Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 10, 2019 10:06 pm

storm_raider je napisao/la:
pon jun 10, 2019 10:03 pm
Je li Eric danas predstavljen?
Ni traga ni glasa od njega :)
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 10, 2019 10:10 pm

Koliko znam trebao je biti
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 10, 2019 10:12 pm

Senad nece, Vedran nece, ovi odose sretno im bilo. Ima li kandidata uopste, o nekim planovima i idejama da ne govorim
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1238
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 10, 2019 10:18 pm

I opet ce odredjene struje s juga glasati za Koldzu. I opet ce dio foruma glasati za Koldzu, a kad vam napisah prije mjesec dana da covjek ima aspiracije vec godinama o nasem pomocnom i zemlji tad niko nista. Sad kad je to kristalno jasno mi se kao kofol dizemo nesto. Drago mi je zbog ostavke Selimovica, jos draze zbog Siljka. Dok Selimovic je i kao imao neku zelju nije nit znao nit umio, Siljak je klub godinama koristio kao svoj bankomat, radio iza ledja svima
 
Avatar
amar92
Postovi: 1604
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 10, 2019 10:26 pm

Kospa je napisao/la:Senad nece, Vedran nece, ovi odose sretno im bilo. Ima li kandidata uopste, o nekim planovima i idejama da ne govorim
Sumnjam da ce ovi otici. Pojedinci da, ali kostur neki ce ostati. Sto je najgore, ostat ce namjere i zbog toga se bojim da je kasno sad za ovo prizivanje medju navijacima. Treba se okupiti u sto vecem broju, ali ne vidim da se ista moze rijesiti u subotu. Par kozmetickih promjena u UO i NO, izglasavanje ovog sto su naumili, mozda par slatkih obecanja za ljutu masu i idemo dalje. Dan po dan, ili metar po metar do gasenja svetinje. Jednostavno je sad kasno za sve.

U decembru je trebalo pameti i muda. Nije ih bilo tad, kao ni mjesece prije toga kad se kuhao plan za sve ovo sto se dogadja sad. Ako nista, na kraju cemo barem moci reci da smo sami krivi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 10, 2019 10:35 pm

Sta je bilo bilo je, nema svrhe sada se osvrtati. Mislim da je pravi trenutak da se okrene novi list. Trebaju pruziti ruke jedni drugima radi Zelje.
Kad bi se to desilo nista me ne bi sekiralo, ni porezni dug, ni pojacanja, jer smo milion puta dokazali da smo daleko najaci u BiH pa i sire ali samo kad smo zajedno iza svoga Zelje

Al sad nas ovako razjedinjene jebu Koldzo, Violina, Muje i ostali oportunisti
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5108
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 10, 2019 10:37 pm

imali sta pozitivno vezano za zelju ovih dana... ode uprava, ode predsjednik, nema novih igraca, nama slijedi ovako borba za opstanak u premijer ligi... ovo je blago receno katastrofa!
100/94/37/34 - i to je to!
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 10, 2019 10:39 pm

Ko god dođe biće bolji od ovih grobara kluba. Zahtijevati ostavke svih. Sazvati novu skupštinu postaviti uslove za ulazak u nju. Možda status promijeniti. Postoji puno načina da se zaštiti klub i imovina kluba. Mene je strah navijača nas samih, biće sigurno oni potkupljenih kao što je bilo kod rušenja prošle uprave. Ne dajmo da nam uzmu ono što je naše što nam je bitno kao grad ili drzava.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 10, 2019 10:52 pm

Bozidar Radosevic je napisao/la:
pon jun 10, 2019 10:18 pm
I opet ce odredjene struje s juga glasati za Koldzu. I opet ce dio foruma glasati za Koldzu, a kad vam napisah prije mjesec dana da covjek ima aspiracije vec godinama o nasem pomocnom i zemlji tad niko nista. Sad kad je to kristalno jasno mi se kao kofol dizemo nesto. Drago mi je zbog ostavke Selimovica, jos draze zbog Siljka. Dok Selimovic je i kao imao neku zelju nije nit znao nit umio, Siljak je klub godinama koristio kao svoj bankomat, radio iza ledja svima
Ja sa kim god da pricam niko ne glasa za Koldzu, a Koldzo rekorde postavlja..
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 10, 2019 11:07 pm

storm_raider je napisao/la:
pon jun 10, 2019 10:52 pm
Bozidar Radosevic je napisao/la:
pon jun 10, 2019 10:18 pm
I opet ce odredjene struje s juga glasati za Koldzu. I opet ce dio foruma glasati za Koldzu, a kad vam napisah prije mjesec dana da covjek ima aspiracije vec godinama o nasem pomocnom i zemlji tad niko nista. Sad kad je to kristalno jasno mi se kao kofol dizemo nesto. Drago mi je zbog ostavke Selimovica, jos draze zbog Siljka. Dok Selimovic je i kao imao neku zelju nije nit znao nit umio, Siljak je klub godinama koristio kao svoj bankomat, radio iza ledja svima
Ja sa kim god da pricam niko ne glasa za Koldzu, a Koldzo rekorde postavlja..
Ma glasaju ljudi. Problem su ovi drugi, sto hoce neke promjene, al onda kazu ma sta cu ja glasat, namjesteno je sve. Zna se ko ce pobijedit. I onda izadju rezultati i naravno isti pobjednici, i onda ce ti isti ljudi za prvom kafom pricat, sta sam rekao, dobro je pa nisam izasao, bla bla. Standardno nase.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 10, 2019 11:08 pm

A glasao je, samo sto to ne zna. :D
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Hare79
Postovi: 1235
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 10, 2019 11:16 pm

Može li neko da mi objasni koja je svrha okupljanja? Kakav stav će okupljeni da zastupaju, koga će da podrže a čiji ulazak u klub da spriječe? Mora se izdefinisati neki jasan stav navijača prije skupštine. Bojim se da će se masa okupiti al da će stavovi biti različiti i da će se mogući pritisak na koga god rasplinuti. Treba se iskristalizovati šta hoćemo, šta nećemo, koga hoćemo a koga nećemo, inače će okupljanje biti uzalud i neka fiktivna nedefinisana podrška klubu.
 
Avatar
Ch.Willa1986
Postovi: 524
Pridružen/a: uto jan 17, 2017 9:00 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 10, 2019 11:27 pm

Sto je najgore, velika vecina ovog foruma je vec dala naslutiti rasplet situacije vec nakon onih nizanih poraza. Predpostavilo se ko nam dolazi, kako dolazi, slijed dogadjaja i gore stanje kluba... Tada a i danas clanove ovog foruma nazivaju Misketovcima...
Ovde je jasna stvar kod dan, vecina ovog foruma je zdrava, razmislja svojom glavom i ima stav, ima stav da je Zeljo iznad svega. I tada je bio iznad svega, al jebi ga manjina prevlada i evo sta dobismo. Nit sam iznenadjen, nit sam razocaran, sve ide bas onako kako smo predpostavili, samo se nadam da nece biti jos gore a moze...
Problem je sto dolazak navijaca nece apsolutno nista promjeniti, moze samo donijeti vise strasti i mozda vulgarniji okrsaj nego sto bi to bio inace. Ovaj sastav skupstine treba komplet otjerati, ocigledno je da "hrpa betona" i njemu slicni ne mogu zastupati interese bilo koja ili cega a kamoli jednog Zeljeznicara. Nama treba vise ljudi sa vecim koeficijentom inteligencije, cistog obraza i namjera a sto je i najvaznije. Skupstina je lose sastavljena, a od nje sve pocinje. To je preslikano na sve ostale strukture kluba. Da je bilo razuma, razmisljanja, dijaloga bez vlastitog interesa vec samo u interesa kluba, mi nikad ne bi bili u ovoj situaciji kao danas...
Eto "Brko" izvoli, posto si u ocima mnogih bozanstvo, valjda napravis cudo za dobrobit svih nas koji volimo Zelju...
Ja nakon svega samo vidjeh da mi izgubismo "Club", od "Football-a" ne vidjeh puno, ostalo je samo ime Zeljeznicar, koje bas kao u danasnji vakat simbolizira radnicku klasu koja se nista ne pita a trpit mora...

Sent from my MI 6X using Tapatalk


 
Avatar
Plavanacija
Postovi: 226
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 8:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 10, 2019 11:39 pm

Ocigledno kad para nema, svi bjeze. Pare nisu problem, para nema.

Zanimljivo je da mi u par godina nismo napravili ni jedan jaci transfer osim Sabanadzovica. Tolika prica o nasoj skoli fudbala.

Ja ne vidim izlaz iz sadašnje situacije.

Mozda Dzeku zamoliti da potpise za West Ham. Ili da se proba sa kupovinom dionica, svaki clan kluba jedna dionica.

Dajte prijedloge, rješenja, lako je tjerati, ali koga postaviti.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 10, 2019 11:42 pm

Plavanacija je napisao/la:
pon jun 10, 2019 11:39 pm
Ocigledno kad para nema, svi bjeze. Pare nisu problem, para nema.

Zanimljivo je da mi u par godina nismo napravili ni jedan jaci transfer osim Sabanadzovica. Tolika prica o nasoj skoli fudbala.

Ja ne vidim izlaz iz sadašnje situacije.

Mozda Dzeku zamoliti da potpise za West Ham. Ili da se proba sa kupovinom dionica, svaki clan kluba jedna dionica.

Dajte prijedloge, rješenja, lako je tjerati, ali koga postaviti.

Samo neki jak ino investitor, ovako ne ide.
Mi konacno moramo poceti prodavati igrace, ne ko do sada za sice.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Plavanacija
Postovi: 226
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 8:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 10, 2019 11:47 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon jun 10, 2019 11:42 pm
Plavanacija je napisao/la:
pon jun 10, 2019 11:39 pm
Ocigledno kad para nema, svi bjeze. Pare nisu problem, para nema.

Zanimljivo je da mi u par godina nismo napravili ni jedan jaci transfer osim Sabanadzovica. Tolika prica o nasoj skoli fudbala.

Ja ne vidim izlaz iz sadašnje situacije.

Mozda Dzeku zamoliti da potpise za West Ham. Ili da se proba sa kupovinom dionica, svaki clan kluba jedna dionica.

Dajte prijedloge, rješenja, lako je tjerati, ali koga postaviti.

Samo neki jak ino investitor, ovako ne ide.
Mi konacno moramo poceti prodavati igrace, ne ko do sada za sice.
Slazem se. Ali niko novac nece uloziti a da nece zaraditi na investiciji. Poznavajuci nas mentalitet, birokraciju, to je iz ove perspektive nerealno.

Meni se svidjela kampanja za generalnog sponzora. Jako dobro osmisljena, moderna, interesantna, jednom rijecju sminka.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 10, 2019 11:53 pm

Plavanacija je napisao/la:
pon jun 10, 2019 11:47 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon jun 10, 2019 11:42 pm
Plavanacija je napisao/la:
pon jun 10, 2019 11:39 pm
Ocigledno kad para nema, svi bjeze. Pare nisu problem, para nema.

Zanimljivo je da mi u par godina nismo napravili ni jedan jaci transfer osim Sabanadzovica. Tolika prica o nasoj skoli fudbala.

Ja ne vidim izlaz iz sadašnje situacije.

Mozda Dzeku zamoliti da potpise za West Ham. Ili da se proba sa kupovinom dionica, svaki clan kluba jedna dionica.

Dajte prijedloge, rješenja, lako je tjerati, ali koga postaviti.

Samo neki jak ino investitor, ovako ne ide.
Mi konacno moramo poceti prodavati igrace, ne ko do sada za sice.
Slazem se. Ali niko novac nece uloziti a da nece zaraditi na investiciji. Poznavajuci nas mentalitet, birokraciju, to je iz ove perspektive nerealno.

Meni se svidjela kampanja za generalnog sponzora. Jako dobro osmisljena, moderna, interesantna, jednom rijecju sminka.
Ko god ulozi i treba da zaradi, jer nema te osobe na svijetu da zeli u nesto uloziti a ne zaraditi.

Ove neke domace "biznismene" sto dalje od kluba,
Samo problem sa ovim ino jeste ko ce im objasniti sta je Zeljo :)

Kako god covjek pogleda mi sve vise pocinjemo liciti na Hajduk. Samo jedna ogromna razlika ima: Hajduku prosjek 12-15.000 gledaoca a nama 3.000
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 11, 2019 12:04 am

DANAN je napisao/la:
pon jun 10, 2019 4:18 pm
mirzoni1921 je napisao/la:
pon jun 10, 2019 3:48 pm
predsjednik SD je vatreni navijač anamo onih
Pa i Djihanic je,doduse ne vatreni ali je simpatizer....
I sta kazes, imas dovoljno godina da mislis svojom glavom ali eto par ljudi ti reklo da je lik pitar i ti poletio to na forum da stavis bez da uopste provjeris da li je to istina(isto kao i ono da Amar nece da bude trener i da ulazi u upravu, da je Slaven Musa novi trener itd itd)ali eto ako nista makar mislis svojom glavom i ne prenosis mahalske po forumu.. :kafa:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 11, 2019 12:25 am

Bozidar Radosevic je napisao/la:
pon jun 10, 2019 10:18 pm
I opet ce odredjene struje s juga glasati za Koldzu. I opet ce dio foruma glasati za Koldzu, a kad vam napisah prije mjesec dana da covjek ima aspiracije vec godinama o nasem pomocnom i zemlji tad niko nista. Sad kad je to kristalno jasno mi se kao kofol dizemo nesto. Drago mi je zbog ostavke Selimovica, jos draze zbog Siljka. Dok Selimovic je i kao imao neku zelju nije nit znao nit umio, Siljak je klub godinama koristio kao svoj bankomat, radio iza ledja svima
mafijas i seljak koji se predstavlja kao navijac Želje, treba mu zabraniti prilaz Grbavici, kad se sjetim obecanja za bagere i kao poklona opcine biejdnih 10.000 KM koje smo tada na dnevnoj bazi trosili...muka mi majke mi govno lopovsko
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 11, 2019 1:04 am

Janjuš, Kojović, Bećirspahić, Bratić, Katalinski, Hadžiabdić, Jelušić, Janković, Bukal, Sprečo i Deraković.
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 50 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija