Moderator/ica: storm_raider

 
TheTacTica
Postovi: 119
Pridružen/a: ned apr 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 09, 2019 12:54 pm

Bosnia je napisao/la:
ned jun 09, 2019 12:42 pm
Zadnji put sam se logovao 24 decembra prosle godine cim su ovi kriminalci usli u klub, a posljednju poruku sam napisao dan prije
Bosnia je napisao/la:
ned dec 23, 2018 1:38 pm
Upravi zelim sve najgore zbog nacina kako su usli u klub, Amar mi je bio ikona Zelje poslije oca mu, a sad mi je zgadio sve u i oko zelje.

Ja vise na utakmice ne idem, ne zelim da finansijski podrzavam ovu novu garnituru koja ce isisavati sve sto valja iz kluba.

Molim moderatora da me perm bana odavde da se vise ne mogu vracati.

Sta nam uradise od kluba :(
Zamolio sam bio Storma da me banuje ali eto nije me poslusao.

Od tada ni marke dao klubu nisam, otisao niti na jednu utakmicu nisam, potajno se nadao da necemo izboriti evropu samo da ovi kriminalci odu iz kluba, a evo sve se lijepo ostvaruje. Amarova banda napusta brod kada su uvidjeli da nece moci tek tako omastiti brk. Amara napustaju njegovi zohari i sada slijedi najgori period u zeljinoj poslijeratnoj historiji.

Zamjenili smo gradnju stadiona, infrastrukture, zamjenili smo izgradnju buducnosti za po meni primjeran slogan ove amarove avanture:

DODJOH, RAZJEBAH, ODOH
Skoro sve isto osim što sa otišao na koju utakmicu jer nisam mogao izdržati,,, sve ostalo manje više isto....
 
samo_da_repliciram
Postovi: 218
Pridružen/a: pon maj 20, 2019 9:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 09, 2019 12:55 pm

Siljak , Selimovic, NO svi podjednako odgovorni i krivi za ne dobijanje licence
Pa sta, mogu sta hoce. Zapravo svi su vazda mogli sta hoce i kada hoce, ko se to nekada pocesao po glavi?! Mislis da ce neko nekada odgovarati, nece nikada niko
 
urbanzeljeznicar
Postovi: 83
Pridružen/a: uto dec 18, 2018 12:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 09, 2019 12:55 pm

A sef struke zakazao prozivku isti dan, valjda da ne moze doci na skupstinu i da bude da je on samo trener u ovoj situaciji.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 09, 2019 12:58 pm

Ima li neki naznaka ko bi nam mogao biti novi predsjednik?

Evo Vidovic u Zrinjskom, bravo dobar posao.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
AmH79
Postovi: 99
Pridružen/a: pet dec 02, 2016 11:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 09, 2019 1:02 pm

Ovo saopstenje grupe i odziv nas navijaca na poziv da dodjemo na skupstinu je daleko najbolje sto nam se moglo desiti. Svaka cast i veliko hvala momcima na inicijativi i akciji.

Ne samo da su stali na crtu u momentu kada je klub bukvalno pred liticom i kada prihvatas svaku pruzenu ruku koja te spasava momentalnog pada, ne gledajuci cija je ruka. A nama su trenutno pruzene samo dobro prljave ruke. Pored ove velike koristi, grupa je saopstenjem jasno dala do znanja i buducim mesetarima da od stambenih zgrada na mjestu gdje smo nekada krvavih koljena trenirali na sljaci nema nista. Bravo momci!

A mi, navijaci, moramo svako sebi postaviti pitanje: Je li vaznije da osvojimo titulu i mezimo komsije ili je vaznije da nam sinovi i unuci mogu gledati Zelju. Ovog Zelju, starog, naseg. Ne nekog Royal Zelju. Naravno da je najbolje i ovce i novce. Ali ako jedna ili vise titula znace sudbinski rizik, onda meni titule ne trebaju.

Ja sam prije par dana napunio 40 godina. Moj sin zivi u Berlinu. Jednoga dana kada svoj zivotni zavjet budem njemu prenosio, kada moji roditelji, njegovi dedo i nana budu pod lijepom zemljom bosanskom, hocu da mu mognem reci: „Sine odi nekada u Sarajevo, pogledaj Zelju i obidji mi mezar.“
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 09, 2019 1:08 pm

SVI NA SKUPŠTINU!
1987
 
zeljoiznadsvega
Postovi: 177
Pridružen/a: čet maj 17, 2018 9:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 09, 2019 1:09 pm

AmH79 je napisao/la:
ned jun 09, 2019 1:02 pm
Ovo saopstenje grupe i odziv nas navijaca na poziv da dodjemo na skupstinu je daleko najbolje sto nam se moglo desiti. Svaka cast i veliko hvala momcima na inicijativi i akciji.

Ne samo da su stali na crtu u momentu kada je klub bukvalno pred liticom i kada prihvatas svaku pruzenu ruku koja te spasava momentalnog pada, ne gledajuci cija je ruka. A nama su trenutno pruzene samo dobro prljave ruke. Pored ove velike koristi, grupa je saopstenjem jasno dala do znanja i buducim mesetarima da od stambenih zgrada na mjestu gdje smo nekada krvavih koljena trenirali na sljaci nema nista. Bravo momci!

A mi, navijaci, moramo svako sebi postaviti pitanje: Je li vaznije da osvojimo titulu i mezimo komsije ili je vaznije da nam sinovi i unuci mogu gledati Zelju. Ovog Zelju, starog, naseg. Ne nekog Royal Zelju. Naravno da je najbolje i ovce i novce. Ali ako jedna ili vise titula znace sudbinski rizik, onda meni titule ne trebaju.

Ja sam prije par dana napunio 40 godina. Moj sin zivi u Berlinu. Jednoga dana kada svoj zivotni zavjet budem njemu prenosio, kada moji roditelji, njegovi dedo i nana budu pod lijepom zemljom bosanskom, hocu da mu mognem reci: „Sine odi nekada u Sarajevo, pogledaj Zelju i obidji mi mezar.“

Procitati svaku noc pred spavanje!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 09, 2019 1:12 pm

zeljoiznadsvega je napisao/la:
ned jun 09, 2019 1:09 pm
AmH79 je napisao/la:
ned jun 09, 2019 1:02 pm
Ovo saopstenje grupe i odziv nas navijaca na poziv da dodjemo na skupstinu je daleko najbolje sto nam se moglo desiti. Svaka cast i veliko hvala momcima na inicijativi i akciji.

Ne samo da su stali na crtu u momentu kada je klub bukvalno pred liticom i kada prihvatas svaku pruzenu ruku koja te spasava momentalnog pada, ne gledajuci cija je ruka. A nama su trenutno pruzene samo dobro prljave ruke. Pored ove velike koristi, grupa je saopstenjem jasno dala do znanja i buducim mesetarima da od stambenih zgrada na mjestu gdje smo nekada krvavih koljena trenirali na sljaci nema nista. Bravo momci!

A mi, navijaci, moramo svako sebi postaviti pitanje: Je li vaznije da osvojimo titulu i mezimo komsije ili je vaznije da nam sinovi i unuci mogu gledati Zelju. Ovog Zelju, starog, naseg. Ne nekog Royal Zelju. Naravno da je najbolje i ovce i novce. Ali ako jedna ili vise titula znace sudbinski rizik, onda meni titule ne trebaju.

Ja sam prije par dana napunio 40 godina. Moj sin zivi u Berlinu. Jednoga dana kada svoj zivotni zavjet budem njemu prenosio, kada moji roditelji, njegovi dedo i nana budu pod lijepom zemljom bosanskom, hocu da mu mognem reci: „Sine odi nekada u Sarajevo, pogledaj Zelju i obidji mi mezar.“

Procitati svaku noc pred spavanje!
:palacgore:

Dodjite na Skupstinu, ne dozvolite prodaju Zeljine imovine!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 09, 2019 1:17 pm

Da li bi ova sezona zavrsila isto da su prosli ostali to nikad necemo saznati, ali istina je da nas je Amar poravnao sa zemljom.
Frajer svojim pristupom i uslovljavanjem ulaska otjerao cjelokupnu proslu garnituru, sto kaze Vedran, kad ti ode iz kluba sve do cistacice znas da su duboke podjele u pitanju.

Iskoristio je debila Siljka na skupstini da blati prethodnike i usput srusi sav poslovni integritet koji je Zeljo stekao do tada. Ako nas je prosla struktura ocrnila kod sportskih radnika, onda nam je Amar u poslovnom svijetu yebo mater za narednih 5 godina min.


Ali karma je kurva, rugao se Zelji on licno sa -15 a on zavrsio na -20. Sada njega jebu kojekakvi portali kao sto je on jebavao druge sa jaranom beganom. Obecao povratak fudbalu a zabiljezio katastrofalne poraze i igru gluho bilo. I kao slag na tortu, demantovase ga ove njegove marionete da je pored futbola za jedan klab ipak bitno i nesto van terena, neka sitnica poput licence.

Lik je htio ne htio grobar Zelje...
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
vopla
Postovi: 412
Pridružen/a: ned avg 12, 2018 6:47 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 09, 2019 1:17 pm

u Subotu abd dolazim iz Gorazda na skupstinu sa rajom, to je najmanje sto mogu uraditi za svoj klub ..

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk

 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 09, 2019 1:25 pm

Nama dok prodje skuostina,dok se izabere novi predsjednik,novi clanovi,konkurenti ce nam pokupiti dobre slobodne igraca
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 09, 2019 1:25 pm

Gdje je i sta radi Amar Osim?
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 09, 2019 1:26 pm

Moj Zeljo...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 09, 2019 1:35 pm

sta mislite jesmo li fakat poslovali u plusu u ovih pola godine ili nas je Selimovic javno slagao ?
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3090
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 09, 2019 1:35 pm

Charlie Sheen je napisao/la:
ned jun 09, 2019 1:25 pm
Gdje je i sta radi Amar Osim?
Izvini, ali Sir Amar Osim. Covjek koji je otjerao i Nijaza Brkovica, pa ga sada zove...
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 09, 2019 1:36 pm

Tuga golema...
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3033
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 09, 2019 1:39 pm

E moj Amare j.ebo si nas da valja.
Tvojom krivicom, jer si ti direktno doveo ove ljude smo ostali bez milion maraka.
Tvojom krivicom smo umjesto treci zavrsili cetvrti na tabeli, tvojom krivicom smo sa -15 dosli na -20 za prvim, tvojom krivicom smo ostjerali dosta sposobnih ljudi.
Dok ti hladis m.uda sa svojom pitarkom mi svoja u vrelom Sarajevu pojedosmo jer nam klub puca u svim segmentima.
Sebe si zastitio bogovskim ugovorom a naseg Zelju si srozao do kraja.
Ne brini, nemoj se sikirat, Zeljo je bio prije a i poslije tebe, izgurat cemo ni navijaci i ovo, ali kao sto tvoj otac rece " ne znam sto ti je ovo trebalo".
Alea iacta est!
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 09, 2019 1:44 pm

Nije fer, trebali smo ih istrpiti, nismo ih podrzali, pao kvalitet pisanja na forumu, Lars supak...
Zadnja izmjena: Kospa, dana/u ned jun 09, 2019 1:45 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Hare79
Postovi: 1237
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 09, 2019 1:44 pm

Za nadati se da ce ovo sve izdobriti nakon skupštine. Jednostavno gore ne može od ovoga. Sve se sada vraća onima koji su na onakav način ušli u klub i otjerali staru Upravu kao da ljudi nisu ništa radili, a sve preko leđa svih nas i Želje. Amaru svaka čast za sve titule i pobjede od ranije, al ovo unazad pola godine je sramno i dušmanski. Uzeo je sebi za pravo da se ponaša kao da je vlasnik kluba u najmanju ruku, a sad mu se sve vraća na najgori način.
Moglo je sve ovo biti puno bolje, mogli smo postaviti standarde i napraviti iskorak u svakom pogledu samo da se mogao suzbiti ego kod pojedinaca. Ovako, klub je unazađen pet godina, sve je srušeno kao kula od karata, i valja sad opet sve iznova.
 
Avatar
Tare1921
Postovi: 469
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 1:40 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 09, 2019 1:46 pm

Selimovic je ispao veliki gospodin. Rekao je da ce napustiti FK Zeljeznicar ako se ne izbori evropa i to je i uradio iako je na terenu izborio evropu. Cilj mu je bio privatizovati Zeljeznicar, navijaci to nisu htjeli i gotova stvar. Eh sada po mom nekom misljenju ne treba nam ni Vukotic zato sto je i on za privatizaciju kluba pa zbog toga nema razloga da ga prizivamo. Amaru treba isto ultimatum dati ili Titula ili noga ako od titule nema nista onda on nije nista bolji od Misimovica tako da nam ta dva luzera ne trebaju. Jebe nam se za Misimovice i Amare ima Zeljo navijaca koji ce pomoci svom Zelji i to puno bolje od ove dvojice.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 270 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija