Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 08, 2019 12:55 am

Qooler je napisao/la:
sub jun 08, 2019 12:45 am
SirAlexFerguson je napisao/la:
sub jun 08, 2019 12:33 am
Qooler je napisao/la:
sub jun 08, 2019 12:28 am

Ako se vrati, trrbamo svi da vidimo da pomognemo i njemu. Neka izadje i javno kaze sta mu treba i da vidimo kako pomoći.
Trebamo ga prije svega vratiti, onda nek okupi svoje ljude da nastvi raditi sta je zapoceo.. naucio je pametan je da je oko sebe imao “igraca” koji su gledali sebe i zavalili i klub i njega i sve oko kluba..
nista ovo nije slucajno, nista...
Pa vjerovatno je i on računao na Europu. Dskle i njemu fali milion u startu. Onda ovo oko sponzora. Ljudi su imali stila, poslati paket na adrese sa promotivnim materijalom, sa stilom....Ja nisam vidio niti jednu akciju ovih, ništa, marketing ništa, oni prije što su bili su od Želje napravili atmosferu, euforiju da je IN biti sponzor. LED, klupe za rezervne, travnjak.. sve ne samo da je napravljeno, već je uradjeno sa stilom.

Ni ja ne vjerujem da Amar namjerno ovo radi, on voli Želju, al dosta ljudi iz neznanja nanese problem onom koga voli. Ovde je neznanje najveći problem i mislilo se lako ćemo, još mi odzvanjaju one gluposti iza govornice na skupštini. Neke cifre lupaju iz glave, nigdje pametne ne bi, a cijelo vrijeme se pitam, ima li ovde kakav dokument, nešto, kad lik izvadi cjeduljicu, jedva je imena znao pročitati.
Ma nemam ni trunku povjerenja u ove levate, pa onaj mazlum Pesto sjedi i zali se na startu sto ga nismo zalili kad je otisao prvi put.. Siljak ocrni sve, a ne objasni sta se krije iza toga..Selimovic laje laje laje a ne ujede nikoga, a ja bi volio da jeste jer bi to znacilo da ima arguemtne da je stvarno neko radio protiv Zelje..Sve su syebali, pokusat
Ce pobjeci i ja ih ne bi zadrzavao, nek idu.. iskreno bi volio da se Misimovic sa Vedranom i ostalima vrati i da nastavi..mnogi su nam rekli da je gospodin i da je ugodno raditi s njim, a ovi sto im je kao pritissk raditi pod njegovim budnim okom nek idu igrati za Olimpic..
neki dan sjedim sa zenom od rodjaka, ne prati mnogo fudbal, k’o zensko ali poznaje Senada i porodicu, i prokomentarisem ja nesto oko Misimovica kaze ona pa jel jos u Zelji, ma reko nije bla bla.. veli ona “cuj to, ma taj zelju voli vise od porodice...” yebigaa...
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 08, 2019 12:57 am

neroazzuro je napisao/la:
sub jun 08, 2019 12:53 am
zeka_tm87 je napisao/la:
sub jun 08, 2019 12:49 am
nesto nevidim da je dupli odvod.ba nije nesto pisao za nas ni pozitivno ni negativno.valjda je a.o. poveo i kera begana s sobom na odmor.
Ne znaš ko diskutuje sam sa sobom na forumu?
ma ima njih 2-3 iz redakcije i begance snekih 4-5 profila
 
Qooler
Postovi: 1429
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 08, 2019 1:03 am

Kospa je napisao/la:
sub jun 08, 2019 12:52 am
Pa dobrim jebenim namjerama je poplocan put do pakla.
Koga boli qrac jel neko voli Zelju ili kaze da voli ako svojim potezima radi sve apsolutno kontra. Sta pravdate likove vise grob vas yebo
Ne pravdam ga. Ja sam nekada baš iz najbolje namjere sjebo dosta stvari u životu, pa to samo konstatujem. Naravno da nema opravdanja.
Kod nas je sve problem, Amar najtrofejniji trener, Zubanović legenda kluba, e sad ćemo mi... E hoćete qu... Ne znam što se kod nas u Bosni svi prave pametni da sve znaju. Jedno je bit legends i dat gol u 90 minuti, jedno je bit trener, a drugo je biti manager kluba sa 6 mil. troškova. Zašto moramo upropastiti svaku legendu? Zato jer se petlja u ono što joj nije mjesto. Zamisli Hasan Salihamidžić, hoće da bude manager i da tali igrače Bajernu. Rekli bi mu idi momak prošetaj. Ili da našteli UO Bayerna.
Kod nas niko ne zna gdje mu je mjestoz počev od onog sa bakljom, pa nadalje.
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 08, 2019 1:20 am

Na šta se vaše diskusije svode. Odron. Promislite šta pišete prije nego pritisnete" Pošalji ".

Željo će izaći jak iz svega, samo zajedno sa nama,i to neka vam svima bude na pameti.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 08, 2019 1:21 am

AdmirA je napisao/la:
sub jun 08, 2019 1:20 am
Na šta se vaše diskusije svode. Odron. Promislite šta pišete prije nego pritisnete" Pošalji ".

Željo će izaći jak iz svega, samo zajedno sa nama,i to neka vam svima bude na pameti.
:palacgore:

Bas tako. Samo zajedno.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 08, 2019 1:26 am

storm_raider je napisao/la:
sub jun 08, 2019 1:21 am
AdmirA je napisao/la:
sub jun 08, 2019 1:20 am
Na šta se vaše diskusije svode. Odron. Promislite šta pišete prije nego pritisnete" Pošalji ".

Željo će izaći jak iz svega, samo zajedno sa nama,i to neka vam svima bude na pameti.
:palacgore:

Bas tako. Samo zajedno.
Tako i nikako. A vama što dijelite nije mjesto niti ovdje niti na gg a Boga mi niti na tribinama stadiona Grbavica. Pogledajte se u oći. Željo je mnoge krize prošao, pa će i ovo, budite sigurni. Sram vas bilo pojedince.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 08, 2019 1:29 am

Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 08, 2019 2:07 am

Brkoo je napisao/la:
sub jun 08, 2019 1:29 am
Kospa je napisao/la:
sub jun 08, 2019 12:29 am
Haj mi ti objasni sta je Zeljo sviju ti eto ja ne znam
Ima jos toliko videa koje mozes pogledati vezano za Zelju, ali eto za pocetak pregledaj ovo. Vidjet ces sve ono sto je Zeljo. Vidjet ces prkos, ponos, inat, emociju koja dovodi do ludila, vidjet ces i doktore, politicare, muzicare, konobare,glumce, djecu, momke, djevojke, studente, penzionere itd, a ono sto im je svima zajednicko je da se vecina njih uopste ne poznaje a opet svi oni disu i zive za jedan klub. Za Zelju! :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:

Dobra ti je teorija al te praksa malo yebe, isto ko i poglavicu, voli on Zelju al malo vise svoje ime. I ti isto, volis Zelju al poglavicu malo vise.
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3189
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 08, 2019 2:11 am

Od povratka Misimovića nema ništa, uzalud se pojedini pozivaju na to...zaboravimo na to svi kolektivno. Isto i za Vedrana. Pušu drugi vjetrovi, nažalost!
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 08, 2019 2:21 am

Bosanac1993 je napisao/la:
sub jun 08, 2019 2:11 am
Od povratka Misimovića nema ništa, uzalud se pojedini pozivaju na to...zaboravimo na to svi kolektivno. Isto i za Vedrana. Pušu drugi vjetrovi, nažalost!
Ne trebaju nama sveci ni spasitelji, trebaju nam normalni Zeljovci koji daju sve za klub, i kada ne mogu vise sklone se i puste druge da potegnu.
Treba nam sistem gdje ce nadleznosti biti delegirane po sposobnostima a ne jedan "genijalac" da upravlja svime, od fudbala do finansija.
Niko nema prava misliti da je toliko zaduzio Zelju da ga smatra svojom prcijom.
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 08, 2019 2:35 am

CURVA je napisao/la:
sub jun 08, 2019 12:05 am
Zaka je napisao/la:
pet jun 07, 2019 11:20 pm
CURVA je napisao/la:
pet jun 07, 2019 11:10 pm


Brate djaba gubiš vrijeme frajer hladno prozva sve navijače Želje koji podržavaju najtrofejnije trenera seljacima ,kao to su isti oni koji glasaju za SDA i gdje on jadan od nas ne može da funkcionise i mora da bježi negdje u sumu :zid: i niko ništa
Pa zar ti ne govoriš da smo u lošoj situaciji, da nema para? Mi govorimo o činjenicama, a to je da niko od škarta nije napustio klub, da nismo doveli nijedno pojačanje, a ostalo je još 7,8 dana do priprema. Što izvrćete stalno stvari i branite Amara na svakom koraku. Nek dovede pojačanja, nek donese titulu, nek klub ne bude zadužen par miliona nakon eventualne titule i nećemo ga prestati hvaliti.
Ja sam navijač Želje halooo šta je Vama više ,samo revolt mi prave likovi koji vrijeđaju Amara koji me ubjedjuju da je došao da nas pokopa to je klasično ispiranje mozga ,zamisli navijac Zelje na forumu ismijava Amara brr -20 pa jel to realno?uredu mi je imati drugacije misljenje i sve to ali ovo je jadno bruda.
Sine dragi ja vidim da si ti navijac Amara i meni to ne smeta jer kad on ode ti ces utihnuti, ja ismijavam covjeka koji je sve zivo radio na kvarno da bi otjerao ljude koji su bili u Zelji i da bi dosao da naplati kamatu... Povrh svega taj isti Amar pocne da se stresa i ismijava klub sa nekakvim brrrr -15, znaci sine dragi tada si sutio nisi se nesto plaho bunio a bunis se sto neko ismijava njega jer on jos veci minus napravio, ti si veliki navijac al ne Zelje nego Amara pa onda fino digni kredit i naplati nevidljivi dug i kamatu do tada nemoj lupetati, sine dragi djeca nam se smiju...
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 08, 2019 2:43 am

Najtuznije je sto je ovo istina, klub nema novca i mahalski se vodi...Selimovic bi se noge davno uhvatio samo sto se sad uvalio, jbg talovi, dogovori dosta toga je na kocki, svasta bi moglo izaci na vidjelo kako je krenulo...nema tu ljubavi prema Zelji samo licni interesi...slabo se nesto u zadnje vrijeme sampanjci ispijaju.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 08, 2019 3:30 am

E moj Zeljo, nesanica..
 
neroazzuro
Postovi: 1912
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 08, 2019 3:41 am

Kospa je napisao/la:
sub jun 08, 2019 2:21 am
a ne jedan "genijalac" da upravlja svime, od fudbala do finansija.
Ama zvali ga ljudi triput da radi ono što najbolje zna. Nije on htio s njima, mislio sa svojom ekipom. Evo vidimo tu ekipu, "uživamo" u plodovima njenog rada.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 08, 2019 8:41 am

**** Vas i Amar i Senad vise, pa ljudi dragi perete na ruke. Evo **** obojicu daj nekoga novog ali ne mogu novi ljudi jer bi imali petljanja sa strane na svakom koraku.

Zeljo je postao privatni klub odavno i vise tu nema povratka bez nekog jakog investitora.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2642
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 08, 2019 8:54 am

Forum smrdi na najgoru moguću mahalu. Amar vaki, Senad naki, Selimović nikaki... Popustite malo.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
MATORI
Postovi: 1134
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 08, 2019 9:01 am

'Ta zna Terzic, papak, tata ce to sve da sredi!
:placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
 
Qooler
Postovi: 1429
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 08, 2019 9:21 am

neroazzuro je napisao/la:
sub jun 08, 2019 3:41 am
Kospa je napisao/la:
sub jun 08, 2019 2:21 am
a ne jedan "genijalac" da upravlja svime, od fudbala do finansija.
Ama zvali ga ljudi triput da radi ono što najbolje zna. Nije on htio s njima, mislio sa svojom ekipom. Evo vidimo tu ekipu, "uživamo" u plodovima njenog rada.
Ova izjava predsjednika NO treba svih nas da duboko zabrine.
Na kraju će Amar sam sebe uništiti, ostat će mu Željo u ružnim uspomenama, umjesto da sve bude drugačije.
Je li neko vidjao Amara na tribinama i tekmama Želje kada nije bio ništa, tj samo član skupštine u Želji?
Ako nije i to je jedan od dokaza koliko "voli" Želju, stvaom ako nisam sve, neću ni ulaznicu platiti.
Kaže gledao na mobitelu pa Jazviću ni ime ne zna. Sramota.

Umjesto da u VIP imamo mjesta da Amar, Zuban i svi slični
dodju kao legende kluba i sjednu sa ponosom i da svi im se divimo, napravit će situaciju da ćemo svi kolektivno imati mučninu.
Zamislite samo da Bayern koji prvo gleda finasije, pa tek onda fudbal, pozove Salihamidžića i ponudi mu mjesto sportskog direktora, a on kaže, ne hvala ja ću vas sve smjenit, ovo je fotbal klab...
Niti Bayern to dozvoljava ni bilo čija legenda kluba se tako ponaša.
Evo kroz historiju Želje, jel iko osim Amara uslovljavao da hoće radit sa onim, neće sa ovim? Ja koliko se sjećam nije. A onda neki kažu nemojte da se djelimo, a podržavaju čovjeka koji je napravio podjelu i nije htio da radi sa ljudima koji su uspješni. Da je bilo pameti, čak da je donio i 100 trofeja trebalo bi mu sa takvim stavom zahvalit se zauvjek. Nismo to prepoznali, svi smo tražili Amara, a nismo odredili cijenu pod kojom ga hoćemo i zato sad imamo ovo što je iznio predsjenik NO, što je vrlo ozbiljno.
Zadnja izmjena: Qooler, dana/u sub jun 08, 2019 9:33 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 08, 2019 9:31 am

A da je htio raditi ko trener, sad bi bili u europi, a vjerujem da bi mu prosla uprava obezbijedila nikad veci budzet. Euforija bi bila na nevidjenom nivou, a moguce da bi se sada i istok natkrivao...
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1147
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 08, 2019 9:44 am

https://sport1.oslobodjenje.ba/premijer ... ice/157197
Zna li ko vise o ovom novom biznismenu?
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], GegenPress, Google [Bot], PlavaDobrinja1921 i 217 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija