvari koje ne znaju...

Mi to moramo prevazici kao navijaci i traziti od kluba tj skupstine da imamo i transparentnost , i ozbiljno i posteno poslovanje, i trenera koji je odgovoran upravi, i upravu koja je na usluzi treneru, da oni koji ne rade cestito i marljivo budu zamjenjeni po kratkom postupku.
Država Željo
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 11:44 pm

LARSSON je napisao/la:
pet jun 14, 2019 10:14 pm
http://sport.ske.ba/sta-je-misimovic-pi ... -poslovao/
Kakva dokumentacija :klanjase2:
Ali mnogima ne odgovara profesionalizam, daj mahalu, daj da se uvlacim u pakash i da se ugradim, i takvih milion oko kluba, lesinari! Od sitnih riba, pa do krupnijih, avec presusila kasa. Volim ja Zelju, ali AKO imam hajra od kluba, klasicna prica...
Amare, dozovi se, inace ces se na sve posrati sto si uradio, a veoma si blizu toga...

I razlika izmedju mahalskog intervjua i ovoga je i vise nego evidentna. Dvije razlicite filozofije. Na skupstinarima je sutra velika odgovornost, samo da ne bude ona - ma nemoj da se nekom zamjeramo, podici cemo ruku i bit ce ok :roll:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 11:48 pm

Procitah ovu dokumentaciju. Nemam rijeci fakat, jedino cu reci da je zalosno sto ovakav pristup bilo cemu ne postoji vise u. FK Zeljeznicar. Tuga....
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
ono.na
Postovi: 566
Pridružen/a: čet feb 25, 2016 12:13 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 15, 2019 12:04 am

Treba dovesti desnog beka Mure.
Najljepsa drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], Ujko i 168 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija