Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 8:42 am

Za @pp @zeljeznicku

Amar je dao pare to je sigurno. Koliko je dao klubu, a koliko je uzeo od transfera Samirovog. Plus zbog toga je klub kasnije morao dati pare Samirovom menadzeru. Je li stvarno i za ovo mozete braniti Amara , sto nije od tih para sto su legle njemu na racun htio platiti, pa se cjenkao i na kraju nista nije uplatio, pa je KLUB morao. Znaci nije vam klub iznas svega. Ovo se nikom ne oprasta. Makar marka bila u pitanju.

Poslije dolazi tuzba i kamate te. Da li je to DRUGI put da vraca svoj novac? Ne znam, jer ne znam ni koliko je dao novca ni koliko je uzeo. Neka se izjasni da znamo. Opet nisu to male pare.

Da li bi opravdali da zbog losih rezultata dobije otkaz i da uzme klauzulu sebi koja vjerovatno nije mala. Da li bi tada rekli Amar je zasluzio, neka uzme sve... treci put.

Treba uvijek zastiti interese kluba. Ko god bio u pitanju.

Svi na skupštinu!
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
HajrA
Postovi: 359
Pridružen/a: sub dec 24, 2016 7:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 8:43 am

Kratka rekapitulacija dešavanja u periodu novembar/decembar 2018. godine:
• Ostavke aktuelnog predsjednika i zamjenika predsjednika Skupštine FK Željezničar,
neposredno pred održavanje skupštinskog zasjedanja, bile su indikativni pokazatelji o
postojanju problema u pozadini organizacije samog zasjedanja.
Na osnovu dostupnih informacija dalo se zaključiti da je scenarij za skupštinsko zasjedanje,
zakazano za 23. 12. 2018. godine, podrazumijevao smjene aktuelnog predsjednika i
zamjenika predsjednika Skupštine na samom otvaranju zasjedanja.

• Naredni korak trebao je biti izglasavanje novog dnevnog reda, u sklopu kojeg nije
predviđena prezentacija Izvještaja o radu i poslovanju ranijeg saziva Kluba.
Skupštinsko zasjedanje po tom scenariju prijetilo bi incidentom i podjelom među
zastupnicima.
• Nadalje, Gospodin Amar Osim je, u pozadini, već oformio alternativni tim koji je trebao
„preuzeti“ upravljanje Klubom.

• Da je ovo neoboriva činjenica, jasno je na osnovu sastanka sa gospodinom Amarom
Osimom, održanom 3. decembra 2018. godine u Plavom salonu Stadiona Grbavica,
originalno zamišljenom kao razgovor sa kandidatom za poziciju šefa stručnog štaba.
• Umjesto da se diskutovalo o modelima mogućeg angažmana gospodina Amara Osima,
svjedočeno je obrnutom poretku stvari, vjerovatno do sada nezabilježenom u
bosanskohercegovačkom fudbalu. Naime, umjesto da se razgovara o angažmanu tadašnjeg
kandidata za poziciju šefa stručnog štaba, sadašnji šef stručnog štaba je tok razgovora
preusmjerio u pravcu kreiranja strukture budućeg saziva Upravnog i Nadzornog odbora.
Između ostalog, gospodin Amar Osim je na spomenutom sastanku, u pratnji menadžera
Hadisa Zubanovića, odgovornim osobama Kluba iskazao svoje nepovjerenje u aktuelnu
upravljačku strukturu, kao i nepostojanje volje za saradnju sa predsjednikom Kluba,
gospodinom Misimovićem.
• Prisutne je također informisao o tome da je istina da predvodi novu neformalnu strukturu
koju tom prilikom nije želio predstaviti, a koja, prema njegovom mišljenju, treba preuzeti
odgovornost za poslovanje Kluba.

• U ime te neformalne strukture i u svoje ime predložio je da tadašnji UO „iza kulisa“
dogovori primopredaju sa tom neimenovanom grupom ljudi.
• Na taj način bi, prema riječima gospodina Amara Osima, najavljena sjednica Skupštine
trebala imati samo ceremonijalni karakter.
• U suprotnom, kako je gospodin Amar Osim komunicirao, mogu se očekivati „problemi“
na skupštinskom zasjedanju.

Sve iznad navedeno, kao i svi događaji na terenu, ali i van njega u narednim danima, bili su
dovoljno snažni razlozi da bivši saziv FK Željezničar dostavi izvještaj o poslovanju i obavijesti
Skupštinu Kluba o tome da neće prisustvovati zasjedanju, te na taj način zaštiti autoritet Kluba iskupštine kao najvišeg tijela, a delegate i navijače poštedi od daljnjih podjela i eventualnih
incidentnih situacija.
Nakon toga, 23. decembra 2018. godine, održano je zasjedanje Skupštine Kluba. Opšteepoznato
je da na toj sjednici nije razmatran niti diskutovan izvještaj o radu ranijeg saziva. Nikakve dodatne
informacije o ovom pitanju nisu tražene od ranijeg saziva (ni tom prilikom ni kasnije), te se na
osnovu toga moglo zaključiti da nema otvorenih pitanja. Budući da postoje video zapisi
skupštinskog zasjedanja, nedvosmisleno je dokazivo da je Skupština Kluba izglasala novi saziv i
povjerila mu mandat bez da je dobila ili diskutovala plan rada kojim bi se predstavila njihova
spremnost za nastavljanje započetih procesa.

OVO JE KLASICNI PUC I NEKO OVO MOZE DA OPRAVDA.
Zna se kako se kao clan skupstine iznosi nezadovoljstvo na rad UO i NO, predsjednika kluba itd itd.
Zna se kako se smjenjuje i na osnovu cega se izglasava nepovjerenje upravnim strukturama ili bilo kome drugo.
Sve maske su pale.
Pojedini hoce da kazu da je AO bio zabrinut za klub, javno laze da prosla uprava nije imala podrsku navijaca. Laze da je stanje u klubu lose, laze da je sportski segment katastrofalan. Covjek od 43min intervjua 33 minute LAZE, 10min je govorio istinu u djelu u kojem govori da je posudio pare i kako je tu da opet uzme neke pare koje je on sebi u glavi zacrtao da treba da uzme.
Njegovim dolaskom klub je spasen, sportski segment je unaprjedjen, atmosfera u klubu i oko kluba je na visokom nivou, ujedinio je navijace, vratio je povjerenje investitora i sponzora ... koja drskost jednog insana.

PARE, TUZBE, ZEMLJISNI TALOVI, EGO JA MOGU I MOZE MI SE, JA SAM ZELJINA IKONA NIKO U ZELJI NIJE VECI OD AO!!! ZATO JE ON TU!!!
TM87
 
Avatar
amar92
Postovi: 1604
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 8:50 am

kvalitet je napisao/la:Ponavljam, kad već tako mislite, posudite meni nekoliko milja, pa vam ja neću vratiti jer nemate papire. Ja obećavam da ću dio para Želji donirati. Ako vi halalite to, imate Amaru pravo reći da i on treba halaliti.

Kako je lako o tuđim parama govoriti, uh...
Cemu spinovanje? Nadji post gdje neko pise da on treba halaliti neke pare. Naravno da ne treba. Treba mu biti isplaceno sve sto je posudio. Samo je pitanje da li je to vec naplatio, jer njegova tadasnja uprava je pred sudom navela da mu je sve isplaceno preko transfera Bekrica. Znaci njegovi ljudi koji su tada bili u Upravi. Isti ti ljudi sada ne zele svjedociti jer opet ponavljaju da su mu sve isplatili. Vjerovatno niko ne zna tacno koliko je dao, a koliko uzeo. Zato mu je i savjetovano od strane prosle Uprave da tuzi i nek sud odluci, jer niko mu nece isplatiti pare samo zato sto on kaze koliko mu je klub duzan.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
reks1
Postovi: 823
Pridružen/a: ned mar 20, 2016 12:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 8:56 am

storm_raider je napisao/la:
čet jun 13, 2019 5:22 pm
Amaru sve treba biti vraceno, to je istina. Ko god je dao nesto i trazi to nazad, treba to i da dobije.
Storme, cak i u ovakvoj banana drzavi mora postojati pravni okvir da se izvrsi transfer novca.Bez pravne ,sudske odluke nema ni fakture.Sudsku ce dobiti ako to papirima pokrije..Tako je dok god smo organizovani na nacin kao sto smo sad.Pa cak i da klub i sve u njemu sutra kupi nekakav seik ,taj isti nece nako moci to iskesirati.Da ne govorimo o porezu na takvu vrstu financijskog. transfera,kamatama na tu i takvu vrstu potrazivanja s obzirom na protok vremena itd.Nije njemu djaba Misimovic kao jedini izlaz predlagao tuzbu jer za sve mora postojati taj nekakav pravni okvir.Vrzino je to kolo.To sto ga Zeljo pusi u svemu tome je vec drugi par rukava
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 8:57 am

kvalitet je napisao/la:
pet jun 14, 2019 8:41 am
Ponavljam, kad već tako mislite, posudite meni nekoliko milja, pa vam ja neću vratiti jer nemate papire. Ja obećavam da ću dio para Želji donirati. Ako vi halalite to, imate Amaru pravo reći da i on treba halaliti.

Kako je lako o tuđim parama govoriti, uh...
Evo ja ću ti posuditi nekoliko milja, ali da mi prvo vratiš onih 10 hiljada što sam ti posudio.
 
Hare79
Postovi: 1235
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 9:04 am

Apsolutno vjerujem da je Amar posudio novac Želji, i to iz ljubavi a ne da bi zaradio na kamatama, i treba mu ga vratiti.
Također, isto tako sam ubjeđen da je Osim svoje privatne interese (gore navedeno) pretpostavio opštem interesu i da je podrivao, kopao i sabotirao na razne načine prošlu upravu samo da bi naplatio nešto za šta mu je Misimović rekao da je nenaplativo, onu istu upravu koja je na mnogim poljima napravila takve iskorake koje smo prije njih mogli samo sanjati. Znači, j... novu tribinu, novi teren, transparentnost u radu, uspostavljanje nekog sistema itd. daj ti meni moje pare pa ćemo onda pričati o ljubavi prema Želji. Svi kažu ljubav prema nekome ili nečemu nema cijenu, a Osim je to na brutalan način demantovao. Popišao se na sve titule koje je osvojio, na kraju krajeva i na poštenje i veličinu svog oca, razjebao je sve da bi ostvario svoj lični interes i doveo ljude koji mu u tome pomažu, a sabotažama uklonio one koji su rekli da nema osnovu za potraživanje. Čovjek je ubio vola zbog kile mesa i pokušava to sad opravdati. Nema opravdanja, zajebao si i sebe, i klub i sve nas.
 
Hare79
Postovi: 1235
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 9:08 am

Hare79 je napisao/la:
pet jun 14, 2019 9:04 am
Apsolutno vjerujem da je Amar posudio novac Želji, i to iz ljubavi a ne da bi zaradio na kamatama, i treba mu ga vratiti.
Međutim, isto tako sam ubjeđen da je Osim svoje privatne interese (gore navedeno) pretpostavio opštem interesu i da je podrivao, kopao i sabotirao na razne načine prošlu upravu samo da bi naplatio nešto za šta mu je Misimović rekao da je nenaplativo, onu istu upravu koja je na mnogim poljima napravila takve iskorake koje smo prije njih mogli samo sanjati. Znači, j... novu tribinu, novi teren, transparentnost u radu, uspostavljanje nekog sistema itd. daj ti meni moje pare pa ćemo onda pričati o ljubavi prema Želji. Svi kažu ljubav prema nekome ili nečemu nema cijenu, a Osim je to na brutalan način demantovao. Popišao se na sve titule koje je osvojio, na kraju krajeva i na poštenje i veličinu svog oca, razjebao je sve da bi ostvario svoj lični interes i doveo ljude koji mu u tome pomažu, a sabotažama uklonio one koji su rekli da nema osnovu za potraživanje. Čovjek je ubio vola zbog kile mesa i pokušava to sad opravdati. Nema opravdanja, zajebao si i sebe, i klub i sve nas.
 
zuka
Postovi: 197
Pridružen/a: sri mar 01, 2017 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 9:09 am

Amar problem po vama,zasto je onda i Vukotic napustio klub i odbio da radi s Misimovicem ? Misimovic posudio pare,uzeo kamatu za to i vratio kamatu al ko sponzor i za te pare(kamatu) dobio reklamu na stadionu.
 
Fanzi
Postovi: 417
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 9:09 am

Jos da vam nozeve podijelim, pa da pitari na vlastitu radost docekaju konacni cin.

Da se pitam, zakljucao bih sve forume do iza skupstine.
 
Avatar
HajrA
Postovi: 359
Pridružen/a: sub dec 24, 2016 7:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 9:12 am

Sutra je skupstina.
Zna li neko sta je to zvanicni stav JUG-a?
Koja su to pitanja koja ce biti upucena skupstinarima?
Koji su to zahtjevi koje ce JUG i navijaci koji se okupe postaviti pred skupstinare?
Ja planiram doci ali svakako da se pitam koji je to stav koji cu svojim prisustvom podrzati!?
TM87
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 9:14 am

zuka je napisao/la:
pet jun 14, 2019 9:09 am
Amar problem po vama,zasto je onda i Vukotic napustio klub i odbio da radi s Misimovicem ? Misimovic posudio pare,uzeo kamatu za to i vratio kamatu al ko sponzor i za te pare(kamatu) dobio reklamu na stadionu.
Nisu se slagali po pitanju modela investiranja u Zelju, Vedran smatra da Zelji treba neko a Misimovic smatra da Zeljo moze sam, a kakvo misljenje generalno Vedran ima o Misimovicu mozes pogledati u nekoj od epizoda as ekskluziva, samo rijeci hvale.
 
Avatar
Valter
Postovi: 1303
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 9:16 am

Kakvu bi danas imali situaciju oko kluba i na forumu da nije došlo do famoznog dana pobjede Željezničara.

Sa ovom ili sa onom upravom bili bi podjednako tužni što su pitari osvojili duplu krunu.
Jedna grupa navijača (dio juga 200-300 navijača) bi za ovo okrivljivala tu upravu, bila bi glasna i radili sve da ovi odstupe kad-tad.
I sa ovim starim bi sigurno osvojili to četvrto mjestu.
Priča o licenci kao tema apsolutno ne bi postojala.
50% tema na forumu odnosilo bi se na početak izgradnje krova na Istoku.
30% tema bilo bio o tome koga čemo dobiti u prvom kolu kvalifikacija lige Europe i naravno o pojačanjima
20% tema bi se odnosilo na Amara Osima i kako ga po bilo koju cijenu treba vratiti na klupu Željezničara.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 9:19 am

Prvo, ove slike sto se objavljuju, ovo nije za foruma, objavljuju se samo sa jednim ciljem, a to je da se napravi problem i da se pljuje Amar i ova uprava. Isto to rade i ovi na onom tamo forumi. Pa brate mili dokle je doslo da se uprave prepucavaju preko foruma, sve neki biznismeni, a niko nema muda da sve kazu jedni drugima u lice nego koriste nas navijace, a sto je tuzno nama bas malo treba.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
samo_da_repliciram
Postovi: 218
Pridružen/a: pon maj 20, 2019 9:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 9:19 am

Ja Amara ne krivim ništa, i sam sam u zivotu bio u slicnoj situaciji gdje sam kopao i nogama i rukama da mi se vrati moje i znam taj odvratni osjećaj. Najgore od svega što će sad ovu halabuku, bruku i sramotu i drugi vagati kada bude trebalo posuditi, a trebat će sigurno i to vrlo brzo, a ako se zna da ljudi ne stoje u redu da bi Želji posuđivali pare eto belaja
 
zfc
Postovi: 106
Pridružen/a: pon apr 29, 2019 10:59 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 9:26 am

qwertz1921 je napisao/la:
pet jun 14, 2019 1:44 am
zeljeznicka21 je napisao/la:
pet jun 14, 2019 1:40 am
qwertz1921 je napisao/la:
pet jun 14, 2019 1:38 am


odakle brate tebi ideja da ce se toliko cekati. Znaci jedno je sigurno sljedece sezone nema sanse i da razmislja o tituli a o da bi se ista osvojila potrebno je vise stvari da se spoje. Prvo IGRACI- koje realno nemamo niti imamo para za bolje, UIGRANOST - necu komentarisat, HARMONIJA- /, JEDINSTVO KLUBA I NAVIJACA- /. A to da ce se on cekati godinama i tetositi e to si se malo prevario.
hvala ti sto si mi otvorio oci, aj sad na kosevo pa prosipaj tu pricu
hahaha, kosevo kazes ma ja. Ljudi koji razmislaju i koji nisu bekani i ne vjeruju u Amara su protiv Želje. E moj bosnjo zato i jesmo ovdje gdje jesmo. KAMATAR - OUT!!!!!!!
možeš samo vikati ali najveći ostaje do kraja, a ti ne moraš na koševo ima i otoka pa uživaj............
 
zfc
Postovi: 106
Pridružen/a: pon apr 29, 2019 10:59 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 9:28 am

Kospa je napisao/la:
pet jun 14, 2019 1:51 am
Brkoo je napisao/la:
pet jun 14, 2019 1:46 am
Leon_Professional je napisao/la:
pet jun 14, 2019 1:38 am


A Amar nije htio raditi s bivsom upravom.
Ugledaj se Amare na Badzaka. Boli ga tuki ko je u upravi on ce pomoci Zelji.

joj joj joj...
Ja nisam nikad cuo a ni procitao da je Badzak pricao lose o nekome i onda se toliko spustio nisko da moli toga sto ga je pljuvao da ga spasava, kao sto je Misimovic zvao Amara nakon svega sto je govorio o njemu?
Ako ga je molio, to je radio zbog Zelje a ne zbog sebe. I ja bih crnom djavolu isao zbog Zelje. Respekt mu zbog toga i kapa do poda. Pokazao je da je veci Zeljovac od Amara
i veći hadžija od Reisa.........šta svašta nece čovjek pročitati
 
zfc
Postovi: 106
Pridružen/a: pon apr 29, 2019 10:59 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 9:31 am

qwertz1921 je napisao/la:
pet jun 14, 2019 2:29 am
Najsmješnije je to da ko želi pljuvati po prošloj upravi kaže kao nije valjao sportski segment.svi mi i '' ovi'' i ''oni'' znamo sta se radilo iza kulisa da se zaustave ti sportski rezultati. A druga stvar osvojiti Kup , biti 2 puta drugi, dovest repku na nikada ljepšu Grbavicu, sve živo izgraditi za samo 3 godine i reci idemo ih tjerati kao nesto nije valjalo pa to samo moze dusman bilo čega u ovom slučaju našeg kluba i onda se ofirno i providno predstavljaš kao branilac kluba pa to attack na vlastitu inteligenciju s zato raja ovako reaguje jer je svima pun k.... Laži i folova
Nije samo sportski segment, eto nisu bili tri plate dali igračima, što.
 
Avatar
HajrA
Postovi: 359
Pridružen/a: sub dec 24, 2016 7:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 9:31 am

zfc je napisao/la:
pet jun 14, 2019 9:26 am
qwertz1921 je napisao/la:
pet jun 14, 2019 1:44 am
zeljeznicka21 je napisao/la:
pet jun 14, 2019 1:40 am


hvala ti sto si mi otvorio oci, aj sad na kosevo pa prosipaj tu pricu
hahaha, kosevo kazes ma ja. Ljudi koji razmislaju i koji nisu bekani i ne vjeruju u Amara su protiv Želje. E moj bosnjo zato i jesmo ovdje gdje jesmo. KAMATAR - OUT!!!!!!!
možeš samo vikati ali najveći ostaje do kraja, a ti ne moraš na koševo ima i otoka pa uživaj............
Ima ona stara, ali brutalno istinita: "MOZE KOLIKO HOCE, ALI NE MOZE DOKLE HOCE" i tako ce i biti !
TM87
 
zfc
Postovi: 106
Pridružen/a: pon apr 29, 2019 10:59 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 9:34 am

Glas Razuma je napisao/la:
pet jun 14, 2019 7:16 am
zeljeznicka21 je napisao/la:
pet jun 14, 2019 12:51 am
Glas Razuma je napisao/la:
pet jun 14, 2019 12:48 am


Tesko onome ko zivi od Zeljine kamate! Sramota neka te je, navijas za Amara, a ne za Zeljeznicar.
ama kako te vise nije stid bolan ? covjek spasio klub u hiljadu navrata, ucinio nas najvecim u drzavi, DONIO MILIONE I MILIONE ako hoces vec o parama da pricas

a to za kamatu, je li neces ili ne mozes da shvatis da je kamata JEDINI nacin da naplati svoje pare koje je dao, i zna se da je dao, a da ih nije dao boga ti pitaj za koga bi mi sad navijali, stidi se
Ma kako tebe nije stid decko? Navio si se od sinoc da odbranis neodbranjivo! Covjek je lopov, pokrao je klub, i to branis?

Ako mislis da je dao pare, idi potpisi i budi saucesnik, ali popustite vise Zeljeznicar na miru. Ovako svako moze reci, ja sam dao pare, hocu pare.

Izgleda da je jedini "grijeh" gospodina Misimovica sto se bio bezkompromisan i sto je Zeljeznicar stavljao na prvo mjesto. Tebi i takvima je to i dalje problem. Prvo Amar pa onda Zeljo ako stignete. Takvi su grobari kluba, i nece nama biti bolje dok se Amar ne otjera iz Zeljeznicara!

Na svakom forumu, osim na placenickom ss.ba gdje pisu dvojica sa 5 nickova ljudi isto misle i napokon su progledali.
Dokaži majstore te gluposti što valjaš, eto skupštine a ne kenjati o stvarima koje si umislio sebi. Sram te bilo za najtrofejnijeg trenera govoriš da je lopov.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 14, 2019 9:36 am

kvalitet je napisao/la:
pet jun 14, 2019 8:41 am
Ponavljam, kad već tako mislite, posudite meni nekoliko milja, pa vam ja neću vratiti jer nemate papire. Ja obećavam da ću dio para Želji donirati. Ako vi halalite to, imate Amaru pravo reći da i on treba halaliti.

Kako je lako o tuđim parama govoriti, uh...
Dat cu ti kad ti meni vratis onih 10 milja koje sam ti dao. Moze?

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 28 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija