Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 10, 2019 5:29 pm

storme hvala puno na informacijam, i ja sam sada maksimalno protiv ustupanja bilo kakve parcele iza istoka, a iskreno i sumnjam da ce do toga doci, sumnjam da ce proci skupstinu
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 10, 2019 5:31 pm

south side je napisao/la:
pon jun 10, 2019 2:39 pm
Da li vi stvarno vjerujete da je amar dosao da unisti klub. ko to misli nije dobre glave niti je navijac Zelje.Evo stavite se vi u Amarovu situaciju bili vi isli na stetu kluba i radili sve ovo sto ovi strucnjaci po forumu pisu(pa da su i pare u pitanju koje mu je klub duzan) danima kako je on dosao da unisti klub kako je dosao da uzme pare sa kamatama. koja bi to budala smijela uraditi tako nesto pored ovolike armije navijaca jos zivis u sarajevu da je to tako kao sto pojedinci pisu pa onda on ne bih mogao gradom hodati bez straha da ga neko ne napadne.Moras imati golema domu da bi se zahebavao sa Zeljom jer znamo ko stoji iza Zelje.I sto bi amaru trebao nekakav rat da sutra ne moze mirno gradom hodati.Imam osjecaj da se dosta dusmana registrovalo na ovaj forum koji nisu navijaci Zelje da bih unjeli jos veci razdor medzu navijacima.
upravo tako, Amar ima svojih gresaka, ni blizu nekog bozanstva ili sta vec, ali takodjer ni blizu toga da je dosao da unisti klub ili sto nekima pada napamet danas ugasi, ljudi sto to pisu kao sto kazes jednostavno nisu dobre glave niti su navijaci Želje
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5948
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 10, 2019 5:34 pm

AdmirA je napisao/la:
pon jun 10, 2019 5:07 pm
mirzoni1921 je napisao/la:
pon jun 10, 2019 4:57 pm
DANAN je napisao/la:
Pa i Djihanic je,doduse ne vatreni ali je simpatizer....
A znam. Jel to onaj što je rekao na skupstini da mu je drago što će suradjivati sa fk oni?
Svašta je ušlo u klub

Sent from my SM-J530F using Tapatalk
Džihanić je Željovac, i manite se teorija. Nego svi u subotu dođite.
Jest ko i Hase rahmetli
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 10, 2019 5:36 pm

Ne znam koliko ta masa moze ispred nesto pametni uraditi i pomoci. Ne znam ni ko nas vodi..
Jedino ako nece grupa namiriti tu stetu koju su napravili kaznama od saveza, npr dogovor da nece nastaviti raditi protiv interesa kluba.
Nije u interesu kluba da se pali trava sto umjetna sto prirodna, da se "jebe mater" svim neistosmisljenicima, da se otjeraju najbolji ljudi iza rata. Nekako je licemjerno sad sve..
Ovo je moj licni stav, da se razumijemo. Ne huskam niti me zanima da li se neko slaze sa mnom. Ko imalo razumije zna sta masa moze izazvati i kako se pojedinac ponasa u njoj.

Od Amara sam ocekivao da ce dovesti jake finansijski ljude, koji ce dici klub na veci nivo. Koji ce mu omoguciti da ima jaci igracki kadar.
Nisam vjerovao da ce doci do ovoga da se suradjuje sa lopovoma iz SD.
SD trenutno je igracka pojedinaca iza kojih stoji Nedzad Koldzo. Sluzi za ove stvari, ssd je svima jasno zasto mi godinu dana cekamo dozvole, a npr za poslovne prostore mislim da nikad necemo dobiti,dok je Koldzo na vlasti. Misimovic je sve bio, osim neko s kim su oni mogli manipulisat zato je smetao..

Na skupstini se nadam pojavljivanju svih Zeljovaca koji tamo pripadaju i koji mogu pomoci. Vodje navijaca, cast im ali oni to NE MOGU!
Pojavljivanje Misimovica, Vukotica bi bilo ok, nek vjecaju tri cetri dana dok ne rijese sve nesuglasice.
Nadam se da cemo dobiti jos manje "izvjestaja" sa skupstine. Neko obracanje buducih ljudi o planovima, finansijski tookovi u pismenom izvjestaju, i jos neko obracanje kljucnih ljudi.
Da se uklone one gluposti "bolje oni, nego cigani" i sl.
Visine transfera da se okvirno prikazu, jer bi mi i dalje mislili da je Zeljo dobio milion eura od AEK-a, da nismo seljacki saznali od idiota Siljka.

Nadam se da ce klub konacno krenuti naprijed.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3146
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 10, 2019 5:39 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
pon jun 10, 2019 5:36 pm
Ne znam koliko ta masa moze ispred nesto pametni uraditi i pomoci. Ne znam ni ko nas vodi..
Jedino ako nece grupa namiriti tu stetu koju su napravili kaznama od saveza, npr dogovor da nece nastaviti raditi protiv interesa kluba.
Nije u interesu kluba da se pali trava sto umjetna sto prirodna, da se "jebe mater" svim neistosmisljenicima, da se otjeraju najbolji ljudi iza rata. Nekako je licemjerno sad sve..
Ovo je moj licni stav, da se razumijemo. Ne huskam niti me zanima da li se neko slaze sa mnom. Ko imalo razumije zna sta masa moze izazvati i kako se pojedinac ponasa u njoj.

Od Amara sam ocekivao da ce dovesti jake finansijski ljude, koji ce dici klub na veci nivo. Koji ce mu omoguciti da ima jaci igracki kadar.
Nisam vjerovao da ce doci do ovoga da se suradjuje sa lopovoma iz SD.
SD trenutno je igracka pojedinaca iza kojih stoji Nedzad Koldzo. Sluzi za ove stvari, ssd je svima jasno zasto mi godinu dana cekamo dozvole, a npr za poslovne prostore mislim da nikad necemo dobiti,dok je Koldzo na vlasti. Misimovic je sve bio, osim neko s kim su oni mogli manipulisat zato je smetao..

Na skupstini se nadam pojavljivanju svih Zeljovaca koji tamo pripadaju i koji mogu pomoci. Vodje navijaca, cast im ali oni to NE MOGU!
Pojavljivanje Misimovica, Vukotica bi bilo ok, nek vjecaju tri cetri dana dok ne rijese sve nesuglasice.
Nadam se da cemo dobiti jos manje "izvjestaja" sa skupstine. Neko obracanje buducih ljudi o planovima, finansijski tookovi u pismenom izvjestaju, i jos neko obracanje kljucnih ljudi.
Da se uklone one gluposti "bolje oni, nego cigani" i sl.
Visine transfera da se okvirno prikazu, jer bi mi i dalje mislili da je Zeljo dobio milion eura od AEK-a, da nismo seljacki saznali od idiota Siljka.

Nadam se da ce klub konacno krenuti naprijed.
Ja sam nesto slicno bio napisao da je nelogicno od Juga sad davati saopstenje...i izbrisali su mi post, tako da i tvoj ce, nemoj puno potencirati ovo jer se ne svidja vecini
 
SamoJAKO
Postovi: 57
Pridružen/a: sub maj 04, 2019 9:53 pm
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 10, 2019 5:44 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
pon jun 10, 2019 5:36 pm
Ne znam koliko ta masa moze ispred nesto pametni uraditi i pomoci. Ne znam ni ko nas vodi..
Jedino ako nece grupa namiriti tu stetu koju su napravili kaznama od saveza, npr dogovor da nece nastaviti raditi protiv interesa kluba.
Nije u interesu kluba da se pali trava sto umjetna sto prirodna, da se "jebe mater" svim neistosmisljenicima, da se otjeraju najbolji ljudi iza rata. Nekako je licemjerno sad sve..
Ovo je moj licni stav, da se razumijemo. Ne huskam niti me zanima da li se neko slaze sa mnom. Ko imalo razumije zna sta masa moze izazvati i kako se pojedinac ponasa u njoj.

Od Amara sam ocekivao da ce dovesti jake finansijski ljude, koji ce dici klub na veci nivo. Koji ce mu omoguciti da ima jaci igracki kadar.
Nisam vjerovao da ce doci do ovoga da se suradjuje sa lopovoma iz SD.
SD trenutno je igracka pojedinaca iza kojih stoji Nedzad Koldzo. Sluzi za ove stvari, ssd je svima jasno zasto mi godinu dana cekamo dozvole, a npr za poslovne prostore mislim da nikad necemo dobiti,dok je Koldzo na vlasti. Misimovic je sve bio, osim neko s kim su oni mogli manipulisat zato je smetao..

Na skupstini se nadam pojavljivanju svih Zeljovaca koji tamo pripadaju i koji mogu pomoci. Vodje navijaca, cast im ali oni to NE MOGU!
Pojavljivanje Misimovica, Vukotica bi bilo ok, nek vjecaju tri cetri dana dok ne rijese sve nesuglasice.
Nadam se da cemo dobiti jos manje "izvjestaja" sa skupstine. Neko obracanje buducih ljudi o planovima, finansijski tookovi u pismenom izvjestaju, i jos neko obracanje kljucnih ljudi.
Da se uklone one gluposti "bolje oni, nego cigani" i sl.
Visine transfera da se okvirno prikazu, jer bi mi i dalje mislili da je Zeljo dobio milion eura od AEK-a, da nismo seljacki saznali od idiota Siljka.

Nadam se da ce klub konacno krenuti naprijed.
+1
Potpisujem sve od riječi do riječi.
Za Željezničar sve, od Željezničara ništa!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5948
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 10, 2019 5:50 pm

Mirek11 je napisao/la:
pon jun 10, 2019 5:11 pm
ponosannavas je napisao/la:
pon jun 10, 2019 4:52 pm
DANAN je napisao/la:
pon jun 10, 2019 4:18 pm


Pa i Djihanic je,doduse ne vatreni ali je simpatizer....
Izvini burazeru ali nije tačno. Željovac kako znam za njega. MOmak za deset i sigurno CV-jem i više nego zadovoljava
@Danan nisi u pravu, mozda si ga zamjenio sa nekim. Enis je Zeljovac.
Ja se duboko izvinjavam,jbg posto kupio pod to prodao..
Nekoliko ljudi mi je reklo.da.je.vise naklonjen anamo njima....
@medu.....
Sta sam se ja to transformisao?
Majstore ja ono sto sam pisao.prije pisem i sadA.
Imam dovoljno godina i zivotnog iskustva da mogu svojom glavom razmisljati.Meni ne treba niko da mi otvara oci,sve.jako dobro vidim iz prilozenog.
U mene je 2+2 uvijek 4.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 10, 2019 5:58 pm

Mora li se sve na prvu prodati. Kažeš čuo sam da je pitar, a ne tvrdiš da je simpatizer i prenosiš laž. MOže se sada sve provjeriti. Malo u čika gugl i eto ga
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 2987
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 10, 2019 6:03 pm

Samo bih zamolio sve clanove Skupstine da se pojave na istoj.
Ovi maheri bi jedva docekali da ne bude kvoruma i da se odgodi Skupstina, jer se boje Manijaka i njihovog a i naseg stava.
Obavezno dozvoliti ekipi 1921.tv da snima Skupstina i to da Bimbo bude na istoj i da samo Pestu snima heheheh
Alea iacta est!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5948
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 10, 2019 6:09 pm

ponosannavas je napisao/la:
pon jun 10, 2019 5:58 pm
Mora li se sve na prvu prodati. Kažeš čuo sam da je pitar, a ne tvrdiš da je simpatizer i prenosiš laž. MOže se sada sve provjeriti. Malo u čika gugl i eto ga
Jbg slagali.drugi pa i ja sa njima.....
I mene su nazivali svakakvim imenima pa cak i petokolonasem.....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 10, 2019 6:12 pm

https://www.klix.ba/sport/g-drive-medju ... /190610068

Crvena zvezda, Lokomotiva Zagreb, Vardar, Mura, MTK Budapest, Lokomotiv Plovdiv, kao i domaći klubovi Sarajevo i Željezničar.

Program prvog dana turnira, 13. juni 2019., na Stadionu "Otoka" će se odvijati prema sljedećem rasporedu:
- 13:00 sati - Željezničar – Mura
Larseee sastav kadeta bitte :D

prijenos Sportklub
Zadnja izmjena: blueDBR, dana/u pon jun 10, 2019 6:13 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Hare79
Postovi: 1229
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 10, 2019 6:13 pm

Gdje se uopšte održava skupština?
 
Avatar
IlProfessore
Postovi: 301
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 12:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 10, 2019 6:14 pm

A fascinantne su ove zamijene teza i trpanje u koš Misketovaca ili Kamatarevićevaca. Nisu u pitanju dvije struje, već jedna koja je preko svojih poltrona, od medija do narkomana, sistemski radila na tjeranju Misimovića i njihove ekipe. Prethodnoj upravi je učinjen zulum. Učinili su ga Kamatarevići, a nastavili ga činiti i nad Klubom. Daleko od toga da prethodna Uprava nije imala nekih poteza i fula koje ne priliče klubu renomea Željezničara, međutim ovo što rade ovi je toliki jad, bijeda i čemer, da dalje ne može. Napisao bih nešto i o ovima što pozivaju na skupštinu, ali mi je već nekoliko puta do sada izbrisan post, pa ne vrijedi, ali mislim da raja generalno ima prevelika očekivanja od te subote. DaBogda kćeri da te sultan uzme, al cigani ti oko kuće hodaju...
 
Qooler
Postovi: 1421
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 10, 2019 6:26 pm

U teoriji je Željo naš u praksi ni blizu.
Dugoročno rješenje je samo da praksu primaknemo što bliže teoriji. Dakle, da se mi pitamo.

Drugo, ako mi imamo prava da usmjeravamo skupštinu kroz pritiske i slično, onda bi i mi kao navijači trebali imati i odgovornost. Vi ovde svi odreda pišete kako neko treba.

Ako smatrate kao i ja da je Željo naš, onda je naša obaveza pomoći novim ljudima. Smatram da trebamo i mi nekim donacijama pomoći klubu u funkcionisanju, naravno kada odu ovi koji su izgubili povjerenje.
Ako dodju ljudi koji su OK, onda treba pomoci tim ljudima, a ne čekati da neko drugi sve rješi.
Previše se mi izmičemo iz svega. Ako je Željo naš, o da je i kada je u teškom trenutcima kao sada.
 
vopla
Postovi: 412
Pridružen/a: ned avg 12, 2018 6:47 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 10, 2019 6:51 pm

ne volim kad me neko naziva misketovcem zbog uprave sa kojom sam prvi put vidio neko svijetlo na kraju tunela vidio Evropskog Zelju, osjetio neko zajednistvo i euforiju sto gradimo dom..

ja sam im vjerovao, mozda su me prevarili ali su jedini kojima sam vjerovao da nece ni jednu marku od kluba ukrasti..


Sent from my SLA-L22 using Tapatalk

 
Avatar
ono.na
Postovi: 565
Pridružen/a: čet feb 25, 2016 12:13 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 10, 2019 6:58 pm

I nisu je ni ukrali
Najljepsa drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 10, 2019 7:06 pm

Da li je realno da nas duplo govne ne pere na ruke, pa kako je ovo samo providno obzirom sta su nam radili za najmanju sitnicu i krizu u klubu.

Ah da zaboravio samo, da to je onaj sto otvara šampanjac u gazdinom kaficu.
Zadnja izmjena: Elegant, dana/u pon jun 10, 2019 7:06 pm, ukupno mijenjano 1 put.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 10, 2019 7:06 pm

blueDBR je napisao/la:
pon jun 10, 2019 6:12 pm
https://www.klix.ba/sport/g-drive-medju ... /190610068

Crvena zvezda, Lokomotiva Zagreb, Vardar, Mura, MTK Budapest, Lokomotiv Plovdiv, kao i domaći klubovi Sarajevo i Željezničar.

Program prvog dana turnira, 13. juni 2019., na Stadionu "Otoka" će se odvijati prema sljedećem rasporedu:
- 13:00 sati - Željezničar – Mura
Larseee sastav kadeta bitte :D

prijenos Sportklub
Poslati ću mail pa kad odgovore javim. Pretpostavljam da će i ovdje neki mix sastav premijerligaških kadeta i federalaca. Na slici je ako dobro vidim Amar Drina, tako da računam da on igra.
 
Avatar
Occasionally
Postovi: 443
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 4:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 10, 2019 7:27 pm

storm_raider je napisao/la:
pon jun 10, 2019 3:22 pm
Uz dozvolu Marka, bivseg predsjednika NO i njegovu zelju da se istina zna i kaze navijacima, prenosim njegov post sa orga u potpunosti:
Marchegianni je napisao/la:Skupština se već izjasnila po pitanju razmjene imovine sa SD kada je odobren raniji dogovor. Fudbalskom klubu je pripala etaža sjeverne tribine (a svakako nam je već pripadao ostatak stadiona i sve ostalo oko njega), a Sportskom društvu je pripala parcela na kojoj je bio Plavi zamak (uz zadržavanje dva prostora na sjeveru). Tu je trebao biti kraj.

Priča ima tubulentnu prošlost koja sada nije toliko bitna... Samo ću reći da ti pokušaji da se dođe do betona iza istoka traju godinama. U ranijim pokušajima da FK dobije dozvole za bilo šta, SD je u aranžmane uvijek pokušavao ugurati priču o tome da im se ustupi beton iza istoka. Najgore je što je i općina između redova u sve planove pokušavala ubaciti tu priču oko betona iza istoka. Uvijek je bilo čudno zašto to općinu zanima. To je isto kao da općina ističe kao svoj problem to što jedan komšija neće da ustupi dio SVOG dvorišta drugom komšiji koji ima plan da mu kuća bude veća od njegove parcele. Ako prvi ne pristaje na ustupanje dijela SVOG dvorišta, drugi treba smanjiti apetite i zadržati se u svojim "granicama". Općina je tu da potvrdi dogovore, a ne da forsira onog prvog na ustupak onom drugom. Dalje sudite sami...


slika

slikanearest sbi bank branch
Vratimo se glavnoj priči... Sve je riješeno notarskim ugovorom. SD ima svoju parcelu i unutar nje neka rade šta hoće. Neka prave bordel, hotel, stambenu zgradu, stanicu za teleportiranje... To se nas ne tiče. Samo neka se drže svoje parcele.

Prema onome što se zna, napravljen je plan za tu nekakvu zgradu (i to zgradu koja se površinom poklapa sa granicama parcele, tj. isto kao da pravite kuću koja neće imati nikakvu okućnicu nego ide skroz do "ograde"). Zavod za planiranje KS je to odbio jer bi zgrada bila preblizu južnoj longitudinali. Umjesto da se smanji objekat, očita želja je da se objekat iste veličine pomjeri prema jugu (i tako "uđe" na našu površinu). Zato se sad obnavlja stara težnja.

Ne treba posebno objašnjavati položaj našeg stadiona, stiješnjenog između brda i longitudinale. Jedina strana na kojoj stadion može malo "disati" je istok. Taj prostor je bitan za FK jer se može koristiti na razne načine. Nije ni bitno šta će FK raditi s tim, bitno je da to ima potencijal. Dovoljno je reći da ekonomski potencijal poslovnih prostora ispod istočne tribine u velikoj mjeri zavisi od platoa ispred. Ako ispred bude zgrada, to će biti u Tibra-pacific stilu s nekoliko metara razmaka između stadiona i te zgrade. Odmah se možeš popišati na atraktivnost prostora na istoku (osim za nešto tipa frizerski salon i kladionica)... O nepraktičnosti u vrijeme utakmica da se ne govori.

Dodatni problem je to što ta buduća zgrada ne bi bili samo zidovi. Jednom kad bi se ta zgrada napravila, otvorili bi se problemi prilaza, parkinga, ovoga, onoga... Svako od vas ima jedan pokušaj da pogodi gdje bi se to pokušalo smjestiti, legalno ili divlje. Gdje jedino ima prostora?

U zamjenu se nude poslovni prostori na sjeveru. Oni možda jesu približno iste vrijednosti kada bi neko bukvalno procjenjivao cijenu po kvadratu, ali ovaj prostor iza istočne tribine očito nekome vrijedi puno više kad je toliko uporan da ga dobije... S druge strane, za ta dva prostora na SZ pola ljudi ne zna ni da postoje. Inače, to je ono iznad našeg fan shopa i nije pretjerano atraktivno.


Da zaključim... Ovaj novi zahtjev za razmjenu nekretnina je stara (obnovljena) želja da se SD proširi na beton iza istoka jer postoji plan za zgradu koja je veća od njihove parcele. Tih 127 kvadrata nije obuhvaćeno ranijim dogovorima nego su dodatni zahjev SD. Ta ideja je očito oživjela jer je stanje u našem klubu ovako ludo pa se pokušava iskoristiti. U svakom slučaju, na skupštini je odgovornost.
Nadam se da ce ovo otkloniti sve neudomice.
 
Avatar
Occasionally
Postovi: 443
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 4:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 10, 2019 7:29 pm

Slike su umetnute unutar teksta sa namjerom.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 76 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija