Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
kokoška
Postovi: 725
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 09, 2019 11:24 pm

Sta se ima dolaziti na skupstinu, Amar je nas idol, on sve zna, sta znamo mi navijaci, mi smo niko i nista...ne dirajte mi Amara, on pa tek onda Zeljo, pa treba prioritete poredati...igraju se ljudi menagera, cirkus.
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1260
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 09, 2019 11:29 pm

Koliko se da iz ovih slika i pisanja skontati, u trokutu izmedju opstine, SDZ i FKZ , mi tj FKZ izvlacimo najdeblji kraj, ili u praksi pusimo foru...
SD bi da nesto gradi na prostoru plavog zamka, eh onda iz opstine kazu ne moze jer su preblizu ceste, tako da moraju uci u nas posjed tih 127m2 ili da grade na tom sto imaju... e sad im fali kvadrata. Naravno koristit ce sve moguce veze i vezice, nasu ranjivost u UO i NO, Stranacke pritiske itd itd samo da dobiju tih 127m2...
Ne slazem se za ovu zamjenu, jer mi tu samo gubimo... ionako imamo tjesne i nezgodne prilaze istoku , jugu i zapadu jos tako da bilo kakvo gubljenje m2 velika steta...
Država Željo
 
Analitičar1921
Postovi: 295
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 9:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 09, 2019 11:33 pm

Citam i ne mogu da vjerujem. Eh sad me zanima par stvari. Prvo, da li su se zalili UEFI oko licence, drugo, ima li naznaka ko bi mogao biti novi predsjednik i clanovi UO? Trece, kako se moze postati clanom skupstine ili UO? Cetvrto ako je istina za ovo oko pracela, treba ih odlezati sve redom.
Za Badzaka sam cuo najvise pozitivnih stvari i njega bih predlozio da bude prvi covjek ZELJEZNICARA i da sam postavi svoje ljude. Ja bih mu dao odrijesene ruke po svakom pitanju. Njegova firma je u top 10 firmi u FBiH.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6648
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 09, 2019 11:37 pm

Kako nas hajcaju sa svih strana
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2214
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 09, 2019 11:38 pm

Sve dok svoje probleme ne počnemo nazivati pravim imenom nama nema spasa. A jasno je ko je taj problem- Amar Osim. Srce me boli što ovo pišem, koliko nam je radosti donio dosad, ali sami smo i krivi što smo ga smatrali božanstvenim.
Amare odlazi, uprava napolje!
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
kokoška
Postovi: 725
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 09, 2019 11:42 pm

Ne kontam admina, brise mi post a dopusta nekakva spinovanja koja vrijedjaju inteligenciji, nikoga nisam uvrijedio, samo sam postavio razumno pitanje na njegovu laznu konstataciju i lupetanje.
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 09, 2019 11:44 pm

Ivica Osim: “ Ne znam sto mu je ovo trebalo”

Odzvanja mi u usima par dana, kao da nije ni mislio za zeleni zeren nego kao i uvijek mudri Ivica, mislio na komplet situaciju, sto li mu je trebalo da rusi ono sto je dobro radjeno...
Amar je samo trebao doci i svoj posao raditi, sad bi mnogo veseliji svi bili... ybg
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 09, 2019 11:48 pm

Mislim da od onog ljeta kad smo igrali sa Serifom, nismo bili rahat. Tad sam bas uzivao, jedino je Karic na golu bio strah.
Od tad o svakom sljedecem mozes romane o brigama pisati..
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 09, 2019 11:50 pm

Dok raja ne skonta da niko ne smije imati odriješene ruke 100% i da upravljanje klubom mora biti udruženi napor svih organa kluba nema naprijed. Samo kao zajednica koja u koheziji vuče naprijed možemo napredovati a ne pod autokratijom jedne osobe
イビチャ・オシム
 
Avatar
ti.ZE1921
Postovi: 255
Pridružen/a: pet jun 07, 2019 6:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 09, 2019 11:59 pm

Analitičar1921 je napisao/la:
ned jun 09, 2019 11:33 pm
Citam i ne mogu da vjerujem. Eh sad me zanima par stvari. Prvo, da li su se zalili UEFI oko licence, drugo, ima li naznaka ko bi mogao biti novi predsjednik i clanovi UO? Trece, kako se moze postati clanom skupstine ili UO? Cetvrto ako je istina za ovo oko pracela, treba ih odlezati sve redom.
Za Badzaka sam cuo najvise pozitivnih stvari i njega bih predlozio da bude prvi covjek ZELJEZNICARA i da sam postavi svoje ljude. Ja bih mu dao odrijesene ruke po svakom pitanju. Njegova firma je u top 10 firmi u FBiH.
Nije ni u 50 ni po prihodu ni dobiti, ali u svakom slucaju slazem se s tobom da je da je sasvim dobar izbor i da se treba oko njega graditi ekipa.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2620
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 09, 2019 11:59 pm

Izlija je napisao/la:
ned jun 09, 2019 11:50 pm
Dok raja ne skonta da niko ne smije imati odriješene ruke 100% i da upravljanje klubom mora biti udruženi napor svih organa kluba nema naprijed. Samo kao zajednica koja u koheziji vuče naprijed možemo napredovati a ne pod autokratijom jedne osobe
Da, dok smo udruženje građana. Samo što bih ja volio da to ne budemo u skorije vrijeme, da nas neko privatizira (iako je ovaj pojam grub i ne mislim na klasičnu privatizaciju). Jasno mi je što Manijaci i dobar dio simpatizera to neće, ali ja tvrdim da mi mahalu iz kluba nećemo drugačije izbaciti. Mi trebamo ega ostaviti po strani, pokušati dići klub do visine do koje je to moguće kako bismo bili privlačni OZBILJNIM investitorima, a onda njih uvući u klub na način koji je najbolji za Želju. Ako hoćemo da nam i u budućnosti bude vrh nekoliko pretkola, povremeno osvajanje trofeja... onda možemo i ovako.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
KLIS
Postovi: 534
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 1:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 10, 2019 12:00 am

Razumije li se iko u funkcionisanje SD Željezničar? Kako se tu biraju uprave? Je li moguće da isti ljudi sjede u njemu već godinama? I ono najvažnije, mogu li se tu desiti promjene pa da dođu pravi ljudi kako bi se zaustavilo propadanje naših klubova u ostalim sportovima i prestala nanositi šteta FK Željezničar?
...bodreni uvijek od vjernih navijača, za Želju časno borimo se mi...

SAVEZ NAPOLJE!
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 10, 2019 12:00 am

Kažu neku noć bila ta večera svih Željovaca, da ove ostavke i dešavanja nemaju veze sa njom?
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 10, 2019 12:01 am

kokoška je napisao/la:
ned jun 09, 2019 11:24 pm
Sta se ima dolaziti na skupstinu, Amar je nas idol, on sve zna, sta znamo mi navijaci, mi smo niko i nista...ne dirajte mi Amara, on pa tek onda Zeljo, pa treba prioritete poredati...igraju se ljudi menagera, cirkus.
hočeš ti ikad i išta ozbiljno napisat na ovom forumu?
vazda neki tužni pokušaji sarkazma i ironije.
napiši nešto ozbiljno, pa makar sve izgorilo.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 10, 2019 12:05 am

KLIS je napisao/la:
pon jun 10, 2019 12:00 am
Razumije li se iko u funkcionisanje SD Željezničar? Kako se tu biraju uprave? Je li moguće da isti ljudi sjede u njemu već godinama? I ono najvažnije, mogu li se tu desiti promjene pa da dođu pravi ljudi kako bi se zaustavilo propadanje naših klubova u ostalim sportovima i prestala nanositi šteta FK Željezničar?
Oni su primjer i prilika propasti sporta u BiH. Ne moze im niko nista jer iza njih stoji opstina. Mi nismo svjesni, koliko su mocni te "opstine". Skoro pa da zakone za sebe pisu, tako i oni peru pare preko SD, ovi se uhljebili i eto.
Rade sve, osim ono zasto postoje a to je sport odnosno sportski kolektiv Zeljeznicar.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
kokoška
Postovi: 725
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 10, 2019 12:08 am

bianco blu je napisao/la:
pon jun 10, 2019 12:01 am
kokoška je napisao/la:
ned jun 09, 2019 11:24 pm
Sta se ima dolaziti na skupstinu, Amar je nas idol, on sve zna, sta znamo mi navijaci, mi smo niko i nista...ne dirajte mi Amara, on pa tek onda Zeljo, pa treba prioritete poredati...igraju se ljudi menagera, cirkus.
hočeš ti ikad i išta ozbiljno napisat na ovom forumu?
vazda neki tužni pokušaji sarkazma i ironije.
napiši nešto ozbiljno, pa makar sve izgorilo.
Vidim pise ti "navijac Zelje a ne Misimovica i Amara" pa valjda bi se ti trebao sloziti sa mojim postovima, jer meni je Zeljo u srcu a njima u dzepu.
 
staaarinavijac
Postovi: 606
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 10, 2019 12:10 am

U ovom momentu ne vidim , niti sam čuo da ima bilo kakva konstruktivna opozicija unutar kluba , odnosno među članovima skupštine koja bi mogla zaustaviti ili bar usporiti realizaciju interesa Amarovih "saradnika" ... stoga , ne vidim ni kako bi navijači koji dođu u toku održavanja skupštine mogli legalno i mirno "natjerati " "saradnike" da se povuku ...Ne bi me čudilo da trenutna uprava zatraži za vrijeme skupštine obezbjeđenje pripadnika kantonalnog MUP-a ...
Možda bi jedna od varijanti za izlaz iz ove situacije mogla biti da se privremeno raspusti trenutna skupština a formirati nekakav krizni štab u kojem bi bili stari Željovci - I. Osim, Hadžiabdić, Smajlović, pa i Jelić , i njima sliični, koji bi mogli svojim autoritetom nagovoriti neke dobronamjerne poduzetnike i sponzore da pomognu klubu da se vrati na pravi put poslovanja i funkcionisanja ...
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2717
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 10, 2019 12:51 am

staaarinavijac je napisao/la:
pon jun 10, 2019 12:10 am
U ovom momentu ne vidim , niti sam čuo da ima bilo kakva konstruktivna opozicija unutar kluba , odnosno među članovima skupštine koja bi mogla zaustaviti ili bar usporiti realizaciju interesa Amarovih "saradnika" ... stoga , ne vidim ni kako bi navijači koji dođu u toku održavanja skupštine mogli legalno i mirno "natjerati " "saradnike" da se povuku ...Ne bi me čudilo da trenutna uprava zatraži za vrijeme skupštine obezbjeđenje pripadnika kantonalnog MUP-a ...
Možda bi jedna od varijanti za izlaz iz ove situacije mogla biti da se privremeno raspusti trenutna skupština a formirati nekakav krizni štab u kojem bi bili stari Željovci - I. Osim, Hadžiabdić, Smajlović, pa i Jelić , i njima sliični, koji bi mogli svojim autoritetom nagovoriti neke dobronamjerne poduzetnike i sponzore da pomognu klubu da se vrati na pravi put poslovanja i funkcionisanja ...
Ivicu bi bilo bezobrazno zvati da vrsi bilo kakvu ulogu u nasem klubu trenutno, covjek je zaduzio sve nas, a i vjerujem da ga zdravlje ne sluzi tako dobro da bi mogao podnijeti ovih sto pizdarija dnevno...

A i 78 mu je, covjek i da hoce, jednostavno ne moze vise, bar ja mislim tako.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 10, 2019 1:11 am

A sta ako sto neko rece stvarno ne mozemo napraviti fasadu na sjeveru bez da je citav sjever nas ? Mozda je ovo jedini moguci nacin da se radi fasada na sjeveru, ako su ta dva poslovna prostora uslov, onda ih i treba zamijeniti, razmisljajte racionalnije molim vas, i ja stvarno ne znam u detalje, ali treba uzeti u obzir sve moguce opcije
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 10, 2019 1:29 am

zeljeznicka21 je napisao/la:
pon jun 10, 2019 1:11 am
A sta ako sto neko rece stvarno ne mozemo napraviti fasadu na sjeveru bez da je citav sjever nas ? Mozda je ovo jedini moguci nacin da se radi fasada na sjeveru, ako su ta dva poslovna prostora uslov, onda ih i treba zamijeniti, razmisljajte racionalnije molim vas, i ja stvarno ne znam u detalje, ali treba uzeti u obzir sve moguce opcije
Je li ti nas trollaš ili si plaćen za ovo ?

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Majestic-12 [Bot], ubaceni element i 96 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija