Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 7:01 pm

Svi na skupstinu!!!
10h ispred stadiona,u 10:15 se krece prema Masinskom fakultetu!
NIKOM TE NE DAMO
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 7:01 pm

Elegant je napisao/la:
pet jun 14, 2019 6:45 pm
"U ovom momentu ne želim ništa govoriti, jer pripremam materijal uoči sutrašnje sjednice. Na sjednici ćemo iznijeti sve što imamo kazati“
" Po mom mišljenju, ovaj period je prelomna tačka za FK Željezničar, jer Skupština mora imati kapacitet da odredi da li želi održiv model poslovanja Kluba, koji bi precizno definisao gdje Klub želi biti za jednu, pet ili deset godina. "
Sutra na skupstini Senad Misimovic, jako mi je drago da ce doci.
Prvi citat se odnosi na rijeci Nihada Selimovica, a drugi Misimovica. Senad nigdje nije rekao da ce sutra biti na sjednici, a o povratku u Klub je kazao da trenutni ambijent ne bi bio od intersa za Klub.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 7:03 pm

Elegant je napisao/la:
pet jun 14, 2019 6:45 pm
"U ovom momentu ne želim ništa govoriti, jer pripremam materijal uoči sutrašnje sjednice. Na sjednici ćemo iznijeti sve što imamo kazati“
" Po mom mišljenju, ovaj period je prelomna tačka za FK Željezničar, jer Skupština mora imati kapacitet da odredi da li želi održiv model poslovanja Kluba, koji bi precizno definisao gdje Klub želi biti za jednu, pet ili deset godina. "
Sutra na skupstini Senad Misimovic, jako mi je drago da ce doci.
Moje mišljenje i mišljenje čitavog tima koji je bio uključen u rad Kluba u prethodne četiri godine je da za model poslovanja Kluba koji bismo bili spremni implementirati i garantirati izvršenje ne postoji povoljan ambijent. Klub u ovom momentu ne bi mogao apsorbovati takav model.

Meni ovo pokazuje da nije zainteresovan voditi klub.
Mozda nisam dobro shvatio.
Bilo bi dobro kad bi htio i kad bi sutra bila konstruktivna rasprava na skupstini izmedju svih njih pa da se iz svake uprave i svakog perioda uzme ono najbolje. Jer kako babuka rece, ZELJO JE IZNAD SVIH.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 7:23 pm

Bravo momcino!!!

slika
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2717
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 7:30 pm

Plava Porodica je napisao/la:
pet jun 14, 2019 6:23 pm
flux je napisao/la:
pet jun 14, 2019 6:17 pm
A jest vam Amar trn u oku, to je čudo jedno :D
Ko da su pitari ne daj bože
Ti si mix pitara i fukare sa par kapljica robijasa. ;)
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 7:34 pm

slika
:!:
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 7:35 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pet jun 14, 2019 7:23 pm
Bravo momcino!!!

slika
Je li ovaj momak radio kod nas na obezbjedjenju, a dolaskom Amarove ekipe, popusio otkaz? Mozda grijesim, ali momak mi je skroz poznat sa ulaza na glavnoj kapiji zapada. Skoro, pa bih se smio i zakleti da je to on.

Hvala na odgovoru.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
vopla
Postovi: 412
Pridružen/a: ned avg 12, 2018 6:47 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 7:39 pm

majke mi moje nisam nikakav zakleti misketovac sto ga podrzavam, molim boga evo svaki dan da se dogovore..
Miske je doktor za ove stvari oko para,infrastrukture a opet i Amar je maher u svom poslu, kunem se bogom da se spoje da bi prepisali ligu..

Zar su toliko nepremostivi njihovi stavovi, hoce li klub staviti na prvo mjesto..

Pa ljudi moji da se ujedine koja bi euforija zavladala koji bi elan dobili, dajem glavu ako svaku utakmicu ne bi bio skoro pun stadion..
Pa barem zbog Zelje to uradite majka mu stara, vidite da smo na koljenima !

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk


 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 7:46 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pet jun 14, 2019 6:42 pm
„Ne radi se o iznosu od 400.000, 00 KM, nego o iznosu od 397.423,00 KM. Što se tiče tužbe gospodina Amara Osima, to je legitimna stvar, ako raspolaže valjanom dokumentacijom. Na gospodinu Osimu je da se za svoj novac bori „nogama i rukama“, a Klub će „glavom“ zaštititi svoje interese i neće platiti bilo koji dug, ukoliko ne postoje formalno-pravne pretpostavke", naglasio je Misimović.

https://www.radiosarajevo.ba/sport/nogo ... smo/340537

Tako je babuka.
Joj miline citati interviju.

Samo steta sto izgleda nisu zainteresovani za vracanje u klub.
Ja sam iz ovoga zaključio da su zainteresovani. Na nama je da skupštinu privolimo da glasaju za ovu upravu. Mislim da je i Amaru to najbolje. Misimović je podigao visoko ljestvicu i neka svi drugi znaju, da ako ne mogu dosegnuti taj nivo da ih čeka sudbina Nihada Selimovića.
Šta kaže Misimović, bez hipoteke....svaka ti čast čovječe. Kapa do poda i hvala za sve što si učinio za Želju i molim te, molim te vrati nam se i nemješaj se Amaru u sportski dio. Moram reći da si tu griješio jer si tražio ekzaktne rezultate, a fudbal nije takav.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 7:51 pm

plavi kanarinac je napisao/la:
pet jun 14, 2019 7:30 pm
Plava Porodica je napisao/la:
pet jun 14, 2019 6:23 pm
flux je napisao/la:
pet jun 14, 2019 6:17 pm
A jest vam Amar trn u oku, to je čudo jedno :D
Ko da su pitari ne daj bože
Ti si mix pitara i fukare sa par kapljica robijasa. ;)
Jesi sinoć reko da pišeš zadnji post o mom velikom liku?
Koji si ti cirkusant Želje mi :lol: :lol: :lol:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
abuzenze
Postovi: 268
Pridružen/a: uto jul 31, 2018 8:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 7:56 pm

vopla je napisao/la:
pet jun 14, 2019 7:39 pm
majke mi moje nisam nikakav zakleti misketovac sto ga podrzavam, molim boga evo svaki dan da se dogovore..
Miske je doktor za ove stvari oko para,infrastrukture a opet i Amar je maher u svom poslu, kunem se bogom da se spoje da bi prepisali ligu..

Zar su toliko nepremostivi njihovi stavovi, hoce li klub staviti na prvo mjesto..

Pa ljudi moji da se ujedine koja bi euforija zavladala koji bi elan dobili, dajem glavu ako svaku utakmicu ne bi bio skoro pun stadion..
Pa barem zbog Zelje to uradite majka mu stara, vidite da smo na koljenima !

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk
Nabijem ja i jednog i drugog što nećemo nikad dočekat taj elan i tu euforiju, kako ne kontaju da je to nama navijačima glavna nada jer bi Željo bio najjači od rata, našoj sreći ne bi bilo kraja.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 7:59 pm

Premier je napisao/la:
pet jun 14, 2019 7:34 pm
slika
:!:
Sastajao se.i sa misketom slikao i u dresu. Pa nista.
A cisto sumnjam da ce mu i.menadjer pristati jer su tog covjeka bas ovi sadasnjo ocrnili.
Morao covjek i u policiju ici da daje izjave o lendricevom transferu.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
ono.na
Postovi: 565
Pridružen/a: čet feb 25, 2016 12:13 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 8:01 pm

Samo NEPISMENI mogu mrziti Misimovica i slijepo vjerovati na svaku Amarovu rijec. Nepismeno nam je pola tribine i to je otjeralo upravu koja je dobro radila i donijela 1 trofej u klub.

Amar se sam opstruise, ali uzme na foru naivce, svojom strogocom, autoritetom, pogledom, jer publici naumpadnu duple krune od prije10 godina i to je to. Zasto se ne smjeni covjek koji je pao sa 2. na 4.tu poziciju, izgubio bruku utakmica i kojem Bogicevic igra prvu postavu?

Evo hajde da ostanemo dosljedni tjeranju negativaca i onih sa losim rezultatima, kad nam vec dobro ide u tome vec 3-4 godine.

Napominjem, mi, navijaci smo se doveli u ovu poziciju, jer sve se preokrenulo od jeseni, kad se pocelo lobirati da se smjeni uprava, klanovi u svlacionici, porazi koji su ocigledno bili smisljeni proizvod.

Amar jeste najbolji trener Zeljeznicara, Amar nam moze donijeti titulu. Ali Amar mora da se udalji od skupstine dok nas zastupa kao trener, mora da svoja potrazivanja trazi legalno, a klub ako izgubi parnicu, da isplati Amara.

Dakle nece tu biti optimizma dok se ne rijesi ovaj finansijski slucaj, u kojem ce Amar izgubiti jer nema pravu dokumentaciju. Zar mislite da Misimovic sa svojim timom nije znao u sta se upusta? Da nije izvrsena analiza i kako se sve to odigralo prije 10-15 godina?

U pitanju su talovi, u pitanju su novcani dogovori i sve to dolaskom nove uprave i strukture kluba. Znamo u sinocnjem intervjuu ko je doveo nove ljude.

Zasto se ne prica o tapkaroskim dogovorima za ovo proljece i kako se dijelilo po 15 - 20 hiljada KM od ulaznica?

Molim vas da sutra svi iznesete svoje misljenje, da izglasate povratak stare uprave ili clanova stare uprave!!!

Bili smo na pravom putu da imamo pravi stadion, atmosferu i dobar tim, sa dobrim trenerom. Osim je bio pozvan da bude trener u novembru. Nije prihvatio krajem novembra, ali zato jeste par sedmica kasnije. Dakle cekao je da odu stari, da bi dosli novi, njegovi.

Dakle, talovi, kao i cijela nam drzava.

Vrijeme je da navijaci pokazu misljenje. Najbitnije misljenje ce biti misljenje Manijaka koji treba da se prvi pitaju za sve! Jedini su osvijetlali obraz kluba ove godine, bolji su i od nas koji tipkamo, i trenera i igraca i uprave.
Najljepsa drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 8:01 pm

abuzenze je napisao/la:
pet jun 14, 2019 7:56 pm
vopla je napisao/la:
pet jun 14, 2019 7:39 pm
majke mi moje nisam nikakav zakleti misketovac sto ga podrzavam, molim boga evo svaki dan da se dogovore..
Miske je doktor za ove stvari oko para,infrastrukture a opet i Amar je maher u svom poslu, kunem se bogom da se spoje da bi prepisali ligu..

Zar su toliko nepremostivi njihovi stavovi, hoce li klub staviti na prvo mjesto..

Pa ljudi moji da se ujedine koja bi euforija zavladala koji bi elan dobili, dajem glavu ako svaku utakmicu ne bi bio skoro pun stadion..
Pa barem zbog Zelje to uradite majka mu stara, vidite da smo na koljenima !

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk
Nabijem ja i jednog i drugog što nećemo nikad dočekat taj elan i tu euforiju, kako ne kontaju da je to nama navijačima glavna nada jer bi Željo bio najjači od rata, našoj sreći ne bi bilo kraja.
A sto obadvojicu kada samo.jedan ima taj problem,valjda je ocigledno poslije sinocnjeg intervjua....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 8:04 pm

Qooler je napisao/la:
pet jun 14, 2019 7:46 pm
Leon_Professional je napisao/la:
pet jun 14, 2019 6:42 pm
„Ne radi se o iznosu od 400.000, 00 KM, nego o iznosu od 397.423,00 KM. Što se tiče tužbe gospodina Amara Osima, to je legitimna stvar, ako raspolaže valjanom dokumentacijom. Na gospodinu Osimu je da se za svoj novac bori „nogama i rukama“, a Klub će „glavom“ zaštititi svoje interese i neće platiti bilo koji dug, ukoliko ne postoje formalno-pravne pretpostavke", naglasio je Misimović.

https://www.radiosarajevo.ba/sport/nogo ... smo/340537

Tako je babuka.
Joj miline citati interviju.

Samo steta sto izgleda nisu zainteresovani za vracanje u klub.
Ja sam iz ovoga zaključio da su zainteresovani. Na nama je da skupštinu privolimo da glasaju za ovu upravu. Mislim da je i Amaru to najbolje. Misimović je podigao visoko ljestvicu i neka svi drugi znaju, da ako ne mogu dosegnuti taj nivo da ih čeka sudbina Nihada Selimovića.
Šta kaže Misimović, bez hipoteke....svaka ti čast čovječe. Kapa do poda i hvala za sve što si učinio za Želju i molim te, molim te vrati nam se i nemješaj se Amaru u sportski dio. Moram reći da si tu griješio jer si tražio ekzaktne rezultate, a fudbal nije takav.
Ma evo opet cu kopirati ovaj dio u kojem kaze da nisu zainteresovani. Mada opet ostavljam mogucnost sa ja nisam dobro shvatio.

Moje mišljenje i mišljenje čitavog tima koji je bio uključen u rad Kluba u prethodne četiri godine je da za model poslovanja Kluba koji bismo bili spremni implementirati i garantirati izvršenje ne postoji povoljan ambijent. Klub u ovom momentu ne bi mogao apsorbovati takav model.
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 8:11 pm

evo sad su pocele price kako smo pali 2. na 4. poziciju pod Amarom, kako smo nizali porate, a opste poznato da smo vise bodova po kolu odvajali u drugoj nego u prvoj polusezoni, pa neke posjele para od karti, ne mogu da vjerujem dokle lazi vise idu
Zadnja izmjena: zeljeznicka21, dana/u pet jun 14, 2019 8:18 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 8:18 pm

Evo Slobodanku i njezin gospodar familije ih yebe gdje stigne :D Ali ljubav je najveca.
 
vopla
Postovi: 412
Pridružen/a: ned avg 12, 2018 6:47 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 8:18 pm

DANAN je napisao/la:
abuzenze je napisao/la:
pet jun 14, 2019 7:56 pm
vopla je napisao/la:
pet jun 14, 2019 7:39 pm
majke mi moje nisam nikakav zakleti misketovac sto ga podrzavam, molim boga evo svaki dan da se dogovore..
Miske je doktor za ove stvari oko para,infrastrukture a opet i Amar je maher u svom poslu, kunem se bogom da se spoje da bi prepisali ligu..

Zar su toliko nepremostivi njihovi stavovi, hoce li klub staviti na prvo mjesto..

Pa ljudi moji da se ujedine koja bi euforija zavladala koji bi elan dobili, dajem glavu ako svaku utakmicu ne bi bio skoro pun stadion..
Pa barem zbog Zelje to uradite majka mu stara, vidite da smo na koljenima !

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk
Nabijem ja i jednog i drugog što nećemo nikad dočekat taj elan i tu euforiju, kako ne kontaju da je to nama navijačima glavna nada jer bi Željo bio najjači od rata, našoj sreći ne bi bilo kraja.
A sto obadvojicu kada samo.jedan ima taj problem,valjda je ocigledno poslije sinocnjeg intervjua....
Sve znam, al ne kontam sto jedan drugom ne kazu Senade/Amare hodi vamo je.bo ti sebi mater, sjedi ovdje.. Pricaj..
reci svoje ja cu svoje, ako vec volimo klub hocemo li zajeb.ati sve od prije..
evo ti pare ostani trener i budi bog i batina u sportskom segmentu, ok ti onda budi tata za sve van terena necu ti prici tvom dijelu.. evo ruke, hvala i cao..

Kako ih ne boli ko sve nas sto te svakakve hijene razdiru, pa nmg da vjerujem jbt

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk

 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 8:27 pm

zeljeznicka21 je napisao/la:
pet jun 14, 2019 8:11 pm
evo sad su pocele price kako smo pali 2. na 4. poziciju pod Amarom, kako smo nizali porate, a opste poznato da smo vise bodova po kolu odvajali u drugoj nego u prvoj polusezoni, pa neke posjele para od karti, ne mogu da vjerujem dokle lazi vise idu
A jesmo li pali koju poziciju? Degradiraš se. Imaš izgleda dobar motiv da ovde mažeš oči. Svi znamo poredat stvari od 1. do 4. mjesta, tako da ovde niko nije malouman osim par sektaški nastrojenih.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 8:31 pm

kokoška je napisao/la:
pet jun 14, 2019 6:13 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
pet jun 14, 2019 4:58 pm
kokoška je napisao/la:
pet jun 14, 2019 4:52 pm


Ne mozes ti uzivati, nije isto uzivo i preko strima....
Zar imaju strimovi od treninga?
Jebi ga ima nas koji imamo i druge obaveze prema firmi, fakulteti, porodici, sebi ne mozemo svi zivjeti od kluba i gledanja treninga.
To ko i gdje gleda utakmice,treninge ne smanjuje nuzno njegovu ljubav prema klubu. Jedino ako ti drugacije ne kazes, jer ipak si stariji i nekulturniji..
Znaci da ne govorim u svoje ime i da nekome dokazujem svoju ljubav prema Zelji ali o ljudima o kojima govorim isto imaju poslove i porodice i djecu, pa su uvijek tu i kad je najteze ali jbg tebi je to isto ili od kuce gledati ili otici u Krupu i izgubiti citav dan i to dan kad si mogao odmoriti od posla, posvetiti se porodici, djeci na kraju krajeva kao sto kazes posvetiti se sebi...vidi se da si fan Amara kopiras ga i u tom pogledu "volim ja Zelju al prvo daj pare i kamatu"
Svaki navijac ovog kluba je fan Amara Osima! Ciji da budem fan Slavke Petrovica, Kostica, Krcmarevica, Krunica, Pliseka? On je najtrofejniji covjek koji je ikad bio blizu kluba, radosti donio ih ih, djeca dobijala ime po njemu jer je najbolji! Najbolji trener, ako znas boljeg reci? Samo nemoj reci Ivica Osim, jer je to ista kuca.

Jesi ti dobro sokole? Ispade ti i par ovde ljudi ste samo pametni, a da imate imalo obraza sutili bi, a ne bi pisali nebuloze. Jer ste zivjeli od kluba!
U to se smijem zakleti, i sam nisi nijednom porekao. Uhvatite se posla, nadjite novu kravu muzaru. Izvini ali ne spominjes nesto te godine, cim je tebi gostovanje u Krupi na pameti (to predpostavljam kad nas je milion otislo dole, pa si i ti sjeo sa nekim). To je vise izlet, daleko od nekog gostovanja jedino zbog daljine..

I ti kao navijac, ja nisam? Sam si to zakljucio, koliko ti je godina, od starta forsiras da si stariji. Iskreno svog starog nr mogu zamisliti da ovde pise. A zivi Zelju itekako ga zivi.. Zamisli zna daljeod gostovanja u Krupi.
To sto si stariji ne ide ti bas u prilog. Ponasas se kao balavac, nacin tvog pisanja.

Osudjujes, vrijedjas toleriseti se. Ne znam, zasto. Ban si zasluzio odavno. Ti i ja imamo od pocetka razlicite poglede. Kome je kamata i pare u glavi, vidi se po pisanju. Od kad pises spomenes te rijexi skoro u svakom postu.

Jer ako ti navijas za Zelju, sretan sam onda sto sam na strani Amara. A da Senad Misimovic je najbolji covjek koji je usao u UO, a Amar Osim najbolji trener od 1921, barem najuspjesniji.
Ali ti to nikad neces moci razumjeti...

Stariji sokole, zao mi je sto ne razumijes. Zao mi je sto gledate klub od 96 kako stagnira, jer vi stariji cast izuzecima ali blage veze nemate. Sjebali sye drzavu, sport, sve zivo. Pustite mladjima nek upravljaju!
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 60 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija